Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 4 Listy (23.02.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 4 Listy (23.02.2008)
[pisane spooooro godzin wcześniej]
aaaa! <ziew> 'jest już późno, piszę bzdury...' mogłabym powiedzieć Icon_wink2 . ale jak teraz nie napiszę, to już nie zrobię tego wcale [pogoń za czasem zaczyna się znów]. chciałabym, żeby bzdurą było to, że 'Posłanie dla nadwrażliwych' wypadło, bo bardzo, bardzo bliska jest mi ta piosenka... ale niestety ten tydzień okazał się dla niej mało łaskawy. zresztą mało łaskawy okazał się dla jeszcze 4 innych utworów, które się mocno potłukły. największy spadek -10 dla Bruce'a Springsteena, a oprócz tego jeszcze -8, -7 i -5. Jeden Mark zmierza już raczej definitywnie ku wypadkowi ale, nie chcąc zbyt wiele zdradzać, powiem tylko, że ma to swoje uzasadnienie [jeszcze nie w tym tygodniu]. Stracił też Dire Straits i tu niestety uzasadnienia nie będzie, a wytłumaczeniem dla obniżenia formy Lambchopa [NL4] niech będzie to, że za to formę podwyższył Jim Brickman [NL4]. tym samym przechodzę do przyjemniejszej strony życia mojego własnego jak również tej listy, to znaczy do wpływu okoliczności zewnętrznych na moje wnętrze. wpłynęła na mnie wielka woda oraz woda zamknięta w maleńkich kropelkach.
jak to zupełnie inaczej się wszystko słyszy gdy towarzyszą temu fale rozbijające się o skały i wiatr rozbijający się o mnie... można wtedy zamienić się w Morskiego Marzyciela i poddać się Niespodziewanej Inspiracji, którą przynoszą mewy lecące tak, jakby właśnie słyszały tą muzykę, którą słyszę ja [Anoushka. Jim]. niesamowicie zadziwiające...
i jak to zupełnie inaczej wzbija się w powietrze, gdy słyszy się o tym, że Niebo Jest Nade [Mną]. to piosenka, którą wybrałam jako tą, która rozpoczynała moją podróż w obydwie strony. a pozwoliła też spojrzeć na niebo, gdy znalazło się pode mną, a przynajmniej to chmurzaste Icon_smile2 . aż podświadomie czekałam że Serj zacznie czynić w chmurach swoje malunki [tak, zapomniałam dodać w zeszłym tygodniu, że ten utwór zyskał dużo dzięki teledyskowi. no a także dzięki lepszej jakości nagrania, które otrzymałam Icon_smile2 . a w tym tygodniu efekty jeszcze się spotęgowały].
no to jeszcze coś o nowościach, bo o tym, że w pierwszej dziesiątce prawie nic się nie zmieniło, to pisać już chyba nie muszę Icon_razz . Szklana Góra jeszcze została wstrzymana... może dlatego, że góra po której chodziłam była skalista Icon_smile2 . na 30 miejscu dobiła się wreszcie piosenka, która podoba mi się już od dosyć długiego czasu ale z powodu skupienia w ostatnim czasie na innych rejonach muzycznych, trochę mniej jej słuchałam. a miałam nawet zamiar wrzucić ją do swoich propozycji do NL5. teraz wróciła do łask i zobaczymy ile uda jej sie zdziałać. wykonuje ją zespół niemiecki Lali Puna. a z płytki oczywiście nie nowej wcale ale co tam. drugiej nowości szukać trzeba długo, bo wdrapała się od razu do drugiej dziesiątki. to nowość zdaje się spodziewana, przynajmniej jeśli chodzi o wykonawcę, wziąwszy pod uwagę moje miejsce przebywania w ostatnich dniach. U2 chodziło ze mną i po drogach kamiennych i po brukowanych i po piaszczystych i wydeptało sobie piękną ścieżkę do moich emocji. na początku usłyszałam: 'take these shoes...'. wzięłam więc sobie od nich te buty i okazało się, że same się idealnie dopasowały. a na końcu słychać: 'take this heart and make it break'. to jest już trudniejsze. ale o czym ja tu. Ya o 'Yahweh' oczywiście Icon_smile2 .

[PS. w zeszłym tygodniu zapomniałam też dodać, że przyznałam nagrodę za najgorszy usłyszany ostatnio tekst piosenki. dostała ją IRA za 'Nie pytaj'. długo się nie otrząsnę chyba Icon_confused . a dla równowagi napiszę, że zastanawiam się nad umieszczaniem oprócz notowania mojego Top5 Tekstów.]

Notowanie 4:
01 01 04 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
02 03 04 Our Shangri-La - Mark Knopfler
03 02 04 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
04 04 04 Map Of The Problematique - Muse
05 08 04 Assassin - Muse
06 06 04 Teddy Picker - Arctic Monkeys
07 05 04 Taka historia - Happysad
08 07 04 Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
09 09 04 Waving Flags - British Sea Power
10 10 04 Do Me A Favour - Arctic Monkeys

11 11 04 Honking Antelope - Serj Tankian
12 17 04 Sky Is Over - Serj Tankian
13 15 04 Let's Dance To Joy Division - The Wombats
14 12 04 Endlessly - Muse
15 13 04 Mary Pickford - Katie Melua
16 18 04 Sudden Inspiration - Jim Brickman
17 NN 01 Yahweh - U2
18 23 04 Sea Dreamer - Anoushka Shakhar&Karsh Kale feat.Sting
19 19 03 Miracles - Dave Gahan
20 24 02 Przedszkole - Strachy Na Lachy

21 16 04 You And Your Friend - Dire Straits
22 22 04 The Pretender - Foo Fighters
23 25 03 To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
24 14 04 Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
25 26 03 Okno - IRA
26 27 02 Original Of The Species - U2
27 20 04 Paperback Bible - Lambchop
28 30 02 Valentine - Richard Hawley
29 21 04 Back To Tupelo - Mark Knopfler
30 NN 01 The Daily Match - Lali Puna

wypadły:
28 21 03 Lost - Michael Buble
29 27 03 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
24.02.2008 04:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Ale dużo ruchów w 10. Icon_smile2 Nie piszę tego złośliwie ! U mnie jest jeszcze lepiej. Icon_wink2
neon.ka napisał(a):[PS. w zeszłym tygodniu zapomniałam też dodać, że przyznałam nagrodę za najgorszy usłyszany ostatnio tekst piosenki. dostała ją IRA za 'nie pytaj'. długo się nie otrząsnę chyba Icon_confused .
Sam poszukam tego utworu i zdam relację. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):a dla równowagi napiszę, że zastanawiam się nad umieszczaniem oprócz notowania mojego Top5 Tekstów.]
To byłoby ciekawe. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):24 14 04 Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
Co prawda słuchałem płyty bardzo nie uważnie, ale chyba najlepszy jest Gypsy Biker. Nie wiem czy by Ci się spodobał bo to taki harmonijkowy utwór. W razie czego mogę podrzucić. Icon_smile2
Ania i Strachy w dobrą stronę. Icon_smile2
24.02.2008 08:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
neon.ka napisał(a):zapomniałam dodać w zeszłym tygodniu, że ten utwór zyskał dużo dzięki teledyskowi
a nie mowilem? Icon_mrgreen niby takie nic wielkiego, a jednak robi swoje.
a przy lepszej jakosci rzeczywiscie robi wieksze wrazenie, wiec sam sie ciesze, ze mam teraz lepsza jakosc Icon_wink2.
no a sam skok - rewelacja! Icon_biggrin3

scisla czolowka ciagle bardzo cieszy Icon_smile2.
ciesze sie z U2. dziwne by bylo jakby nic z tamtejszej muzyki nie weszlo Icon_smile2.
cieszy mnie tez kilka utrzymanych pozycji, choc lepiej by bylo jakby to byly skoki wzwyz.
25.02.2008 11:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Lider w porządku. Widać, że ciężko się przebić nowym numerom do topu. Same 4-tyg staruszki Icon_razz2 Dość statycznie, ale skoro w tym statyźmie pozostaje Do Me A Favour czy też Muse i Knopfler to wypada się cieszyć. Tankian to co prawda rzecz zdecydowanie nie dla mnie, ale tuż za jego barykadą świetni Wombaci. Po U2 widać, że to kolejna lista bez barier czasowych. O ile Yahweh mało co już pamiętam to OFTS to już klasyczny song tego zespołu. Springsteen leci Icon_sad Co prawda i u mnie cieńko przędł, ale lubię to nagranie. Ostatniej nowości nie znam. Masz jakiegoś chomika?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
25.02.2008 11:39 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
saferłel napisał(a):Masz jakiegoś chomika?
Odpowiem za neon.kę. Icon_smile2 Tak. Icon_biggrin3
25.02.2008 05:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):Sam poszukam tego utworu i zdam relację. Icon_smile2
wystarczy że tekstu poszukasz w googlachIcon_smile. zdaje sie, że to szybciej bedzie.
a tak w ogóle to zmieniłam zdanie i zawsze będę wrzucać nowości do chomika wraz z publikowaniem notowania. a w tym tygodniu to widzę, że żadna z dwóch Cię nie zainteresowała Icon_wink2 . zero ściągnięć Icon_razz .
abd3mz napisał(a):Co prawda słuchałem płyty bardzo nie uważnie, ale chyba najlepszy jest Gypsy Biker. Nie wiem czy by Ci się spodobał bo to taki harmonijkowy utwór. W razie czego mogę podrzucić. Icon_smile2
też słuchałam nieuważnie Icon_smile2 . postaram się nadrobić w tym tygodniu. chociaż może być ciężko. postaram się dać znać jak już stwierdzę, czy miałeś rację Icon_smile2 .
ku3a napisał(a):a nie mowilem? Icon_mrgreen niby takie nic wielkiego, a jednak robi swoje.
gdyby było to nic wielkiego to by nic nie zrobiło. przynajmniej w mojej głowie Icon_razz .
ku3a napisał(a):a przy lepszej jakosci rzeczywiscie robi wieksze wrazenie, wiec sam sie ciesze, ze mam teraz lepsza jakosc Icon_wink2.
a więc dwustronna wymiana korzyści. świetnie Icon_mrgreen .
ku3a napisał(a):ciesze sie z U2. dziwne by bylo jakby nic z tamtejszej muzyki nie weszlo Icon_smile2.
poczekaj jeszcze do przyszłego tygodnia, to zobaczysz dopiero Icon_biggrin3 .
chociaż co do U2 to pewnie ucieszyłoby Cię bardziej co innego Icon_smile2 . no ale 'Yahweh' porwał mnie totalnie! a z mojego topu U2 można by się spodziewać że powinno być to jeszcze co innego.
saferłel napisał(a):Lider w porządku. Widać, że ciężko się przebić nowym numerom do topu. Same 4-tyg staruszki Icon_razz2
jestem stała w uczuciach Icon_biggrin3 .
saferłel napisał(a):Ostatniej nowości nie znam. Masz jakiegoś chomika?
abd3mz pomyślał, że nie jestem samodzielna Icon_wink2 ale ja jednak samodzielna jestem, więc odpowiem własnymi literami. zapraszam tu:chomik
26.02.2008 12:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Bardzo ciekawy opis! Dużo w nim pięknych krajobrazów, a w tle pobrzmiewa muzyka. I to muzyka bardzo dobra. Fajnie, że Serj tak ładnie awansuje. Szanse na to, że ten utwór pojawi się na mojej liście rosną z tygodnia na tydzień.
Już w tym tygodniu bardzo mocno zdążyły zyskać aż trzy utwory z Twojej pierwszej dziesiątki! Dwa pochodzą z jednej płyty. Z płyty, której nie słuchałem już od bardzo dawna, a dziś chyba wróciło do mnie lato i Arctic Monkeys znów mi się podobają, tak jak za najlepszych czasów. Szczególnie podoba mi się ten utwór, który męczył się u mnie w poczekalni przez prawie 20 tygodni, czyli "Teddy Picker".
Drugim utworem, który tak sporo zyskał jest "Waving Flags". Jest on u mnie tuż pod listą, więc pewnie w tym tygodniu wejdzie do głównego zestawienia.

neon.ka napisał(a):w zeszłym tygodniu zapomniałam też dodać, że przyznałam nagrodę za najgorszy usłyszany ostatnio tekst piosenki. dostała ją IRA za 'nie pytaj'. długo się nie otrząsnę chyba
Tylko raz słuchałem najnowszej płyty IRY, ale mimo to od razu wiedziałem o który utwór Ci chodzi Icon_mrgreen
Mnie ogólnie rażą teksty na tej płycie, a że są one w zasadzie jej jedyną treścią, to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest to dla mnie największe (obok Linkin Park) rozczarowanie roku 2007.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
26.02.2008 01:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #8
 
neon.ka napisał(a):a tak w ogóle to zmieniłam zdanie i zawsze będę wrzucać nowości do chomika wraz z publikowaniem notowania.
Dziękuję i obiecuję śledzić chomika. Icon_smile2
neon.ka napisał(a):a w tym tygodniu to widzę, że żadna z dwóch Cię nie zainteresowała Icon_wink2 . zero ściągnięć Icon_razz .
Już naprawione. Icon_razz A nie zainteresowały mnie, bo to starsze nagrania, a ja takich nie wpuszczam.
neon.ka napisał(a):abd3mz pomyślał, że nie jestem samodzielna Icon_wink2
Ja ? A skąd. Icon_wink2
26.02.2008 01:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
neon.ka napisał(a):gdyby było to nic wielkiego to by nic nie zrobiło. przynajmniej w mojej głowie Icon_razz .
i dlatego jest "niby" nic wielkiego Icon_wink2
neon.ka napisał(a):poczekaj jeszcze do przyszłego tygodnia, to zobaczysz dopiero Icon_biggrin3 .
zawsze jestem ciekaw Twojej listy, a teraz jeszcze bardziej Icon_smile2.
26.02.2008 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 710
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Na 11 i 12 najwyżej u mnie klasyfikowane Serje (chociaż nie wiem, jakby to wyglądało, gdyby ku3a zbyt szybko Electa nie wysadził). Na 19 w tym tygodniu chyba najwyższy mój Gahan. A do tego na 23 awansuje mój numer 1. Icon_biggrin3
26.02.2008 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #11
 
mrsap napisał(a):Fajnie, że Serj tak ładnie awansuje. Szanse na to, że ten utwór pojawi się na mojej liście rosną z tygodnia na tydzień.
nie łapię kciuków, bo myślę, że sam sobie poradzi Icon_smile2 .
mrsap napisał(a):Mnie ogólnie rażą teksty na tej płycie, a że są one w zasadzie jej jedyną treścią, to mogę zaryzykować stwierdzenie, że jest to dla mnie największe (obok Linkin Park) rozczarowanie roku 2007.
dla mnie trzy są ok., ale przy tym jeden kawałek muzycznie nie za bardzo, więc zbyt często go nie słucham ['Chłopiec']. żałuję, że wcześniej nie było mojej listy, bo 'Londyn 08:15' mógłby sporo punktów zebrać.
abd3mz napisał(a):A nie zainteresowały mnie, bo to starsze nagrania, a ja takich nie wpuszczam.
co za egoistyczne podejście Icon_wink2 . a tak żeby poznać co kto inny lubi, to nie dobry powód? Icon_smile2
i tzn. jakich nie wpuszczasz? z płyt starszych niż ostatnia, czy z płyt wcześniejszych niż rok obecny lub poprzedni? bo jeśli chodzi o Lali Punę, to ten utwór jest z ostatniej EP (co z tego, że z 2004 roku? Icon_razz ). potem pojawiła się tylko płyta z remixami, to nie wiem, czy to można uznać za regularne wydawnictwo. więc może mimo wszystko to też podchodzi pod Twoje zasady Icon_wink2 .
ku3a napisał(a):i dlatego jest "niby" nic wielkiego Icon_wink2
ale to nie jest nawet 'niby' nic wielkiego Icon_razz . takie 'niby' sugeruje, że coś sprawia takie wrażenie, a dla mnie w przypadku tego teledysku takiego wrażenia nie ma od początku Icon_smile2 . to jest pięknie wyraziste.
no chyba że Ci chodzi o to, że coś wielkiego jest wtedy, gdy coś wybucha i coś oślepia. to wtedy się zgodzę Icon_mrgreen .
28.02.2008 08:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #12
 
neon.ka napisał(a):0 NN 01 The Daily Match - Lali Puna
Swego czasu wszystkie dokonania Lali Puny to dla mnie był absolutny top Icon_smile2
neon.ka napisał(a):01 01 04 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
Chyba w końcu zadebiutuje i u mnie Icon_arrow

[Obrazek: kleschko.png]
28.02.2008 08:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
neon.ka napisał(a):co za egoistyczne podejście Icon_wink2 .
Zgadzam się. Icon_smile2 Jeżeli mam do wyboru posłuchać utwór, który może u mnie zadebiutować i taki który nie może wybieram ten pierwszy. Jeśli nie miałbym ograniczonych zasobów czasu poznawałbym wszystkie. A poza tym jeśli okażę się, że utwór jest bardzo dobry to później chodzę struty, że nie mogę go wpuścić. A przecież nie chcę mieć odgrzewanej listy. Jest wystarczająco dużo nowych bardzo dobrych nagrań.
neon.ka napisał(a):a tak żeby poznać co kto inny lubi, to nie dobry powód? Icon_smile2
Bardzo dobry. Icon_biggrin3 Widzę, że nowości u Ciebie mało, więc z Twojej listy mogę poznawać wszystkie. Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):i tzn. jakich nie wpuszczasz? z płyt starszych niż ostatnia, czy z płyt wcześniejszych niż rok obecny lub poprzedni?
Zasady cały czas tworzą się w mojej głowie, ale wstępnie przyjąłem, że w tym roku mogę się znaleźć nagrania najniżej (bo najwyżej mi tu nie pasuje Icon_smile2) ze stycznia 2006. Pod warunkiem, że ich wcześniej nie znałem.
neon.ka napisał(a):bo jeśli chodzi o Lali Punę, to ten utwór jest z ostatniej EP (co z tego, że z 2004 roku? Icon_razz ). potem pojawiła się tylko płyta z remixami, to nie wiem, czy to można uznać za regularne wydawnictwo. więc może mimo wszystko to też podchodzi pod Twoje zasady Icon_wink2 .
To akurat nie ma znaczenia. Jest u mnie jeden utwór (w tej wersji) nie wydany na żadnej płycie, a inny pochodzi z dema (mam nadzieję, że niedługo płyta). Co do remixów to nie pamiętam, żeby misie jakiś podobał.
28.02.2008 09:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #14
 
neon.ka napisał(a):01 01 04 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
no nie będę ukrywał, że widziałbym na tym miejscu wiele innych utworów... Z drugiej strony niżej może być tylko lepiej Icon_wink2
neon.ka napisał(a):06 06 04 Teddy Picker - Arctic Monkeys
nie wiem czemu nie zrobili u mnie kariery, bo poprzedni singel bardzo dobrze sobie poradził. Tak, więc cieszę sie, że dobrze sobie radzą u Ciebie.
neon.ka napisał(a):17 NN 01 Yahweh - U2
przyznam sie, że kojarzyłbym, gdyby nie topowe przesłuchania...
neon.ka napisał(a):22 22 04 The Pretender - Foo Fighters
może jakiś awansik? nawet malutki... Icon_wink2

wrócę jeszcze do miejsca pierwszego... Dla mnie powinno wyglądać tak:
neon.ka napisał(a):Notowanie 4:
01 01 04 Wstęp do listy - Neon.ka
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.02.2008 11:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #15
 
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):01 01 04 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
no nie będę ukrywał, że widziałbym na tym miejscu wiele innych utworów...
no cóż... powiem tak, że widzę ewentualnych dwóch kandydatów, z których jeden pewnie aż tak bardzo by Cie nie zachwycił, ale drugi owszem. zobaczymy jak się to potoczy. jednak jako że dziś juz sobota, to chyba jeszcze nie tym razem.
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):17 NN 01 Yahweh - U2
przyznam sie, że kojarzyłbym, gdyby nie topowe przesłuchania...
ja bym go w ogóle nie znala gdyby nie top Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):wrócę jeszcze do miejsca pierwszego... Dla mnie powinno wyglądać tak:
neon.ka napisał(a):Notowanie 4:
01 01 04 Wstęp do listy - Neon.ka
Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Yacy... to jest niezwykle miłe... <ciepły gest podziękowania. jego rodzaj dowolnie do wyboru Icon_smile2 >
a jaką melodię sobie życzysz do tego utworu? Icon_mrgreen
01.03.2008 05:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
neon.ka napisał(a):ja bym go w ogóle nie znala gdyby nie top
Icon_redface2 napisałem bez sensu Icon_redface2 miało być nie kojarzyłbym czyli tak samo jak Ty Icon_wink2
neon.ka napisał(a):a jaką melodię sobie życzysz do tego utworu?
Icon_wink2 jako że oboje lubimy Marka K. a ma kilka instrumentalnych płyt... Wybiorę coś z The Cal (może mi podpowiesz?). A, że wierzę w to, że nr 1 się obroni [chodzi mi oczywiście o WSTĘP Icon_mrgreen ] to poczytam sobie słuchając "Twoja propozycja z The Cal". Chyba, ze zaproponujesz coś z Jego innej płyty. Nie ma problemu mam wszystkie Icon_wink2 (jeszcze w kartonach, ale wyszperam Icon_wink2 )

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2008 09:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
powiem jedno Makowiecki RULEZ Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.03.2008 09:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #18
 
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):ja bym go w ogóle nie znala gdyby nie top
Icon_redface2 napisałem bez sensu Icon_redface2 miało być nie kojarzyłbym czyli tak samo jak Ty Icon_wink2
nie zauważyłam, że tam zabrakło tego 'nie' Icon_biggrin3 i dobrze Cię zrozumiałam. a przynajmniej w połowie Icon_wink2 - ja go w ogóle wcześniej nie znałam, a Ty chyba tak, tyle, że nie zrobił na Tobie takiego wrażenia, żebyś miał go w pamięci na zawołanie...
neon.ka napisał(a):Chyba, ze zaproponujesz coś z Jego innej płyty. Nie ma problemu mam wszystkie Icon_wink2 (jeszcze w kartonach, ale wyszperam Icon_wink2 )
no to w takim razie będzie z innej, bo 'The Cal' jeszcze nie znam. Wybieram 'Wild Theme' z 'Local Hero', hm? Icon_biggrin3
02.03.2008 04:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 131
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
neon.ka napisał(a):Wybieram 'Wild Theme' z 'Local Hero', hm?
no tak ... to teraz wychodzi na to, ze muszę wstrzymać sie z przeczytaniem Twojego nowego notowania do momentu odnalezienia tego utworu. Icon_wink2 Szybciej będzie jak go poszukam na chomikach, niż w kartonach ...
Chomiki nic nie dały, ale na Osiołku już znalazłem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
02.03.2008 11:37 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 083 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 454 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 734 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 138 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 077 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 478 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 503 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 753 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 477 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 911 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości