Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Notowanie 2 Listy (09.02.2008)
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #1
Notowanie 2 Listy (09.02.2008)
w moim domu z piosenkami na najniższym piętrze zostało wstawione nowe okno. [IRA] widoki są przecież wokół piękne, a i tyle rzeczy wciąż powinno zostać ponazywanych... [AMJ] no ale że nadwrażliwi chcieliby zobaczyć nie tylko to, co przyziemne, więc jednak zrobili mały krok ku górze. zwłaszcza, że okazało się, ku zaskoczeniu wszystkich, a najbardziej właścicielki domu, że na jednym z wyższych pięter zdarzają się cuda! [Dave]
[tak więc trzy nowości. IRA spodziewana i chyba ze sporymi możliwościami na przyszłość. Anna Maria Jopek trochę zaskakująco, ale należy powiedzieć, że dla mnie z kolei w piosenkach najważniejszy jest tekst. a ten myśli moje wyraża bardzo. tylko że... przydałaby się wersja singlowa, która by nieco ten trudny do przejścia wstęp skróciła... no i tak bym miała ochotę do dykcji się nieco przyczepić, bo utrudnia odbiór Icon_wink2 . nie mam zielonego pojęcia co się z tą piosenką może dalej stać. a Dave Gahan tak coś mi sugerował, że chce tu wskoczyć, ale przypuszczałam, że najpierw przebije się z innym utworem. no ale nie można przecież przejść nieuważnie wobec piosenki, która nuci się w głowie zaraz po przebudzeniu, prawda? a nuciły się właśnie Cuda. no to Dave Gahan wie pewnie lepiej ode mnie Icon_wink2 . {choć to bywa różnie, bo tego, co usłyszałam w swojej głowie porankiem po ostatnim koncercie, na którym byłam, tutaj jednak bym nie umieściła. i nie była to piosenka głównej gwiazdy wieczoru Icon_wink2 }.]
mieszkaniec najwyższego z najniższych pięter, który wykrzykiwał o niebie, postanowił nie być gołosłownym i wybrał się na wycieczkę w jego kierunku [Serj]. za to ta, która śpiewa o kimś, kto w Niebie już pewnie jest, postanowiła z niego zrezygnować i z mieszkań o najwyższej klasie przeprowadziła się trochę niżej [Katie].
[Serj Tankian i Katie Melua - jedyne dwie piosenki w drugiej dziesiątce spoza jej zeszłotygodniowego obrębu.]
a na najwyższych kondygnacjach spokój i cisza jak makiem zasiał. może może tylko nieco niepokoić pojawienie się w tym towarzystwie zabójcy, którego ostatecznych zamiarów nikt nie zna [Muse]. zupełnie nie wiadomo, czy jego jedyną bronią, którą ma ukrytą w rękawie, jest as. a z najwyższego apartamentu nikt jeszcze na szczęście nie wyszedł... może jednak ktoś stara się kogoś zatrzymać... [Tomek]
[może z czasem nauczę się pozwalać piosenkom przemijać, na razie jest to trochę trudne Icon_wink2 , więc w pierwszej dziesiątce prawie żadnych ruchów. nie dało się i już Icon_razz ]

Notowanie 2:
01 01 02 Ostatnie wspólne zdjęcie - Tomek Makowiecki
02 02 02 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
03 04 02 Our Shangri-La - Mark Knopfler
04 03 02 Map Of The Problematique - Muse
05 05 02 Teddy Picker - Arctic Monkeys
06 06 02 Taka historia - Happysad
07 07 02 Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
08 08 02 Do Me A Favour - Arctic Monkeys
09 09 02 Waving Flags - British Sea Power
10 14 02 Assassin - Muse

11 12 02 Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
12 10 02 Mary Pickford - Katie Melua
13 11 02 Let's Dance To Joy Division - The Wombats
14 16 02 Endlessly - Muse
15 15 02 Honking Antelope - Serj Tankian
16 13 02 You And Your Friend - Dire Straits
17 17 02 Paperback Bible - Lambchop
18 18 02 Back To Tupelo - Mark Knopfler
19 19 02 Sudden Inspiration - Jim Brickman
20 21 02 Sky Is Over - Serj Tankian

21 22 02 Lost - Michael Buble
22 20 02 What A Wonderful World - Katie Melua&Eva Cassidy
23 25 02 The Pretender - Foo Fighters
24 26 02 Sea Dreamer - Anoushka Shakhar&Karsh Kale feat.Sting
25 NN 01 Miracles - Dave Gahan
26 24 02 If You Were A Sailboat - Katie Melua
27 28 02 Posłanie dla nadwrażliwych - Jarosław Wasik
28 23 02 Londyn 08:15 - IRA
29 NN 01 To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
30 NN 01 Okno - IRA


wypadły:
27 NN 01 If I Had Eyes - Jack Johnson
29 NN 01 Say - John Mayer
30 NN 01 Shine On - James Blunt
10.02.2008 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Podoba mi się komentarz. Dość oryginalny.
neon.ka napisał(a):nie można przecież przejść nieuważnie wobec piosenki, która nuci się w głowie zaraz po przebudzeniu, prawda?
Prawda Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
10.02.2008 02:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #3
 
Cudowny komentarz ! Brawo ! Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):Anna Maria Jopek trochę zaskakująco, ale należy powiedzieć, że dla mnie z kolei w piosenkach najważniejszy jest tekst. a ten myśli moje wyraża bardzo.
Dla mnie też ! Cieszę się, że już nie jestem wyjątkiem. Icon_biggrin3
neon.ka napisał(a):tylko że... przydałaby się wersja singlowa, która by nieco ten trudny do przejścia wstęp skróciła...
Nie ! Icon_razz Tak jest pięknie ! Co może złego zrobić wersja singlowa z utworem patrz: Zrób, co możesz czy Saw Something. Icon_confused
neon.ka napisał(a):03 04 02 Our Shangri-La - Mark Knopfler
neon.ka napisał(a):18 18 02 Back To Tupelo - Mark Knopfler
Zapoznałem się i nie dziwię się, że są na Twojej liście. Nie sprawdzałem, ale pewnie są trochę starsze niż 2 lata (Brwi niewzruszone). Mylę się ?
Pozostałych nowości nie kojarzę, choć Gahana słuchałem na pewno. Icon_neutral2
10.02.2008 09:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
no jak ja lubie Twoje pisanie! uwielbiam i juz!
a lista? szkoda gadac nawet... W pierwszej dziesiatce nie ma zadnej piosenki ktorej bym nie lubil. co tam nie lubil, nie ma nawet zadnej ktora bylaby mi obojetna! a nawet takiej ktorą bym lubil tak tylko odrobine! fantastyczna pierwsza dziesiatka! gdyby nie Lambchop, ktorego w tej chwili nie kojarze, to o drugiej moglbym napisac to samo. i nawet nie wiem ktora lepsza! W trzeciej tez nie ma nic czego bym nie lubil, co najwyzej nie znam albo nie pamietam. Ciekawe, ze akurat "Miracles" Ci sie najbardziej podoba.
10.02.2008 09:54 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Nie wiele się dzieje w topie - fajnie! Moi ulubieńcy się nieźle trzymają. w 10 Muse - też fajnie Icon_smile Wysoko wnukowie Joy Division Icon_biggrin, wyżej niż u mnie, szkoda, że spadają. Katie Melua u mnie już niedługo z nowym singlem. Mary Pickford lubię, ale u mnie jakoś sobie nie poradził.
Z końcówki listy najbardziej lubię czadowe Foo Fighters.
Nowości skromne: Świetny Gahan, niezła Jopek i przeciętna Ira.

Kubo - Może też zacząć pisać swoje komentarze...jakąś prozą może Icon_biggrin?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
10.02.2008 10:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #6
 
neon.ka napisał(a):30 NN 01 Okno - IRA
OOps, a u mnie wyleciało :roll:

.
11.02.2008 02:00 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 103
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
spoko, na szczescie neon.ka ma inne zasady niz kajman Icon_wink2
11.02.2008 01:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Widzę że kobiety kochają Makowieckiego Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
11.02.2008 07:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #9
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):tylko że... przydałaby się wersja singlowa, która by nieco ten trudny do przejścia wstęp skróciła...
Nie ! Icon_razz Tak jest pięknie !
jak sie wie, co będzie dalej, to JEST trudny do przejścia Icon_razz . aczkolwiek pracuje nade mną Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Zapoznałem się i nie dziwię się, że są na Twojej liście. Nie sprawdzałem, ale pewnie są trochę starsze niż 2 lata (Brwi niewzruszone). Mylę się ?
to rok 2004. płyta 'shangri-la'. Ku3a może Ci powiedzieć więcej Icon_smile2 .
abd3mz napisał(a):Pozostałych nowości nie kojarzę, choć Gahana słuchałem na pewno. Icon_neutral2
dobra, ja jeszcze nie łapię - to też sugestia? Icon_razz
ku3a napisał(a):Ciekawe, ze akurat "Miracles" Ci sie najbardziej podoba.
powiedziałabym raczej, że akurat w tej chwili mi się najbardziej podoba [a i to też nie do końca, bo wydawało mi się, że najbardziej podoba mi się co innego, ale okazało się tak jak się okazało Icon_wink2 ]. dwie inne na pewno czekają w kolejce.
saferłel napisał(a):Z końcówki listy najbardziej lubię czadowe Foo Fighters.
a 'long road to ruin' jakieś takie trochę przesłodzone mi sie wydaje...
Konrad napisał(a):Widzę że kobiety kochają Makowieckiego Icon_mrgreen
na razie występuję w liczbie pojedynczej Icon_wink2 .
no i to nieprawda na dodatek. jako argument mam dwa zdania w pierwszym czarnym akapicie mojego komentarza {umieszczone w jednym z nawiasów Icon_razz }.
piosenka z miejsca pierwszego jest dla mnie po prostu szczególna...
12.02.2008 12:20 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #10
 
neon.ka napisał(a):dobra, ja jeszcze nie łapię - to też sugestia? Icon_razz
Wystarczy, że wrzucisz Okno. Icon_biggrin3
12.02.2008 12:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: Lista Przebojów not.2 (09.02.2008)
neon.ka napisał(a):1. Anna Maria Jopek trochę zaskakująco, ale należy powiedzieć, że dla mnie z kolei w piosenkach najważniejszy jest tekst. a ten myśli moje wyraża bardzo. tylko że... przydałaby się wersja singlowa, która by nieco ten trudny do przejścia wstęp skróciła... no i tak bym miała ochotę do dykcji się nieco przyczepić, bo utrudnia odbiór Icon_wink2 . 2. Dave Gahan tak coś mi sugerował, że chce tu wskoczyć, ale przypuszczałam, że najpierw przebije się z innym utworem. no ale nie można przecież przejść nieuważnie wobec piosenki, która nuci się w głowie zaraz po przebudzeniu, prawda? a nuciły się właśnie Cuda. no to Dave Gahan wie pewnie lepiej ode mnie Icon_wink2
1. No cóż, kolejny raz widzę, jak ludzie (a w tym konkretnym przypadku Ty i ja) różnimy się w odbiorze. Akurat w tej piosence text dla mnie mógłby praktycznie nie istnieć. Mogłaby śpiewać w jakimś zupełnie obcym języku albo wyśpiewywać dźwięki bez znaczenia, bo tyle w tym utworze dzieje się muzycznie, że text dla mnie ginie. Nie oznacza to oczywiście, że text uważam za zły, ale nie jest niczym takim, jak te, co w dorobku Ani mnie powala tak jak słowa Ale jestem, Ja wysiadam, Joszko Brody, Zrób co możesz czy teraz i tu (bo dla mnie właśnie te texty są genialne).
A dla mnie z kolei wstęp jest czymś genialnym, co mogłoby jeszcze potrwać, potem jest lekkie wyciszenie, które jest zapowiedzią szaleńczej ekwilibrystyki Możdżera.
2. To trochę tak, jak było u mnie. Wydawało się, że coś Gahana może wejść na moją listę, a potem pojawiło się... A little lie. A Miracles spowodowało, że na podstawie znanych mi utworów zrobiło się 3:2 dla tych dobrych (w moim odczuciu).
Pewna piosenka z Twojej listy powróci na moją, ale na razie cicho sza. Zanosiło się, że może się także załapać na nią pierwszy James Blunt z ostatniej płyty, ale właśnie stracił swoją szansę (a wszystko z powodu bardzo specyficznych moich zasad).
12.02.2008 09:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
abd3mz napisał(a):
neon.ka napisał(a):tylko że... przydałaby się wersja singlowa, która by nieco ten trudny do przejścia wstęp skróciła...
Nie ! Icon_razz Tak jest pięknie ! Co może złego zrobić wersja singlowa z utworem patrz: Zrób, co możesz czy Saw Something. Icon_confused
Na pewno ułatwiła te utwory w odbiorze, co jest jednym z podstawowych celów singli. Z punktu widzenia jednych to okalecza piosenkę, dla innych w wersji albumowej z kolei utrudnia słuchanie, a tak każdy ma, to co lubi.
12.02.2008 09:34 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):spoko, na szczescie neon.ka ma inne zasady niz kajman Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol Icon_lol
Genialne Icon_exclaim
12.02.2008 09:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #14
 
Witaj neon.ko! Przegapiłem Twój debiut na MyCharts, ale za to nie przegapiłem świetnego debiutu AMJ na Twojej liście! To mój ukochany utwór na płycie "ID" i uwielbiam w nim zarówno tekst, jak i muzykę, niezwykły wokal Dhafera i niesłychaną ekwilibrystykę Możdżera (czyli godzę tu wszystkich fanów). Kilka osób już mnie poważnie mobbinguje, żeby ten utwór w końcu znalazł się i w moim zestawie, ale na razie niech pozostanie tajemnicą kiedy to nastąpi Icon_mrgreen Tymczasem cieszę się, że ty zagościłaś w naszym gronie i witam serdecznie!
12.02.2008 09:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 123
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
neon.ka napisał(a):[może z czasem nauczę się pozwalać piosenkom przemijać, na razie jest to trochę trudne
gdyby to było łatwe to u mnie nie byłoby utworów ze stażem 54, 47, 35 i 28 tygodni... Ale mi to nie przeszkadza absolutnie Icon_wink2

Rewelacyjny opis listy!!! Przeczytałem dwa razy wczoraj i dziś raz jeszcze Icon_wink2 Masz świetne pióro Icon_wink2

Tylko czemu SAY wypadło... Icon_frown Przewidujesz powroty???

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2008 11:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Wystarczy, że wrzucisz Okno. Icon_biggrin3
wrzuciłam, i zawsze jak będziesz coś chciał, to pisz, a potem zaglądaj na chomika nawet bez mojego potwierdzenia. duża szansa, że znajdziesz tam to wcześniej, niż ja będę tu pisać Icon_smile2
kajman napisał(a):1. No cóż, kolejny raz widzę, jak ludzie (a w tym konkretnym przypadku Ty i ja) różnimy się w odbiorze. Akurat w tej piosence text dla mnie mógłby praktycznie nie istnieć. (...) A dla mnie z kolei wstęp jest czymś genialnym, co mogłoby jeszcze potrwać, potem jest lekkie wyciszenie, które jest zapowiedzią szaleńczej ekwilibrystyki Możdżera.
a dla mnie to są dwie różne rzeczy. i sam wstęp jest baaaardzo ładny (pewnie to nie najwłaściwsze określenie), ale nie pasuje mi jeśli ma prowadzić do właściwej części utworu (wiem, pewnie powiesz, że wstęp jest już częścią właściwą Icon_smile2 ). jeśli czekam na słowa, to nie mogę się skupić na tym, co ten początek niesie ze sobą.
no ale i tak jest nieźle, spodziewałam się od Ciebie większych bęcków Icon_razz .
Jopkolog napisał(a):Witaj neon.ko! Przegapiłem Twój debiut na MyCharts, ale za to nie przegapiłem świetnego debiutu AMJ na Twojej liście!
cześć Jopkologu Icon_smile2 . dzięki za miłe słowa. chciałam jednak powiedzieć, że mi chyba się nie uda bywać u Ciebie regularnie (a czy choć nieregularnie?...), bo jednak czasu brakuje bardzo... postaram się jednak podczytać od czasu do czasu Icon_smile2 .
Yacy napisał(a):gdyby to było łatwe to u mnie nie byłoby utworów ze stażem 54, 47, 35 i 28 tygodni... Ale mi to nie przeszkadza absolutnie Icon_wink2
no ale właśnie - nie siedzą przez te 54 i 47 tygodni na jednym miejscu Icon_wink2 , a ja jakoś czuję opór przed ruszaniem ich z miejsca...
Yacy napisał(a):Rewelacyjny opis listy!!! Przeczytałem dwa razy wczoraj i dziś raz jeszcze Icon_wink2 Masz świetne pióro Icon_wink2
dzięki Yacy! i Tobie Klescho też, i Tobie abd3mz i Tobie Ku3o! Icon_smile2 . bardzo, bardzo to miłe. ale oprócz tego żeście mnie tym zestresowali Icon_wink2 .
Yacy napisał(a):Tylko czemu SAY wypadło... Icon_frown Przewidujesz powroty???
jak tak patrzę, to literka J mi się w tym tygodniu nie spodobała...
no coś musi wypaść... chyba że polecasz coś takiego jak 54 czy 47 tygodni bez nowości. to przemyślę Icon_mrgreen .
o powrotach myślałam tyle, że na pewno będą dozwolone, gdy jakaś piosenka mnie na nowo ruszy z powodu jakiegoś wydarzenia, czy sytuacji. ale tak zaraz po wypadnięciu... to jeszcze nie ustaliłam sobie. ale do soboty nie muszę, bo chyba niestety 'say' w tym tygodniu i tak nie ma szans...
13.02.2008 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
Piękny komentarz neon.ko Icon_biggrin3 . Jak zawsze miło sie czyta....
Cytat:
02 02 02 True Love Will Never Fade - Mark Knopfler
07 07 02 Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
12 10 02 Mary Pickford - Katie Melua
20 21 02 Sky Is Over - Serj Tankian
21 22 02 Lost - Michael Buble
29 NN 01 To, co nienazwane - Anna Maria Jopek
Pan Mark był moim liderem w pierwszym wydaniu listy , czy ma jeszcze szanse pokonac Pana Tomka Icon_wink2
Peter Cincotti urzeka mnie swą płyta i za każdym razem jak jej słucham dostaje kolejną dawkę pozytywnej energii po trudnych dniach spedzonych w pracy......( no a bilans własnie sporządzony Icon_mrgreen choc jest czas do 31.03)
Katie wprawdzie lekko w dół , ale to chyba przypadek...
Serj i Michael za to do góry .... Icon_biggrin3
No i najlepsza nowość w zestawieniu. Trzymam kciuka Icon_mrgreen
13.02.2008 09:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #18
 
neon.ka napisał(a):wrzuciłam, i zawsze jak będziesz coś chciał, to pisz, a potem zaglądaj na chomika nawet bez mojego potwierdzenia. duża szansa, że znajdziesz tam to wcześniej, niż ja będę tu pisać Icon_smile2
Dzięki ! Icon_smile2 Jeśli będę pamiętał to tak właśnie będę robił. Icon_wink2
13.02.2008 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 642
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
neon.ka napisał(a):1. pewnie powiesz, że wstęp jest już częścią właściwą Icon_smile2 ).
2. no ale i tak jest nieźle, spodziewałam się od Ciebie większych bęcków Icon_razz .
3. no ale właśnie - nie siedzą przez te 54 i 47 tygodni na jednym miejscu Icon_wink2 , a ja jakoś czuję opór przed ruszaniem ich z miejsca...
4. ale oprócz tego żeście mnie tym zestresowali Icon_wink2 .
1. Nie miałem zamiaru tego mówić, bo doskonale czułem, co chcesz przez to powiedzieć.
2. Czy ja taki skory do dawania bęcków jestem? A jeżeli tak, to muszę mieć za co.
3. No dobrze, to popatrz tylko na moją listę, gdzie To co nienazwane 22 tygodnie z rzędu nie daje się z miejsca ruszyć (no ale zaczyna wyglądać na to, że półrocznicy na szczycie obchodzić nie będzie.
4. Nie przejmuj się tylko pisz (przynajmniej co czas jakiś) komentarze w takim stylu. Możesz zawsze, ale tak sobie myślę, że pewnie nie zawsze się ma taki nastrój, żeby w ten sposób pisać.
13.02.2008 10:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #20
 
Aro napisał(a):Pan Mark był moim liderem w pierwszym wydaniu listy , czy ma jeszcze szanse pokonac Pana Tomka Icon_wink2
oj chyba już nie, chyba nie... Icon_confused
kajman napisał(a):2. Czy ja taki skory do dawania bęcków jestem? A jeżeli tak, to muszę mieć za co.
no właśnie wydawało mi się, że dałam Ci bardzo duży powód. w końcu przecież:
kajman napisał(a):3. No dobrze, to popatrz tylko na moją listę, gdzie To co nienazwane 22 tygodnie z rzędu nie daje się z miejsca ruszyć
1 miejsce ma swoje przywileje. no powiedzmy że całe podium. ale dalej... co tu potem komentować, jak wszystko w miejscu? Icon_wink2
16.02.2008 03:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Notowanie 11 Listy (12.04.2008) neon.ka 20 5 082 29.01.2009 11:21 AM
Ostatni post: (s)
  Notowanie 26 Listy (26.07.2008) neon.ka 3 1 453 04.08.2008 09:01 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 25 Listy (19.07.2008) neon.ka 6 1 734 27.07.2008 12:04 AM
Ostatni post: mrsap
  Notowanie 24 Listy (12.07.2008) neon.ka 9 2 135 20.07.2008 05:10 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 23 Listy (05.07.2008) neon.ka 14 3 076 12.07.2008 11:15 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 22 Listy (28.06.2008) neon.ka 9 2 477 07.07.2008 05:14 PM
Ostatni post: Yacy
  Notowanie 21 Listy (21.06.2008) neon.ka 22 4 498 27.06.2008 01:19 PM
Ostatni post: abd3mz
  Notowanie 20 Listy (14.06.2008) neon.ka 13 2 752 19.06.2008 12:42 PM
Ostatni post: ku3a
  Notowanie 19 Listy (07.06.2008) neon.ka 11 2 472 14.06.2008 03:31 PM
Ostatni post: saferłel
  Notowanie 18 Listy (31.05.2008) neon.ka 14 2 906 07.06.2008 06:23 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości