Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 852 - 08.07.2007
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 852 - 08.07.2007
No az tak zle nie jest, nie ma totalnej stabilizacji. Owszem, w pierwszej dziesiatce male ruchy, na poczatku drugiej rowniez, ale potem juz jest normalnie - kilka lekkich skokow, ale glownie kilka wiekszych spadkow. Podtytul oczywiscie czesciowo oddaje sytuacje na liscie, ale nawiazuje tez do czwartkowego koncertu Kultu w ogrodku Trojki.

Dlaczego takie male ruchy w czolowce? Dlaczego niektore ruchy niespodziewane? To glownie z powodu tego, ze w poprzednim tygodniu sluchalem znacznie mniej muzyki niz zwykle, a jesli juz to raczej zapoznawalem sie z nagraniami z "Naszej listy 2". Niektorych piosenek z listy posluchalem tylko raz i to jedno przesluchanie zadecydowalo o pozycji. Koncert, od piatku wyjazd podczas ktorego niemal w ogole nie sluchalem muzyki - to mialo wplyw na ilosc sluchanej muzyki. Ciekaw jestem czy przez to w nastepnym tygodniu beda jakies wieksze ruchy.

A co jest wartego skomentowania? W dziesiatce ruchy male, choc mam nadzieje, ze nawet te male ruchy uciesza niektorych z Was, w koncu punkty do podsumowania roku caly czas leca Icon_wink2, a warty wspomnienia jest na pewno debiut "Tarantuli". Tego kawalka akurat sluchalem czesciej i wciaz coraz bardziej mi sie podoba. Teraz znowu bedzie czesciej i w lepszej jakosci - za chwile wychodze, zeby odebrac ze sklepu cala plyte Pumpkinsów.

Skoro juz wspomnialem plyty, to moze zatrzymam sie przy nich na chwile. W tym tygodniu nie ma nowosci, a to z tego powodu, ze opoznilo sie dostarczenie albumu Velvet Revolver. Ale... tak, tak, teraz juz zamowienie jest zrealizowane i jade odebrac ten krazek. Za tydzien dwie nowosci w dziesiatce? Najprawdopodobniej.

Tym razem 3 nowosci i juz widze radosc niektorych Icon_smile2. Wszystkie 3 piosenki byly juz bardzo blisko tydzien temu, teraz przekroczyly granice trzydziestki. "Rag And Bone" podobalo mi sie od poczatku, choc po pierwszym przesluchaniu jeszcze nie tak mocno jak "Conquest". Teraz juz bardziej niz ta druga, ale tak sie zlozylo, ze dzisiaj pojawiaja sie obydwie. Trzecia nowosc to "Moherowy ninja", o ktorym myslalem, ze nie da rady sie dostac. Niestety "2000000 glosow" juz mocno spada. Moze jeszcze nastapi jakies odrodzenie, bo trzecia dzisiejsza plytka ktora odbieram jest wlasnie ten singiel.

Notowanie 852:

01. 01. 04. 04. Map Of The Problematique - Muse
02. 02. 03. 03. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson
03. 04. 05. 05. Running Up That Hill - Placebo
04. 03. 09. 09. Surrender - Billy Talent
05. 07. 03. 03. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers
06. 06. 04. 04. Icky Thump - The White Stripes
07. 11. 01. 01. Tarantula - The Smashing Pumpkins
08. 10. 16. 16. The 80's - Robbie Williams
09. 09. 02. 02. Rendition - Manic Street Preachers
10. 05. 08. 08. In The Morning - Razorlight

11. 14. 02. Charmer - Kings Of Leon
12. 15. 04. Intervention - Arcade Fire
13. 12. 04. Elizabeth - XIII. Stoleti
14. 13. 03. No Cars Go - Arcade Fire
15. 08. 09. 2000000 głosów - L Dópa
16. 23. 04. What I've Done - Linkin Park
17. NN. 01. Rag And Bone - The White Stripes
18. 16. 23. Before I Fall To Pieces - Razorlight
19. 21. 02. I'm Just A Patsy - Manic Street Preachers
20. 24. 18. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
21. NN. 01. Moherowy ninja - L Dópa
22. 18. 12. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers
23. 20. 05. One Man Revolution - The Nightwatchman
24. NN. 01. Conquest - The White Stripes
25. 26. 09. Underdogs - Manic Street Preachers
26. 17. 08. Era retuszera - Nosowska
27. 19. 04. Thru The Glass - Thirteen Senses
28. 22. 04. Zamyślone głowy - Dzioło
29. 28. 41. Martyr - Depeche Mode
30. 29. 10. Earth Intruders - Bjork

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

25. 08. Somewhere Over The Rainbow - Katie Melua & Eva Cassidy
27. 05. She Builds Quick Machines - Velvet Revolver
30. 19. Ruby - Kaiser Chiefs

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 840:

01. 01. 03. 03. Because Of The Times - Kings Of Leon
02. 02. 02. 02. Send Away The Tigers - Manic Street Preachers
03. 04. 09. 09. Razorlight - Razorlight
04. 03. 47. 47. Black Holes And Revelations - Muse
05. 05. 03. 03. Icky Thump - The White Stripes
06. 07. 07. 02. Sterowany jest ten świat - Kobranocka
07. 06. 07. 07. Billy Talent II - Billy Talent
08. 09. 08. 08. Gra? - L Dópa
09. NN. 08. 01. Ten Thousand Fists - Disturbed
10. 08. 06. 04. Hybrid Theory - Linkin Park
11.07.2007 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
Re: notowanie 852 - 08.07.2007
Zaraz policzę Twoją listę i w zasadzie będę już znał wyniki. Jednak z ich ogłoszeniem wsztrzymam się do 22, bo może jeszcze zjawi się zdyszany Campari po powrocie z południa Europy.
11.07.2007 12:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):16. 23. 04. What I've Done - Linkin Park
Linkin Park cały czas do góry Icon_smile2
ku3a napisał(a):20. 24. 18. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon
Odbicie od dna Icon_razz
ku3a napisał(a):21. NN. 01. Moherowy ninja - L Dópa
Bardzo udany debiut Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):29. 28. 41. Martyr - Depeche Mode
A za tydzień to pewnie będzie na 30 Icon_mrgreen

.
11.07.2007 12:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 694
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Cieszę sie z awansu "Tarantuli". Jeżeli będzie tak awansować, a inne stać w miejscu to czeka nas nowy numer 1 Icon_smile2 Nie wiem, czy u mnie utrzyma się w tym tygodniu, ale teraz liczę na Twoją listę.
"Moherowy Ninja" zedebiutuje i u mnie Icon_smile2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
11.07.2007 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Numer jeden się nie zmienił. I bardzo dobrze, choć w tej chwili wszyscy kontrkandydaci są świetni Icon_biggrin3
Szczególnie cieszą dwa awanse w pierwszej dziesiątce: "Tarantuli" i "Imperial Bodybags". Ten ostatni to również według mnie najlepszy spośród wszystkich kawałków tego zespołu na Twojej liście.

Mocno do góry idzie tym razem Linkin Park. To tak samo jak u mnie. W moim przypadku jest to zasługa klipu, który ostanio miałem przyjemność obejrzeć. Niestety "Given Up" już raczej do pięćdziesiatki nie powróci, bo to... bardzo słaby utwór Icon_wink2 Spodobał mi się chyba tylko raz, a wcześniej i później już niestety się nie udało powtórzyć tego wyczynu... Szkoda...

Wszystkie nowości są na wysokim poziomie Icon_biggrin3 "Moherowy ninja" ma u mnie większe szanse niż poprzedni singiel głównie dlatego, że mam to na mp3 i w tym tygodniu powinien być spory skok...
Cieszy też podwójny debiuit The White Stripes. Szczególnie, że debiutuje "Conquest", a więc jeden z dwóch najlepszych kawałków na płycie, a także "Rag And Bone". Z kolei ten debiut zwiększa szanse tego utworu na forumowej.

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
11.07.2007 01:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
p.u.r.h. Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 070
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Manson jednak nie dał rady Icon_wink2 Ale miejsce pierwsze też porządne więc nie mam pretensji. Fajny debiut w Top10 Icon_mrgreen Nowości też porządne Icon_smile2 Cieszy też powrót na liście albumów Icon_smile2 A nowy VR wypadł znacznie poniżej oczekiwań ( u mnie zresztą też, chociaż nie aż w takim stopniu Icon_wink2)

[Obrazek: musicbar.php?username=purh50&color=black]
11.07.2007 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
Re: notowanie 852 - 08.07.2007
Komentarz krzyżowy:
01. 01. 04. 04. Map Of The Problematique - Muse Icon_biggrin3
02. 02. 03. 03. Heart-Shaped Glasses - Marilyn Manson Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
03. 04. 05. 05. Running Up That Hill - Placebo Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Pierwsza trójka bardzo dobra, ale ja bym zdecydowanie bardziej widział ją do góry nogami.
A awans Placebo do strefy medalowej niepomiernie cieszy.
04. 03. 09. 09. Surrender - Billy Talent Icon_neutral2
06. 06. 04. 04. Icky Thump - The White Stripes Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Jak widać, ilość nie przechodzi w jakość. Dwa nowe White Stripesy w zestawieniu, a ten nawet kroku do góry nie zrobił.
07. 11. 01. 01. Tarantula - The Smashing Pumpkins Icon_biggrin3
08. 10. 16. 16. The 80's - Robbie Williams Icon_frown
09. 09. 02. 02. Rendition - Manic Street Preachers
Jakoś nie ciągnie mnie do poznawania nowych Maniców, 3 do tej pory mi znane jakoś mnie nie przekonały (dobry Underdogs nie przeważył szali).
12. 15. 04. Intervention - Arcade Fire Icon_evil
13. 12. 04. Elizabeth - XIII. Stoleti Icon_evil
14. 13. 03. No Cars Go - Arcade Fire Icon_neutral2
15. 08. 09. 2000000 głosów - L Dópa Icon_evil
Wygląda, że 3 piątka najbardziej mi u Ciebie nie pasuje.
16. 23. 04. What I've Done - Linkin Park Icon_biggrin3
17. NN. 01. Rag And Bone - The White Stripes Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Najpierw ogólnie: wszystkie nowości znakomite. Ale ta jednak najlepsza, chociaż może do 20 zmienię zdanie.
18. 16. 23. Before I Fall To Pieces - Razorlight Icon_neutral2
20. 24. 18. Summer Wine - Ville Valo & Natalia Avelon Icon_evil
21. NN. 01. Moherowy ninja - L Dópa Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
22. 18. 12. Your Love Alone Is Not Enough - Manic Street Preachers Icon_biggrin3
23. 20. 05. One Man Revolution - The Nightwatchman Icon_neutral2
24. NN. 01. Conquest - The White Stripes Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Masz na 100% moje poparcie w przyszłym tygodniu.Może za tydzień, dwa będą 3 Stripesy na forumowej?
25. 26. 09. Underdogs - Manic Street Preachers Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
26. 17. 08. Era retuszera - Nosowska Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
27. 19. 04. Thru The Glass - Thirteen Senses Icon_biggrin3
28. 22. 04. Zamyślone głowy - Dzioło Icon_neutral2
Słuchanie Naszej Listy 2 zaowocowało kryzysem 1 edycji? Wszystkie 3 piosenki lecą w dół.
29. 28. 41. Martyr - Depeche Mode Icon_evil
30. 29. 10. Earth Intruders - Bjork Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Bardzo mnie cieszy, że to się jeszcze utrzymało na Twojej liście, ale pewnie to już koniec. Wielka szkoda!
Łączny wynik +36. Najsłabszy z dotychczasowych i już widzę, że i miejsce będzie niższe.
11.07.2007 01:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
stavanger napisał(a):Linkin Park cały czas do góry Icon_smile2
przez ostatnie 2 tygodnie spadal Icon_wink2
mrsap napisał(a):Mocno do góry idzie tym razem Linkin Park. To tak samo jak u mnie. W moim przypadku jest to zasługa klipu, który ostanio miałem przyjemność obejrzeć.
a u mnie tego, ze chyba najczesciej to slyszalem w tym tygodniu, przy czym zwykle przypadkiem i raz we fragmencie w kinie Icon_wink2
p.u.r.h. napisał(a):Manson jednak nie dał rady Icon_wink2
na razie nie dal. W tym tygodniu za malo tego sluchalem, zeby dal rade wdrapac sie na szczyt. Teraz juz walka bedzie znowu zabojcza. Sam jestem ciekaw czy do walki wlaczy sie tez Smashing. Plyta sie juz grzeje i jak skoncze sluchac singiel L Dópa, a potem Velvet to wreszcie wloze do odtwarzacza "Zeitgeist", ktory tak zachwalaliscie.
p.u.r.h. napisał(a):A nowy VR wypadł znacznie poniżej oczekiwań ( u mnie zresztą też, chociaż nie aż w takim stopniu Icon_wink2 )
prawde mowiac mam nadzieje, ze teraz jak juz mam plyte to jeszcze powalczy...
kajman napisał(a):Jakoś nie ciągnie mnie do poznawania nowych Maniców, 3 do tej pory mi znane jakoś mnie nie przekonały
trudno, Twoj wybor
kajman napisał(a):Masz na 100% moje poparcie w przyszłym tygodniu.
super Icon_smile2
kajman napisał(a):Może za tydzień, dwa będą 3 Stripesy na forumowej?
byloby niezle. Ktos jeszcze musialby sie dolaczyc z "Conquest", ale mysle, ze predzej czy pozniej to nastapi, bo to super kawalek.
kajman napisał(a):Słuchanie Naszej Listy 2 zaowocowało kryzysem 1 edycji? Wszystkie 3 piosenki lecą w dół.
na to wyglada. Teraz juz piosenek z NL2 nie bede tak duzo sluchac, wiec maja szanse sie jeszcze odbic, szczegolnie "Elizabeth" ktora miala najwieksze aspiracje.
kajman napisał(a):Łączny wynik +36. Najsłabszy z dotychczasowych i już widzę, że i miejsce będzie niższe.
trudno, ale nie jest dla mnie najwazniejsze, zeby w tym zestawieniu byc na szczycie.
11.07.2007 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 623
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
ku3a napisał(a):W dziesiatce ruchy male, choc mam nadzieje, ze nawet te male ruchy uciesza niektorych z Was
Ja na pewno jestem w tej grupie, bo po pierwsze- numer jeden nadal znakomity i ..., numer 2 również i mógłbym tak, aż do 7 miejsca pisać, natomiast 8 niezły. Icon_smile2 Oczywiście najbardziej mnie cieszy awans na 5 - "Imperial Bodybags". U mnie zannosi się, że Maniacy zadebiutują z kolejną, ale z jeszcze inną piosenką. Icon_smile2 "Tarantula" weszła do dziesiątki, więc jakaś bariera została pokonana. Ciekawe, czy będzie ją jeszcze stać na walkę o wyższe pozycje po przesłuchaniu płyty Smashing Pumpkins.

Nowości w tym tygodniu znakomite. "Moherowy" u mnie na razie się ociera o listę, ale wcześniej czy później powinien być i u mnie. Natomiast pozostałe dwie to dla mnie rewelacja. Icon_biggrin3 O "Rag and Bone" nie będę się rozpisywał, bo już sporo napisałem, natomiast jeśli chodzi o "Conquest" to:
ku3a napisał(a):
kajman napisał(a):Może za tydzień, dwa będą 3 Stripesy na forumowej?
byloby niezle. Ktos jeszcze musialby sie dolaczyc z "Conquest", ale mysle, ze predzej czy pozniej to nastapi, bo to super kawalek.
Ja na razie chyba nie, bo u mnie jako 3 w kolejce stoi już inny utwór, choć kto wie może 2 wejdą... Icon_wink2 Ale wtedy też nie ma gwarancji dla "Conquest", bo wokół mojej listy kręcą się 4 utwory z tej płyty.

Faktycznie straciły piosenki z Naszej Listy 1, ale moim zdaniem to nic dziwnego skoro znamy je przecież już od maja, a jest lipiec. Jednak to 2 miesiące słuchania, na dodatek nowe świetne piosenki jakoś w tym czasie wyjątkowo obrodziły, więc i chociażby przez to jest im trudniej. Tak przynajmniej jest "u mnie". Icon_smile2
11.07.2007 05:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
4 x MSP, 3x White Stripes - niezłe serie - mi oczywiście "trójka" zdecydowanie bardziej się podoba Icon_smile2
Tarantula 1 top10 - jestem ciekawy co za tydzień sie stanie po wysłuchaniu przez Ciebie całej płyty i tu i na liście płyt...
ku3a napisał(a):Era retuszera - Nosowska
sporo straciła Icon_frown u mnie szczyt możliwości też już raczej ma za sobą ale top10 przynajmniej na razie powinno zostać.

przy okazji - przesyłka doszła - dziękuję Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.07.2007 06:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Yacy napisał(a):4 x MSP, 3x White Stripes - niezłe serie
a nawet 5 x MSP Icon_smile2
Yacy napisał(a):przy okazji - przesyłka doszła - dziękuję Icon_smile2
ciesze sie, ze mycha doszla Icon_wink2
11.07.2007 06:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #12
 
ku3a napisał(a):
stavanger napisał(a):Linkin Park cały czas do góry Icon_smile2
przez ostatnie 2 tygodnie spadal Icon_wink2
Spojrzałem, że tylko 4 tygodnie na liście, więc myślałem że tendencja jest cały czas rosnąca :roll:

.
11.07.2007 07:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 122
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
ku3a napisał(a):Underdogs - Manic Street Preachers
uciekło mi Icon_redface2 Skupiłem się na sąsiednim The White Stripes Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
11.07.2007 09:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
Dodatkowa nota:
05. 07. 03. 03. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
W związku z tym nowy łączny wynik +42.
12.07.2007 05:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Moherowy Ninja to utwór, który jest jeszcze gorszy od poprzedniego. Staszewski nie jest na wokalu, no cóż dziwie się że aż tak to lubisz a w dodatku 2x The White Stripes. Cieszą mnie Placebo i Muse, natomiast wprowadziłbym na Twoim miejscu na listę więcej popu. Na przykład She's Madonnę Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2007 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Konrad napisał(a):Moherowy Ninja to utwór, który jest jeszcze gorszy od poprzedniego. Staszewski nie jest na wokalu, no cóż dziwie się że aż tak to lubisz a w dodatku 2x The White Stripes. Cieszą mnie Placebo i Muse, natomiast wprowadziłbym na Twoim miejscu na listę więcej popu. Na przykład She's Madonnę Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2
akurat uważam, że jest o klasę lepszy od poprzedniego. Mnóstwo jest instrumentalnych smaczków, a text w przeciwieństwie do poprzedniego jest totalnie odlotowy i jest zabawą w przedziwne skojarzenia.
White Stripes to jest 3 razy, chyba że mówisz tylko o nowościach. Może i jest tego zespołu dużo, ale to świetna płyta.
Ja tam nie mam nic przeciwko popowi, ale She's a madonna to jest disco i to w mocno kiepskim stylu.
12.07.2007 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 063
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
kajman napisał(a):akurat uważam, że jest o klasę lepszy od poprzedniego. Mnóstwo jest instrumentalnych smaczków, a text w przeciwieństwie do poprzedniego jest totalnie odlotowy i jest zabawą w przedziwne skojarzenia.

Tylko, że Moherowy temat jest już mocno wyeksploatowany

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.07.2007 07:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 628
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Konrad napisał(a):
kajman napisał(a):akurat uważam, że jest o klasę lepszy od poprzedniego. Mnóstwo jest instrumentalnych smaczków, a text w przeciwieństwie do poprzedniego jest totalnie odlotowy i jest zabawą w przedziwne skojarzenia.
Tylko, że Moherowy temat jest już mocno wyeksploatowany
Zgadza się, ale raczej nie w takiej formie.
12.07.2007 07:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
kajman napisał(a):Dodatkowa nota:
05. 07. 03. 03. Imperial Bodybags - Manic Street Preachers Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
o, a to z jakiego powodu? Jednak sie skusiles? A tak sie wzbraniales...
(pewnie gdzies na forum pisales, ze sie skusiles, ale wciaz mam ok. 100 postow i kilka watkow zaleglosci, wiec jeszcze go tej informacji nie doszedlem).
13.07.2007 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 102
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Konrad napisał(a):Moherowy Ninja to utwór, który jest jeszcze gorszy od poprzedniego.
owszem, mniej mi sie podoba, ale ja bym napisal, ze poprzedni jest jeszcze lepszy od tego.
Konrad napisał(a):Staszewski nie jest na wokalu,
no i bardzo dobrze, moze niektorych to nauczy, ze El Dupa to nie tylko Kazik
Konrad napisał(a):no cóż dziwie się że aż tak to lubisz
kazdy ma jakiegos bzika Icon_wink2
zreszta u niektorych jest to znacznie wyzej Icon_smile2
Konrad napisał(a):natomiast wprowadziłbym na Twoim miejscu na listę więcej popu. Na przykład She's Madonnę Icon_mrgreen Icon_lol Icon_wink2
o masz, a ten znowu Icon_mrgreen
13.07.2007 12:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości