Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Tuenti #2
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #1
Top Tuenti #2



Top Tuenti - Notowanie #2



POZYCJA | POZYCJA W POPRZEDNIM NOTOWANIU (N - NOWOŚĆ) | ILOŚĆ TYGODNI W ZESTAWIENIU | Wykonawca - Tytuł Utworu | Styl [L - LEKKI, Ś - ŚREDNI, C - CIĘŻKI]



01 | N | 01 | Quantica - Solar Energy | Psytrance [C]

02 | 01 | 02 | Power Source - Sparks (Original Mix) | Psytrance / Goa Trance [C]

03 | 03 | 02 | Scuba - Never | Trance / Electro [L]

04 | 09 | 02 | Adam Szabo - Serano (Original Mix) | Uplifting Trance [Ś]

05 | 05 | 02 | Electro Sun vs. Bizzare Contact vs. Phanatic - Out Of Your Love (Sesto Sento Remix) | Psytrance [Ś/C]

06 | 07 | 02 | Ziki vs. Underbeat - Outbreak | Psytrance [Ś/C]

07 | 08 | 02 | London Elektricity - Yikes! | Drum & Bass [Ś]

08 | 02 | 02 | David West feat. Andreas Hermansson - Larry Mountains 54 (Juventa Remix) | Uplifting Trance [Ś]

09 | 06 | 02 | Juventa - Dionysia | Uplifting Trance [Ś]

10 | N | 01 | Bobina With Ilya Soloviev – Scream Dream (Album Version) | Uplifting Trance [Ś]

11 | 04 | 02 | Dirty Diamonds - Diamonds R Forever (Perplex vs. InterSys Remix) | Psytrance [Ś/C]

12 | N | 01 | Chris Montana & Etienne Ozborne feat. Polina Griffith - Don’t Give It Up (Christian Luke ReDub) | House / Electro [Ś]

13 | 10 | 02 | E-Clip - Asia Tribe | Progressive Trance / Psytrance [C]

14 | 16 | 02 | Mauro Picotto - I Am What I Am (2000 And One's Celebrate Life With House Remix) | House [Ś]

15 | 15 | 02 | Ticon - Blow My Horn Progressive Trance [Ś]

16 | 12 | 02 | Ost & Meyer - Britanica | Trance / House [Ś]

17 | 11 | 02 | Outsiders - New Dream Arrive | Psytrance [Ś/C]

18 | 13 | 02 | Jonni Black feat. Sandy Huff - It's Your Life (Original Mix) | Disco House [Ś]

19 | 14 | 02 | Nitrous Oxide - iPeople (Original Mix) | Trance / House [Ś]

20 | 18 | 02 | StoneBridge pres. J-C feat. Miss Bunty - Break Free (Funky Mix) | Disco House [Ś]



WYLOT:
  • Metrik - T-1000 (Original Mix)
  • Mauro Picotto - Monogram (Sasha Carassi Remix)
  • Hed Kandi Gitterarti - Top Of The World (Original Mix)



POCZEKALNIA:
  • GusGus - Over
  • Seamoon - Genetic Guitars
  • T4L - Like A Chord
  • Technicolour & Komatic - The Deepest Blue
  • Tangerine Dream - Logos 2011

Sapientia Uti
17.12.2011 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #2
RE: Top Tuenti #2
Tom_Bonsz napisał(a):01 | N | 01 | Quantica - Solar Energy | Psytrance [C]
posłucham w Płocku Icon_smile Ale kojarzę, że to Twoi wielcy faworyci.
Tom_Bonsz napisał(a):Chris Montana & Etienne Ozborne feat. Polina Griffith - Don’t Give It Up (Christian Luke ReDub)
długa nazwa - długi tytul - posłuchamy i zobaczymy cóż to za cudo Icon_smile
Tom_Bonsz napisał(a):GusGus - Over
To mnie uradowało, pierwszy ewidentnie nasz wspólny punkt.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.12.2011 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #3
RE: Top Tuenti #2
Cytat:... to Twoi wielcy faworyci.
Zgadza się Icon_smile
Panowie w sumie od niedawna zaczęli wydawać swoją muzykę pod skrzydłami wytwórni, wcześniej ich albumy można było pobierać dosłownie za friko.
Fakt o tyle godny uwagi, że muzyka, którą nagrywają, naprawdę prezentuje wysoki poziom.

Cytat:To mnie uradowało, pierwszy ewidentnie nasz wspólny punkt.
Niewykluczone, że takich punktów z czasem będzie się pojawiać więcej Icon_wink

Sapientia Uti
17.12.2011 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 920
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #4
RE: Top Tuenti #2
Tom_Bonsz napisał(a):01 | N | 01 | Quantica - Solar Energy
Zrobiłem drugie podejście, ech zdecydowanie nie dla mnie taka nowość. Icon_wink Nie wchodzą mi takie dźwięki ewidentnie.
Pozostałe dwie już kupuję, ze wskazaniem na Bobinę. Icon_smile
Tom_Bonsz napisał(a):GusGus - Over
Icon_eek O, u Ciebie też?! To się nazywa zgranie! Mówię szczerze - nie zaglądałem na żadną listę od piątku, bo nie miałem zbytnio czasu, a wczoraj zapostowałem nowe notowanie i wylogowałem się po angielsku, nie dając oznak życia w żadnym temacie. W sumie Over oparte jest na prostym motywie przewodnim, ale niesamowicie uzależniającym. Dla mnie bomba. Icon_biggrin
Tom_Bonsz napisał(a):Seamoon - Genetic Guitars
Świetny orient na początku, później już robi się troszkę nudno dla mnie. Coś pomiędzy chillem a psy (myślałem o psybiencie, ale tego raczej tak nie zaszufladkuję). Generalnie warto było sprawdzić, bo to ciekawa rzecz, aczkolwiek trzeba być fanem takiego połączenia, żeby poczuć ten kawałek w pełni. Icon_wink
Tom_Bonsz napisał(a):Technicolour & Komatic - The Deepest Blue
O tak, tu już zdecydowanie mi bliżej. Całkiem przyjemny, klimatyczny liquid d'n'b.
Tom_Bonsz napisał(a):Tangerine Dream - Logos 2011
No to mnie złapałeś teraz. Zdecydowanie najlepszy z nieznanej mi trójki z poczekalni. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
18.12.2011 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #5
RE: Top Tuenti #2
Cytat:Zrobiłem drugie podejście, ech zdecydowanie nie dla mnie taka nowość.
W moim przypadku wystarczył pierwszy odsłuch i od razu wiedziałem, na którym miejscu panowie zadebiutują. W całej tej mętnej masie psytrance'owej sieczki, pełnej ostatnio małowartościowej muzyki, Quantica jak zwykle nie zawodzi. Ja po prostu uwielbiam ten zespół Icon_smile

Cytat:O, u Ciebie też?!
Tak Icon_smile
Szczerze, to myślałem że zaglądnąłeś do mojej listy i przesłuchałeś sobie nowości Icon_wink W tym tygodniu wróciłem sobie do albumu Arabian Horse i to właśnie Over najbardziej mnie zauroczyło. Jest tam jeszcze kilka fajnych numerów, zobaczymy co będzie dalej Icon_wink

Cytat:W sumie Over oparte jest na prostym motywie przewodnim, ale niesamowicie uzależniającym. Dla mnie bomba.
Zgadza się Icon_smile

Cytat:Świetny orient na początku, później już robi się troszkę nudno dla mnie. Coś pomiędzy chillem a psy (myślałem o psybiencie, ale tego raczej tak nie zaszufladkuję). Generalnie warto było sprawdzić, bo to ciekawa rzecz, aczkolwiek trzeba być fanem takiego połączenia, żeby poczuć ten kawałek w pełni.
Nagranie zaszufladkowałbym po prostu jako Ambient. Jego jedynym minusem jest fakt, że trwa ponad 11 minut, więc jeśli ktoś nie jest fanem tego typu utworów, faktycznie może się znudzić w połowie Icon_wink Ostatnio dość intensywnie zacząłem szukać i słuchać takiej muzyki, więc należy się spodziewać debiutów podobnych utworów na mojej liście w najbliższym czasie Icon_wink

Cytat:Całkiem przyjemny, klimatyczny liquid d'n'b.
Jedno z niewielu nagrań w tej stylistyce wartych ostatnio jakiejkolwiek uwagi Icon_smile

Cytat:No to mnie złapałeś teraz. Zdecydowanie najlepszy z nieznanej mi trójki z poczekalni.
I chyba najlepszy z całego albumu The Gate Of Saturn, z którego pochodzi. Panowie - jak widać - nie zwalniają tempa Icon_smile

Sapientia Uti
18.12.2011 01:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Top Tuenti #3 Tom_Bonsz 11 2 742 22.03.2012 11:34 PM
Ostatni post: dziobaseczek
  Top Tuenti #1 Tom_Bonsz 15 4 879 12.12.2011 09:07 PM
Ostatni post: Tom_Bonsz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości