Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Kelly Family - Flip A Coin
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 423
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #1
The Kelly Family - Flip A Coin
The Kelly Family czy ktoś pamięta ten pop-rockowo -folkowy rodzinny zespół. Płyty "Over The Hump" (4,5 mln sprzedanych egzemplarzy) i "Almost Heaven" (ponad 3mln) plus nie zapomniane hity "An Angel" i "I Can't Help Myself" w latach 90-tych to był prawdziwy fenomen który miał tyle samo zwolenników co i przeciwników (zupełnie jak teraz Justin B.). Myślę, że w porównaniu z współczesnym popem wypadają całkiem nieźle. Ja chciałem przypomnieć ich jedyne nagranie które gościło na mojej liście a mianowicie "Flip A Coin" z 2004 roku myślę że teraz byłby to dużo większy przebój u mnie niż kiedyś u mnie dość krótki epizod.



[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.08.2011 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
Już się bałem, że wydają coś nowego Icon_mrgreen
W 2004 już byli trochę ogarnięci i wyglądali jak ludzie, ale lata 90te to był jakiś surrealizm ;P
Generalnie ja ich pamiętam jak przez mgłę, a ich muzykę jeszcze słabiej. Myślę jednak, że nawet wówczas nie byłem targetem ich muzyki Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
01.08.2011 08:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 423
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
(01.08.2011 08:38 PM)aaktt napisał(a):  Już się bałem, że wydają coś nowego Icon_mrgreen
W 2004 już byli trochę ogarnięci i wyglądali jak ludzie, ale lata 90te to był jakiś surrealizm ;P
Generalnie ja ich pamiętam jak przez mgłę, a ich muzykę jeszcze słabiej. Myślę jednak, że nawet wówczas nie byłem targetem ich muzyki Icon_smile
no to dla przypomnienia jak to było 10 lat wcześniejIcon_wink



[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
01.08.2011 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
Ojeju, pamiętam, że "Because It's Love" było wielkim przebojem na Komputerowej Liście Przebojów Radia Zet. Miłe muzyczne wspomnienia, podobnie jak Hanson Icon_smile
01.08.2011 11:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
Ja im się wymknąłem. Gdy panował na nich szał byłem chyba minimalnie za młody, by mnie to obchodziło. Dziękuję losowi za to Icon_wink

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.08.2011 11:15 PM przez furbul.)
01.08.2011 11:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
Ja w ogóle nie znałem takiej ekipy - tylko tyle, że wszyscy wkoło pisali jacy to oni są popularni.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
02.08.2011 12:31 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
Ja też w sumie otarłem się świadomie tylko o "Because It's Love", a i tak na lata zapomniałem nazwy tego utworu. Poza tym bardzo znajomo brzmią "An Angel" i oczywiście "I Can't Help Myself". Zastanawiam się, w jaki sposób poznałem te utwory. W przypadku "An Angel" jestem niemal pewien, że przez RMF albo Zetkę.
Ale proszę, nie piszcie tak, jakby Kelly Family było złem wcielonym. Myślę, że można wiele dobrego napisać o ich muzyce. Zwłaszcza to, że płynęła ona prosto z serca.

P.S. A co powiecie na to?



Mało kto wie, że Kelly Family mieli na koncie numer jeden już na początku lat osiemdziesiątych!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2011 02:14 AM przez prz_rulez.)
02.08.2011 02:06 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 423
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #8
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
prz_rulez napisał(a):Ja też w sumie otarłem się świadomie tylko o "Because It's Love", a i tak na lata zapomniałem nazwy tego utworu. Poza tym bardzo znajomo brzmią "An Angel" i oczywiście "I Can't Help Myself". Zastanawiam się, w jaki sposób poznałem te utwory. W przypadku "An Angel" jestem niemal pewien, że przez RMF albo Zetkę.

myślę że RMF i "An Angel" jeśli słuchałeś Eurochart Marcina Jędrycha

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.08.2011 07:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Online
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #9
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
(01.08.2011 11:12 PM)prz_rulez napisał(a):  Ojeju, pamiętam, że "Because It's Love" było wielkim przebojem na Komputerowej Liście Przebojów Radia Zet. Miłe muzyczne wspomnienia, podobnie jak Hanson Icon_smile
Hanson było fajne. Nadal mam "MMMbop" na playliście Icon_biggrin

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
02.08.2011 03:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #10
RE: The Kelly Family - Flip A Coin
ja Hansonów lubiłem jak byłem mały. Teraz nie przepadam. Ale chyba nawet mam ich kasetę Icon_smile
02.08.2011 09:10 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sly and the Family Stone - Everyday People mike 2 1 631 25.08.2011 09:55 PM
Ostatni post: prz_rulez

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości