Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
373 MOJA LISTA
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
abd3mz napisał(a):Omsknął Ci się palec
dziękuję - już poprawiłem
abd3mz napisał(a):A gdzie Autor ?
Lista jest z poniedziałku (znaczy sie taka ma datę, a powstała we wtorek), a Autora tak naprawdę przesłuchałem we środę (w pierwotnym układzie utworów, który się oficjalnie nie ukazał), tak więc ewentualnie pojawi się za tydzień. Ale to wzale nie jest pewne! Chociaż pewnie ze 2-3 razy go przesłucham i zobaczymy co z tego wyjdzie Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2008 09:55 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #22
 
I własnie za Autora będe trzymał kciuki. Icon_wink

A ten Foo Fighters to jakaś nowa płyta? Bo nie zwracałem uwagi na dyskografię tego wykonawcy... znałem zaledwie parę kawałków.
22.02.2008 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #23
 
Najnowasza, ale ukazała się w połowie roku 2007. Ale jakby nie było to jednak ich najnowsza.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2008 04:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 055
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
 
15 . 15 . 55 . THE FUNERAL - Band Of Horses - ciekawe czy wytrzyma 73 tygodnie Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
23.02.2008 12:03 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #25
 
Konrad napisał(a):15 . 15 . 55 . THE FUNERAL - Band Of Horses - ciekawe czy wytrzyma 73 tygodnie
wcale tego nie wykluczam, bo cały czas słucha mi się tego rewelacyjnie. a do tego z nowej płyty jakoś nie może nic zaistnieć na dłużej. Ale na pewno nie będę się ścigał na rekordy Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
23.02.2008 01:16 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #26
 
Yacy napisał(a):dla mnie zdecydowanie ich nr 1!!! I dlatego trochę się obawiałem wstawiać ich do zestawienia, bo byłoby kiepsko gdyby przegrywali ze średniej jakości utworami czyli np. wlekli się w ogonie top30. Ale zaryzykowałem i zobaczymy jak im pójdzie. Icon_wink2
a wtedy gdy poznałeś ten utwór to nie trafił na Twoja listę? czy to wcześniejsze dzieje? Icon_smile2
Yacy napisał(a):Neon.ko, czy ja się mylę czy Ty piszesz z daleka??? Co tam u U2? Icon_wink2
a no nie myliłeś się ale teraz to już jestem tu z powrotem. co u U2 to możesz sprawdzić już u mnie Icon_smile2 . nie spotkałam Bono niestety ale z raz zaśpiewał w jakimś sklepie Icon_mrgreen .
24.02.2008 11:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #27
 
neon.ka napisał(a):a wtedy gdy poznałeś ten utwór to nie trafił na Twoja listę? czy to wcześniejsze dzieje?
niestety... jakieś 1,5 roku wcześniej nagrali ROZMOWĘ BEZ SŁOWA niż ja pomyślałem, że mogę układać swój top10 (wtedy)

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
24.02.2008 11:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości