Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 34 (19.11.2011)
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #1
Notowanie 34 (19.11.2011)
Notowanie nr 99 (34) (19.11.2011r.)

Część alternatywna

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|02|10 Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA... What A Life!
02.|04|04 Lana Del Rey - Video Games
03.|06|03 Masquer - Stark Naked
04.|03|12 Florence + The Machine - What The Water Gave Me
05.|01|06 Dum Dum Girls - Bedroom Eyes
06.|11|03 Born Blonde - Radio Bliss
07.|05|05 Principe Valiente - In My Arms
08.|10|04 Kasabian - Re-wired
09.|08|08 Jamie Woon - Shoulda
10.|09|19 Woodkid - Iron
11.|07|08 Customs - Harlequins
12.|15|02 The Kills - Future Starts Slow
13.|14|03 Future Islands - Before the Bridge
14.|17|02 Icebird - Going And Going. And Going
15.|NN|01 Nightwish - Storytime
16.|NN|01 The Dø - Too Insistent (oryginał/Trentemøller Remix)
17.|12|08 Foster The People - Helena Beat
18.|13|18 Born Blonde - Solar
19.|NN|01 We Humans - One In A Million
20.|16|17 M83 - Midnight City

Wyloty:
- Little Dragon - Ritual Union (z 18, 10 notowaniach)
- Joe Goddard feat. Valentina - Gabriel (z 19, po 4 notowaniach)
- Jamie Woon - Street (z 20, po 28 notwaniach)


PROPOZYCJE:
Coldplay - Charlie Brown NP
Dead Gaze - Trash All Your Worries NP
I Heart Sharks - The World Is Yours NP
Ninja Turtle Ninja Tiger - Vines, Baby! NP
The Chain Gang Of 1974 - Tell Me NP
Waylayers - Magnets NP
_______________________________________________

Część klubowa

miejsce, pozycja w poprzednim notowaniu, staż, wykonawca, tytuł
01.|01|08 Ben Westbeech - Something For The Weekend
02.|02|07 Moonbeam feat. Avis Vox - Disappearance
03.|06|06 Art Of Trance - The Horn (Quillroader Remix/Aaron Gray Remix)
04.|04|08 Claessen & Martens - The Man Who Knew Too Much
05.|03|19 Matt Lange - Bad Year Blimp
06.|09|04 Luomo - Good Stuff
07.|13|03 Oliver Englafjord - Reykur/Slsetur
08.|05|08 Paul Kalkbrenner - Gutes Nitzwerk
09.|12|05 Kid Alien - The Atmosphere (Klauss Goulart's & Mark Sixma Deep Universe Remix)
10.|07|13 Soarsweep - Feel No Pain
11.|15|03 Andrew Bayer - From The Earth EP
12.|11|16 Joris Voorn - Incident (Miyagi)
13.|08|06 Chmara Winter - Powidlo
14.|16|03 Guy J & Henry Saiz - Meridian (Original mix/Pryda Remix)
15.|10|04 Superluminal - Attend
16.|NN|01 RÜFÜS - We Left (oryginał/SymbolOne RMX)
17.|17|02 Jeff Golub - Mercy Mercy Me (Dj Squeeze Remix)
18.|20|02 Lemon & Einar K feat. Paul Johannessen - Everlasting
19.|14|07 Nocow - You Got Me
20.|NN|01 Ernesto vs Bastian & Kay Wilder - Shiny Appy People

Wyloty:
- The Prototypes feat. Laura Vane - Taking Me Over (z 18, po 3 notowaniach)
- Yogi feat. Ayah Marar - Follow U (Mike Delinquent Remix) (z 19, po 10 notowaniach)


PROPOZYCJE:
Fritz Kalkbrenner - Wes EP NP
Little Boots - Shake NP
Modestep - To The Stars
Noisia - Could This Be NP
Now In Stereo - Away NP
The New Division - Memento NP

http://rateyourmusic.com/~meni
19.11.2011 01:07 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 713
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #2
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
meni napisał(a):01.|01|08 Ben Westbeech - Something For The Weekend
a no tak wiedziałem że skądś kojarzyłem to nagranieIcon_wink

meni napisał(a):Coldplay - Charlie Brown NP
widzę że stawiasz na ulubione nagranie Michała z plyty

meni napisał(a):02.|04|04 Lana Del Rey - Video Games
dotarła póki co oczko wyżej niż na mojej liście u mnie coś ja przyblokowało na pozycji 3 no i bardzo ciekawie zapowiada się kolejne notowanie bo widzę kilku kandydatów do przejęci szczytu

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
19.11.2011 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #3
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
(19.11.2011 01:07 AM)meni napisał(a):  02.|04|04 Lana Del Rey - Video Games
U mnie niestety się nie przebiła. Gdyby tylko u mnie było więcej miejsc...

Cytat:12.|15|02 The Kills - Future Starts Slow
Powoli, ale awansuje. Icon_wink

Cytat:Coldplay - Charlie Brown NP
A ja chyba postawię na księżniczkę Chinkę czikulinkę.

Cytat:02.|02|07 Moonbeam feat. Avis Vox - Disappearance
[/quote]
Jakoś nie może mi się wkręcić...
19.11.2011 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #4
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
meni napisał(a):01.|02|10 Noel Gallagher's High Flying Birds - AKA... What A Life!
Po tak długim oczekiwaniu doczekał się i swojego szczytu Icon_wink
meni napisał(a):04.|03|12 Florence + The Machine - What The Water Gave Me
No no no ładnie się trzyma. U mnie już spada ...
meni napisał(a):05.|01|06 Dum Dum Girls - Bedroom Eyes
Nie spodziewałem się aż tak bolesnego upadku.
meni napisał(a):15.|NN|01 Nightwish - Storytime
Dobre, ale na moją listę to jednak za mało.
meni napisał(a):Coldplay - Charlie Brown NP
Ja postawię na to jak wyleci u mnie Princess of China
Art. Brut. napisał(a):A ja chyba postawię na księżniczkę Chinkę czikulinkę.
nie tylko ty xd
Szymek79 napisał(a):widzę że stawiasz na ulubione nagranie Michała z plyty
i znów nie tylko Michała Icon_razz2
meni napisał(a):Little Boots - Shake NP
o pierwszy raz coś z tej listy lubię Icon_biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2011 05:35 PM przez Remo.)
19.11.2011 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #5
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Szymek79 napisał(a):a no tak wiedziałem że skądś kojarzyłem to nagranie Icon_wink
A ja sobie narobiłem nadzieję, że to może dzięki mnie poznane. Icon_lol

Szymek79 napisał(a):widzę że stawiasz na ulubione nagranie Michała z plyty
Art. Brut. napisał(a):A ja chyba postawię na księżniczkę Chinkę czikulinkę.
Remo napisał(a):Ja postawię na to jak wyleci u mnie Princess of China
Płytę w końcu sprawdziłem, okrężnym sposobem, trochę na szybko i bez odpowiednich warunków, przez które mogła by lepiej zabrzmieć, ale... w sumie nie było problemu co wybrać. Decydowałem pomiędzy Hurts Like Heaven, a Charlie Brown. Względy potencjalnego sukcesu na liście miały największy wpływ na wybór. Icon_wink Natomiast Princess of China bardzo mi się nie podoba... i może tyle z mojej strony na jej temat. Icon_wink

Szymek79 napisał(a):no i bardzo ciekawie zapowiada się kolejne notowanie bo widzę kilku kandydatów do przejęci szczytu
W sumie można powiedzieć, że wszystkie 7 miejsc może za tydzień być liderem. Aczkolwiek jedna pani ma pewne wzmocnienie, bo poczta ku mojemu zaskoczeniu dobrze się sprawiła... Icon_wink
Art. Brut. napisał(a):U mnie niestety się nie przebiła. Gdyby tylko u mnie było więcej miejsc...
Żebyś później nie żałował, jak ja w ubiegłym roku. Icon_wink A i w tym mam taki jeden na który sobie chyba klapki na oczy założyłem. Icon_rolleyes
Art. Brut. napisał(a):Jakoś nie może mi się wkręcić...
A płytę słuchałeś? Są tam rzeczy troszkę bardziej listowe, chociaż typowego killera takiego jak Through A Fog nie ma. Za to jest kapitalny klimat i dość mocny monolit. Bo to w sumie tylko mój wybór, brany wyłącznie pode mnie. Miał podbić listę, a i tak trafił na pewne niespodziewane trudności.

Remo napisał(a):Po tak długim oczekiwaniu doczekał się i swojego szczytu Icon_wink
A właśnie nie... bo to nie pierwszy jego szczyt. Icon_wink
Remo napisał(a):No no no ładnie się trzyma. U mnie już spada ...
I myślę, że jeszcze parę tygodni może dać radę utrzymać się w czołówce. Tak na marginesie, powoli szykuję się na drugi utwór, nawet chyba wiem co wezmę. Icon_wink
Remo napisał(a):Dobre, ale na moją listę to jednak za mało.
Potrzebowałem jakiejś odmiany, dobrze się złożyło, że akurat oni wydali coś nowego. Oj mam wrażenie, że namieszają na liście...
Remo napisał(a):o pierwszy raz coś z tej listy lubię Icon_biggrin
Jakbyś napisał, że pierwszy raz coś z niej znasz, toteż z prawdą byśmy się raczej nie rozminęli... :icon_razz: A tak poważnie mówiąc utwierdzam się coraz bardziej, że to kapitalnie skrojone nagranie. Icon_smile

http://rateyourmusic.com/~meni
19.11.2011 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 713
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #6
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
meni napisał(a):A ja sobie narobiłem nadzieję, że to może dzięki mnie poznane. Icon_lol
no niestety nie, dzięki tureckiej liście którą wklejałam w dziale z innymi listamiIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
20.11.2011 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 180
Dołączył: Dec 2014
Post: #7
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
meni napisał(a):06.|11|03 Born Blonde - Radio Bliss
08.|10|04 Kasabian - Re-wired
12.|15|02 The Kills - Future Starts Slow
20.|16|17 M83 - Midnight City
cztery wspólne
20.11.2011 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
NW w części alternatywnej...dreszcz mnie przeszył Icon_smile No ale są The Do oraz We Humans Icon_smile To niesamowite, że aż cztery kawałki z mojego top 10 są u Ciebie w tej samej strefie. Muszę w końcu wziąć się za album Foster the People, bo przydałby mi się na jesień jakiś pobudzacz. Future Islands też do sprawdzenia - podobno to nowa rewelacja.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.11.2011 02:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #9
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
thestranglers napisał(a):cztery wspólne
Narzekać nie można, że mało. Ale zawsze może być lepiej. Icon_wink

saferłel napisał(a):NW w części alternatywnej...dreszcz mnie przeszył Icon_smile
Wiedziałem, że się ucieszysz. Icon_lol Cóż nie zawsze będzie tak doskonale, że każdorazowo lista spotka się z bezkrytyczną aprobatą. Icon_wink Korzystają ze swoich 5 minut, tym bardziej, że miałem ochotę na coś "elektrycznego". Trafili w odpowiedni czas i odpowiednie miejsce. Zresztą ostatnio mam olbrzymi deficyt tego typu utworów na obu częściach...
saferłel napisał(a):To niesamowite, że aż cztery kawałki z mojego top 10 są u Ciebie w tej samej strefie.
Generalnie ta nasza zbieżność jest nieco szokująca. Już nie mówię o gustach itd. ale samo zgrywanie w czasie jest naprawdę zaskakujące. Icon_smile
saferłel napisał(a):Muszę w końcu wziąć się za album Foster the People, bo przydałby mi się na jesień jakiś pobudzacz.
Rekomendacja z całą pewnością nie potrzebna, zbyt duży szum rozpętał się wokół nich, żeby o tym mówić. Icon_wink A na ten wspominany przez Ciebie marazm, to rzeczywiście mogą dobrze podziałać. Icon_wink
saferłel napisał(a):Future Islands też do sprawdzenia - podobno to nowa rewelacja.
Before the Bridge jest bardzo dobre. Ale z tym hurraoptymizmem to ja się jeszcze powstrzymuję. Icon_smile Trzeba by się bardziej nimi zainteresować, by sensowniej ocenić.

http://rateyourmusic.com/~meni
21.11.2011 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #10
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
meni napisał(a):The New Division - Memento NP
oczłowieczasz widzę częśc kulbową, bo i RUFUS się dostał. Propozycje - sporo do poznania - odsłucham i zobaczysz efekty na moim topie, cieszy mnie mnogość tychże. Póki co zaintrygował mnie Iceberg. Niesamowity.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
21.11.2011 07:16 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #11
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Art Of Trance - The Horn (Quillroader Remix/Aaron Gray Remix)
Zaintrygowała mnie ta pozycja, a to z dwóch powodów:
Po pierwsze - bardzo szanuję dokonania muzyczne pana Berry'ego, po drugie - wkradł się tu chyba mały błąd: Otóż Quillroader Remix i Aaron Gray Remix to dwa, różne nagrania. Czy zatem pozycję nr 3 rzeczywiście zajmują ex aequo dwa utwory?

Przy okazji: Będę uważnie śledził klubową część Twoich notowań Icon_wink

Sapientia Uti
21.11.2011 08:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #12
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
dziobaseczek napisał(a):oczłowieczasz widzę częśc kulbową, bo i RUFUS się dostał.
Icon_lol Icon_mrgreen

dziobaseczek napisał(a):Propozycje - sporo do poznania - odsłucham i zobaczysz efekty na moim topie, cieszy mnie mnogość tychże.
Czekam i mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak z Icebirdem. Icon_wink

Tom_Bonsz napisał(a):Po pierwsze - bardzo szanuję dokonania muzyczne pana Berry'ego,
Świetny producent co tu dużo mówić, a The Hornem udowadnia, że jako jeden z nielicznych chce utrzymać trance w undergroundzie.
Tom_Bonsz napisał(a):Otóż Quillroader Remix i Aaron Gray Remix to dwa, różne nagrania.
Tak, wiem doskonale o tym. Wszystkie utwory z ukośnikiem to podwójne pozycje. Wprawdzie cała epka mi nie do końca mi podeszła, ale te remiksy są fenomenalne i nie potrafiłem wybrać, który lepszy. Także na liście skończyły oba.

Tom_Bonsz napisał(a):Przy okazji: Będę uważnie śledził klubową część Twoich notowań Icon_wink
Cieszę się bardzo z tego powodu. Dobrze mieć świadomość, że ktoś jednak i tutaj może znaleźć coś dla siebie. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
21.11.2011 01:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #13
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Cytat:Świetny producent co tu dużo mówić, a The Hornem udowadnia, że jako jeden z nielicznych chce utrzymać trance w undergroundzie.
Zgadza się Icon_smile

Cytat:... cała epka mi nie do końca mi podeszła, ale te remiksy są fenomenalne i nie potrafiłem wybrać, który lepszy.
Przypomniałem sobie, że gdzieś tam na dysku mam tę pozycję (niektóre źródła podają, że jest to album) i jutro z samego rana nie omieszkam po raz kolejny z przyjemnością dać się jej zahipnotyzować. Kto wie, może nawet trafi na moje pierwsze notowanie...(?) Icon_wink

Sapientia Uti
21.11.2011 11:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #14
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Twój numer 1 u mnie na razie jeszcze na 51, ale w Top 3 mam ciągle innego Noel Gallagher'a Icon_smile
22.11.2011 02:01 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #15
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Tom_Bonsz napisał(a):Kto wie, może nawet trafi na moje pierwsze notowanie...(?) Icon_wink
Czekam z niecierpliwością na to notowanie. Będzie można testować, poznawać i przede wszystkim poszerzać horyzonty. W sumie mam pewną wizję co będzie przewodzić u Ciebie, ale wolę ją zweryfikować z rzeczywistością, niż żeby okazało się, że głupoty plotę. Icon_wink

Listoholik napisał(a):Twój numer 1 u mnie na razie jeszcze na 51, ale w Top 3 mam ciągle innego Noel Gallagher'a Icon_smile
Przy takim tłoku jaki panuje u Ciebie na liście, to utwory muszą sobie wręcz z gardła wydzierać każdy awans. Icon_biggrin Ale mam nadzieje, że w końcu do tej pięćdziesiątki się dostanie. Icon_smile

http://rateyourmusic.com/~meni
22.11.2011 11:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 074
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #16
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
(19.11.2011 06:30 PM)meni napisał(a):  
Art. Brut. napisał(a):U mnie niestety się nie przebiła. Gdyby tylko u mnie było więcej miejsc...
Żebyś później nie żałował, jak ja w ubiegłym roku. Icon_wink A i w tym mam taki jeden na który sobie chyba klapki na oczy założyłem. Icon_rolleyes
Jaki to utwór? Icon_wink strzelam że chodzi o Zmywam

Cytat:
Art. Brut. napisał(a):Jakoś nie może mi się wkręcić...
A płytę słuchałeś? Są tam rzeczy troszkę bardziej listowe, chociaż typowego killera takiego jak Through A Fog nie ma. Za to jest kapitalny klimat i dość mocny monolit. Bo to w sumie tylko mój wybór, brany wyłącznie pode mnie. Miał podbić listę, a i tak trafił na pewne niespodziewane trudności.
[/quote]
Płyty jeszcze nie słuchałem (przed końcem roku to zrobię), ino zaufałem twojemu gustowi. Icon_wink Zastanawiam się nad czymś z płyty Bobiny, bo dość udana - więcej tam kawałków w stylu Lamento Sentimental niż w stylu You Belong To Me (chociaż do tego drugiego też się przekonałem).

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
23.11.2011 12:29 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tom_Bonsz Niedostępny
Dezaktywacja
***

Liczba postów: 89
Dołączył: Nov 2011
Last.fm
Post: #17
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Cytat:Czekam z niecierpliwością na to notowanie.
Pierwsze notowanie planowałem na końcówkę tego tygodnia, jednak im bliżej jego końca, tym bardziej jestem pewny, że nie zdążę. Chciałbym bardzo, aby znalazły się na nim takie utwory, które rzeczywiście na to zasługują, a to niestety - przynajmniej w moim przypadku - wymaga trochę czasu. Zobaczymy, może się uda. Jeśli nie, to w przyszłym tygodniu już na pewno Icon_wink

Cytat:Będzie można testować, poznawać i przede wszystkim poszerzać horyzonty.
Jak najbardziej Icon_smile

Cytat:W sumie mam pewną wizję co będzie przewodzić u Ciebie, ale wolę ją zweryfikować z rzeczywistością, niż żeby okazało się, że głupoty plotę.
Icon_smile

Sapientia Uti
23.11.2011 08:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
meni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 934
Dołączył: Feb 2011
Last.fm
Post: #18
RE: Notowanie 34 (19.11.2011)
Art. Brut. napisał(a):Jaki to utwór? Icon_wink strzelam że chodzi o Zmywam
Hans to już zupełnie osobny temat. Icon_smile Odpowiedź jest dużo prostsza i do złudzenia przypomina sytuację z ubiegłego roku z Wonderful Life - mianowicie mam na myśli Rolling In The Deep. Icon_wink Cóż wychodzi na to, że te największe światowe przeboje nie mają ze mną pod drodze.
Art. Brut. napisał(a):Zastanawiam się nad czymś z płyty Bobiny, bo dość udana - więcej tam kawałków w stylu Lamento Sentimental niż w stylu You Belong To Me (chociaż do tego drugiego też się przekonałem).
Jego sobie akurat trochę zlekceważyłem, a w sumie powinienem sprawdzić, bo sobie tym "Lamento" zdecydowanie zasłużył. Pamiętam, że po testowych fragmentach Pune było kozackie (w końcu klimaty Prydza pod aliasem Cirez D), a i Let You In oraz upliftowe Scream Dream też mi się podobały. Ha, no to już wiem co sobie sprawdzę do najbliższego notowania. Icon_biggrin

Tom_Bonsz napisał(a):Zobaczymy, może się uda. Jeśli nie, to w przyszłym tygodniu już na pewno Icon_wink
Nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość. Icon_wink

http://rateyourmusic.com/~meni
23.11.2011 10:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości