Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 888 - 16.03.2008
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Szkoda tylko, że utwór jest za stary na moją listę.
i szkoda, ze wypadl juz z NL5 Icon_confused2 .
Lilian napisał(a):no i teraz pytanie który masz na myśli :roll:
obstawiam "Palenie titonia"
Fakt, bo to był pierwszy z moich faworytów, który poległ.
A co do Palenia, to na razie nie skomentuję, ale...
19.03.2008 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #22
 
Jopkolog napisał(a):Toć ta wersja mojego przeboju wszech czasów


etam, przebojem wszechczasów to jest jednak 'LIKE A PRAYER' Icon_mrgreen Icon_biggrin3
19.03.2008 12:58 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Listoholik napisał(a):
Jopkolog napisał(a):Toć ta wersja mojego przeboju wszech czasów
etam, przebojem wszechczasów to jest jednak 'LIKE A PRAYER' Icon_mrgreen Icon_biggrin3
Jeżeli chodzi o Madonnę, to się zgadzam.
19.03.2008 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #24
 
kajman napisał(a):to się zgadzam


kolejny zadziwiający przejaw naszego zgadzania się! Icon_biggrin3
19.03.2008 01:04 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #25
Re: notowanie 888 - 16.03.2008
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):zobaczymy też, czy wydarzy się podium tym razem bardzo jednorodne - z samą literką 'F' Icon_smile2 .
Byłbym przeciw, bo wprawdzie utwory niezłe, ale literki wyjątkowo nie lubię.
a czymże ona Ci podpadła?
ku3a napisał(a):
neon.ka napisał(a):zdaje mi się, że nie, bo chyba byłaby już przynajmniej w nieoficjalnych dziesiątkach...
byc moze tak, ale nie jest to wcale takie pewne, bo poza tą 5. dziesiatka jest jeszcze ze 20 piosenek ktore mi sie podobaja, a ktore nie daly rady sie dostac.
ja jednak podtrzymuję, że byłaby już gdzieś tutaj w widocznej dla wszystkich części Twojej ulubionej muzyki. [zwłaszcza jak sobie przypomnę ile czasu potrzebowała ta obecna Amy na dostanie się do pierwszej 30 Icon_smile2 ]
ku3a napisał(a):dzieki za sprowadzajacy na twarz usmiech komentarz Icon_smile2 . (kurcze, 3 rzeczowniki pod rzad, a jednak zdanie ma sens Icon_wink2 )
proszę uprzejmie Icon_smile2 . ale powiedziałabym, że to jest równoważnik zdania Icon_razz .
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):no i teraz pytanie który masz na myśli
obstawiam "Palenie titonia"
jakoś nie chce mi się w to wierzyć... w tym samym momencie wypadł Piotr Rogucki i to o tym pomyślałam od razu... [ale teraz będą bęcki... przynajmniej od dwóch osób, a i może sam Kajman też się dorzuci Icon_wink2 ]
Yacy napisał(a):
ku3a napisał(a):(...) 26. 01. Apologize - Timbaland & One Republic
no to są duże plusy tego notowania Icon_wink2
ale jednak mimo wszystko [za przykładem abd3mz] życzymy Kubie jak najwięcej wyjazdów, prawda? Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):miejsca 2-4 świetne i własciwie to nie ważne w jakie kolejności, bo to przecież sam szczyt!
o to to! lepiej tego ująć się nie dało!

EDIT: chciałam napisać nowy post dotyczący tego postu, tymczasem niechcący wyedytowałam i zmieniłam ten. mam nadzieje, że odtworzenie go wyszło mi bez zmian Icon_redface2 . nic nie dodałam, nic nie wycięłam...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
19.03.2008 02:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #26
 
ku3a napisał(a):01. 01. 14. 14. The Bleeding - Five Finger Death Punch
02. 02. 09. 09. Szklana góra - Strachy na Lachy
No tak . Ta dwójka jest bardzo mocna na razie i chyba nie do ruszenia.
I bardzo dobrze Icon_wink2 Na podium wpadł FF z trojkowym utworem Icon_wink2 Cieszę się ze w pierwszej dziesiątce utrzymują miejsca Serj, Sex Pistols i MIA Icon_smile2
Jesli chodzi o nowości w zestawieniu to wybiorę Zbyszka Icon_mrgreen
ale też nieżle gra utwór Jonathy Brooke.
Z poczekalniowych utwórów ciesze się z wysokiej pozycji Fisha Icon_smile2
Ooooo zadebiutował także Volbeat Icon_wink2
19.03.2008 09:25 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
Re: notowanie 888 - 16.03.2008
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):
neon.ka napisał(a):zobaczymy też, czy wydarzy się podium tym razem bardzo jednorodne - z samą literką 'F' Icon_smile2 .
Byłbym przeciw, bo wprawdzie utwory niezłe, ale literki wyjątkowo nie lubię.
a czymże ona Ci podpadła?
ku3a napisał(a):
Lilian napisał(a):no i teraz pytanie który masz na myśli :roll:
obstawiam "Palenie titonia"
jakoś nie chce mi się w to wierzyć... w tym samym momencie wypadł Piotr Rogucki i to o tym pomyślałam od razu... [ale teraz będą bęcki... przynajmniej od dwóch osób, a i może sam Kajman też się dorzuci Icon_wink2 ]
Czy ja pamiętam? Nie lubię jej już ponad 30 lat. Na pewno po części dlatego, że wydaje mi się bardzo mało polska. Niewiele rdzennie polskich słów ją zawiera. Ale jest to paradox, bo moją ulubioną literką jest X (na ale z x jest mnóstwo polskich słów, tylko zapisuje się je inaczej). Zresztą kajman też jest pochodną mojej antypati.
A żeby położyć kres sepukulacjom, powiem (trudno, jestem niekąsekwentny), że ku3a mnie rozgryzł. A Rogucki był u mnie w finałowej rozgrywce, chociaż do 11 się nie załapał.
19.03.2008 11:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #28
 
chciałabym tylko dodać małą, ale chyba istotną poprawkę do swoich wcześniejszych słów:

ja jednak podtrzymuję, że podejrzewam, że byłaby już gdzieś tutaj w widocznej dla wszystkich części Twojej ulubionej muzyki. [zwłaszcza jak sobie przypomnę ile czasu potrzebowała ta obecna Amy na dostanie się do pierwszej 30 Icon_smile2 ]

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
20.03.2008 03:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Bardzo pozytywne wyniki. Wszak nowością jest "Pozytywka". Po za tym "Corrida" awansuje Icon_smile2 U mnie ten drugi za tydzień już na pewno na liście. Na koncercie robi niesamowite wrażenie.
Pojawia się w końcu Coma. A miałem dzisiaj zapytać, czy przewidujesz wstawienie jakiegoś kawałka z tej płyty. Akurat "Zbyszek" to jeden z trzech utwrów z płyty, kóty nie był u mnie na liście. Nie zmiania to faktu, że jest to świetny kawałek.
Pidżama spadła o oczko, a myślałem, ze w tym tygodniu zadebiutuje w top 10. Powinieneś odpowiedzieć: "Spokojnie, to tylko..." tygodniowy zastój Icon_razz
Janusz Radek rzeczywiście już w ścisłej czołówce. Kto by się spodziewał...
Wszystkie Strachy zanotowaly spadek, szkoda.
Jonatha Brooke debiutuje... Ja poczekam na koniec Naszej Listy.
Uff, Timberland wypadł...
Normalsi i Zabili Mi Żółwia coraz szybciej spadają, może w przyszłości aż tak dużego tempa nie nabiorą.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.03.2008 06:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
tadzio3 napisał(a):Po za tym "Corrida" awansuje Icon_smile2
powiem wiecej - wreszcie zdobylem to w tej wersji, ktora mi sie tak bardzo spodobala na poczatku. ta wersja "hiszpanska" tak srednio mi sie podoba, a to ona ciagnela piosenke przez ostatnie tygodnie na mojej liscie. teraz wreszcie powinny byc takie miejsca, na jakie ten kawalek zasluguje Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):A miałem dzisiaj zapytać, czy przewidujesz wstawienie jakiegoś kawałka z tej płyty.
kilka osob tutaj pisze o "wstawianiu" czegos na liste, a ja jakos nigdy nie moge tego poczuc. bo ja nie wstawiam piosenek na liste, ja tworze liste z piosenek ktore w danym tygodniu najbardziej mi sie podobaly.
tadzio3 napisał(a):Powinieneś odpowiedzieć: "Spokojnie, to tylko..." tygodniowy zastój Icon_razz
skoro sam juz sobie odpowiedziales Icon_wink2, to dodam tylko jeszcze, ze mozna wlasciwie powiedziec, ze Pidzama prawie stoi w miejscu, gdyby nie liczyc Radka ktory przemknal im przed oczami. caly czas walcza o pierwsza dziesiatke.
tadzio3 napisał(a):Normalsi i Zabili Mi Żółwia coraz szybciej spadają, może w przyszłości aż tak dużego tempa nie nabiorą.
mam nadzieje, ze uda sie jeszcze ten proces wstrzymac albo przynajmniej spowolnic...
20.03.2008 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Listoholik napisał(a):
Jopkolog napisał(a):Toć ta wersja mojego przeboju wszech czasów


etam, przebojem wszechczasów to jest jednak 'LIKE A PRAYER' Icon_mrgreen Icon_biggrin3
Obaj jesteście w błędzie! Przebojem wszechczasów Madonny jest "Frozen"!
21.03.2008 10:41 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
a nieprawda, bo "This Used To Be My Playground" Icon_wink2
21.03.2008 10:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Dobra, to pogódźmy się i uznajmy, że jej największym przebojem było "Hey You" Icon_mrgreen
21.03.2008 01:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Po za tym "Corrida" awansuje Icon_smile2
powiem wiecej - wreszcie zdobylem to w tej wersji, ktora mi sie tak bardzo spodobala na poczatku. ta wersja "hiszpanska" tak srednio mi sie podoba, a to ona ciagnela piosenke przez ostatnie tygodnie na mojej liscie. teraz wreszcie powinny byc takie miejsca, na jakie ten kawalek zasluguje Icon_smile2.
Najlepiej zapoznaj się z całą plytą, a jeszcze lepiej- wybierz się kiedyś na ich koncert, niesamowita zabawa.
ku3a napisał(a):kilka osob tutaj pisze o "wstawianiu" czegos na liste, a ja jakos nigdy nie moge tego poczuc. bo ja nie wstawiam piosenek na liste, ja tworze liste z piosenek ktore w danym tygodniu najbardziej mi sie podobaly.
Wstawianie w cudzysłowiu. Lista teoretycznie jest zbiorem najlepszych piosenek tygodnia, ale i tak musi być troche umowna, aby nie było chaosu.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.03.2008 02:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
tadzio3 napisał(a):Wstawianie w cudzysłowiu. Lista teoretycznie jest zbiorem najlepszych piosenek tygodnia, ale i tak musi być troche umowna, aby nie było chaosu.
Chaos.. skąd ja to znam? Icon_razz
A co do Corridy niehiszpańskiej - można poprosić o jakąś wrzutkę?
21.03.2008 02:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #36
 
tadzio3 napisał(a):Wstawianie w cudzysłowiu. Lista teoretycznie jest zbiorem najlepszych piosenek tygodnia, ale i tak musi być troche umowna, aby nie było haosu.
prz_rulez napisał(a):tadzio3 napisał/a:
Wstawianie w cudzysłowiu. Lista teoretycznie jest zbiorem najlepszych piosenek tygodnia, ale i tak musi być troche umowna, aby nie było chaosu.
Icon_lol Icon_cool2
Co do Corridy to na płycie są dwie wersje, więc może o to chodzi?
21.03.2008 03:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #37
 
prz_rulez napisał(a):Dobra, to pogódźmy się i uznajmy, że jej największym przebojem było "Hey You"
ku3a napisał(a):a nieprawda, bo "This Used To Be My Playground"
prz_rulez napisał(a):Obaj jesteście w błędzie! Przebojem wszechczasów Madonny jest "Frozen"!
to może top Madonny i wtedy się rozstrzygnie sprawa "naj" (przynajmniej w ujęciu forumowym) Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.03.2008 03:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
 
abd3mz, a ja chciałem ukryć ten błąd...

Nie wiem ile jest wersji Corridy na płycię, mi w każdym razie chodzi o tę nie-hiszpańską.

Yacy napisał(a):to może top Madonny i wtedy się rozstrzygnie sprawa "naj" (przynajmniej w ujęciu forumowym)

na 90% wygrałoby Frozen
21.03.2008 03:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
 
prz_rulez napisał(a):abd3mz, a ja chciałem ukryć ten błąd...
Juz poprawiłem.
prz_rulez napisał(a):Nie wiem ile jest wersji Corridy na płycię, mi w każdym razie chodzi o tę nie-hiszpańską.
Są dwie wersje Corridy. Na początku i na końcu płyty i to bardzo fajne skonstuowane.
prz_rulez napisał(a):na 90% wygrałoby Frozen
Jestem tego samego zdania.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
21.03.2008 05:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #40
 
ku3a napisał(a):kilka osob tutaj pisze o "wstawianiu" czegos na liste, a ja jakos nigdy nie moge tego poczuc. bo ja nie wstawiam piosenek na liste, ja tworze liste z piosenek ktore w danym tygodniu najbardziej mi sie podobaly.
ja jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. jeśli słucham całej płyty, to od razu podoba mi się ileś tam piosenek. gdybym patrzyła tylko na to, na ile mi się podobały, to wszystkie mogłyby od razu wskoczyć na listę w następnym tygodniu. jeśli słuchałam dajmy na to 5 nowych płyt, to zajęłabym sobie tym 3/4 Listy. i dlatego w sposób nieco sztuczny pomyślałam tworzyć z tych ulubionych 'single', które powinny być promowane w mojej głowie po kolei co jakiś czas. tylko nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić Icon_wink2 . ale w tym sensie słowo 'wstawiać' coś na Listę jest dla mnie zrozumiałe, chociaż wlałabym tego uniknąć...

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
21.03.2008 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości