Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 887 - 09.03.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
neon.ka napisał(a):jako że to Twoja Lista, to cieszę się, że Cię ta piosenka nie zawiodła i dotarła tam, gdzie na nią czekałeś
mialbym niedosyt, gdyby pomimo tak rewelacyjnych wynikow nie doszlo nigdy do pierwszego.

neon.ka napisał(a):Twoje podium jest niesamowicie różnorodne! nie pozostawia żadnych wątpliwości, że nie ma w Tobie jednostajności. fajne to Icon_smile2
odbieram to jako komplement. dziekuje Icon_smile2.
rzeczywiscie jest mocno roznorodnie, nie zwrocilem na to uwagi wczesniej Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):a powrót do piosenek z NL4 to z jakiejś specjalnej okazji?
Fuel bardzo mi sie podobal juz wczesniej, a ostatnio powrocilem do czestszego sluchania, a zdopingowaly mnie do tego sukcesy na Prawdziwej.
12.03.2008 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):byloby fajnie, dzieki Icon_smile2
Od wczoraj w nocy (czyli w zasadzie od dziś) na Chomiku Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
12.03.2008 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 774
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
Re: notowanie 887 - 09.03.2008
ku3a napisał(a):Czy moglo byc inaczej?! Icon_biggrin3
Na Twojej to pewnie nie, ale na dwóch listach tutaj jednak poszła w dół, więc nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.
Ciekawostką jest, że M.I.A. jest na 4 listach i na wszystkich w Top10. Przy czym na 3 z nich to weteran, a na jednej świeżostka.
A ja licząc Forumową zauważyłem, że w ciągu ostatnich 2 tygodni Foo strasznie Fightnęły w górę. Ale pewnie nieco zwolnią tempo.
A co do Timbologizrepublic to ta piosenka ani mnie grzębi ani zieje, więc mi na Twojej liście nie przeszkadza, szczególnie, że poza tym raczej ma zdecydowaną tendencję spadkową.
12.03.2008 05:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
kajman napisał(a):Na Twojej to pewnie nie, ale na dwóch listach tutaj jednak poszła w dół, więc nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.
rety, a co mnie w moim komentarzu obchodza inne listy Icon_cool2 .
kajman napisał(a):Ciekawostką jest, że M.I.A. jest na 4 listach i na wszystkich w Top10. Przy czym na 3 z nich to weteran, a na jednej świeżostka.
a na jednej na 50. ...
kajman napisał(a):A ja licząc Forumową zauważyłem, że w ciągu ostatnich 2 tygodni Foo strasznie Fightnęły w górę. Ale pewnie nieco zwolnią tempo.
oby tylko zaraz nie fajtnely.
12.03.2008 07:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #25
Re: notowanie 887 - 09.03.2008
ku3a napisał(a):Fuel bardzo mi sie podobal juz wczesniej, a ostatnio powrocilem do czestszego sluchania, a zdopingowaly mnie do tego sukcesy na Prawdziwej.
tzn. gdzie, bo ja mało się w tym orientuję Icon_smile2 ...
kajman napisał(a):Na Twojej to pewnie nie, ale na dwóch listach tutaj jednak poszła w dół, więc nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.
oj Kajmanie, coś baaaardzo mocno chyba Cię uwiera ta DDWD Icon_wink2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
13.03.2008 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
neon.ka napisał(a):tzn. gdzie, bo ja mało się w tym orientuję Icon_smile2 ...
u Tadzia Icon_smile2
13.03.2008 10:49 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 774
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Na Twojej to pewnie nie, ale na dwóch listach tutaj jednak poszła w dół, więc nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.
rety, a co mnie w moim komentarzu obchodza inne listy Icon_cool2 .
kajman napisał(a):Ciekawostką jest, że M.I.A. jest na 4 listach i na wszystkich w Top10. Przy czym na 3 z nich to weteran, a na jednej świeżostka.
a na jednej na 50. ...
kajman napisał(a):A ja licząc Forumową zauważyłem, że w ciągu ostatnich 2 tygodni Foo strasznie Fightnęły w górę. Ale pewnie nieco zwolnią tempo.
oby tylko zaraz nie fajtnely.
Czyli rozumiem, że było to pytanie retoryczne? Icon_biggrin3
No fakt, ale ja licząc Forumową patrzę na 40 miejsc i to u Yacy'ego mi umknęło.
Wyraziłem się nieprecyzyjnie. Chodziło mi o skoki Foów na Twojej liście. A na niej wszystko zależy od Ciebie.
13.03.2008 12:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 774
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
Re: notowanie 887 - 09.03.2008
neon.ka napisał(a):
kajman napisał(a):Na Twojej to pewnie nie, ale na dwóch listach tutaj jednak poszła w dół, więc nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.
oj Kajmanie, coś baaaardzo mocno chyba Cię uwiera ta DDWD Icon_wink2 .
Skądże! To całkiem sympatyczne nagranie i życzę mu wszystkiego dobrego. Ja tylko stwierdzałem fakty. A dla mnie awans Happysadu na żadnej z list nie był oczywisty, chociaż u ku3y chyba najbliższy oczywistości. Icon_biggrin3
13.03.2008 12:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
Taki zatwardziały rockowiec jak ku3a a tu

26. NN. 01. Apologize - Timbaland & One Republic

Icon_eek2 Icon_surprised

Jak znam życie to wiele nie zwojuje bo późno debiutuje :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
13.03.2008 01:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #30
 
01. 02. 13. 13. The Bleeding - Five Finger Death Punch
02. 01. 08. 08. Szklana góra - Strachy na Lachy
No proszę. Icon_wink

Jedna nowość okropna - Timbalanduś, a drugiej nie znam. Icon_razz
13.03.2008 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
 
Lider do bani. Chcę powrotu Strachów Icon_sad Icon_sad Icon_sad albo Amy, albo Foo Fighters, albo znów Strachy....no wszystko z czołówki lubię prócz lidera. Dalej Sky Is Over który nie zapowiada żadnej strefy śmierci, taki to wyjątek wśród dobrego dopełnienia 10. FF rządzą w tym tyg! I bardzo dobrze. Rewelacyjna (w sensie tego co wyprawia na listach) Adele spada, tak jak i w UK, ciekawe na ile jej starczy sił wśród tak inne brzmieniowo konkurencji.
Normalsi ciągle 15. Ładny skok Radka...może i u mnie ma szansę, ale to raczej odległe rejony listy by były. Oczywiście mimo to cieszy mnie jego forma na tej liście.
Zabili Mi Żółwia muszę poznać, ciekawe czy równie rewelacyjne jak King-Kong.
Fuel to raczej nie moja muzyka, ale masz dwie nowości na liście, nie wypada nawet nie poznac, więc już szukam. Druga nowość nie pasuje tu kompletnie i nie sądze by wiele zdziałała. Conquest pnie się ciągle w górę, a licznik bije! Ale co mu po 40 tyg. nawet jak u ciebie chyba tylko numery z pierwszej 10 są punktowane, nie? Gahan ledwo co uniknął zdmuchnięcia z listy, a u mnie blisko wejścia na chart ten numer Icon_wink
Józek z bagien wywołuje oczywiście u mnie uśmiech....i to wcale nie uśmiech pożałowania.

Fajnie, że Kravitz wszedł na listę płyt. BDB album.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2008 02:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #32
 
saferłel napisał(a):Lider do bani.
Icon_mrgreen
no trudno, musisz to jakos przezyc, bo to pewnie bedzie pierwsza piatka roku Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):ciekawe na ile jej starczy sił wśród tak inne brzmieniowo konkurencji.
ostatnio maly kryzys i sam jestem ciekaw co bedzie dalej.
saferłel napisał(a):u ciebie chyba tylko numery z pierwszej 10 są punktowane, nie?
tak
saferłel napisał(a):u mnie blisko wejścia na chart ten numer Icon_wink
no prosze Icon_razz
13.03.2008 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #33
 
Ostatnio pisałem że Szklanej Góry nikt nie przeskoczy , a tu prosze
FFDP jednak oderwał sie od numerku 2. Tez fajnie Icon_biggrin3
I znów Justyna do góry ale jak Icon_eek2 Icon_biggrin3
A DDWD no tak to mogłem przewidzieć Icon_wink2
Conquest kilka tygodni temu męczył sie pod koniec stawki, no a teraz szaleje Icon_mrgreen
Z nowości znam tylko Timbalanda i cały czas niestety nie mogę sie przekonać
A drugiej nowości nie znam...
13.03.2008 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
 
Nie wiem czemu cię tak ten Gahan dziwi ;P Przecież to GAHAN!

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2008 05:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
 
nie dziwi mnie, ze Gahan, tylko ze teraz Icon_smile2
Aro napisał(a):Conquest kilka tygodni temu męczył sie pod koniec stawki, no a teraz szaleje Icon_mrgreen
no nie wiem czy szaleje, ale jakos tam sobie radzi Icon_wink2
13.03.2008 07:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
 
Wreszcie FFDP na pierwszym Icon_biggrin3
A myślałem, że już nigdy się nie uda... U mnie się nie udało...
Płyta już przesłuchana. Mało na niej takich melodyjnych kawałków jak "The Bleeding". Jest to raczej ogromna dawka bardzo mocnych brzmień. "Salvation" u mnie wreszcie przebił się do poczekalni, bo zacząłem go częściej słuchać.
Numer trzy podoba mi się chyba nawet bardziej niż numer dwa i jestem przekonany, że już niedługo przebije się do mojej pięćdziesiątki.
"The Pretender" i "Long Road To Ruin" radzą sobie znakomicie, ale płyta spada...
Spada też "Sky Is Over" i chyba już nie przebije się wyżej... Spada "Falls Apart", ale ja liczę na to, że pojawi się niedługo coś z nowej płyty (po jej przesłuchaniu).
Debiut "Apologize" nie jest dla mnie niespodzianką. U mnie niestety się nie udało... Może zabrakło właśnie takich wyjazdów?

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
16.03.2008 02:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
 
mrsap napisał(a):Płyta już przesłuchana.
sciagnalem w srodku tygodnia, ale na razie nie dalem rady przesluchac. powinienem to zrobic dzisiaj wieczorem.
mrsap napisał(a):Spada też "Sky Is Over" i chyba już nie przebije się wyżej...
faktycznie teraz bedzie ciezko. no chyba, ze po 11.04 Icon_wink2
16.03.2008 09:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #38
 
Szkoda ze Strachy opuściły szczyt ... Icon_neutral2 I to akurat teraz gdy u mnie są na 1 ...

ku3a napisał(a):Coz, ja nigdy nie pisalem o "Apologize" jako o koszmarze, a wrecz pisalem, ze umiarkowanie mi sie podoba Icon_razz. No i w tym tygodniu... Icon_mrgreen Ciekawe ile sie uda utrzymac na liscie lecąc na tych wspomnieniach Icon_wink2. Czekam na niewybredne komentarze Icon_wink2.
może jeszcze 3 tygodnie temu napisałabym inaczej ale... nie dziwi mnie to Icon_wink2
ostatnio gdy zdarza mi sie to słyszec w pracy, zauwazyłam ze nieświadomie sobie to podśpiewuje (pod nosem) Icon_razz Czyli nie jest takie najgorsze, aczkolwiek żeby wejść na moją liste - to na razie sfera marzeń Timbalanda Icon_smile2

ku3a napisał(a):A co znaczy, ze sluchalem muzyki ktorą nie ja wybieralem? To chyba nie jest zbyt trudna zagadka - wyjazd w gory, obiady w karczmach, wspanialy klimat. Czasem jak sie w karczmie zasiedzialo, to niektore piosenki slyszalo sie wiecej niz raz.
w takim razie szkoda ze w karczmach nie grali Gahana... Icon_mrgreen

"Alexander" nadal trzyma forme! Icon_smile2 Wciąż sie chyba podoba? Icon_biggrin3

Radek... cóż za skok! A i Justyna jak sie wypuściła do przodu! Icon_smile2 Skoro ona awansowała z 30, to moze "Saw Something" tez ma jeszcze szanse na poprawe sytuacji? Icon_wink2

Co do "Corridy " Farben Lehre natknęłąm sie na klip Icon_mrgreen Ciekawe to...

Yacy napisał(a):Do centrum Zakopanego woził nas ten sam bus i kierowca puszczał ten sam zestaw utworów. Tylko przy założeniu, że kaseta ma 60 minut, a płyta nawet więcej, to jakim cudem w 2 x 20 minut można było usłyszeć Feela 2-3 razy Icon_evil ?
a moze ten kierowca co jakis czas włączał przycisk "Rev" bo tak mu sie to podobało? Icon_lol Icon_razz
17.03.2008 02:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #39
 
Lilian napisał(a):a moze ten kierowca co jakis czas włączał przycisk "Rev" bo tak mu sie to podobało?
pewnie tak Icon_wink2 Tylko dopełnię moją wypowiedź, tym że oczywiście próbowałem się odciąć od tej muzyki, ale niestety moje mp3-ki z telefonu komórkowego były o wiele za ciche aby przebić Feel Icon_frown Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.03.2008 11:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
 
Widzę, że utwory pojawiające się z dużym poślizgiem na liście to nie tylko moja domena Icon_wink2 Co do Apologize, no to niestety - 2 żywoty na mojej liście były, trzeciego raczej nie będzie. 10 miejsce to i tak duży sukces w porównaniu do bardzo niskich pozycji "The Way I Are". Ciekawe jak dalej będzie sobie radzić u Ciebie. Jożin spada i specjalnie mnie to nie dziwi, bo u mnie stało się to samo. Jak widać utworek nie był na tyle mocny, by zapanować na dłużej w naszych umysłach. No i ceszy oczywiście i Farben Lehre, i The White Stripes, i Amy MacDonald, i Foo Fighters w sumie też, chociażby za genialny fragment balladowy w "The Pretender".
P.S.: A TERAZ CZAS NA LAO CHE Icon_mrgreen
17.03.2008 08:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości