Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
374 MOJA LISTA
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
 
Listoholik napisał(a):
kajman napisał(a):Poznałem 4 utwory z najnowszych SmashPumpów i ten na Twojej liście należy do tych 3, które mnie nie ruszają.
no trudno żebys poznał więcej utworów, skoro najnowsze ich wydawnictwo to tylko EP'ka Icon_biggrin3 Icon_lol
Jako że poznawałem utworami, a nie płytę w całości, to mogłem przeoczyć. Icon_lol
26.02.2008 11:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
 
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Band of Horses idzie u Ciebie na rekord INXS u ku3y.
rekord Konrada Icon_wink2
Sorki, oczywiście Icon_redface2 To pewnie przez te Twoje 20 tygodni Martyra.
26.02.2008 11:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #23
 
Ahh zazdroszczę wam tych rekordów... u mnie lista nie ma nawet rok jeszcze. Icon_razz
27.02.2008 02:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #24
 
Paweł napisał(a):Ahh zazdroszczę wam tych rekordów...
ale nie masz absolutnie czego zazdrościć, bo to nie chodzi o rekordy. Tak po prostu sie dzieje, że np. wczoraj byłem w domu cały dzień i kilkanaście godzin!!! słuchałem muzy. Kilka płyt, NL itp. I w tym czasie 3 albo 4 razy kliknąłem na THE FUNERAL... No to skoro tak mi się podoba to czemu ma wypaść? Bo jest ponad rok? ALL MUST SPAŚĆ - to pewnik, ale kiedy...?Tak więc jeśli Ci się spodoba coś na tyle aby 4 razy dziennie słuchać to niech siedzi i rok. A jeśli nie ... to też dobrze.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.02.2008 02:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 664
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
Paweł napisał(a):Ahh zazdroszczę wam tych rekordów... u mnie lista nie ma nawet rok jeszcze. Icon_razz
U mnie jest zaledwie 60kilka tygodni i już mam pierwsze miejsca z 24 i 23-tygodniowym stażem i piosenkę z 46 tygodniami na liście (i to tylko dlatego, że 5 tygodni była w poczekalni i raz w leżakowni).
27.02.2008 08:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
 
Piękne się zrobiło top 3 bez Comy Icon_smile Dla mnie idealne.
Do tego skaczę U2 Icon_wink i Enemy wciąż się trzyma...takie wyniki indie bandów to u grega bym się spodziewał... Icon_smile
Skacze Antimatter, nawet ostatnio posłuchałem płyty, nie spodobała mi się, ale utwór numer 1 był bardzo fajny Icon_smile Icky chyba nie odpuści długo. Szkoda, że Raveni w dół.
Fair To Midland też świetnie, drugi rekordzista. Jest i The Kills Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
27.02.2008 08:59 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
saferłel napisał(a):Jest i The Kills Icon_smile
mógłbym powiedzieć (a nawet tak napisałem), że to dzięki Tobie Icon_wink2
saferłel napisał(a):Piękne się zrobiło top 3 bez Comy Icon_smile Dla mnie idealne.
Smashing P. też??? nie zauważyłem u Ciebie Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):takie wyniki indie bandów to u grega bym się spodziewał... Icon_smile
nie przepadam za klasyfikacją. A już"indie" to wogóle słowo, które jest używane w przypadku różnych, różniastych zespołów. Nawet takich, które kilka lat temu były po prostu rockowe. A teraz te same płyty są :indie: No cóż "mój" The Funeral jest też jak najbardziej indie Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
27.02.2008 10:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #28
 
Indie mi się źle kojarzą jakoś.

Yacy napisał(a):ale nie masz absolutnie czego zazdrościć[...]
To było coś w stylu tego, że zazdroszczę wam tego że już prowadzicie tyle swoje listy. Moja lista ma niecały rok, dlatego nic rekordowego tu nie będzie. Bardziej w tym kierunku zmierzałem. Bo w sumie sukcesem też był Linkin Park który przesiedział u mnie z jednym kawałkiem 19 tygodni. Kazdy ma swoje male i wielkie sukcesy i z tego trzeba się cieszyć. No to tyle. Icon_biggrin3
28.02.2008 04:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #29
 
Yacy napisał(a):
neon.ka napisał(a):a zaraz się okaże że ten zeszłotygodniowy wielki skok SNL na nic im się zda
nawet gdyby tak było że spadną za tydzień to jednak teraz są na topie. a i drugie miejsce jest zaszczytne Icon_wink2
ej tam, nie po to się tak efektownie zachwyca Yacy głowę, żeby korzystać z tego tylko jeden tydzień Icon_wink2 . no ja w każdym razie kibicuję SNL Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):linkdo Wracam do domu. POLECAM!
http://www.youtube.com/watch?v=c6dMcYvCe...re=related
dopiero dziś tam zajrzałam ale pokazuje mi się komunikat, że video zostało usunięte przez użytkownika...
28.02.2008 07:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #30
 
Cieszę się z debiutu Fiction Plane Icon_smile2 Mam nadzieję, że zwojują coś więcej na liście Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
28.02.2008 08:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #31
 
neon.ka napisał(a):dopiero dziś tam zajrzałam ale pokazuje mi się komunikat, że video zostało usunięte przez użytkownika...
pewnie dlatego aby kupić oryginalne DVD Icon_wink2 szkoda, że przy okazji wznowień nikt nie myśli o tych, którzy kupili pierwotną wersję Icon_frown Na CD JS nie ma żadnego dodatkowego utworu lub chociażby jakiejkolwiek ciekawostki Icon_frown

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.02.2008 11:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 124
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #32
 
Czas biegnie, a ja zupełnie zapomniałem o liście albumów ...

Notowanie nr 374 z 2008-02-25

poz ub tyg UTWOR - Wykonawca

01 . 01 . 04 . GO AWAY WHITE - Bauhaus
02 . 08 . 02 . ECHOES, SILENCE, PATIENCE & GRACE - Foo Fighters
03 . 03 . 12 . OBCE KRAJE - Basia Stępniak-Wilk
04 . 02 . 16 . 41 POTENCJOMETRÓW PANA JANA - Czesław Niemen
05 . 04 . 03 . IT IS TIME FOR A LOVE REVOLUTION - Lenny Kravitz
06 . 06 . 52 . EVERYTHING ALL THE TIME - Band Of Horses
07 . 05 . 12 . ANIMATIONS - Animations
08 . 07 . 36 . ICKY THUMP - The White Stripes
09 . 10 . 32 . FABLES OF A MAYFLY - Fair To Midland
10 . RE . 05 . 2:1 DLA DZIEWCZYN - Muzyka Końca Lata


11 . -- . MIDNIGHT BOOM - The Kills
12 . 11 . WE'LL LIVE AND DIE IN THESE TOWNS - The Enemy
13 . 09 . NIEBÓL - Totentanz
14 . 12 . BROKEN HOPES - Albion
15 . 18 . CEASE TO BEGIN - Band Of Horses
16 . -- . DIG LAZARUS DIG - Nick Cave
17 . 17 . ELEGIES TO LESSONS LEARNT - iLiKETRAiNS
18 . 14 . NIEPRZYGODA - Happysad
19 . 16 . KILLTO GET CRIMSON - Mark Knopfler
20 . 15 . ENDLESS LUNATIC - After

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
28.02.2008 11:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
 
Moi faworyci na tej liście są w dolnych tabelach :roll:

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
01.03.2008 08:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości