Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 40 (31.12.2011)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #1
Notowanie 40 (31.12.2011)
Notowanie nr 105 (40) (31.12.2011r.)

Część alternatywna

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|05|08 The Kills - Future Starts Slow
02.|01|09 Born Blonde - Radio Bliss
03.|18|02 Radiohead - Staircase
04.|03|06 Coldplay - Charlie Brown
05.|04|04 Strangers feat. Lara Smiles - Promises
06.|06|04 M83 - Reunion
07.|02|09 Masquer - Stark Naked
08.|09|04 Florence + The Machine - No Light, No Light
09.|14|03 John Maus - Quantum Leap
10.|07|16 Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA... What A Life!
11.|08|07 Nightwish - Storytime
12.|12|03 Noel Gallagher's High Flying Birds - If I Had A Gun…
13.|NN|01 Air feat. Victoria Legrand - Seven Stars
14.|17|02 Tinavie - Sparks
15.|10|10 Lana Del Rey - Video Games
16.|NN|01 Veronica Falls - Bad Feeling
17.|11|08 Icebird - Going And Going. And Going
18.|13|09 Future Islands - Before the Bridge
19.|15|05 The Chain Gang Of 1974 - Tell Me
20.|NN|01 Gotye - Easy Way Out

Wyloty:
- Florence + The Machine - What The Water Gave Me (z 16, po 17 notowaniach)
- Dum Dum Girls - Bedroom Eyes (z 19, po 11 notowaniach)
- Woodkid - Iron (z 20, po 24 notowaniach)


PROPOZYCJE:
Chinese Christmas Cards - Dreams NP
Cubenx Feat. Aldredo Nogueira - These Days NP
Goldfrapp - Yellow Halo NP
Spector - Grey Shirt & Tie
The Weeknd - The Fall NP
WooWoos - Fizzy Lettuce NP
______________________________________________

Część klubowa

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|05|04 T4L – Like A Chord
02.|01|06 Little Boots - Shake
03.|03|05 Bobina - Pune
04.|07|04 Orkidea - Unity (Solarstone Pure Remix)
05.|02|11 Kid Alien - The Atmosphere (Klauss Goulart's & Mark Sixma Deep Universe Remix)
06.|10|04 Volor Flex - You In Me
07.|04|13 Moonbeam feat. Avis Vox - Disappearance
08.|06|14 Ben Westbeech - Something For The Weekend
09.|11|03 Maguire - Face Yesterday
10.|12|03 Breakfast - Tetsuo
11.|16|02 Bryan Kearney & Jamie Walker - We'll Never Die
12.|19|02 GusGus - Over
13.|08|09 Andrew Bayer - From The Earth EP
14.|09|14 Claessen & Martens - The Man Who Knew Too Much
15.|20|02 Federation – Innocent Desire (Dub Mix)
16.|NN|01 Azari & III - Reckless (With Your Love)
17.|13|12 Art Of Trance - The Horn (Quillroader Remix/Aaron Gray Remix)
18.|14|09 Oliver Englafjord - Reykur/Slsetur
19.|NN|01 Hartmut Kiss - Water Games (Eelke Kleijn's Vintage Remix)
20.|NN|01 16 Bit Lolitas - The Rise

Wyloty:
- Kuedo - Truth Flood (z 15, po 4 notowaniach)
- Matt Lange - Bad Year Blimp (z 17, po 24 notowaniach)
- Guy J & Henry Saiz - Meridian (Original mix/Pryda Remix) (z 18, po 8 notowaniach)


PROPOZYCJE:
Blackmill with Cat Martin - Don't Let Me Down NP
Fred Falke - Aurora
Gero Feat. Virag - If Not Heaven (Gerotone Remix) NP
Gramophonedzie - Number One NP
Marian - Letter
Will Atkinson pres. Josep - Sensuous (Original Mix) NP

http://rateyourmusic.com/~meni
30.12.2011 01:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #2
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
Cytat:01.|05|04 T4L – Like A Chord
Bravo, bravissimo!

Cytat:03.|03|05 Bobina - Pune
Coś mi się wydaje, że chyba już wyżej nie będzie, więc cieszmy się z tego, co jest Icon_smile

Cytat:11.|16|02 Bryan Kearney & Jamie Walker - We'll Never Die
12.|19|02 GusGus - Over
Kilka szczebelków do góry, za tydzień proszę o parę następnych Icon_wink



Blackmill with Cat Martin - Don't Let Me Down
Bardzo ładne nagranko, chociaż bardziej pasowałoby jako Trance niż ten nowoczesny, mało połamany Drum & Bass. Myślę że spokojnie zasługuje na pojawienie się w "MKD", bo to ze wszech miar smakowity kąsek Icon_smile

Gero Feat. Virag - If Not Heaven (Gerotone Remix)
No proszę jaki ładny "hałsik"! Bardzo przyjemne dla ucha dźwięki, piękny wokal no i wreszcie są rhodes-y Icon_wink
Do dwudziestki marsz!

Gramophonedzie - Number One
Ło ho ho! Kogoś ostatnio bardzo ruszył House Icon_smile Znakomity kawałek! Bezapelacyjnie biorę do siebie!

Will Atkinson pres. Josep - Sensuous (Original Mix)
No teraz to już leżę na łopatkach. Pierwszorzędny Progressive, zaiste pierwszorzędny! Kolejne nagranie do Twojej dwudziestki, u mnie zadebiutuje na pewno Icon_wink

Po ubiegłotygodniowych, dość słabych nowościach, dziś poczekalnia została rozgrzana do czerwoności. Tego właśnie pragną moje uszy Icon_smile

Sapientia Uti
30.12.2011 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
powyskakiwali wszyscy z tymi jutrzejszymi notowaniami Icon_lol
szkoda, że Born Blonde trochę spadli. Ostatnio w poszukiwaniu informacji i nich zauważyłem, że grało ich Polskie Radio SzczecinIcon_eek
Coldplay w dół, czyli nie w tę stronę, co trzebaIcon_smile
30.12.2011 04:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #4
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
@Tom_Bonsz
Hah, to ja widzę, że jesteś bardziej przekonany do tych nowych propozycji ode mnie. Icon_lol Ale miło czytać, że ostre przeszukiwania jakie miały miejsce nie poszły na marne. Icon_smile
Tom_Bonsz napisał(a):Bardzo ładne nagranko, chociaż bardziej pasowałoby jako Trance niż ten nowoczesny, mało połamany Drum & Bass. Myślę że spokojnie zasługuje na pojawienie się w "MKD", bo to ze wszech miar smakowity kąsek Icon_smile
Tu mnie poważnie zaskoczyłeś, bo spodziewałem się bęcki za to nagranie. Icon_smile Ten pompujący bass troszkę mi nie pasuje, ale Blackmill już pojawił się u mnie na liście, z bardziej klimatycznym utworem, nawet spory sukces odniósł, to po starej znajomości dostał kolejną szansę. Icon_wink
Tom_Bonsz napisał(a):No proszę jaki ładny "hałsik"! Bardzo przyjemne dla ucha dźwięki, piękny wokal no i wreszcie są rhodes-y Icon_wink
Do dwudziestki marsz!
Powiem krótko, jedyne nagranie, które obstawiałem, że może Ci się spodobać. Jak się okazało pomyliłem się śmiertelnie, bo wszystko tym razem podeszło. Icon_smile I z tego wykopaliska, znowu jako jedynego, byłem od razu naprawdę zadowolony, bo to istny parkietowy wymiatacz, jak to mówią: wyrywa z kapci. Icon_biggrin
Tom_Bonsz napisał(a):Ło ho ho! Kogoś ostatnio bardzo ruszył House Icon_smile Znakomity kawałek! Bezapelacyjnie biorę do siebie!
Raczej efekt dokładniejszych poszukiwań, bo House w jakimś stopniu zawsze mi leżał. Był na uboczu, ale od czasu do warto po niego sięgnąć. Icon_smile Co do samego utworu Serb mnie trochę zaskoczył, bo go kojarzyłem ze swingującymi klimatami (chociażby mistrzowskie Why Don't You), teraz nieco klimat zmienił, choć wciąż jest bardzo tanecznie. Nie mam jeszcze 100% przekonania do tego utworu, ale z każdym odsłuchem zaczyna kruszyć ten mur wątpliwości. Icon_wink
Tom_Bonsz napisał(a):No teraz to już leżę na łopatkach. Pierwszorzędny Progressive, zaiste pierwszorzędny! Kolejne nagranie do Twojej dwudziestki, u mnie zadebiutuje na pewno Icon_wink
Załapał się rzutem na taśmę, wypychając pewne upliftowe nagranie, którego nazwy nie wspomnę, bo być może jeszcze się pojawi. Icon_smile Ale tak jak mówiłem, progressy miały, mają i pewnie będą mieć u mnie pierwszeństwo. Icon_wink
Aczkolwiek tak jak i z powyższym utworem, pełnego przekonania jeszcze nie mam. Icon_smile

michal91d napisał(a):powyskakiwali wszyscy z tymi jutrzejszymi notowaniami Icon_lol
Że tak powiem, nie wytrzymałem. Icon_lol Dużo wolnego czasu, a i podsumowanie też chciałem mieć jak najszybciej gotowe.
michal91d napisał(a):szkoda, że Born Blonde trochę spadli. Ostatnio w poszukiwaniu informacji i nich zauważyłem, że grało ich Polskie Radio Szczecin Icon_eek
Wow! To już naprawdę godne odnotowania jest. Icon_surprised

http://rateyourmusic.com/~meni
30.12.2011 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 113
Dołączył: Dec 2014
Post: #5
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
meni napisał(a):01.|05|08 The Kills - Future Starts Slow
Dobry numer 1 Icon_smile
meni napisał(a):13.|NN|01 Air feat. Victoria Legrand - Seven Stars
A to są moi ulubieńcy. Obojętne co nagrają to zawsze wzbudzą zainteresowanie. Mam nadzieję, że przezwyciężyli lekki kryzys formy i będą znów szybować wysoko. To zapowiedź nowego LP?
30.12.2011 11:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #6
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
thestranglers napisał(a):To zapowiedź nowego LP?
Tak jest. Bardzo udana zresztą. Icon_biggrin
I korzystając z saferowego wywodu na temat nadchodzących wydawnictw w roku 2012:
saferłel napisał(a):11. Air (2 luty 2012, dzieło ''Le Voyage Dans La Lune'' inspirowane niemym filmem o tym samym tytule, początkowo francuski duet planował stworzyć ścieżkę muzyczną pod ten niespełna 14-minutowy obraz, jednak projekt przerodził się w coś znacznie większego...i Air lecą na księżyc)
Całość posta do znalezienia tutaj:
http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...pid=164762

http://rateyourmusic.com/~meni
31.12.2011 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #7
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
meni napisał(a):WooWoos - Fizzy Lettuce
nie znałem, przesłuchałem, wrzuciłem na playlistę.
meni napisał(a):Chinese Christmas Cards - Dreams
jak wyżej.
meni napisał(a):Spector - Grey Shirt & Tie
długo się meczą w poczekalni
meni napisał(a):Veronica Falls - Bad Feeling
nie przepadam za nimi ale ta piosenka dość melodyjna.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
31.12.2011 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #8
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
Cytat:Ale miło czytać, że ostre przeszukiwania jakie miały miejsce nie poszły na marne.
Jak najbardziej nie poszły na marne, bo ja z dobrodziejstwem całego inwentarza chętnie przyjmę je do siebie Icon_wink

Sapientia Uti
31.12.2011 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
Oświadczam, że Ben Westbeech zaczyna chwytać. No i co za teledysk - dwie ponętne dziewczyny i... owłosiony misiak. Trio (prawie) idealne!
No, to teraz jestem ciekaw, co Gotye wykombinuje z tym kawałkiem.
01.01.2012 11:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #10
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
prz_rulez napisał(a):Oświadczam, że Ben Westbeech zaczyna chwytać.
Kapitalnie. Icon_biggrin Styczeń to zdecydowanie dobry okres na takie taneczne, ale przede wszystkim uzależniające nagrania. Co prawda u mnie już mu trochę broda urosła, ale powinien się jeszcze dziarsko trzymać przez kilka tygodni. Icon_smile
prz_rulez napisał(a):No i co za teledysk - dwie ponętne dziewczyny i... owłosiony misiak. Trio (prawie) idealne!
Przyznam się - omijam teledyski z daleka. Muzyka powinna się bronić sama, bo nawet najlepszy obraz nie poprawiłby mojego postrzegania na fatalny utwór, ale paskudny obraz już mógłby wpłynąć na postrzeganie bardzo dobrej kompozycji. Przecież często jest tak, że później teledysk zostaje w pamięci i zakrzywia postrzeganie kategoriami muzycznymi. A te mają dla mnie pierwszorzędne znaczenie. Czasami robię wyjątki... ale to już są naprawdę godne odnotowania sytuacje. Icon_wink A już się tak odrywając od tego założenia, jest też inna kwestia, którą nudzę już niemiłosiernie, bo co jakiś czas pojawia się w moich postach, czyli limit na transfer. (obiecuję, że już więcej o tym nie wspomnę! To moje marudzenie musi być nieznośne. Icon_lol) Szkoda mi go marnować na teledyski. Po prostu. Bo być może po jakimś czasie, zmieniłbym to moje dość konserwatywne podejście. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
02.01.2012 01:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Online
Moderator
*****

Liczba postów: 40 608
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #11
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
meni napisał(a):20.|NN|01 Gotye - Easy Way Out
ta nowość podoba mi się najbardziej, ale i tak "Eyes Wide Open" jest lepsze jeśli nie było go u ciebie to polecamIcon_wink

meni napisał(a):Goldfrapp - Yellow Halo NP
z propozycji najbardziej podoba mi się ta i też trafi na moją playlistę

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.01.2012 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
Wcale nie jęczysz, bo to jest poważny problem. Cieszę się, ze nigdy nie miałem takich limitów transferu (jedynie odgórny limit prędkości), za to przez 9 lat miałem starego złoma (no, na początku nie był złomem, ale już 2-3 lata później bywało, że miał za słabe parametry; między innymi z tego powodu nigdy nie wciągnęły mnie gry komputerowe - bo zwyczajnie nie mogły) i wiem, co znaczą takie problemy.
meni napisał(a):u mnie już mu trochę broda urosła
No i wszystko jasne, to dlatego taki owłosiony :icon_razz:
02.01.2012 03:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 932
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #13
RE: Notowanie 40 (31.12.2011)
Szymek79 napisał(a):ta nowość podoba mi się najbardziej, ale i tak "Eyes Wide Open" jest lepsze jeśli nie było go u ciebie to polecam Icon_wink
Sprawdzone, podoba mi się. Icon_smile Ale w tym przypadku nie widzę tego jako podwójnej pozycji. Musi poczekać, aczkolwiek nie obiecuję czy ostatecznie skorzystam. Icon_wink
prz_rulez napisał(a):(jedynie odgórny limit prędkości)
A o tym to już nawet szkoda wspominać. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
03.01.2012 02:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości