Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święta święta!
czyli nasze muzyczne odkrycia z dzwoneczkami Anno Domini 2011
Rincewind Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 734
Dołączył: Sep 2010
Post: #41
RE: Święta święta!
[2012] Cornershop feat. TRWBADOR - "Every Year So Different"

12.12.2012 12:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #42
RE: Święta święta!



10/10

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
12.12.2012 09:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #43
RE: Święta święta!
Coś nowego od Andy'ego Burrowsa:


13.12.2012 09:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #44
RE: Święta święta!
I jeszcze coś ślicznego od Port Isla:



Do ściągnięcia za darmo: http://db.tt/4PmaPppd
13.12.2012 09:58 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #45
RE: Święta święta!
Nie wierzę, że Wy nie znajdujecie w tym roku świątecznych piosenek:


14.12.2012 08:35 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
RE: Święta święta!
Ja nawet nie za bardzo szukam.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.12.2012 08:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #47
RE: Święta święta!
michal91d napisał(a):Nie wierzę, że Wy nie znajdujecie w tym roku świątecznych piosenek
Ja znalazłem dziesiątki, ale tak się składa, że akurat nie tegorocznych Icon_razz

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.12.2012 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #48
RE: Święta święta!



Holendersko-flamandzki projekt z Sharon z Within Temptation w refrenie Icon_biggrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.12.2012 02:14 AM przez prz_rulez.)
18.12.2012 02:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #49
RE: Święta święta!
A co powiecie na piosenkę ze świętami w tle po... PERSKU?



23.12.2012 07:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #50
RE: Święta święta!
Zdaję sobie sprawę, że to temat muzyczny, ale myślę, że celem jest podsycenie świątecznego klimatu.
Zupełnie przypadkiem znalazłem wczoraj na vimeo cały odcinek świąteczny "Community" sprzed dwóch lat pod jednym linkiem i doszedłem do wniosku, że warto wam go zaproponować.
Całość "Abed's Uncontrollable Christmas" (poza jednym małym ujęciem) stworzono w niezwykle wyjątkowej dziś formie animacji poklatkowej. Celem w nim było naśladowanie popularnych o tej porze roku w amerykańskiej telewizji specjalnych, świątecznych programów animowanych. Fabuła luźno nawiązuje do "Ekspresu polarnego". W efekcie wyszedł swego rodzaju christmas special.
Ciekawostką jest fakt, że prace nad tym pojedynczym odcinkiem trwały około pół roku, co jest dość zrozumiałe ze względu na przygotowanie figurek i wnętrz oraz żmudny proces animacji, ale wręcz niespotykane w produkcji jakiegokolwiek serialu.
Jest to zdecydowanie najcieplejszy odcinek jaki twórcy dotychczas popełnili - był w stanie ruszyć nawet moje zimne, cyniczne serduszko Icon_wink W ciągu ostatniego roku oglądałem go kilkakrotnie i za każdym razem dałem się złapać w świąteczny klimat mimo tego, że za oknem na przykład wiosna Icon_smile Zamierzam powtórzyć go sobie jutro wieczorem wraz z pozostałymi dwoma epizodami świątecznymi tego serialu. I za rok też tak zrobię.
Pod linkiem jest oryginalna wersja odcinka (czyli bez żadnych lektorów ani napisów). Dzięki temu można docenić błyskotliwość dialogów (A journey through winter wonderland tends to test your commitment to Christmas. So when I say test, I mean Wonka-style. I'm talking dark.) Icon_wink
Zaznajcie wyżyn kreatywności telewizyjnej!

Tym samym życzę wesołych świąt Icon_smile




Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
23.12.2012 09:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kordian Offline
the only Kordian in this village
*****

Liczba postów: 1 355
Dołączył: Apr 2012
Facebook Last.fm Twitter
Post: #51
RE: Święta święta!
U mnie w tym roku numerem jeden jest ten wynalazek czeskich kolegów-listowiczy. Jeszcze wczoraj myślałem, że moje święta też takie będą, ale na szczęście nie będą Icon_wink





Jednocześnie chciałbym Wam wszystkim życzyć zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Aby tworzenie listy było dla Was czystą przyjemnością i abyście poznali jak najwięcej cudownej muzyki, która wywróci Wam życie do góry nogami, jak mi znaleziska z mycharts.pl. Cholernie się cieszę, że tu z Wami jestem (Dzięki Michał! dzięki Safer!) - może za wcześnie o tym mówić, ale nie zamieniłbym tego forum na żadne inne. Dzięki, że jesteście!
23.12.2012 11:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #52
RE: Święta święta!
Słyszeliście już?




+ jeszcze jedno tegoroczne odkrycie - piosenka świąteczna z, uwaga, uwaga - SRI LANKI:


(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.12.2012 11:15 AM przez prz_rulez.)
24.12.2012 11:01 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #53
RE: Święta święta!
I jeszcze jeden utwór - synthpopowe święta Icon_wink


24.12.2012 03:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak spędzacie święta? prz_rulez 22 3 629 23.12.2018 10:04 AM
Ostatni post: adameria
  Święta 2013 prz_rulez 9 1 557 13.01.2014 02:21 PM
Ostatni post: danielka

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości