Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Michał Szpak - XI EP
emigrant
Unregistered

 
Post: #1
Michał Szpak - XI EP
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTFE4sObLy8ET6akPkAX31...IRTEsgFn2A]
Kto z Was słuchał już tej epki?
Ja od siebie powiem jedno. To dobra płyta i szkoda, że tylko 5 utworowa. Nie jest to może do końca moja bajka ale staram się spojrzeć na to wydawnictwo obiektywniej. Wyszło na plus.
Jeżeli miałby brzmieć w przyszłości tak jak na dwóch pierwszych piosenkach z tego wydawnictwa, to myślę, że Szpak nam jeszcze ''pokaże''.

"Pretty Baby"
"Rewolucja"
"Po niebo"
"Muszę biec"
"Sensualny"
15.12.2011 01:09 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
RE: Michał Szpak - XI EP
http://muzyka.interia.pl/plyty/recenzje/...da,1734206

nic dodac nic ujac

ale ambitne. hey bejbi bejbi bejbi kim chcesz byc bejbo come on bejbi bejbi..... 0/10
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.12.2011 04:46 PM przez bugman.)
15.12.2011 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 612
Dołączył: May 2008
Post: #3
RE: Michał Szpak - XI EP
interia ma swój serwis muzyczny Icon_lol

kto to czyta? Icon_eek

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.12.2011 06:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #4
RE: Michał Szpak - XI EP
Lepiej żeby rozgłośnie grały takie Pretty Baby niż jakieś Sylwie Grzeszczak, nudne Wyszkoni itp.
Sowa bejbi, bejbi ... już niejednemu przyniosły sławę Icon_wink
Ta płyta nie jest dla mnie. Stwierdzam jedynie wielki potencjał jaki (jednak Icon_lol) jest w tym gościu. Pretty Baby i Rewolucje na zachód od Polski grane byłyby zapewne w playlistach. Szpak to celebryta ale jednak zdolny. Gdyby urodził się np w GB to by go już wszyscy znali.
15.12.2011 06:16 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mike Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 649
Dołączył: Feb 2010
Last.fm Twitter YouTube
Post: #5
RE: Michał Szpak - XI EP
(15.12.2011 06:04 PM)aaktt napisał(a):  interia ma swój serwis muzyczny Icon_lol

kto to czyta? Icon_eek
JA Icon_biggrin
15.12.2011 06:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #6
RE: Michał Szpak - XI EP
(15.12.2011 06:16 PM)emigrant napisał(a):  Lepiej żeby rozgłośnie grały takie Pretty Baby niż jakieś Sylwie Grzeszczak, nudne Wyszkoni itp.
Sowa bejbi, bejbi ... już niejednemu przyniosły sławę Icon_wink
Ta płyta nie jest dla mnie. Stwierdzam jedynie wielki potencjał jaki (jednak Icon_lol) jest w tym gościu. Pretty Baby i Rewolucje na zachód od Polski grane byłyby zapewne w playlistach. Szpak to celebryta ale jednak zdolny. Gdyby urodził się np w GB to by go już wszyscy znali.

zdecydowanie wole grzeszczak czy wyszkoni. przynajmniej sa ladne Icon_razz2
15.12.2011 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #7
RE: Michał Szpak - XI EP
Ok to twoje zdanie
Do mnie te Panie nie przemawiają muzycznie w ogóle.
Nie pojmuje jedynie uprzedzeń ludzi do takich Szpaków czy Madoxów. Muzycznie - wydaje mi się , są w stanie zaoferować dużo więcej.
Gdyby przed tytułem ''Pretty Baby'' istniało inne nazwisko niż Szpak pewnie wielu osobom by się spodobało od razu. Icon_smile
15.12.2011 07:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Michał Szpak - XI EP
Czy to w porządku, że wątek o Ep-ce Szpaka jest bardziej oblegany niż temat o nowym LP Spiritualized.

Pod rozwagę...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 08:06 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
RE: Michał Szpak - XI EP
Czy to w porządku, że niektórzy chcieliby nam wmówić, co mamy słuchać (czytać, oglądać i tak dalej?)
Pod rozwagę.
I nie rozumiem Twojego komentarza Safer, wybacz. Jest, moim zdaniem, bardzo nie na miejscu. Zachęcać do swoich ulubieńców, nie deprecjonować tych mniej lubianych rzeczy/osób!
15.12.2011 08:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #10
RE: Michał Szpak - XI EP
(15.12.2011 08:06 PM)saferłel napisał(a):  Czy to w porządku, że wątek o Ep-ce Szpaka jest bardziej oblegany niż temat o nowym LP Spiritualized.
Pod rozwagę...
Takie czasy Icon_winkIcon_lol
Spiritualized ukaże się 19 marca więc nie ma jeszcze za bardzo o czym pisać Pawle Icon_wink
Swoją drogą chciałem jedynie znac Wasze opinie na temat tej epki a tu Spiritualized, interia ... Icon_frownIcon_lol


Ok dodaje video





15.12.2011 08:49 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
RE: Michał Szpak - XI EP
emigrant napisał(a):Takie czasy Icon_winkIcon_lol
Spiritualized ukaże się 19 marca więc nie ma jeszcze za bardzo o czym pisać Pawle Icon_wink
Już jakieś podstawy są do debaty Icon_wink

prz_rulez napisał(a):Czy to w porządku, że niektórzy chcieliby nam wmówić, co mamy słuchać (czytać, oglądać i tak dalej?)
Pod rozwagę.
I nie rozumiem Twojego komentarza Safer, wybacz. Jest, moim zdaniem, bardzo nie na miejscu. Zachęcać do swoich ulubieńców, nie deprecjonować tych mniej lubianych rzeczy/osób!
Piękna nadinterpretacja. Myślisz, że mam czas i siłę, aby kogokolwiek (bezskutecznie) nawracać na przykładowych Spiritów? Come on, obudź się. Gdzie tu jest wmawianie innym czego mają słuchać? To była jedynie smutna kontestacja, uwaga...Wiesz, on dla mnie jest produktem medialnym, nie piosenkarzem z krwi i kości. Tak nie buduje się sławy w moim odczuciu. I wcale nie uważam, że Szpak to ten ''mniej lubiany''. Jak widać tak nie jest Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #12
RE: Michał Szpak - XI EP
slabe te piosenki. rewolucja to takie polisz tokio hotel-jak i imadz jak i mjuzik. prity bejbi obrzydlistwo.
15.12.2011 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
RE: Michał Szpak - XI EP
Mnie też w ogóle nie rusza. Już nawet nie ma w tej muzyce żadnego emocjonalnego boom, jak to u niego bywało, a co pewnie polubiliby niektórzy na forum.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2011 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #14
RE: Michał Szpak - XI EP
z jednej strony trochę przykro, że negatywne podejście do uczestników X-factoro podobnych programów całkowicie przyćmiło pojawienie się grupy SINUSOIDAL



15.12.2011 10:40 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości