Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 5 Listy (01.03.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 5 Listy (01.03.2008)
O mało się nie pomyliłam i nie zaczęłam opisywać pewnego zestawu 11 utworów zamiast 30 Icon_wink2 . Ale blisko było, by przynajmniej jeden z tej 11 zaistniał w dzisiejszym zestawieniu. Jednak 5 nowości to byłoby zbyt wiele dla moich biednych piosenek z ostatniej dziesiątki z zeszłego tygodnia... I tak przetrzebiłam ją od samej góry do samego dołu. Najwięcej stracił na tym Mark Knopfler [bo solo i z zespołem], a przy okazji musiał chyba na zbyt długo zatrzymać w drzwiach wyjściowych na pogawędce wchodzącego właśnie Marka Knopflera Icon_smile2 , bo udało mu się wdrapać sporo niżej niż mi się wydawało, że zamierzał. Rozpędził się jeszcze w Irlandii, kiedy to wiatr bawił się w pirata drogowego na Drodze Do Nazaretu... Nieopatrznie stając na jego trasie przyszło mi nauczyć się tańca irlandzkiego, choć pewnie kroki do których byłam przez niego popychana we wszystkich kierunkach, okolicznych mieszkańców doprowadziłyby do śmiechu Icon_wink2 . Ale tu znów muszę napisać: to było niesamowite przeżycie, gdy okazywało się, że prawie nie dało się poznać, kiedy kończył się utwór i kiedy to, co było słychać, stawało się tylko Naturą. Tak więc szkoda wielka, że rozmowy z sobą samym stały się dla Marka ważniejsze niż zajęcie dobrego miejsca w notowaniu Icon_razz . Druga, już typowo irlandzka nowość, to zespół spotkany w sklepie muzycznym i to wcale nie na półce Icon_smile2 . Całkiem żywy, głośny, i mi zupełnie nieznany. Ktoś postanowił, że na swoje imieniny dostanę w prezencie koncert. Takie niespodzianki są najprzyjemniejsze, wpadają znienacka i robią hałas nie tylko wokół ciebie ale i w tobie. No i płyta oczywiście została kupiona Icon_smile2 . [nie wzięłam autografów!!! Icon_confused ]. Płyta debiutancka ale z roku 2006 ['The Truth'], powiedziałabym, że z cała pewnością nie jest wybitna, ale kilka bardzo fajnych momentów ma. A jak tak teraz patrzę, to pierwszy z nich musiał zapamiętać którego dnia to wszystko się działo, bo umiejscowił się na właściwej pozycji notowania Icon_smile2 . No dobra, nazwy, nazwy - La Rocca. Dwie pozostałe nowości są już polskie, i to dosłownie. Raz Dwa Trzy na razie bardzo nieśmiało, bo zamyka zestawienie w tym tygodniu. Ale zabawa w zielone dopiero się rozkręci, i to bardzo niedługo. Bardzo na to liczę patrząc z zaskoczeniem na to, co się już dzieje na drzewach. No i na koniec Strachy Na Lachy, które to wstrzymywanie z ostatnich tygodni sobie odbiły i wystartowały od razu z miejsca w drugiej dyszce. Zadyszki nie przewiduję Icon_smile2 .
Znowu się wydarzyły duże spadki, tym razem cztery i w tym dwa z pierwszej dziesiątki. Do Widzenia Irlandzkie* Morze. Ale są też dwa piękne skoki (no przynajmniej jak na moją listę Icon_smile2 ), w tym jeden do ścisłego topu. I Ty Też możesz o tym Pomarzyć.
No a co my tu mamy na pierwszym miejscu?... Icon_wink2
*
Top 10 Tekstów rozpoczyna istnienie. Dokładne zasady jeszcze się tworzą, ale to co już wiadomo: mogą się w nim znaleźć tylko utwory, których słuchałam przynajmniej raz w ostatnim tygodniu. Punkty tak jak w zwykłym notowaniu, chociaż nad tym jeszcze pomyślę, bo różnice w mojej ocenie tekstów (tych, o których mogę powiedzieć, że robią na mnie duże wrażenie) nie są zazwyczaj aż tak duże, bym mogła wyraźnie rozgraniczyć, który tekst ma być wyżej, a który niżej. To jest bardzo kwestią chwili. No i powroty oczywiście możliwe. 'Starocie' też Icon_wink2 . [tytuł piosenki w topie jest linkiem do tekstu gdyby ktoś miał chęć poznać].

Notowanie 5:
01 01 05 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
02 02 05 Our Shangri-La - Mark Knopfler
03 05 05 Assassin - Muse
04 03 05 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
05 04 05 Map Of The Problematique - Muse
06 06 05 Teddy Picker - Arctic Monkeys
07 07 05 Taka historia - Happysad
08 10 05 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
09 17 02 Yahweh - U2
10 11 05 Honking Antelope - Serj Tankian

11 18 05 Sea Dreamer - Anoushka Shakhar&Karsh Kale feat.Sting
12 12 05 Sky Is Over - Serj Tankian
13 16 05 Sudden Inspiration - Jim Brickman
14 08 05 Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
15 15 05 Mary Pickford - Katie Melua
16 09 05 Waving Flags - British Sea Power
17 20 03 Przedszkole - Strachy Na Lachy
18 19 04 Miracles - Dave Gahan
19 13 05 Let's Dance To Joy Division - The Wombats
20 NN 01 Szklana góra - Strachy Na Lachy

21 14 05 Endlessly - Muse
22 NN 01 Sketches (20 Something Life) - La Rocca
23 22 05 The Pretender - Foo Fighters
24 23 04 To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
25 25 04 Okno - IRA
26 NN 01 Speedway At Nazareth - Mark Knopfler
27 26 03 Original Of The Species - U2
28 28 03 Valentine - Richard Hawley
29 30 02 The Daily Match - Lali Puna
30 NN 01 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy

wypadły:
21 16 04 You And Your Friend - Dire Straits
24 14 04 Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
27 20 04 Paperback Bible - Lambchop
29 21 04 Back To Tupelo - Mark Knopfler

TeksTop 1:
1. To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
2. Miracles - Dave Gahan
3. Entwined - Jason Reeves
4. Invincible - Muse
5. Down - Dave Gahan
6. Przedszkole - Strachy Na Lachy
7. One - U2
8. Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik (w piosence tekst jest nieco okrojony. szkoda)
9. A Man And A Woman - U2
10. Słowa (zaklęcia) - Lidia Jazgar&Galicja
02.03.2008 04:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Ciekawa sprawa z tym tekst top Icon_smile Oryginalne. Z czołówce zmiany małe, ale dostało się tam dobre U2. Szklana Góra w 20 - super!! La Rocca obce mi nawet z nazwy. Wombatsi w dół Icon_sad No i pozbyłaś się fajnych numerów. David nie dokonał żadnych CUDÓW bo jakoś wolno mu marsz w górę idzie.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.03.2008 04:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #3
 
Zgodność 1/30 Icon_neutral2
neon.ka napisał(a):23 22 05 The Pretender - Foo Fighters
U mnie cały czas w pierwszej dziesiątce.

[Obrazek: kleschko.png]
02.03.2008 10:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 3:55
A cóż to za nie ludzka pora ? Icon_wink2
neon.ka napisał(a):30 NN 01 Jeszcze w zielone gramy - Raz Dwa Trzy
I tym sposobem mamy dwa wspólne utwory w 30. Icon_biggrin3 Byłyby 3 gdybym nie zawalił z Szklaną Górą. Icon_confused
Cytat:TeksTop 1:
Dopiero przed chwilą przeczytałem "polecaną" przez Ciebie Irę i napiszę wprost: tekst jest beznadziejny. Nawet nie chce misie ściągać tworu, bo muzyka nie jest w stanie go uratować.

PS. A wstęp... Wiadomo. Icon_biggrin3
03.03.2008 12:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
W głośnikach WILD THEME Icon_wink2 Z nr 1 (ale wg mnie Icon_mrgreen ) zapoznałem się w ciągu dwóch Tematów...
Jeśli chodzi o wymianę Marków to chciałem napisać, ze zdecydowanie wolę Sailing od Shangri i to jest wymiana dobrego na lepsze. Ale włączyłem sobie teraz wypadającego Marka i ... nie jestem już taki pewien. Po prostu bardzo dawno nie słuchałem starszych płyt i nie pamiętam w tej chwili Speedwaya Icon_redface2 Na koniec komentarza po przesłuchaniu, wrócę do tego.
Cały czas czekam na zmianę na miejscu nr 1... Jestem cierpliwy Icon_wink2 Może Muse, może U2... a może któraś z nowości, które całkiem poważnie zaatakowały. Najbardziej cieszy mnie najwyższa Icon_smile2 I mam nadzieję, że za jakiś czas pojawi się na miejscu które dla góry jest przeznaczone... Niższą nowość zaraz przesłucham. Marka własnie słucham i ... nie wiem który utwór jest lepszy... Stawiam na remis z lekkim wskazaniem na Back To Tupelo...
Jeśli chodzi o 1,2,3 to ja lubię płytę jako całość. Wtedy nawet ABSOLUTNIE brzmi lepiej. Zielone mi sie podoba, ale chyba najmniej im będę kibicował.
neon.ka napisał(a):16 09 05 Waving Flags - British Sea Power
Icon_frown Chociaż u mnie też mocno zwolnili, a był nawet moment że mieli spaść. Tym razem się udało, ale jak będzie dalej...
neon.ka napisał(a):10. Słowa (zaklęcia) - Lidia Jazgar&Galicja
zdecydowanie wolę z muzyką Icon_mrgreen Ale pomysł na TopTekst bardzo nowatorski, że tak powiem. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało dalej Icon_wink2
La Rocca- pewnie od czasu do czasu posłucham, ale ... myślę, że koncertowo mogą być o wiele lepsi.

ps. nie za dużo tygodni Mark jest ze Speedwayem na liście Icon_mrgreen

Imieniny godziny: godzina 2 i 2 minuty. to chyba czas spać.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
03.03.2008 03:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #6
Re: Notowanie 5 Listy (01.03.2008)
saferłel napisał(a):Z czołówce zmiany małe,
zmiany są coraz wieksze, w tym tygodniu jestem całkiem zadowolona Icon_biggrin3 .
saferłel napisał(a):La Rocca obce mi nawet z nazwy.
zapraszam do chomika. to taki lokalny irlandzki zespół, więc pewnie mało kto o nim słyszał.
saferłel napisał(a):No i pozbyłaś się fajnych numerów.
no oczywiście, że fajnych, zawsze mnie boli serce...
saferłel napisał(a):David nie dokonał żadnych CUDÓW bo jakoś wolno mu marsz w górę idzie.
zobaczymy dokąd dojdzie. to ważniejsze od tego jak to długo będzie trwało Icon_smile2
abd3mz napisał(a):
Cytat:Wysłany: Dzisiaj 3:55
A cóż to za nie ludzka pora ? Icon_wink2
nieludzką porą jest tylko północ Icon_razz .
abd3mz napisał(a):Byłyby 3 gdybym nie zawalił z Szklaną Górą. Icon_confused
masz szansę nadrobić. jeszcze chyba przez długi czas Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):
Cytat:TeksTop 1:
Dopiero przed chwilą przeczytałem "polecaną" przez Ciebie Irę i napiszę wprost: tekst jest beznadziejny. Nawet nie chce misie ściągać tworu, bo muzyka nie jest w stanie go uratować.
to wlaśnie próbowałam Ci przekazać ostatnio... [jak słucham całej płyty - a jednak nie jest to bardzo często - to zawsze przeskakuję ten utwór].
Yacy napisał(a):Jeśli chodzi o wymianę Marków to chciałem napisać, ze zdecydowanie wolę Sailing od Shangri i to jest wymiana dobrego na lepsze.
ja chyba jednak odwrotnie, choć z niewielką przewagą.
Yacy napisał(a):Cały czas czekam na zmianę na miejscu nr 1... Jestem cierpliwy Icon_wink2 Może Muse, może U2... a może któraś z nowości, które całkiem poważnie zaatakowały.
a może jeszcze coś innego?... Icon_mrgreen
Yacy napisał(a):Jeśli chodzi o 1,2,3 to ja lubię płytę jako całość. Wtedy nawet ABSOLUTNIE brzmi lepiej.
zgadzam się w całej rozciągłości. choć równie miło słucha mi się pojedynczych utworów bez 'Absolutnie' Icon_smile2
Yacy napisał(a):Ale pomysł na TopTekst bardzo nowatorski, że tak powiem. Ciekawi mnie jak to będzie wyglądało dalej Icon_wink2
wiesz, że sama jestem ciekawa, bo za każdym razem skład może wyglądać kompletnie inaczej.
Yacy napisał(a):ps. nie za dużo tygodni Mark jest ze Speedwayem na liście Icon_mrgreen
no widzisz, bo on juz tam powinien byc dawno Icon_razz . dzięki.
03.03.2008 05:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
neon.ka napisał(a):nieludzką porą jest tylko północ Icon_razz .
Dla mnie nieludzka pora to od 2 do 4. Icon_razz Chciałbym wtedy nie spać, ale na razie nie udaje misie. Icon_frown
neon.ka napisał(a):a może jeszcze coś innego?... Icon_mrgreen
A właśnie. Icon_wink2 Dlaczego nie ma u Ciebie Długiej Drogi W Dół ?
03.03.2008 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
neon.ka napisał(a):07 07 05 Taka historia - Happysad
To jeden z najrzadziej słuchanych przeze mnie kawałków z tej płyty, pewnie dlatego nie mam jeszcze wyrobionego zdania na jego temat.
neon.ka napisał(a):17 20 03 Przedszkole - Strachy Na Lachy
20 NN 01 Szklana góra - Strachy Na Lachy
Strachy razy dwa, szkoda, że na razie w dolnej połówce listy

.
04.03.2008 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
jotem3 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 300
Dołączył: Aug 2007
Post: #9
 
zgodność - 4/30. Plus 4, które już wypadły z mojej listy.
Taka historia jest moją ulubioną z Nieprzygody, więc trzymam kciuki za awans. Sporą "obsuwę" zanotował Cincotti, ale może robi miejsce dla kolejnego swojego utworu ?? Icon_wink
Mam nadzieję, że za sprawą numeru 1 wśród tekstów moja ulubiona piosenka z ID (i mój przebój 2007 roku) podniesie się przynajmniej conieco w następnym tygodniu. Życzę sobie i Tobie tego Icon_smile2
04.03.2008 01:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):nieludzką porą jest tylko północ Icon_razz .
Dla mnie nieludzka pora to od 2 do 4. Icon_razz
między 2 a 4 nie zarobisz dwóch dziur w szyi, a o północy według niektórych jest taka szansa Icon_smile2 . i nie byłby to ludzki wyczyn.
abd3mz napisał(a):A właśnie. Icon_wink2 Dlaczego nie ma u Ciebie Długiej Drogi W Dół ?
bo ostatnio mniej jej słuchałam. a stwierdziłam że 3 pary piosenek tych samych wykonawców w pierwszej 10 to już zdecydowanie wystarczająca ilość [zbyszu chyba tu nie zagląda ale ciekawe co by powiedział na to Icon_wink2 ]. a oprócz tego jest jeszcze podwójny Serj, podwójne U2 i SNL, Mark i Muse tak naprawdę są potrójne...
może się jednak okazać, że zmienię w tym tygodniu zdanie Icon_mrgreen .
stavanger napisał(a):Strachy razy dwa, szkoda, że na razie w dolnej połówce listy
młodziutkie jeszcze, więc nie zdążyły poszaleć.
jotem3 napisał(a):Taka historia jest moją ulubioną z Nieprzygody, więc trzymam kciuki za awans.
dla mnie jest utworem nr 2 na płycie. no więc trzeba przekonać stavangera, żeby też dał mu szansę Icon_smile2 .
jotem3 napisał(a):Sporą "obsuwę" zanotował Cincotti, ale może robi miejsce dla kolejnego swojego utworu ?? Icon_wink
gdzieś akurat ostatnio pisałam, że żaden inny na razie mnie nie zachwycił tak jak 'Goodbye Philadelphia'...
jotem3 napisał(a):Mam nadzieję, że za sprawą numeru 1 wśród tekstów moja ulubiona piosenka z ID (i mój przebój 2007 roku) podniesie się przynajmniej conieco w następnym tygodniu.
obawiam sie, że może byc trudno. od początku to był dla mnie głównie zachwyt nad tekstem i w topie tekstów pewnie sobie trochę posiedzi, ale tam wyżej to juz chyba tylko niżej... no ale zobaczymy w sobotę.

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
06.03.2008 12:45 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #11
 
neon.ka napisał(a):między 2 a 4 nie zarobisz dwóch dziur w szyi, a o północy według niektórych jest taka szansa Icon_smile2 . i nie byłby to ludzki wyczyn.
W takim razie uciekam już od komputera. (Tylko czy to pomoże ? Jak się śpi to jest się bezpiecznym ?)
06.03.2008 12:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):między 2 a 4 nie zarobisz dwóch dziur w szyi, a o północy według niektórych jest taka szansa Icon_smile2 . i nie byłby to ludzki wyczyn.
W takim razie uciekam już od komputera. (Tylko czy to pomoże ? Jak się śpi to jest się bezpiecznym ?)
pomaga ponoć cebula. znasz jakiś utwór o cebuli [żeby nie było OT Icon_smile2 ]? może by pomogło - np. na 20 miejscu Icon_biggrin3 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
06.03.2008 12:53 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):pomaga ponoć cebula. znasz jakiś utwór o cebuli [żeby nie było OT Icon_smile2 ]? może by pomogło - np. na 20 miejscu Icon_biggrin3 .
Nie znałem, ale już znam. Icon_biggrin3 Cebula. Icon_lol Proponujesz, żebym przed północą zapostował swoją listę ? Icon_wink2
EDIT: Już po północy. Dwie minuty...
06.03.2008 12:57 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Tomek romantyk się mocno trzyma

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
06.03.2008 12:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #15
 
Jak mija nocka? Mysle ze gdzies tu jeszcze jestes Icon_wink2

Fajnie ze tak cudny kawałek Tomka nadal świeci triumfy u Ciebie na zaszczytnym miejscu 1! Nic tylko świece zapalic do kolacji Icon_smile2
Ciekawe ze Ciebie z płyty Gahana urzekło "Miracles" Icon_biggrin3 Dlaczego akurat ten utwór?

Widze, ze pojawia sie tez obszerny bukiet nowości. Najlepiej z nich znam Szklana, która nadal mnie zachwyca. Tak więc trzymam za nią kciuki u Ciebie Icon_wink2
No i bardzo tu Mark-owo Icon_mrgreen
07.03.2008 02:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #16
 
jotem3 napisał(a):Mam nadzieję, że za sprawą numeru 1 wśród tekstów moja ulubiona piosenka z ID (i mój przebój 2007 roku) podniesie się przynajmniej co nieco w następnym tygodniu. Życzę sobie i Tobie tego Icon_smile2
Dołączam się do Jackowych życzeń!!! Icon_mrgreen Tym bardziej po tym, co zaczyna się dziać właśnie na mojej liście Icon_wink2
08.03.2008 01:50 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #17
 
Lilian napisał(a):Jak mija nocka? Mysle ze gdzies tu jeszcze jestes Icon_wink2
nocki są zawsze za krótkie Icon_smile2 .
Lilian napisał(a):Ciekawe ze Ciebie z płyty Gahana urzekło "Miracles" Icon_biggrin3 Dlaczego akurat ten utwór?
słowa.
razem z drugą piosenką - będącą w topie tektów - 'Down'.
a jeśli chodzi o melodię, to byłoby 'A Little Lie', ale juz nie ma szans niestety.
Lilian napisał(a):Widze, ze pojawia sie tez obszerny bukiet nowości. Najlepiej z nich znam Szklana, która nadal mnie zachwyca. Tak więc trzymam za nią kciuki u Ciebie Icon_wink2
No i bardzo tu Mark-owo Icon_mrgreen
kciuki pewnie przyniosą efekt Icon_smile2 . a Marka odkrywam. bardzo się z tego odkrywania cieszę Icon_smile2 .

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
09.03.2008 01:31 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 084 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 454 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 736 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 138 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 077 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 503 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 477 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 911 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości