Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /13.03.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /13.03.08/
SŁOWO OD AUTORA:
No i proszę... lista spóźniona... mam coraz mniej czasu... ale od razu zapewniam, że póki żyję będę się starał moją listę umieszczać, tyle że wybaczcie za terminy. Icon_wink
Ostatnio chorowałem przez tydzień, mało słuchałem muzyki i w ogóle jakoś tak mi się nie chciało. Efekty widać na liście. Niektóre skoki mogą być duże i zaskakujące, ale to wynik tego że lista nie była publikowana przez 10 dni a więc ponad tydzień. Od razu mogę zapewnić, że te kawałki które dziś idą do góry mają szanse na wyższe pozycje, te, które idą w dół już raczej będą spadały. Wyjątkiem jest Nick, który doznał wypadku przy pracy (ma szanse jeszcze nawet do dziesiątki jak się postara) oraz Foo Fighters który dostał ode mnie nową szansę na wysokie miejsce, jednak dziwnym trafem został przy osiemnastce.
Podium zaskoczy i ucieszy Saferłela, R.E.M. pokonało Metallicę, która poturbowała się na szóste miejsce. Ale to doświadczony zespół więc dużych ran na ciele nie odniesie w wyniku upadku. Icon_mrgreen Obiecałem, tak jest - Strachy ponownie do góry tak jak Conquest o oczko... tamto sprzed tygodnia to był wypadek przy pracy... ale czy długo się jeszcze Strachy utrzymają w TOP 10? Zwłaszcza z dwoma utworami. Icon_wink Niespodzianką może być awans Lennego na podium. Morcheeba zaliczyła oczko i dostała się na brązowy poziom listy (trzecie miejsce) a to ucieszy z pewnością Jopkologa. Bryan do góry również... James w miejscu... O tyle samo oczek co Bryan Adams i Lenny Kravitz awansuje również Sarah, która ucieszy tym razem Chrisa (dla każdego coś miłego Icon_wink ) A dalej.... przepiękny upadek LP Icon_razz2 ... Jest to jeden z kawałków który praktycznie w ciągu tygodnia znielubiłem jeśli mogę to tak nazwać... ale nie na tyle by od razu z listy wypadał. Icon_wink
Nowości mało i mogą się wydawać słabe... ale naprawdę mam ciężki okres w muzyce... mimo to lista nie ma żadnego zastoju a to chyba dobrze. Icon_wink Dzieje się i to najwazniejsze.
Dziwić może Bajm na liście, to jest nawet fajna piosenka z płyty która się ukaże oficjalnie w kwietniu, aczkolwiek nie wróżę jej zbyt długiego stażu na liście... po prostu, jak będą to grać już wszystkie komercyjne rozgłosnie (o ile już nie grają) to ta piosenka straci, jak pozostałe nagrania Bajmu. Duran Duran dzielnie spadli. Icon_lol To zasmuci Saferłela, a naszego kolegi z Chin o zacnym nicku '1981' Icon_wink zasmuci z pewnością spadek małp. No ale cóż... taka kolej rzeczy... No to chyba tyle... chciałbym jeszcze przeprosić za tak krótki komentarz ale u nas na mycharts to jest tak, że ilekroć się przeprasza za krótki komentarz, to wychodzi najdłuższy, wiec nie przepraszam. Icon_razz Trzymajcie się. ! Icon_wink

I najlepszego dla Garego, o ile się nie myle świętował ostatnio :>

Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ

01. 03. 03. R.E.M. - Supernatural Superserious
02. 07. 04. Lenny Kravitz - I'll Be Waiting
03. 04. 05. Morcheeba & Judy Tzuke - Enjoy The Ride
04. 05. 11. The White Stripes - Conquest
05. 08. 12. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
06. 01. 16. Metallica - Brothers In Arms
07. 06. 02. IRA - Czy nie ma już nic
08. 09. 04. Strachy Na Lachy - Szklana góra
09. 14. 02. Bryan Adams - I Thought I'd Seen Everything
10. 10. 03. James Blunt - Carry You Home

11. 16. 06. Sarah Brightman - Running
12. 02. 06. Lady Pank - Dobra konstelacja
13. 12. 03. Peter Cincotti - Goodbye Philadelphia
14. 17. 03. Janusz Radek - Kiedy u... Kochanie
15. 11. 08. David Gilmour - Wish You Were Here
16. 15. 06. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig
17. 13. 05. British Sea Power - Waving Flags
18. 18. 09. Foo Fighters - Long Road To Ruin
19. 20. 09. Super Furry Animals - Run Away
20. 24. 03. Lady Pank - Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji

21. 23. 02. One Republic - Stop And Stare
22. NE. 01. Nickelback - Rock Star
23. 19. 08. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes
24. NE. 01. Band Of Horses - No One's Gonna Love You
25. 26. 02. Matchbox 20 - How Far We've Come
26. 30. 02. Fair To Midland - Dance of the Manatee
27. NE. 01. The Kills - U.R.A Fever
28. NE. 01. Bajm - Krótka historia

29. 21. 04. Waglewski, Fisz, Emade - Męska Muzyka
30. 25. 12. The Hoosiers - Goodbye Mr A

ODPADLI:

po 1 tyg. Simple Plane - When I'm Gone Music
po 6 tyg. Natasha Bedingfield - Soulmate
po 17 tyg. Duran Duran - Falling Down
po 13 tyg. Arctic Monkeys - Teddy Picker
13.03.2008 02:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Pięknie. R.E.M. na 1. Hmmmm myślałem, że w ogóle przejdzie na forum ten numer niezauważony...a tu proszę Icon_wink Dopełnienie podium też świetne. Bardzo mnie cieszy szczególnie skok Lennego. Metallica dobra, ale Lenny macz beter Icon_wink Conquest z bagażem 11 tyg. na 4 miejscu - świetny wynik. Po wysokim awansie w ostatnim tyg (a w sumie w ostatniej liście, bo lista trooooochę się spóźniła jak sam piszesz ;P) Bryan Adams już jest w 10. U mnie teraz ciężko będzie mu się wyżej przebić. O top 20 chyba zapomnieć może.
Blunta nie odkopałem i nie przypomniałem sobie tego numeru:/ Jakoś przechodzi ta płyta obok mnie. Trochę sie nią rozczarowałem. Back to Bedlam to było dobre....
Dwa Lady Pank w top 20 - ładny wynik. Nick Cave nie doznał dużych obrażeń - liczę na niego dalej! Z nowości bardzo mnie cieszy debiut The Kills (udało mi się kilku osobom już go zaszczepić Icon_razz2). Rock Star...no znają wszyscy moje zdanie. A Bajm posłucham ale nie spodziewam się wiele...Hoosiers zamykają 30. Swoje odsiedzieli Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2008 02:47 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #3
 
Paweł napisał(a):01. 03. 03. R.E.M. - Supernatural Superserious
03. 04. 05. Morcheeba & Judy Tzuke - Enjoy The Ride
16. 15. 06. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig
17. 13. 05. British Sea Power - Waving Flags
24. NE. 01. Band Of Horses - No One's Gonna Love You
27. NE. 01. The Kills - U.R.A Fever


tylko razy 6 mamy wspólne akcenty na naszej liście,
bo poza tym, to u Ciebie nudy panie, nudy! Icon_wink2
13.03.2008 04:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Czy do środy zapostujesz kolejną listę, czy to ta będzie się liczyć do następnej Forumowej (na poprzednią się niestety spóźniłeś.
13.03.2008 07:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #5
 
Tzn. ta lista jest już na ten tydzień, kolejna będzie w następnym tygodniu bo zrobiłem tak, że o tydzień to opóźniłem ale tak, żeby nie było odczuwalne, tzn. że lista w piątek, potem za tydzien w niedzielę, potem za tydzień w środę (żeby było że jednak tydzień minął)...
licz do Forumowej jak chcesz... po prostu jak będziesz układał forumową licz tą moja która jest najnowsza, bo nie wiem jak mi będzie wypadało bo mam mało czasu.
13.03.2008 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Szkoda Pawle że się spóźniłeś ze swą listę bo tak to Sarah Brightman nie wypadła by z forumowej Icon_frown

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
13.03.2008 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
Bardzo dobre dwie środkowe nowości !
TOP 5 też niczego sobie. No i Szklana gora oczko w górę Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.03.2008 10:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
alez Kravitz skoczyl! ciekawe, ze az tak Ci sie to podoba.
Bryan ladnie do gory Icon_smile2. chcialbym, zeby u mnie tez byl tak wysoko... poki co niech uda mu sie wejsc do trzydziestki...
o nie, Nickelback... moze lepiej nie bede nic o tym kawalku pisac...
dzisiaj nowosci zdecydowanie nie dla mnie.
14.03.2008 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Paweł napisał(a):licz do Forumowej jak chcesz... po prostu jak będziesz układał forumową licz tą moja która jest najnowsza, bo nie wiem jak mi będzie wypadało bo mam mało czasu.
Tylko że jeżeli policzę tą do Forumowej, a robię to w niedzielę/przez poniedziałek, a Ty we wtorek/środę zapostujesz listę, to będę musiał liczyć od nowa.
14.03.2008 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Nie nie... moja lista będzie sie ukazywać raz w tygodniu ale dni różne mogą być... bo nie wiem jak mi będzie pasować... Ty robiąc listę patrz po prostu na ostatni numer listy a nie na to kiedy ona wyszła... tzn. ze nawet jak będzie sprzed 6 dni to ją wliczaj (jeśli to będzie najnowsza) ok?
Chociaż IMO wydaję mi się że forumowa powinna być robiona w środku tygodnia bo niektórzy np. w poniedziałek mogą wstawiać jako podsumowanie całego minionego tygodnia.

Skomentuje wasze komentarze dot. listy w wolnym czasie wybaczcie. Icon_smile
14.03.2008 02:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Paweł napisał(a):Chociaż IMO wydaję mi się że forumowa powinna być robiona w środku tygodnia bo niektórzy np. w poniedziałek mogą wstawiać jako podsumowanie całego minionego tygodnia.
Forumowa już tradycyjnie obejmuje tydzień przeliczeniowy od czwartku do środy, ale liczę ją już wcześniej, żeby być gotów na czwartek, a w sytuacji, kiedy wszyscy zapostują, nawet w środę późnym wieczorem.
14.03.2008 03:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
No bo ja własnie chyba będę postował w środy późnym wieczorem... ale mówię... to może się zmienić.
14.03.2008 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #13
 
Paweł napisał(a):01. 03. 03. R.E.M. - Supernatural Superserious
Ja czekam na kolejny singiel , bo ten jakoś mnie nie przekonuje Icon_frown

[Obrazek: kleschko.png]
15.03.2008 02:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #14
 
Super, że masz REM na szczycie Icon_biggrin3
IRA w 10-tce i Foo Fighters w 20-tce Icon_biggrin3
17.03.2008 09:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #15
 
Paweł napisał(a):28. NE. 01. Bajm - Krótka historia
Ciekawe czy będzie kariera na mycharts. Icon_smile2
18.03.2008 08:39 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Ciekawe czy będzie kariera na mycharts.
Będzie! Ale to będzie Krótka historia Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.03.2008 09:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):1. R.E.M. na 1. Hmmmm myślałem, że w ogóle przejdzie na forum ten numer niezauważony...a tu proszę Icon_wink
2. Back to Bedlam to było dobre....
3. A Bajm posłucham ale nie spodziewam się wiele...
1. Jak się jest REMem i jest się na LP3 to nie ma szans, żeby go nie zauważono.
2. Powiedziałbym, że lepsze od ostatniej płyty... i na tym koniec. Był tam z tego co kojarzę tylko jeden bardzo dobry utwór.
3. Zbyt wiele nie, ale to solidny i dobrze zagrany pop, co na ostatni Bajm i tak jest bardzo dużo.
18.03.2008 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Yacy napisał(a):
abd3mz napisał(a):Ciekawe czy będzie kariera na mycharts.
Będzie! Ale to będzie Krótka historia Icon_mrgreen
Niekoniecznie. Ale na pewno i nie za długo i nie za wysoko.
18.03.2008 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
kajman napisał(a):nie za długo
równa się krótko równa się Krótka historia Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
18.03.2008 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 736
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):
kajman napisał(a):nie za długo
równa się krótko równa się Krótka historia Icon_mrgreen
Krótko to góra 2-3 tygodnie. Nie za długo to z 5-7 Icon_lol
19.03.2008 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości