Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
342 MOJA LISTA
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
pobawmy sie w interpretowanie postow Icon_wink2

ja obstawiam, ze autorowi chodzilo o to, ze numer jeden jest mu znany i lubi go, nawet bardzo, i nawet jest brany pod uwage przy tworzeniu listy, ale na liscie jest bardzo duzo piosenek, ktore uwaza za jeszcze lepsze.

zgadlem? Icon_razz
17.07.2007 10:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #22
 
ku3a, chyba nie zgadłeś bo co by tam robił zwrot
saferłel napisał(a):Nowy lider najmniej mi się podoba
jeśli najmniej go lubi to nie może go jednocześnie lubić go, nawet bardzo Icon_mrgreen
wg mnie:
Nowy lider najmniej mi się podoba z tego co znam i lubię [z utworów Maximo Park] a mogłoby być na liście [bo można wybrać inny utwór nie koniecznie singel], ale bardzo go lubię Icon_wink[bo po prostu uwielbiam Maximo Park] Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

trafiłem :?:

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.07.2007 11:12 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Mi jednak wersja ku3y wydaje się być prawdziwą.
17.07.2007 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
Yacy napisał(a):jeśli najmniej go lubi to nie może go jednocześnie lubić go, nawet bardzo
e tam, oczywiscie ze moze. Jesli jest kilka rzeczy ktore lubisz, to mozesz je ustawic w hierarchii i okaze sie, ze jest cos na koncu tej tabeli, a wiec cos co lubisz najmniej sposrod tych wszystkich rzeczy (ale nie najmniej ze wszystkich jakie istnieja).
17.07.2007 04:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Zmiana lidera niezbyt mnie cieszy, ale to jedyny minus tego udanego notowania Icon_smile2 Zdecydowanymi plusami są natomiast pozycje 5, 7,8, 17 Icon_smile
Najwyższej nowości nie znam, kojarzę tylko jeden ich kawałek: "Entre Dos Tierras" ale jest to bardzo dobry kawałek Icon_smile2 Natomiast drugą jak najbardziej znam, jednak u mnie raczej już się ona nie pojawi: czekam na nowego singla, który już za parę tygodni Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
18.07.2007 09:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
p.u.r.h. napisał(a):Natomiast drugą jak najbardziej znam, jednak u mnie raczej już się ona nie pojawi: czekam na nowego singla, który już za parę tygodni
No niestety mam spore zaległoci jeśli chodzi o HURT. Dlatego już nie wstawiałem House Carpenter - który również bardzo mi się podoba - a nie chciałem czekać tych kilku tygodni i rzuciłem Danse Russe i zobaczymy co z tego wyjdzie.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.07.2007 09:48 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Yacy napisał(a):
p.u.r.h. napisał(a):Natomiast drugą jak najbardziej znam, jednak u mnie raczej już się ona nie pojawi: czekam na nowego singla, który już za parę tygodni
No niestety mam spore zaległoci jeśli chodzi o HURT. Dlatego już nie wstawiałem House Carpenter - który również bardzo mi się podoba - a nie chciałem czekać tych kilku tygodni i rzuciłem Danse Russe i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Bardzo dobrze, że się zdecydowałeś właśnie na "Danse Russe", bo ten utwór do tej pory był tylko na dwóch listach, a przecież w końcu to singiel (w przeciwieństwie do trzech pozostałych, które pojawiały się tutaj). Poprzednie dwa single zaliczyły podobny wynik, bo pojawiły się tylko u mnie i u P.U.R.H.-a (co do "Falls Apart" nie mam pewności, ale pewnie było Icon_wink2 ), ale to było jeszcze zanim pojawiliśmy się na tym forum...

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
19.07.2007 01:57 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
 
Ja podziwiam Yacego za miłość do tak smutnego utworu jak THE FUNERAL :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.07.2007 04:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Konrad napisał(a):Ja podziwiam Yacego za miłość do tak smutnego utworu jak THE FUNERAL :roll:
Sorry, że tak odkopuję stare tematy, ale ten komentarz mnie wyjątkowo rozśmieszył Icon_mrgreen Icon_lol

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2007 09:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #30
 
mrsap napisał(a):Sorry, że tak odkopuję stare tematy, ale ten komentarz mnie wyjątkowo rozśmieszył
ja również dość szeroko sie uśmiechnąłem czytając post Konrada Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.08.2007 09:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
ktos tu jest troche opozniony z czytaniem Icon_wink2
ale spoko, mnie wyjazd dopiero czeka, wiec juz teraz sie boje powrotu Icon_mrgreen
15.08.2007 10:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
ku3a napisał(a):ktos tu jest troche opozniony z czytaniem Icon_wink2
ale spoko, mnie wyjazd dopiero czeka, wiec juz teraz sie boje powrotu Icon_mrgreen
Już zostało mi tylko równo 200 postów do nadrobienia Icon_wink2

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
15.08.2007 10:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości