Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
377 MOJA LISTA
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #41
 
Yacy napisał(a):03 . NN . 01 . STARBORN: TOME I - The Chronicles Of Israfel
bardzo mi sie podoba ten wynik. Płytę odsłuchałem z dwa trzy razy i przyznam że jest świetna Icon_biggrin3
REM planuje przesłuchać dziś wieczorkiem. Dlatego na razie nie oceniam. Supernatural.... mnie trochę rozczarował i mam nadzieje że znajdę na niej coś ciekawszego Icon_smile2
20.03.2008 01:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #42
 
Aro napisał(a):Supernatural.... mnie trochę rozczarował i mam nadzieje że znajdę na niej coś ciekawszego
ja już jestem po kolejnych przesłuchaniach i ciągle teiwrdzę, że ten singl to najsłabsze nagranie na płytcie Icon_mrgreen Może to jest bardzo subiektywne, ale mnie to cieszy bo rokuje dobrze kolejnym singlom lub moim wyborom z tej płyty Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.03.2008 01:46 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #43
 
no to napiszę tak o płycie REM : Po pierwszej połówce - wieje nuda , ale po drugiej mozna już powiedziec że jest całkiem nieźle Icon_mrgreen . Utwory które wpadły w ucho : living well..., Until the day...., Sing for..., I'm gonna DJ, Horse....
20.03.2008 08:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #44
 
Yacy napisał(a):03 . NN . 01 . STARBORN: TOME I - The Chronicles Of Israfel
Icon_eek2 Icon_surprised Icon_smile2 Icon_biggrin3 Icon_lol Icon_mrgreen Icon_exclaim
(myślę że to wystarczy za komentarz Icon_wink2)

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
21.03.2008 01:15 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #45
 
p.u.r.h. napisał(a):(myślę że to wystarczy za komentarz )
no nie mogę się uwolnić od tej płyty Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.03.2008 09:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
Widzę że dzięki GOD'S TOP TEN zapoczątkowałem modę na grzyby Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2

40 . -- . ANARCHIA - Tomasz Karolak - to już przesada Icon_cool2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.03.2008 10:35 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #47
 
Konrad napisał(a):40 . -- . ANARCHIA - Tomasz Karolak - to już przesada
Icon_eek2 a to dlaczego ? Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.03.2008 10:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
 
Yacy, maniaku serialowy Icon_mrgreen Icon_lol

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
21.03.2008 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #49
 
Konrad napisał(a):Yacy, maniaku serialowy
mylisz się Icon_mrgreen to poznałem tylko z zajawki a potem sobie ściągnąlem Icon_smile2 chciałem zobaczyc w tym tygodniu, ale przypomniało mi sie z godzinę za późno Icon_wink2 Ale może kiedyś trafie i zobaczę co to. A ten kawałek - jajcarski, no to na te Święta jak znalazł Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
21.03.2008 11:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości