Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy system forum
Zgloszenia zmian, zgłaszanie błędów
rado
Unregistered

 
Post: #21
RE: Nowy system forum
(15.09.2011 09:01 PM)michal91d napisał(a):  To nie jest określone kiedy. Po prostu czasem go nie ma. Raz jest a raz nie i trzeba edytować.

cholera dziwna sprawa.
15.09.2011 09:05 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):w nie których zmieniłem kody bo było wszędzie icon... ale to mozna zmienic bez problemu
no to... poprosimy...

Kolejna rzecz - czy jest szansa, żeby ignorowanie wątków działało tak, żeby nie wyświetlało ignorowanych wątków w "Pokaż nieprzeczytane posty"? Bo w obecnej postaci nie jest dla mnie specjalnie użyteczne.
(nie wymagam zrobienia tego od ręki, ale miło byłoby zobaczyć odpowiedzieć czy jest szansa...)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2011 04:13 PM przez ku3a.)
19.09.2011 04:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):cholera dziwna sprawa.
zauważyłem jedną rzecz, być może ma związek z problemem.
przed chwilą wpisywałem kolejne notowanie swojej listy. wpisałem wszystko i jak zawsze kliknąłem na "Podgląd", żeby upewnić się czy pozamykałem wszystkie znaczniki itd. I spostrzegłem, że pole opis jest puste. Po wpisaniu opisu ponownie i wysłaniu wątku, wszystko się prawidłowo zapisało. Może więc to podgląd nie działa prawidłowo, pod względem zapisu opisu. Pasowało by, bo ja zawsze robię najpierw podgląd zanim wyślę nowe notowaniu.
19.09.2011 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #24
RE: Nowy system forum
(19.09.2011 04:46 PM)ku3a napisał(a):  
rado napisał(a):cholera dziwna sprawa.
zauważyłem jedną rzecz, być może ma związek z problemem.
przed chwilą wpisywałem kolejne notowanie swojej listy. wpisałem wszystko i jak zawsze kliknąłem na "Podgląd", żeby upewnić się czy pozamykałem wszystkie znaczniki itd. I spostrzegłem, że pole opis jest puste. Po wpisaniu opisu ponownie i wysłaniu wątku, wszystko się prawidłowo zapisało. Może więc to podgląd nie działa prawidłowo, pod względem zapisu opisu. Pasowało by, bo ja zawsze robię najpierw podgląd zanim wyślę nowe notowaniu.

Dziękuje za informacje, zajmę się tym ale nie prędzej jak za tydzień
19.09.2011 07:00 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 097
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #25
RE: Nowy system forum
Bardzo porządnie to wszystko jest zrobione. Przeprowadzka na początku budziła kontrowersje. Dziś nie mam wątpliwości, że to był dobry ruch. Tylko to nieszczęsne 500 mnie nieco irytuje Icon_smile Ponieważ nie da się oznaczyć tekstu kolorem o kodzie zawierającym liczbę 500 Icon_smile

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2011 08:15 PM przez dziobaseczek.)
19.09.2011 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #26
RE: Nowy system forum
(19.09.2011 08:09 PM)dziobaseczek napisał(a):  Bardzo porządnie to wszystko jest zrobione. Przeprowadzka na początku budziła kontrowersje. Dziś nie mam wątpliwości, że to był dobry ruch. Tylko to nieszczęsne 500 mnie nieco irytuje Icon_smile

Dzięki . ale nie zawsze wszyscy są zadowoleni. A co emikony się nie podobają ? to najmniej istotny element forum. Ale to wyłącznie moje zdanie.
19.09.2011 08:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #27
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):Dzięki . ale nie zawsze wszyscy są zadowoleni. A co emikony się nie podobają ? to najmniej istotny element forum. Ale to wyłącznie moje zdanie.
to ja wyjaśnię. Ta emotka pojawia się za każdym razem, gdy wpisuje się liczbę pięćset - 500. Przydałby się kod, żeby ta emotka pojawiała się gdy wpisze się np. <pięćset> , a nie samo pięćset. Tylko o to chodziIcon_wink
19.09.2011 08:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #28
RE: Nowy system forum
(19.09.2011 08:21 PM)michal91d napisał(a):  
rado napisał(a):Dzięki . ale nie zawsze wszyscy są zadowoleni. A co emikony się nie podobają ? to najmniej istotny element forum. Ale to wyłącznie moje zdanie.
to ja wyjaśnię. Ta emotka pojawia się za każdym razem, gdy wpisuje się liczbę pięćset - 500. Przydałby się kod, żeby ta emotka pojawiała się gdy wpisze się np. <pięćset> , a nie samo pięćset. Tylko o to chodziIcon_wink

Tak masz rację, zaraz to zmienię
19.09.2011 09:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #29
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):Ta emotka pojawia się za każdym razem, gdy wpisuje się liczbę pięćset - 500. Przydałby się kod, żeby ta emotka pojawiała się gdy wpisze się np. <pięćset> , a nie samo pięćset. Tylko o to chodzi Icon_wink

rado napisał(a):Tak masz rację, zaraz to zmienię
Rado


zmieniony kod
19.09.2011 09:59 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Nowy system forum
I nadal jest limit 10 obrazków w poście...
19.09.2011 10:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Nowy system forum
Chciałbym wiedzieć, dlaczego wysłana przeze mnie odpowiedź w temacie z ostatnią Forumową się nie pojawia.
21.09.2011 07:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #32
RE: Nowy system forum
(21.09.2011 07:04 PM)kajman napisał(a):  Chciałbym wiedzieć, dlaczego wysłana przeze mnie odpowiedź w temacie z ostatnią Forumową się nie pojawia.

nie wiem dlaczego i gdzie. może opisz po kolei jak to wykonywałeś i w którym temacie (proszę o linka)
21.09.2011 10:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #33
RE: Nowy system forum
test odpowiedzi
21.09.2011 10:17 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #34
RE: Nowy system forum
jak widać wyżej korzystałem z klawisza odpowiedz i działa
21.09.2011 10:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Nowy system forum
http://www.mycharts.pl/showthread.php?ti...#pid158973
Napisałem post, wysłałem i efekt jak widać (czy raczej jak nie widać). Napisałem ponownie i efekt ten sam.
22.09.2011 10:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #36
RE: Nowy system forum
znalazłem o co chodzi!
a dzięki temu, że kajman wysłał swoją odpowiedź dwukrotnie pięknie można zaobserwować w czym problem Icon_smile2.
treści postu nie widać, ale jak się wejdzie w edycję to widać!
kajman odpowiadając i cytując nie usunął jednego znacznika otwierającego cytat. wszedłem w edycję, usunąłem ten niepotrzebny znacznik, zapisałem post i wszystko się ładnie wyświetliło.
czyli był błąd w treści, ale w żaden sposób nie powinien on skutkować pokazaniem się pustego postu!
a dzięki temu, że kajman napisał 2 razy można porównać - wejść w edycję pierwszego, wejść w edycję drugiego, sprawdzić czym się różnią i co spowodowało błąd.
22.09.2011 11:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 673
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Nowy system forum
Dzięxy ku3a! Icon_biggrin
22.09.2011 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #38
RE: Nowy system forum
Wczoraj tj. dnia 22-09-2011 roku forum było nie dostępne do rana. Operator hostingowy prowadził prace konserwacyjne na serwerach. Niestety nie zadał sobie trudu poinformowania mnie o tej sytuacji. Na szczęście sam zadzwoniłem do nich i się dowiedziałem o tych pracach.

W imieniu operatora hostingu przepraszam
23.09.2011 05:47 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Nowy system forum
rado napisał(a):w nie których zmieniłem kody bo było wszędzie icon... ale to mozna zmienic bez problemu
no to... poprosimy...

Kolejna rzecz - czy jest szansa, żeby ignorowanie wątków działało tak, żeby nie wyświetlało ignorowanych wątków w "Pokaż nieprzeczytane posty"? Bo w obecnej postaci nie jest dla mnie specjalnie użyteczne.
(nie wymagam zrobienia tego od ręki, ale miło byłoby zobaczyć odpowiedzieć czy jest szansa...)
01.10.2011 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
rado
Unregistered

 
Post: #40
RE: Nowy system forum
dziobaseczek napisał(a):Tylko to nieszczęsne 500 mnie nieco irytuje Icon_smile Ponieważ nie da się oznaczyć tekstu kolorem o kodzie zawierającym liczbę 500 Icon_smile


dawno jest ta emikona zmieniona i nie dziala juz kod 500 jako emikona
08.10.2011 03:15 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  niedostępność forum ku3a 0 2 436 28.07.2022 01:44 PM
Ostatni post: ku3a
  Forum IMHO - promocja prz_rulez 1 1 404 21.02.2018 12:34 AM
Ostatni post: Dobromiera
  Utrzymanie forum rado 79 28 557 11.04.2012 10:03 PM
Ostatni post: Szymek79
  REGULAMIN FORUM Konrad 1 13 363 02.09.2009 04:17 PM
Ostatni post: kajman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości