Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Afterlista Top 20
Marcin568 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Oct 2011
Post: #1
Afterlista Top 20
Witam! W tym temacie pojawią się notowania mojej listy. Zapraszam.
27.10.2011 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcin568 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Oct 2011
Post: #2
RE: Afterlista Top 20
21.10.2011

1. Born Blonde - Radio Bliss
2. R.E.M. - It Happened Today
3. Metallica & Lou Reed - The View
4. The Cranberries - Show Me The Way (nowość)
5. Born Blonde - Solar
6. Roxette - Way Out
7. Enrique Iglesias feat. Pitbull - I Like How It Feels
8. Coldplay - Paradise
9. Adele - Someone Like You
10. Ray Wilson & Stiltskin - American Beauty
11. Yugopolis & Atrakcyjny Kazimierz - Morze Śródziemne (przepływa przeze mnie) (nowość)
12. The Kills - Future Starts Slow
13. The Wanted - Glad You Came
14. Jennifer Lopez - Papi
15. DEV - In The Dark
16. LMFAO - Sexy & Know It
17. Evanescence - Lost In Paradise
18. Switchfoot - Dark Horses (najdłużej w notowaniu Icon_biggrin)
19. Kelly Clarkson - Mr. Know It All
20. Olly Murs feat. Rizzle Kicks - Heart Skips a Beat

PROpozycje:
1. Myslovitz - Przypadek Hermana Rotha
2. Red Hot Chili Peppers - Monarchy of Roses
3. Rihanna & Calvin Harris - We Found Love
4. Neo Retros - The Loudness of Silence (nowość)
5. Guano Apes - This Time (nowość)
6. Marlon Roudette - New Age
7. Nickelback - When We Stand Together
27.10.2011 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
RE: Afterlista Top 20
witamy na forum
Marcin568 napisał(a):1. Born Blonde - Radio Bliss
7. Enrique Iglesias feat. Pitbull - I Like How It Feels
8. Coldplay - Paradise
13. The Wanted - Glad You Came
5. Born Blonde - Solar
16. LMFAO - Sexy & Know It
zapowiada się bardzo, ale to bardzo dziwna listaIcon_wink Kolejna bazująca głównie na RMF...

EDIT:
Marcin568 napisał(a):Witam! W tym temacie pojawią się notowania mojej listy. Zapraszam.
Proponuję, żeby każde nowe notowanie było w osobnym temacie
27.10.2011 04:50 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 345
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #4
RE: Afterlista Top 20
michal91d napisał(a):zapowiada się bardzo, ale to bardzo dziwna listaIcon_wink Kolejna bazująca głównie na RMF...
zwłaszcza pierwsza 6Icon_wink, nie wiem Michale co za RMF u ciebie nadajeIcon_wink a przecież rezydujesz tak jak ja w KrakowieIcon_smile

Witam, nowego Forumowicza, który nie boi się mieszać mainstreamu z bardziej nieoczywistymi rzeczami. No i szkoda że tylko Top20 proponuje zwiększenie listy do Top40Icon_wink.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.10.2011 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
RE: Afterlista Top 20
Szymek79 napisał(a):nie wiem Michale co za RMF u ciebie nadajeIcon_wink a przecież rezydujesz tak jak ja w KrakowieIcon_smile
Marcin568 napisał(a):7. Enrique Iglesias feat. Pitbull - I Like How It Feels
10. Ray Wilson & Stiltskin - American Beauty
14. Jennifer Lopez - Papi
16. LMFAO - Sexy & Know It
19. Kelly Clarkson - Mr. Know It All
20. Olly Murs feat. Rizzle Kicks - Heart Skips a Beat
wybacz, ale te kawałki to mi się tylko z rmfem kojarzą (nie wiem, może ich nie grają - nie słucham)Icon_wink
27.10.2011 05:09 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcin568 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Oct 2011
Post: #6
RE: Afterlista Top 20
Moja lista nie bazuje na RMF Icon_smile. W następnym notowaniu (jutro!) powylatują te Rihanny, The Wantedy i ogólnie Icon_smile.
27.10.2011 05:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 345
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #7
RE: Afterlista Top 20
michal91d napisał(a):wybacz, ale te kawałki to mi się tylko z rmfem kojarzą (nie wiem, może ich nie grają - nie słucham)Icon_wink
to jest tylko 6 nagrań poza tym Ray Wilson jest w Top15 na Lp3, no i moim zdaniem jeśli coś jest dziwne nie musi być złeIcon_wink

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.10.2011 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #8
RE: Afterlista Top 20
Szymek79 napisał(a):to jest tylko 6 nagrań poza tym Ray Wilson jest w Top15 na Lp3, no i moim zdaniem jeśli coś jest dziwne nie musi być złeIcon_wink
ale ja nie napisałem, że jest złe. Napisałem, że zapowiada się dziwna lista i dodałem do tego jeszcze: Icon_wink
27.10.2011 05:39 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #9
RE: Afterlista Top 20
o faktycznie dość dziwna lista
Strasznie różne kawałki na niej są
Witam tak w ogóle Icon_smile
27.10.2011 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcin568 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Oct 2011
Post: #10
RE: Afterlista Top 20
W 1999 roku (bo od wtedy prowadzę listę) były gorsze kawałki Icon_wink. Obok Metallici była Britney Spears, 2Pac, Scooter, Hey, Eiffel 65, DJ Bobo (!), Marylin Manson i wiele innych.
27.10.2011 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #11
RE: Afterlista Top 20
Na mojej też pojawiały się takie "cuda" Icon_smile
27.10.2011 06:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 345
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #12
RE: Afterlista Top 20
Marcin568 napisał(a):W 1999 roku (bo od wtedy prowadzę listę) były gorsze kawałki Icon_wink. Obok Metallici była Britney Spears, 2Pac, Scooter, Hey, Eiffel 65, DJ Bobo (!), Marylin Manson i wiele innych.
No to się nazywa lista przebojówIcon_wink i akurat te "Cuda" znaczy przeboje pozostają na zawsze i może nie zawsze albo czasami często nie przedstawiają sobą jakiejś wielkiej wartości, przecież spora część cenionych obecnie przebojów lat 80-tych czy 70-tych które zalicza się teraz do klaski wtedy była nie do końca brana na poważnie i już to zaczyna się dziać z latami 90-tymi i pewnie za dwie dekady będzie z obecnymi przebojami czy większość tego chce czy nie.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.10.2011 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #13
RE: Afterlista Top 20
To oczywiste, że za 20lat to co teraz jest nowością, dla przyszłych pokoleń będzie klasykami. Rzecz w tym ,że obecnie pretendują do nich głównie przeboje popowe, a nie rockowe - bo tylko to u nas promują. i To mi się właśnie nie podoba. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że za 20 lat nada w radiach będzie leciało One, a z lat 00, '10 będzie dziura, bo wtedy nie było łaski promować np. Coldplay czy Kasabain w ogólnie dostępnych stacjach.
27.10.2011 06:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 094
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #14
RE: Afterlista Top 20
Witam. Afterlista Top 20 - ma zadatki na całkiem niezłe zestawienie, obecność Switchfoot i Born Blonde karze mi tak twierdzić. Jennifer i Enrique obok Born Blonde? mam nadzieję, że z biegiem czasu proporcje, będą się obracać w stronę tej bardziej alternetywnego oblicza Listy. Wyłącz Rmfy i włącz radio dziobaseczka Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2011 07:32 PM przez dziobaseczek.)
27.10.2011 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 345
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #15
RE: Afterlista Top 20
Remo napisał(a):To oczywiste, że za 20lat to co teraz jest nowością, dla przyszłych pokoleń będzie klasykami. Rzecz w tym ,że obecnie pretendują do nich głównie przeboje popowe, a nie rockowe - bo tylko to u nas promują. i To mi się właśnie nie podoba. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że za 20 lat nada w radiach będzie leciało One, a z lat 00, '10 będzie dziura, bo wtedy nie było łaski promować np. Coldplay czy Kasabain w ogólnie dostępnych stacjach.
no nie da się ukryć że obecnie rządzi POP ale to wydaje mi się to nie zasługą radiostacji a głównie internetu, który sprawił ze świat jest jednakowy. W latach 90-tych kiedy zaczynała się moja przygoda z wszelakimi listami przebojów taki sam No1 w UK i USA to była rzadkość a teraz to chleb powszedni zupełnie inne gatunki były promowane po obu stronach Atlantyku teraz rządzi prawie tylko i wyłącznie amerykański pop który podpiera się samplami z europejskiej muzyki tanecznej z lat 90-tych, która praktycznie nie była promowana w USA poza pojedynczymi przypadkami. Jedynie chyba tylko Wielka Brytania wytworzyła własne gwiazdy, które zazwyczaj są mało znane poza Wyspami szerokiemu gronu odbiorców.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.10.2011 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #16
RE: Afterlista Top 20
No ale to nie znaczy że trzeba spychać tych co lubią rock na margines i tworzyć im głównie dostępne tylko w internecie podstacje ...
Ja lubię mieszankę gatunków, sam nie słucham cały czas gitar, lżejsze piosenki też się trafiają i żadna stacja obecnie nie potrafi mnie zadowolić, albo za dużo tego albo tego - nie ma nic pośredniego.
27.10.2011 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 30 981
Dołączył: Dec 2014
Post: #17
RE: Afterlista Top 20
I ja witam serdecznie!
Marcin568 napisał(a):Coldplay - Paradise
Ray Wilson & Stiltskin - American Beauty
The Kills - Future Starts Slow
Red Hot Chili Peppers - Monarchy of Roses
Te utwory są także i u mnieIcon_smile
Marcin568 napisał(a):R.E.M. - It Happened Today
Neo Retros - The Loudness of Silence (nowość)
Te już były ale wypadły...
Marcin568 napisał(a):Myslovitz - Przypadek Hermana Rotha
A ten jest na playliście.
27.10.2011 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 345
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #18
RE: Afterlista Top 20
Remo napisał(a):No ale to nie znaczy że trzeba spychać tych co lubią rock na margines i tworzyć im głównie dostępne tylko w internecie podstacje ...
Ja lubię mieszankę gatunków, sam nie słucham cały czas gitar, lżejsze piosenki też się trafiają i żadna stacja obecnie nie potrafi mnie zadowolić, albo za dużo tego albo tego - nie ma nic pośredniego.
no i tu się zgadzam z tobą w 100 %, dlatego też praktycznie nie słucham radio tylko czasem BBC Radio 1, no i Lp3 ale to już chyba tylko z przyzwyczajenia przeszło 18 lat stażu robi swoje.

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
27.10.2011 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 063
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #19
RE: Afterlista Top 20
Witamy na forum Icon_wink
Skądś kojarzę tą listę Icon_eek
27.10.2011 11:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #20
RE: Afterlista Top 20
Marcin568 napisał(a):W 1999 roku (bo od wtedy prowadzę listę) były gorsze kawałki Icon_wink.
podglądnąłem datę Twoich urodzin i naprawdę wielki szacunek za prowadzenie listy w wieku 10 latIcon_wink Chyba pobijasz forumowy rekord
28.10.2011 04:19 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości