Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /15.02.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /15.02.08/
SŁOWO OD AUTORA:
No i proszę! Ciekawe notowanie! Wreszcie się coś dzieje. Pisałem 20 min temu w którymś temacie że Metallice ciężko będzie zejść z tronu, i proszę jak łatwo przyszło. Icon_mrgreen
Ale twierdzę nadal, że BIA to świetne nagranie, po prostu nie wytrzymało naporu przeciwników. Morcheeba ze świetnym nagraniem objęła pierwsze miejsce... mam nadzieję że nie spadnie z niego tak szybko, jak na nie weszła. Lady Pank również zaliczył niezły awans. Saferłela ucieszy (swoją drogą to chyba będzie taka mini rubryka co tydzień w notowaniu zatytułowana "co Saferłela ucieszy" Icon_mrgreen ) z pewnością awans British Sea Power. Przecież to aż 11 oczek w górę. Conquest o jedno oczko się zsuwa i spadł z podium. Jedna SNL ustąpiły drugim... o własnie! Już czekam na post ku3y, który w wyniku emocji chwali moją listę za najwyższą nowość. Icon_mrgreen No ale to chyba dobrze. Icon_wink2 W sumie dzięki Tobie i Twojej liście odsłuchałem sobie jeszcze raz i stwierdziłem, że świetne nagranie. To nie jest tydzień dla Editorsów czy Foo Fighters, którzy zaliczyli ogromny spadek. The Last Goodnight z ich nowym singlem ukazuje się jako jedna z kolejnych nowości. Podobnie jak poprzedni ich rozsławiony kawałek "Pictures of You", ten również nastawiony jest na komercję.. jednak jest to jeden z lepszych kawałków granych w RMF (którego nie słucham Icon_wink2 ).
Trzy ostatnie nowości to takie ot nagrania, które polubiłem ostatnio. Jozin z Bazin posiedział sobie aż 3 tygodnie (lub tylko Icon_razz)... a ja może na wakacje się do Czech wybiorę... do nich tym razem. Icon_biggrin3
Oraz rubryka "Saferłela zasmuci" - spadek Gahana. Icon_wink2
Wszystkich ucieszy - spadek Timbalanda! (no może oprócz Konrada i pewnie prz-eta ze swoją zakręconą rodzinką Icon_wink2 )
Pisząc listę nabrałem humor... a więc i lista taka trochę bardziej wiosenna... ludzie.. wiosna idzie! Icon_wink2 Więc już wiosennie, oraz także walentynkowo życzę powodzenia na nadchodzący weekend i przyszły tydzień.


Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ

01. 06. 02. Morcheeba & Judy Tzuke - Enjoy The Ride
02. 11. 03. Lady Pank - Dobra konstelacja
03. 01. 13. Metallica - Brothers In Arms
04. 03. 08. The White Stripes - Conquest
05. NE. 01. Strachy Na Lachy - Szklana góra
06. 04. 05. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes
07. 18. 02. British Sea Power - Waving Flags
08. NE. 01. Lenny Kravitz - I'll Be Waiting
09. 05. 09. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
10. 09. 03. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig

11. 02. 11. Arctic Monkeys - Teddy Picker
12. 12. 06. Super Furry Animals - Run Away
13. 07. 09. The Hoosiers - Goodbye Mr A
14. 14. 04. Natasha Bedingfield - Soulmate
15. 19. 05. David Gilmour - Wish You Were Here
16. 10. 12. Editors - The Racing Rats
17. 16. 13. Blackfield - End of The World
18. 08. 06. Foo Fighters - Long Road To Ruin
19. 13. 07. Stereophonics - It Means Nothing
20. 23. 03. Sarah Brightman - Running

21. 17. 15. Duran Duran - Falling Down
22. NE. 01. The Last Goodnight - This is the Sound
23. 24. 04. U2 - Wave Of Sorrow
24. 15. 15. Travis - My Eyes
25. 26. 02. Eagles - Busy Being Fabulous
26. 20. 07. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
27. NE. 01. Muchy - Galanteria
28. NE. 01. Waglewski, Fisz, Emade - Męska Muzyka
29. NE. 01. Grand Avenue - The Outside

30. 21. 07. Good Charlotte - Dance Floor Anthem (I Don't Want To Be In Love)

ODPADLI:

po 11 tyg. Timbaland feat. One Republic - Apologize
po 1 tyg. Gotye - Heart's a Mess
po 2 tyg. Dave Gahan - Saw Something
po 10 tyg. Kaiser Chiefs - Love's Not a Competition (But I'm Winning)
po 3 tyg. Ivan MlÁdek & Banjo Band - Jožin z bažin
15.02.2008 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Dobry pomysł z rubrykami Icon_wink Lidera się spodziewałem, bo czytałem jak wychwalasz ten kawałek. Bardzo dobry zresztą. Ogromny skok Lady pank to już jednak miła niespodzianka. Cała 10 wyśmienita. Samych ulubieńców w niej mogę znaleźć. Nadal jest Nick Cave, pojawią się świetne Strachy i Lenny (u mnie z innym numerem, też singlem, pojawi się dziś/jutro).
Teddy, który zamienił miejsca z LP już mnie tak nie oczarowuje i mogę zdradzić, że i u mnie zaliczy spory spadek. To samo z Editors. Sarah u ciebie już w 20, u mnie pożegnała się z listą....a raczej pożegna się, bo oficjalne wyniki za parę godzin. Co do reszty nowości to nie znam prawie nic prócz Galanterii (właśnie tak myślę, jaki kolejny numer z płyty Much powinien wejśc na mój chart) Prócz Apologize pozbyłeś się niezłych numerów.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.02.2008 03:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
a pewnie, ze sie uciesze! "Szklana gora" - debiut na piatym Icon_exclaim Icon_eek2 Wspaniale!! Icon_biggrin3
za to masz bęcki za BIA, bo narobiles mi smaku tym, ze niemal na pewno obroni pierwsze miejsce, a tu lipa Icon_wink2.
przyznam, ze tez Morcheeby jeszcze nie znam... Poza tym reszta w pierwszej dziesiatce genialna.
"Saw Something" wypada... A "Stairway To Heaven" moze poleci za tydzien...
15.02.2008 03:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #4
 
Zdecydowanie wolałem Metallicę na pierwszym miejscu. Z nowości bardzo lubię Szklaną górę i trochę mniej Męską muzykę. Z wypadków cieszy Jozin, ale smuci Gahan. Powrotów nie ma ?
15.02.2008 03:38 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
"Enjoy The Ride" - świetnie, że na pierwszym! No ale że Gotye wyleci zaledwie po tygodniu, to się chyba nikt nie spodziewał. Niemiła niespodzianka.
Spadek Arctic Monkeys.. Icon_frown za duży!!!
A że pożegnałeś One Republic - mnie to również nie cieszy.
Ale jednak fajnie, że wiosna idzie!
15.02.2008 03:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Sarah Brightman do góry - to zawsze cieszy!
Świetny numer jeden!

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
15.02.2008 08:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: Paweł TOP 30 /15.02.08/
Paweł napisał(a):Wszystkich ucieszy - spadek Timbalanda!
Mnie zupełnie nie ucieszył, natomiast strasznie się uradowałem, że spadł Jozin. Gyby jeszcze Lady Pank wypadło!
17.02.2008 02:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
A ja liczę, że zamiast Jozina z Bazin pojawi się Donald Marzy Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.02.2008 02:40 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Mamy 6 wspólnych utworów w trzydziestce, co jest całkiem niezłym wynikiem. Co więcej, mamy 3 wspólne utwory w dziesiątce Icon_biggrin3
Pierwsze miejsce raczej średnio mnie interesuje, kilka razy przeszło mi koło ucha.
Poprzedni numer jeden był znacznie lepszy.
Zaskakujący skok "Dobrej konstelacji". To niezły utwór, ale u mnie raczej się do pięćdziesiątki nie przebije.
Pozycje 3-5 to najlepszy fragment listy. Tak jak i u mnie, w pierwszej dziesiątce 2 razy Strachy, tyle że u mnie "Szklana góra" jeśli się pojawi, to pewnie nieprędko, bo nie należy do ścisłej czołówki moich ulubionych utworów z płyty "Autor".

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
18.02.2008 12:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
saferłel napisał(a):Lidera się spodziewałem, bo czytałem jak wychwalasz ten kawałek.
No cóż... szybko wzbił się w górę.. po dwóch tygodniach świętuje, ale pobędzie sobie na podium jeszcze długo... chociaż jak ja coś mówię to tak jak z Metallicą zapewniałem ku3ę że będzie pierwsza a dwie godziny później spadła. Icon_razz Tak tylko u mnie może być.
ku3a napisał(a):a pewnie, ze sie uciesze! "Szklana gora" - debiut na piatym Icon_exclaim Icon_eek2 Wspaniale!! Icon_biggrin3
Wiele utworów kojarzyłem SNL, jednak nie zawsze przywiązuję wagę do nazw... wsłuchałem się i wiedziałem już że to jest to.. efekty mamy na powyższej liście.
ku3a napisał(a):za to masz bęcki za BIA, bo narobiles mi smaku tym, ze niemal na pewno obroni pierwsze miejsce, a tu lipa Icon_wink2 .
No cóż... cieszysz się z debiutu Strachów wysoko... ktoś musi zwolnić komuś pierwsze miejsce. Icon_razz2
Natomiast chyba niespodzianki są w tym najlepsze... bo jak z góry wiemy co będzie, to już nie jest to takie ciekawe, zwłaszcza że Metallica by była już któryś tydzień na pierwszym.
1981 napisał(a):"Enjoy The Ride" - świetnie, że na pierwszym!
Ano widziałem, że u Ciebie też wchodzi. Niby to utworek dla relaksu, a wciągający jakby rockowy. Icon_mrgreen
kajman napisał(a):Mnie zupełnie nie ucieszył, natomiast strasznie się uradowałem, że spadł Jozin. Gyby jeszcze Lady Pank wypadło!
Zdaję się że stanowisz kompletne moje przeciwieństwo... bo ja chciałbym dokładnie odwrotnie. Icon_wink2
mrsap napisał(a):Mamy 6 wspólnych utworów w trzydziestce, co jest całkiem niezłym wynikiem. Co więcej, mamy 3 wspólne utwory w dziesiątce Icon_biggrin3
Twoja lista zawsze była dla mnie egzotyczna ze względu na małą ilość wspólnych utworów (podobnie jak lista Purha), więc tymbardziej mnie to cieszy.
mrsap napisał(a):Tak jak i u mnie, w pierwszej dziesiątce 2 razy Strachy, tyle że u mnie "Szklana góra" jeśli się pojawi, to pewnie nieprędko, bo nie należy do ścisłej czołówki moich ulubionych utworów z płyty "Autor".
Mnie głównie w Strachach cieszy to, że idą w stronę rocka. Mają swój styl, który ich odróżnia - ale pozytywnie (to najważniejsze).

Pozdrawiam Icon_wink
20.02.2008 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości