Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 35 (26.11.2011)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #21
RE: Notowanie 35 (26.11.2011)
dziobaseczek napisał(a):to twój wynalazek, który ma spore szanse by zaistnieć w moim top 50.
Nie przypisuję sobie nie swoich zasług. Icon_smile Co prawda natrafiłem na nich sam, ale często przed odsłuchem nieznanego mi zespołu sprawdzam "szukajką" czy czasami już się nie zameldowali u kogoś na liście. A pierwszym który ich zauważył był furbul i nie byłbym sobą gdybym o tym nie wspomniał. To mnie wyłącznie zdopingowało do sprawdzenia. Później już potoczyło się samo. Icon_wink
dziobaseczek napisał(a):Też kolejny ciekawy wynalazek, ale muszę się z nim trochę oswoić.
Chłopak brzmi jakby się urwał kompletnie z innej epoki. Twarz sama się śmieje podczas słuchania. Totalnie pozytywny utwór. Icon_biggrin

Tom_Bonsz napisał(a):Przesłuchałem sobie każdy z kawałków i muszę przyznać, że naprawdę masz świetny gust.
Nie pozostaje nic innego jak podziękować za komplementy. Icon_smile
Tom_Bonsz napisał(a):Moim zdecydowanym faworytem jest "Claessen & Martens - The Man Who Knew Too Much" i to właśnie nagranie powinno okupować pierwsze lokaty.
Uwielbiam styl Barta Claessena. Może ostatnio trzyma się go troszkę zbyt kurczowo, ale niezależnie czy to projekt Who.Is, jakaś kolaboracja, solowa produkcja, bądź remix to zawsze trzyma określony poziom.
Tom_Bonsz napisał(a):Jeżeli chodzi o resztę, to podeszły mi również pozycje 7, 8, 9, 10, 15 i 17.
Na podstawie tego mogę wywnioskować, że z obecnych rzeczy na liście u mnie stylistyka trance'owa podciągnięta innymi gatunkami, zarówno deep'em jak i progressem, najbardziej Ci podpasowała. Oczywiście wyłączając 15 i 17, bo już kompletnie inna muzyka. Icon_wink
Tom_Bonsz napisał(a):Nie wiem teraz, czy Ci dziękować, czy wieszać na Tobie psy, bo tak świetnym doborem nagrań jeszcześ mi zamieszał we łbie, ech... Icon_wink
Przede wszystkim cieszy mnie to, że znalazłeś coś dla siebie. Bo bałem się, że może być odrobinę za łagodnie jak dla Ciebie. Icon_wink A jeśli to wieszanie psów miałoby się skończyć jeszcze większą efektywnością w poszukiwaniach to ja jestem gotów na takie poświęcenie. Icon_biggrin

michal91d napisał(a):no nie... Masquer wygrywa z Born Blonde Icon_confused Mam nadzieję, że za tydzień będzie inaczej Icon_smile
Nic konkretnego obiecać nie mogę niestety. Wiem natomiast jedno - oba nabierają mocy w podobnym tempie i nie zdziwię się jak przejmą pałeczkę na najbliższe tygodnie. Icon_wink
michal91d napisał(a):Icon_cry kiedyś musiało się to stać
Ano, i mnie lekko z tym nie było... Icon_neutral

http://rateyourmusic.com/~meni
27.11.2011 11:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Notowanie 35 (26.11.2011)
michal91d napisał(a):no nie... Masquer wygrywa z Born BlondeIcon_confused
Pop on top Icon_lolIcon_lolIcon_lol

Ni no, Masquer jest przecież czadowy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
28.11.2011 12:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #23
RE: Notowanie 35 (26.11.2011)
Cytat:A jeśli to wieszanie psów miałoby się skończyć jeszcze większą efektywnością w poszukiwaniach to ja jestem gotów na takie poświęcenie.
No i wykrakałeś. Posypało mi się naraz tyle nowości, że już sam nie wiem jak mam to wszystko ogarnąć (w sensie ułożenia listy, ma się rozumieć) Icon_wink

Sapientia Uti
29.11.2011 09:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości