Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 39 (24.12.2011)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 925
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #1
Notowanie 39 (24.12.2011)
Notowanie nr 104 (39) (24.12.2011r.)

Część alternatywna

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|01|08 Born Blonde - Radio Bliss
02.|03|08 Masquer - Stark Naked
03.|05|05 Coldplay - Charlie Brown
04.|07|03 Strangers feat. Lara Smiles - Promises
05.|02|07 The Kills - Future Starts Slow
06.|11|03 M83 - Reunion
07.|04|15 Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA... What A Life!
08.|06|06 Nightwish - Storytime
09.|14|03 Florence + The Machine - No Light, No Light
10.|10|09 Lana Del Rey - Video Games
11.|08|07 Icebird - Going And Going. And Going
12.|17|02 Noel Gallagher's High Flying Birds - If I Had A Gun…
13.|09|08 Future Islands - Before the Bridge
14.|18|02 John Maus - Quantum Leap
15.|13|04 The Chain Gang Of 1974 - Tell Me
16.|12|17 Florence + The Machine - What The Water Gave Me
17.|NN|01 Tinavie - Sparks
18.|NN|01 Radiohead - Staircase (tzw. hot-shot, po raz drugi w tym roku Icon_wink)
19.|15|11 Dum Dum Girls - Bedroom Eyes
20.|16|24 Woodkid - Iron

Wyloty:
- Willy Moon - I Wanna Be Your Man (z 19, po 3 notowaniach)
- Jamie Woon - Shoulda (z 20, po 12 notowaniach)


PROPOZYCJE:
Air feat. Victoria Legrand - Seven Stars NP
Veronica Falls - Bad Feeling NP
Gotye - Easy Way Out NP
Lana Del Ray - Born To Die
Spector - Grey Shirt & Tie NP
The Asteroids Galaxy Tour - Major
______________________________________________

Część klubowa

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|01|05 Little Boots - Shake
02.|03|10 Kid Alien - The Atmosphere (Klauss Goulart's & Mark Sixma Deep Universe Remix)
03.|07|04 Bobina - Pune
04.|02|12 Moonbeam feat. Avis Vox - Disappearance
05.|11|03 T4L – Like A Chord
06.|04|13 Ben Westbeech - Something For The Weekend
07.|10|03 Orkidea - Unity (Solarstone Pure Remix)
08.|05|08 Andrew Bayer - From The Earth EP
09.|06|13 Claessen & Martens - The Man Who Knew Too Much
10.|14|03 Volor Flex - You In Me
11.|17|02 Maguire - Face Yesterday
12.|20|02 Breakfast - Tetsuo
13.|08|11 Art Of Trance - The Horn (Quillroader Remix/Aaron Gray Remix)
14.|09|08 Oliver Englafjord - Reykur/Slsetur
15.|16|04 Kuedo - Truth Flood
16.|NN|01 Bryan Kearney & Jamie Walker - We'll Never Die
17.|12|24 Matt Lange - Bad Year Blimp
18.|13|08 Guy J & Henry Saiz - Meridian (Original mix/Pryda Remix)
19.|NN|01 GusGus - Over
20.|NN|01 Federation – Innocent Desire (Dub Mix)

Wyloty:
- Luomo - Good Stuff (z 15, po 8 notowaniach)
- The New Division - Memento (z 18, po 3 notowaniach)
- Fritz Kalkbrenner - Wes EP (z 19, po 5 notowaniach)


PROPOZYCJE:
16 Bit Lolitas - The Rise NP
Azari & III - Reckless (With Your Love) NP
Fred Falke - Aurora NP
Hartmut Kiss - Water Games (Eelke Kleijn's Vintage Remix)
Marian - Letter NP
Maya Jane Coles – Something In The Air

http://rateyourmusic.com/~meni
24.12.2011 10:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
meni napisał(a):17.|NN|01 Tinavie - Sparks
wrzucam na playlistę, nie ma achów i ochów ale szansę trzeba dać.
meni napisał(a):19.|NN|01 GusGus - Over
fajna nowość.
meni napisał(a):Spector - Grey Shirt & Tie NP
moja ulubiona propozycja

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.12.2011 08:35 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #3
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
meni napisał(a):Veronica Falls - Bad Feeling
skądś to znam ...
meni napisał(a):03.|05|05 Coldplay - Charlie Brown
O co za niespodzianka Icon_biggrin
meni napisał(a):06.|11|03 M83 - Reunion
Oby za tydzień podium Icon_wink
meni napisał(a):09.|14|03 Florence + The Machine - No Light, No Light
mam nadzieje, że w końcu polskie stację się nią zainteresują dzięki temu singlowi ...
27.12.2011 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #4
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Remo napisał(a):mam nadzieje, że w końcu polskie stację się nią zainteresują dzięki temu singlowi ...
prędzej słoń przejdzie przez ucho igielne Icon_smile. Na pewno nie w Polsce.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
27.12.2011 10:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 925
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #5
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
dziobaseczek napisał(a):wrzucam na playlistę, nie ma achów i ochów ale szansę trzeba dać.
Zgadza się, cudów na kiju nie ma. To raczej zauroczenie i chwilowe zainteresowanie niż materiał na przebój. Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):fajna nowość.
Pewnie, że fajna. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to mogę mieć z tego hit w karnawale. Icon_biggrin
Remo napisał(a):skądś to znam ...
A ja nie mam pojęcia skąd. Icon_wink
Remo napisał(a):O co za niespodzianka Icon_biggrin
Jak robiłem podsumowanie, to okazało się, że Wodospady też podium zaliczyły, więc... Icon_wink Ale Charlie większy sukces odniesie, nie mam wątpliwości.

Remo napisał(a):mam nadzieje, że w końcu polskie stacje się nią zainteresują dzięki temu singlowi ...
dziobaseczek napisał(a):prędzej słoń przejdzie przez ucho igielne Icon_smile. Na pewno nie w Polsce.
Dziobas, nie mów hop, żebyś tego słonia nie musiał osobiście przeciskać. Icon_smile Coś ostatnio drgnęło po tych sukcesach Adeli, Florkę nawet dzisiaj RMF zagrał. A oni bezinteresownie nie grają żadnego utworu. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
27.12.2011 10:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Miałeś rację, nie spodobało mi się. Czyli pewne już jest, że Willy Moon osiągnął większy sukces na mojej liście, niż na Twojej. Trochę szkoda, tym bardziej, że póki co nikt się nie skusił na tego fenomenalnego muzycznie gościa.
29.12.2011 01:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #7
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
kapitalny numer jeden, ciekawe jakie dźwięki zaserwują nam na nowym singlu - "What the Desert Taught You"
bardzo mnie cieszy wysoka pozycja "Charlie Brown":)
kilku nagrań nie znam, ale dziś postaram się nadrobić zaległości
z podwójnego singla Radiohead wybieram "The Daily Mail"
meni napisał(a):Spector - Grey Shirt & Tie NP
jest dobrze, czekam, aż będzie lepiejIcon_wink
29.12.2011 04:53 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Cytat:kilku nagrań nie znam, ale dziś postaram się nadrobić zaległości
Willy'ego Moona koniecznie :icon_razz:
29.12.2011 07:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 925
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #9
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
prz_rulez napisał(a):Trochę szkoda, tym bardziej, że póki co nikt się nie skusił na tego fenomenalnego muzycznie gościa.
Dziwnym przede wszystkim jest to, że nikt jeszcze nie zwrócił na niego uwagi tutaj. Ten pierwszy singiel jest bardzo nośny, a ze sporym oporem się spotyka. Icon_neutral
michal91d napisał(a):kapitalny numer jeden, ciekawe jakie dźwięki zaserwują nam na nowym singlu - "What the Desert Taught You"
Jak tylko będzie coś wiadomo, to natychmiastowo daj znać. Narozrabiali u mnie na liście niebywale w tym roku. Icon_biggrin
michal91d napisał(a):bardzo mnie cieszy wysoka pozycja "Charlie Brown" Icon_smile
Ten singiel sam się broni, nie trzeba mu żadnych wspomagaczy. Icon_smile
michal91d napisał(a):z podwójnego singla Radiohead wybieram "The Daily Mail"
Najpierw myślałem nad podwójną pozycją, ale zrobiłem konfrontację bezpośrednią. Staircase jednak ostatecznie rozniosło The Daily Mail na strzępy (oczywiście jak dla mnie). Ale nie da się ukryć, że oba nagrania są udane. Icon_wink Tak powinna brzmieć płyta, którą panowie niestety przekombinowali - oprócz Lotusa właściwie nic mnie nie przekonało na dłużej. Icon_neutral

http://rateyourmusic.com/~meni
29.12.2011 07:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Cytat:Dziwnym przede wszystkim jest to, że nikt jeszcze nie zwrócił na niego uwagi tutaj. Ten pierwszy singiel jest bardzo nośny, a ze sporym oporem się spotyka. Icon_neutral
O przepraszam! Ja zwróciłem. Tak, że już na chwilę obecną odniósł większy sukces na mojej liście niż na Twojej Icon_twisted, a myślę, że przynajmniej w pierwszej części karnawału, pomimo bardzo dynamicznej listy, jeszcze trochę poszaleje.
29.12.2011 07:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 925
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #11
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Ale ja myślałem o bardziej globalnej skali. Icon_biggrin Bo póki co nas tylko dwóch jest, z czego jeden już się wycofał. Icon_lol

http://rateyourmusic.com/~meni
29.12.2011 07:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #12
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
meni napisał(a):Ale ja myślałem o bardziej globalnej skali. Icon_biggrin Bo póki co nas tylko dwóch jest, z czego jeden już się wycofał. Icon_lol
ja przesłuchałem od razu jak pojawił się na Twojej liście, ale niestety... nie spodobał mi się na tyle, by wejść na moją listę...
29.12.2011 07:41 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
(29.12.2011 07:38 PM)meni napisał(a):  Ale ja myślałem o bardziej globalnej skali. Icon_biggrin Bo póki co nas tylko dwóch jest, z czego jeden już się wycofał. Icon_lol
No to niech wraca do tego jednego! Icon_lol
Póki co będę sam dzielnie trzymać transparent z napisem "Willy Moon".
29.12.2011 08:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #14
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Cytat:03.|07|04 Bobina - Pune
Pięknie pnie się do góry, ciekawe czy za tydzień będzie wyżej...

Cytat:05.|11|03 T4L – Like A Chord
Również i w tym przypadku cieszy mnie awans. Do czołówki już niedaleko Icon_wink

Cytat:13.|08|11 Art Of Trance - The Horn (Quillroader Remix/Aaron Gray Remix)
Najwyższy czas na przygotowania do lądowania - innego scenariusza tutaj nie widzę.

Cytat:16.|NN|01 Bryan Kearney & Jamie Walker - We'll Never Die
Skandal! Dlaczego tak nisko?! Ja nie liczę, ja po prostu żądam, żebyś Pan to wywindował na pierwsze miejsce. I bądź Pan pewien, że będę truł tak długo, aż cel ten zostanie osiągnięty. I nie myśl Pan sobie, że to są jakieś żarty - ja potrafię być naprawdę baaardzo upierdliwy Icon_wink

Cytat:19.|NN|01 GusGus - Over
A oto i skandal numer 2. Ten utwór jest fe-no-me-nal-ny, więc nie muszę Ci chyba pisać, gdzie jest jego miejsce...


16 Bit Lolitas - The Rise
Z 16bit Lolitas zetknąłem się po raz pierwszy bodajże na którejś składance Hed Kandi albo Anjunadeep - tego akurat nie pamiętam, dobrze natomiast kojarzę fakt, że jakoś nigdy specjalnie mnie nie zaskoczyli. W przypadku The Rise jest podobnie - owszem, kawałek brzmi nieźle, jednak jakiejś specjalnej rewelacji niestety tu nie słychać.

Azari & III - Reckless (With Your Love)
Nagranie z bardzo fajnym, klubowym charakterem, porządnie zalatującym oldskulowym housem. Niby jest wolno, nieco klimatycznie, ale to właśnie znakomicie może sprawdzić się na parkiecie Icon_smile

Fred Falke - Aurora
Ten utwór jakoś ewidentnie mi nie podszedł. Ma potencjał, ale tak naprawdę straszne jest to, jak dalece niewykorzystany. Sprawdziłem sobie z ciekawości kilka innych produkcji FF i to, co usłyszałem, stanowi tylko potwierdzenie mojej tezy - FF jest po prostu miernym producentem...

Marian - Letter
Ło Matko... Koszmar jakiś...
Icon_wink

Sapientia Uti
29.12.2011 09:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 925
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #15
RE: Notowanie 39 (24.12.2011)
Tom_Bonsz napisał(a):ciekawe czy za tydzień będzie wyżej...
Za tydzień jest dzisiaj, więc za chwilę wszystko będzie jasne. Icon_smile
Tom_Bonsz napisał(a):Również i w tym przypadku cieszy mnie awans. Do czołówki już niedaleko Icon_wink
Nawet bliżej niż się potencjalnie wydaje. Icon_biggrin
Tom_Bonsz napisał(a):Skandal! Dlaczego tak nisko?! Ja nie liczę, ja po prostu żądam, żebyś Pan to wywindował na pierwsze miejsce. I bądź Pan pewien, że będę truł tak długo, aż cel ten zostanie osiągnięty.
Hahaha, pierwszego miejsca obiecać nie mogę, natomiast pokazać przykład Pune jak najbardziej. Icon_biggrin W sumie ten start nie wyróżnia się niczym od 99% jakie mają miejsce u mnie na liście. Później już od samego utworu zależy czy ruszy z prędkością polskiego pociągu przy świątecznym nawale czy też francuskiego TGV. Icon_wink

Teraz o nowościach. Cóż straszliwe męki przeżywałem przez te dwa tygodnie. Posucha niebywała, a akurat wypadło na większą zmianę warty w poczekalni. Sam nie jest w pełni zadowolony z tego co znalazłem, dość powiedzieć że dwie z świeżynek przeleżały sobie trzy tygodnie i w z braku laku dotarły tutaj. Icon_neutral Najlepsze oczywiście jest Reckless, z którego jako jedynego byłem w pełni zadowolony. Icon_wink Troszkę lepiej, przynajmniej wg mnie jest w tym notowaniu które za chwilę wrzucę, ale też zachwytów wielkich nie ma. Heh, ale Cię nastawiłem pozytywnie, przed najbliższym notowaniem, nie ma co. Icon_biggrin

Tom_Bonsz napisał(a):Z 16bit Lolitas zetknąłem się po raz pierwszy bodajże na którejś składance Hed Kandi albo Anjunadeep
Na pewno byli a Anjunie, a czy byli na Hed Kandi, nie jestem w stanie powiedzieć. Icon_wink To solidni producenci, poniżej pewnego poziomu nie schodzą, ale muszę przyznać, że dałem się złapać na The Rise. Zobaczymy na jak długo.

Tom_Bonsz napisał(a):Sprawdziłem sobie z ciekawości kilka innych produkcji FF i to, co usłyszałem, stanowi tylko potwierdzenie mojej tezy - FF jest po prostu miernym producentem...
Ja Falkiego lubię, aczkolwiek sądzę, że jest lepszym remixerem niż producentem, gdzie nie zawsze dopracowuje swoje pomysły. Icon_wink

Tom_Bonsz napisał(a):Ło Matko... Koszmar jakiś... Icon_wink
Krótko, szczerze i na temat. To mi się podoba. Icon_biggrin I nie ważne, że krytycznie, takie głosy też są potrzebne. Icon_smile

http://rateyourmusic.com/~meni
30.12.2011 01:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości