Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1053 - 15.05.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1053 - 15.05.2011
No i już po urlopie... Jednakże z powodu tego, że listę zawsze tworzę w niedzielę, a z urlopu wróciłem w środę wieczorem, to niemal połowa ubiegłego tygodnia, którego dotyczy to notowanie, była jeszcze urlopowa. W czasie wyjazdu muzyki słuchałem mało, skupiłem się na odpoczywaniu. Nie byłem też w żadnym sklepie muzycznym. Mimo wszystko w notowaniu jest kilka wartych uwagi ruchów. Są też 3 nowości. "Czarne loki" znam od kilku tygodni, ale jakoś dopiero teraz mnie owinęły. Zresztą może to i dobrze, że miały dłuższy rozbieg. Zresztą podobnie jest z dwoma pozostałymi nowościami, one jeszcze dłużej czekały w kolejce. "Wiążę sobie krawat" dobijało się przez kilka tygodni. Na początku nie myślałem, że Afrokolektyw może wejść na moją listę Icon_razz. A w piątek na trójkowym korytarzu widziałem Afrojaxa, ale nie wiedziałem, że to on Icon_razz. Natomiast chyba rekordy oczekiwania na debiut pobiło "Hurricane", które z kilkanaście tygodni nie dawało rady, aż w końcu się udało. Na początku to była po prostu piosenka z płyty która oprócz "The Sign" podobała mi się najbardziej, a w międzyczasie zdążyła się pojawić w zestawie do głosowania na LP3, a teraz dojść do pierwszego miejsca. Myślałem, że Rise Against nie osiągnie juz nic więcej niż czołówka drugiej dziesiątki. Tymczasem kilka przesłuchań w ubiegłym tygodniu sprawiło, że piosenka nabrała nowych sił, większych niż kiedykolwiek wcześniej i wtargnęła do pierwszej dziesiątki. Duży sukces "Wait For Me". W ostatnich tygodniach bardzo ciekawa jest walka na podium w płytach. Cała trójka ostro walczy i wymienia się pozycjami. Tym raz po raz pierwszy zwycięsko z walki wyszli Foo Fighters.

Notowanie 1053:

01. 01. 13. 13. Set Fire To The Rain - Adele
02. 02. 07. 07. Kobiety jak te kwiaty - Piotr Bukartyk
03. 03. 04. 04. Dear Rosemary - Foo Fighters
04. 05. 02. 02. Someone Like You - Adele
05. 06. 02. 02. I Should Have Known - Foo Fighters
06. 04. 06. 06. No Other Way - Whiterose
07. 10. 03. 03. White Limo - Foo Fighters
08. 07. 08. 08. If You Wanna - The Vaccines
09. 14. 01. 01. Wait For Me - Rise Against
10. 09. 17. 02. Pyro - Kings of Leon

11. 08. 10. That Day - Experience
12. 24. 03. Holagoga - Deriglasoff
13. 11. 08. Bullet in Your Head - Made of Hate
14. 22. 06. Gorączka - T.Love Alternative
15. 12. 11. Dyabeu - Deriglasoff
16. 13. 30. Victim - Avenged Sevenfold
17. 15. 15. Post Break-Up Sex - The Vaccines
18. 16. 24. Summertime Suicide - Murderdolls
19. 21. 06. The Number of the Beast - Baaba Kulka
20. 19. 14. Lovesong - Adele
21. 18. 16. The End - Kings of Leon
22. 17. 63. doDekafonia - Strachy na Lachy
23. 27. 04. Szysza - Brodka
24. 20. 11. Oh My Heart - R.E.M.
25. 32. 03. Kropki kreski - Brodka
26. 33. 04. Lament chłopski - R.U.T.A. i Spięty
27. 25. 08. Aces High - Baaba Kulka
28. 26. 11. Goodbye - Gate 21 (Rock Remix) - Serj Tankian & Tom Morello
29. 30. 08. Krzyżówka dnia - Brodka
30. 29. 15. Überlin - R.E.M.
31. 37. 02. Saute - Brodka
32. 41. 03. The Glorious Land - PJ Harvey
33. NN. 01. Czarne loki - Plagiat 199 & Kazik
34. 23. 20. Barbra Streisand - Duck Sauce
35. 28. 14. Rumour Has It - Adele
36. 31. 13. To Be Loved - Melissa Etheridge
37. 34. 10. Alligator_Aviator_Autopilot_Antimatter - R.E.M. & Peaches
38. 44. 02. Punkrockgang.com - Sex Bomba
39. 35. 17. Rolling In The Deep - Adele
40. NN. 01. Wiążę sobie krawat - Afrokolektyw
41. 40. 25. Legia Pany - TPN 25
42. 42. 13. Rhythm Doesn't Make You A Dancer - Jon Fratelli
43. NN. 01. Hurricane - Red Box
44. 43. 139. All Nightmare Long - Metallica
45. 36. 18. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
46. 38. 09. Brick By Brick - Arctic Monkeys
47. 39. 07. Come Closer - Miles Kane
48. 49. 13. PKS Driver - TPN 25
49. 50. 13. Little Lion Man - Mumford & Sons
50. 45. 11. Rope - Foo Fighters

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 15. Undertow - Mr. Big
47. 15. I'm Gonna Dance - Ayo
48. 13. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1041:

01. 03. 05. 05. Wasting Light - Foo Fighters
02. 02. 08. 08. Granda - Brodka
03. 01. 13. 13. 21 - Adele
04. 05. 05. 05. What Did You Expect From The Vaccines? - The Vaccines
05. 06. 03. 03. GORE - R.U.T.A.
06. 04. 19. 02. Come Around Sundown - Kings of Leon
07. 08. 10. 10. Collapse Into Now - R.E.M.
08. 10. 08. 08. Endgame - Rise Against
09. 07. 63. 63. Dodekafonia - Strachy na Lachy
10. 09. 09. 09. Psycho in Blanco - Experience

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Noże - Deriglasoff
12. Bullet in Your Head - Made of Hate
13. Flaki z olejem - Kabanos
14. Baaba Kulka - Baaba Kulka
15. Nightmare - Avenged Sevenfold
16. Załoga G - Hurt
17. Mała wulgaria - Bajzel
18. Pathogen - Made of Hate
19. Women and Children Last - Murderdolls
20. What If... - Mr. Big
18.05.2011 11:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #2
Re: notowanie 1053 - 15.05.2011
ku3a napisał(a):33. NN. 01. Czarne loki - Plagiat 199 & Kazik
Równoczesny debiut u nas !! Jakże rzadkie zjawisko Icon_wink2

ku3a napisał(a):41. 40. 25. Legia Pany - TPN 25
No dobra, już wiadomo że nie w tym roku Icon_mrgreen
Teraz jedziemy do Was w osłabieniu, bo szykujemy się na elim LM Icon_razz

ku3a napisał(a):43. NN. 01. Hurricane - Red Box
Każdy utwór z tej płyty mogę opatrzyć tylko i wyłącznie szerokim uśmiechem Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):45. 36. 18. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
U mnie było 19 tygodni ... czekam co się wydarzy za tydzień Icon_biggrin3
20.05.2011 12:19 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
 
ku3a napisał(a):01. 01. 13. 13. Set Fire To The Rain - Adele
piękny numer 1 Icon_wink2
ku3a napisał(a):04. 05. 02. 02. Someone Like You - Adele
bardzo łądnie. Ciekawe czy za tydzień będzie wyżej od "Set Fire..." Icon_smile2
z nowości wybieram Red Box
ku3a napisał(a):46. 38. 09. Brick By Brick - Arctic Monkeys
mam nadzieję, że z nowego albumu coś się jeszcze pojawi
20.05.2011 10:44 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
pabloyd napisał(a):Równoczesny debiut u nas !! Jakże rzadkie zjawisko Icon_wink2
u mnie kilka tygodni czekało i nic, a nagle jak nie chwyciło! Icon_smile2
pabloyd napisał(a):No dobra, już wiadomo że nie w tym roku Icon_mrgreen
jak to nie? jedno z dwóch trofeów jest w naszym ręku Icon_wink2. a dla Wisły raz jeszcze gratulacje mistrzostwa Icon_smile2.
michal91d napisał(a):mam nadzieję, że z nowego albumu coś się jeszcze pojawi
krzesełko pewnie już w najbliższym notowaniu Icon_smile2. trochę poczekało, ale wcześniej mnie nie brało. teraz już w końcu tak Icon_smile2.
20.05.2011 11:18 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #5
 
jest Red Box Icon_biggrin3 myślałem, że już wcześniej był i wypadł, a tu się okazuje, że nigdy się nie pojawił.
wszystkie Brodki do góry Icon_wink2
no i niezmiennie piękny numer jeden.
EDIT: wśród tylu Foo Fighters dziwi mnie brak "These Days" Icon_eek2
20.05.2011 03:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #6
 
ku3a napisał(a):jedno z dwóch trofeów jest w naszym ręku Icon_wink2.
No tak. Gratulacje za Puchar Icon_smile2

ku3a napisał(a):a dla Wisły raz jeszcze gratulacje mistrzostwa Icon_smile2.
Jeszcze raz dziękuje Icon_biggrin3
20.05.2011 05:36 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #7
 
Jej ale Ta Adelka wymiata, u mnie chyba nie dostanie pierwszego miejsca, ale na podium siedzi już od 4tygodni. Aligator strasznie szybko spada w dół Icon_sad
23.05.2011 11:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Rzeczywiście na listę trafiły utwory, które były długo w Twojej poczekalni. Red Box już raczej spisałem na straty, ale Afrokolektyw był bardziej prawdopodobny, że w końcu się spodoba. Nigdy wcześniej zapewne u ciebie (jak i u mnie) nie było tego zespołu, ale ten kawałek zdecydowanie wybija się spośród czasem bezbarwnych utworów Afrokolektywu.
Duck Sauce na szczęście powraca na poprzednie miejsca, chociaż i tak za wysoko Icon_wink2
"Czarne loki" wydaje się, że słyszałem, ale muszę to sprawdzić i posłuchać.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.05.2011 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Tomekk napisał(a):wśród tylu Foo Fighters dziwi mnie brak "These Days" Icon_eek2
muszę sobie przypomnieć którzy to numer Icon_wink2. nie wykluczam pojawiania się z tej płyty jeszcze czegoś, ale póki co te 3 co są w dziesiątce to zdecydowanie najbardziej mi się podobają Icon_smile2.
pabloyd napisał(a):No tak. Gratulacje za Puchar Icon_smile2
dzięki Icon_wink2
Remo napisał(a):u mnie chyba nie dostanie pierwszego miejsca, ale na podium siedzi już od 4tygodni.
to i tak super wynik Icon_smile2.
Remo napisał(a):Aligator strasznie szybko spada w dół Icon_sad
i chyba już nic więcej nie osiągnie.
tadzio3 napisał(a):Nigdy wcześniej zapewne u ciebie (jak i u mnie) nie było tego zespołu
zgadza się Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Duck Sauce na szczęście powraca na poprzednie miejsca
ale po zlotowych emocjach i słuchaniu innej wersji Barbry to kto wie... Icon_cool2 Icon_lol
Cytat:"Czarne loki" wydaje się, że słyszałem, ale muszę to sprawdzić i posłuchać.
oj to posłuchaj, bo... Icon_smile2
23.05.2011 04:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #10
 
ku3a napisał(a):
tadzio3 napisał(a):Duck Sauce na szczęście powraca na poprzednie miejsca
ale po zlotowych emocjach i słuchaniu innej wersji Barbry to kto wie... Icon_cool2 Icon_lol
Ale straszysz Icon_razz
23.05.2011 04:55 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
To może jednak dobrze, że nie było mnie dłużej na zlocie - "Barbra Streisand" służy mi za budzik... Icon_mrgreen
P.S. Metallica WYMIATA. U mnie nigdy nie było TAKIEGO giganta na liście.
23.05.2011 08:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
u mnie jeśli chodzi o staż też Icon_smile2. to rekord wszech czasów.
już 2 lata temu pisałem, że to dla mnie najlepszy utwór tego tysiąclecia, a po tych dwóch latach tylko się umocniłem w tej opinii Icon_smile2.
23.05.2011 10:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Trochę z innej beczki...
Cytat:Legia Pany - TPN 25
Dowiedziałem się (co ciekawe, od jednego z moich wykładowców) o tym, co się działo na ostatnim meczu - padłem Icon_lol
W sumie mogłoby tak być zawsze, lepiej, żeby było śmiesznie, niż żałośnie (a czasami tragicznie).
23.05.2011 10:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
prz_rulez napisał(a):Dowiedziałem się (co ciekawe, od jednego z moich wykładowców) o tym, co się działo na ostatnim meczu - padłem Icon_lol
a co się działo? bo ja tylko załapałem się na krótki materiał w przerwie meczu i ostatni kwadrans.
24.05.2011 12:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Plażowanie na stadionie Icon_mrgreen
24.05.2011 07:15 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Nawet w Radio Maryja komentowali tę sprawę za sprawą jednego z słuchaczy, który był na meczu i zrelacjonował całe to rzucanie kukłą premierą, przyśpiewki, akcje ulotkową itd...Aczkolwiek o obecności tego chorego człowieka nic nie słyszałem Icon_confused Szkoda, że jest on wykorzystywany w ten sposób. Nie mówię tego ze złości, ale po prostu widać, że ma on problemy psychiczne i jest dysfunkcyjny, a robi jako maskotka/happening master.

Cóż, kibice to duża siła i myślę, że Rząd strzelił sobie w nogę decyzją o zamknięciu stadionów. Tak jak na przestrzeni ostatniego roku modny był konflikt z krzyżem w tle, tak teraz tematem na czasie są kibice. I z pewnością nie jest to korzystne dla władzy, ponieważ ta zbiorowość społeczna czy też nawet grupa jest niezwykle medialna, a jej głosy niesie się nie tylko po wszystkich stadionach w Polsce. Trzeba działać! Ale to już temat na inną dyskusję.

Mnie ta sytuacja raczej smuci niż śmieszy. Konflikt narasta Icon_cry2

A co do listy:

Na pewno ''If You Wanna'' to poważny kandydat pukający do bram DLP, ale ponieważ cała płyta Vaccines bardzo mi się podobała ostateczny werdykt jeszcze nie zapadł. Foo Fighters zdominowali listę. Cieszy mnie to, ale patrząc na niektóre przebojowe kawałki R.E.M. z nowej płyty.....nie wiem jak to się stało, że ich tam nie było Icon_razz2 Coś te moje ulubione zespoły nie mają szczęścia do piosenkowych podbojów, bo płyty generalnie im wychodzą.
Z nowości wybieram Red Box, bo to faktycznie godny drugi singiel z płyty. Oprócz osławionego ''The Sign'' najlepszy możliwy wariant z ''Plenty''. Pj Harvey radzi sobie kapitalnie, mając na uwadze fakt jaka to egzotyka Icon_wink Afro nie słyszałem do dzisiaj, chyba jako jedyny na forum Icon_sad Musisz koniecznie posłuchać nowego Arctic Monkeys, bo z jego wynikami nie jest za dobrze. W ogóle mam wrażenie, iż taki ''Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair'' świetnie pasowałby do charakteru listy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.05.2011 09:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
saferłel napisał(a):Nawet w Radio Maryja komentowali tę sprawę
akurat w ten weekend nie słuchałem Icon_wink2.
saferłel napisał(a):widać, że ma on problemy psychiczne i jest dysfunkcyjny, a robi jako maskotka/happening master.
ale on nie zdaje sobie z tego sprawy, a inni robią sobie z niego jaja.
saferłel napisał(a):myślę, że Rząd strzelił sobie w nogę decyzją o zamknięciu stadionów
na pewno nie poprawi to ich notowań, a jak nie uporają się do wyborów to mogą mieć problem.
saferłel napisał(a):Coś te moje ulubione zespoły nie mają szczęścia do piosenkowych podbojów, bo płyty generalnie im wychodzą.
więc i tak jest się czym cieszyć Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Pj Harvey radzi sobie kapitalnie, mając na uwadze fakt jaka to egzotyka Icon_wink
Icon_wink2 tak, radzi sobie znakomicie, o wiele lepiej niż się spodziewałem. nawet się przymierzałem, żeby całej płyty posłuchać i wydawało mi się, że kiedyś u Ciebie na chomiku była, a teraz zobaczyłem że nie ma i mi się odechciało dalej szukać Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Musisz koniecznie posłuchać nowego Arctic Monkeys, bo z jego wynikami nie jest za dobrze. W ogóle mam wrażenie, iż taki ''Don't Sit Down 'Cause I've Moved Your Chair'' świetnie pasowałby do charakteru listy.
oczywiście, że "..Chair" by pasowało do listy Icon_smile2. nie mogło się przebić przez kilka tygodni. w międzyczasie był jeszcze dwutygodniowy urlop, gdzie prawie nie słuchałem nowości i dopiero od tygodnia na poważnie zacząłem nadrabiać. czy są efekty? będzie widać jutro Icon_smile2. a nie wątpię, że na płycie będzie więcej kawałków które mi się spodobają Icon_smile2, ja jak zwykle zaczekam z poznaniem materiału do dnia premiery Icon_smile2.
24.05.2011 12:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Cytat:ale on nie zdaje sobie z tego sprawy, a inni robią sobie z niego jaja.
Właśnie to miałem na myśli. Jest wykorzystywany.

ku3a napisał(a):nawet się przymierzałem, żeby całej płyty posłuchać i wydawało mi się, że kiedyś u Ciebie na chomiku była, a teraz zobaczyłem że nie ma i mi się odechciało dalej szukać Icon_wink2 .
Niestety płytę mi zablokowali Icon_sad Była do ściągnięcia i nawet kilku osób z tego skorzystało. Teraz jednak nie sądzę, żeby dobrym pomysłem było jej ponowne wgrywanie w tamto miejsce.

ku3a napisał(a):ja jak zwykle zaczekam z poznaniem materiału do dnia premiery Icon_smile2 .
Fakt, zapomniałem, że AM dopiero wyjdzie. Dla mnie to już prehistoria Icon_lol Świat pędzi, a głupi człowiek próbuje nadążać...

ku3a napisał(a):na pewno nie poprawi to ich notowań, a jak nie uporają się do wyborów to mogą mieć problem.
Właśnie jestem bardzo ciekawy jak środowisko kibiców mogłoby wpłynąć na wybory. Chociaż sportem się interesuje, to akurat w takich strukturach nie jestem zbytnio zorientowany, aczkolwiek podejrzewam, że większość z tych ludzi i tak na co dzień ma politykę gdzieś i nie będzie wcale głosować. Z PIS-u to się śmieją, mimo że ten próbuje sobie ich zjednać, a Lewica...tradycyjnie z boku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
24.05.2011 12:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):Fakt, zapomniałem, że AM dopiero wyjdzie. Dla mnie to już prehistoria Icon_lol
Ty już wyglądasz czy przypadkiem nie nagrywają jakiegoś nowego materiału? Icon_wink2 Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):Świat pędzi, a głupi człowiek próbuje nadążać...
nie można się dać wpędzić w tę maszynę i stracić kontroli. trzeba pozostać sobą i mieć czas na siebie. trudno to wszystko pogodzić.
24.05.2011 01:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Cytat:nie można się dać wpędzić w tę maszynę i stracić kontroli. trzeba pozostać sobą i mieć czas na siebie. trudno to wszystko pogodzić.
Ładnie napisane.

Co do kibiców, to moim zdaniem sami są sobie winni. Gdyby nie było burd, stadiony nie byłyby zamykane. A teraz mają pretensje... No jakież to typowe. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że cierpią też na tym niewinni ludzie, ale... W tym wypadku jestem za premierem. Inna sprawa, że wyczuwam w tym bardziej propagandę niż szczerą chęć zmiany.
24.05.2011 10:51 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości