Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #61
RE: Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
Polskie podium rozpoczyna Małgośka Icon_razz I do dziś nie rozumiem jak mogło się stać, że ten utwór nie zawitał na Mojej Liście! Może dodam, co zresztą widać po stażu, że zbieżność imion jest zupełnie przypadkowa ...
Jonatha najwyżej w karierze! Szkoda, że już jej nie słychać co tydzień u MO...
Steve zanotował największy spadek w obrębie top 20! Ale to raczej powrót na właściwą pozycję dla tego utworu ... i lepiej niech tu zostanie...
Police dla odmiany "zdobyło" najniższą pozycję w karierze... To mój pierwszy numer 1!!! Dawno to było oj dawno ...
THE FUNERAL - najwyższe miejsce w karierze. Krótkiej, ale jakże burzliwej ;-)Tylko krok od top10. Może kiedyś Icon_razz

’11 . ’10 . . . ’07 . ile razy w top100 . TYTUŁ - Wykonawca najwyżej

15 . 13 . . . 30 . 6 . MAŁGOCHA - Piotr Bukartyk naj: 13
14 . 15 . . . 22 . 6 . EYE IN THE SKY - Jonatha Brooke naj: 14
13 . 05 . . . 12 . 7 . IN MEMORIAM - Steve Hackett naj: 5
12 . 11 . . . 04 . 9 . EVERY BREATH YOU TAKE - The Police naj: 1
11 . 17 . . . - - . 3 . THE FUNERAL - Band Of Horses naj: 11


może ktoś tego nie zna...




.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
14.11.2011 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #62
RE: Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
No i najlepsza dziesiątka!
Tu już nic nie piszę, bo te utwory mówią same za siebie ( a raczej za mnie ).

’11 . ’10 . . . ’07 . ile razy w top100 . TYTUŁ - Wykonawca najwyżej

10 . 9 . . . 9 . 9 . NIE PYTAJ O POLSKĘ - Obywatel G.C. naj: 6
09 . 6 . . . 2 . 9 . EPITAPH - King Crimson naj: 2
08 . 8 . . . 3 . 9 . WISH YOU WERE HERE - Pink Floyd naj: 2
07 . 12 . 16 . 6 . WŁASNY POKÓJ - Renata Przemyk naj: 7
06 . 7 . . . 7 . 6 . A STRANGE KIND OF LOVE - Peter Murphy naj: 2

05 . 10 . 21 . 6 . IRGENDWIE, IRGENDWO, IRGENDWANN - Nena naj: 5
04 . 4 . . . 8 . 5 . LOVE COMES TUMBLING - U2 naj: 3
03 . 3 . . . 6 . 7 . HAPPY PEOPLE - Yazoo naj: 3
02 . 2 . . . 5 . 9 . MAMA - Genesis naj: 2
01 . 1 . . . 1 . 9 . BROTHERS IN ARMS - Dire Straits naj: 1



Dziękuję.


i dwa największe awanse:

Renata




Nena



.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
16.11.2011 09:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #63
RE: Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
Trzy utwory z Twojej dychy są i u mnie:

Yacy napisał(a):09 EPITAPH - King Crimson
na 18.
Yacy napisał(a):01 BROTHERS IN ARMS - Dire Straits
na 73.
Yacy napisał(a):02 MAMA - Genesis
i na 143.

A propos Topu Wszech Czasów, w połowie grudnia nasz forumowy!Icon_smile
17.11.2011 10:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #64
RE: Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
nadrobiłem...
po kolei o kilku najważniejszych sprawach.

"Your Latest Trick" - fajnie, że w końcu dobiło do dwudziestki Icon_smile2.
takie rzeczy mnie mobilizują, żeby popracować nad swoim topem. ale ile ta mobilizacja potrwa?... bo chodzi praktycznie tylko o czas... w każdym tygodniu odsłuchiwanie swojej tygodniowej playlisty, słuchanie płyt do aktualnego notowania i poznawanie nowych, jakieś topy albo Nasza Lista, przygotowywanie i prowadzenie Rockiestry, inne sprawy w Radio Orbit. jak tu wcisnąć coś jeszcze? i to nie chwilowego, jak obejrzenie filmu, tylko tak mozolnego jak stworzenie prywatnego Topu... najpierw trzeba przygotować zestaw. niby proste - wziąć poprzedni zestaw i uaktualnić o utwory które powstały od tamtego czasu. tylko że wiem, że tamten mój zestaw na pewno jakieś dziury zawierał. a biorąc pod uwagę, że kolejny jakiś mój top będzie z grubsza po 5 kolejnych latach, wiem, że zestaw trzeba bardzo starannie przygotować. gdzie znaleźć czas na to?... fajnie, że Tobie to się udało Icon_smile2.
czytanie tych nawet krótkich opisów było dużą przyjemnością. i przypominanie sobie co mogło wpływać na jakieś skoki czy spadki, bo przecież o niektórych utworach jakieś pojęcie mam, w sensie jaką u Ciebie mają pozycję.
zwycięzca podbija temu Topowi pieczątkę najwyższej jakości Icon_wink2.
a, jeszcze "Małgocha". niektórzy mówią, że Bukartyk jest beznadziejnym wokalistą i tylko może sobie robić jaja u Pana Wojtka. że jego wersja "Kobiet" jest do niczego itd. Cóż, każdy może swoje zdanie mieć . jak wiadomo, ja uważam, że tylko w oryginale są te właściwe emocje, które sprawiają, że to jest wyjątkowy utwór. a co do wokalu, to nie każdy nadaje się do śpiewania wszystkiego. Bukartyk ma swoją skalę w której czuje się dobrze i jest kilka piosenek, które brzmią w niej bardzo dobrze. a tekściarzem jest moim zdaniem znakomitym. i wcale nie chodzi mi tylko o poczucie humoru. "Małgocha" jest potwierdzeniem. swoją drogą, chyba nigdy nie widziałem tego teledysku. dzięki za linki, odświeżyłem sobie kilka utworów, z którymi na co dzień nie mam do czynienia.
dzięki za cały ten top, sprawiło mi dużo przyjemności poznawanie go! Icon_smile2
03.01.2012 12:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #65
RE: Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
ku3a napisał(a):bo chodzi praktycznie tylko o czas...
no tak...
ja mam zebrane te prawie 600 kawałków i jak nie mam ochoty słuchać czegoś nowego lub nie wiem czego bym posłuchał, to zawsze losowo wrzucam TWC Icon_wink2 i słucham 5, 10 albo tylko dwóch kawałków. W każdym razie w tej chwili właściwie jestem na bieżąco ze swoimi ulubionymi utworami Icon_smile2 A samo układanie wygląda podobnie od 2-3 lat. Całość rozkłada się na kilka miesięcy Icon_wink2 Traktuję to jako świetną rozrywkę Icon_wink2 I penie juz pozostanę przy takim corocznym układaniu Icon_smile2

ku3a napisał(a):zwycięzca podbija temu Topowi pieczątkę najwyższej jakości Icon_wink2.
Icon_lol szkoda, że nie ma potwierdzenia w jeszcze jednym miejscu... ale może znów za rok...?

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.01.2012 02:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #66
RE: Mój Ostatni Top Wszech Czasów!!!
Yacy napisał(a):ja mam zebrane te prawie 600 kawałków i jak nie mam ochoty słuchać czegoś nowego lub nie wiem czego bym posłuchał, to zawsze losowo wrzucam TWC Icon_wink2
Icon_smile2
ale ja już bardzo dawno tak nie miałem. w drodze do pracy i z pracy przesłuchuję na empetrójce po jednej płycie. czasem w pracy uda się odciąć wkładając słuchawki i słuchając. ale nie zawsze się da. no i czasem Trójka jest włączona, a nie Eska Rock, to i nie ma po co się odcinać słuchając czego innego Icon_wink2. a w domu to playlista aktualna i pozostałe płyty. poza tym przygotowanie audycji, prowadzenie jej i się okazuje, że kończy się niedziela i proces leci od początku Icon_wink2. no a jeszcze czasem top jakiegoś zespołu albo Naszą Listę trzeba gdzieś wcisnąć. na TWC jakoś kurczę nie ma czasu... już nawet nie chodzi o układanie, ale również o słuchanie... trzeba będzie to zrobić kiedyś w miarę szybko. może jak się jakieś chore gardło i leżenie w domu trafi Icon_wink2.
Yacy napisał(a):może znów za rok...?
może... Icon_smile2
16.01.2012 12:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mój Albumowy Top Wszech Czasów a.d. 2021 Yacy 110 4 075 07.06.2021 12:36 AM
Ostatni post: ku3a
  Mój XII Top Wszech Czasów a.d. 2014. Yacy 108 20 485 26.01.2015 05:10 PM
Ostatni post: thestranglers
  Mój Top Wszech Czasów Yacy 94 17 589 27.12.2013 11:26 PM
Ostatni post: Lilian
  Mój Albumowy Top Wszech Czasów Yacy 131 30 523 13.04.2013 11:19 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości