Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JC - Moja lista
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #21
 
JC napisał(a):Co do Oh Laura - mnie akurat ta piosenka złapała. Nomen omen fajnie brzmi podczas podróży samochodemIcon_wink
No jasne. Icon_wink2 Choć może wyglądać trochę dziwnie gdy śpiewasz: You are killer on the road. Icon_mrgreen
12.02.2008 04:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
JC Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Nov 2007
Post: #22
 
abd3mz napisał(a):
JC napisał(a):Co do Oh Laura - mnie akurat ta piosenka złapała. Nomen omen fajnie brzmi podczas podróży samochodemIcon_wink
No jasne. Icon_wink2 Choć może wyglądać trochę dziwnie gdy śpiewasz: You are killer on the road. Icon_mrgreen

Skąd wiesz, że to śpiewam jak jadę..... myślałem, że to taka intymna sytuacja Icon_mrgreen
12.02.2008 07:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
JC Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Nov 2007
Post: #23
Re: Notowanie z 9 lutego 2008
kajman napisał(a):I widzę kolejnu utwór, z którym koniecznie się zapoznać, bo to moja pierwsza trójka woklalistów wszech czasów. Tutaj w duecie, ale towarzystwo niezłe.

Dla mnie to też pierwsza TRójka wokalistów od czasów gdy TV puszczało "Na wariackich papierach".
12.02.2008 07:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
Re: Notowanie z 9 lutego 2008
JC napisał(a):
kajman napisał(a):I widzę kolejnu utwór, z którym koniecznie się zapoznać, bo to moja pierwsza trójka woklalistów wszech czasów. Tutaj w duecie, ale towarzystwo niezłe.
Dla mnie to też pierwsza TRójka wokalistów od czasów gdy TV puszczało "Na wariackich papierach".
Zupełnie nie pamiętam, że tam Al Jarreau śpiewał. Icon_redface2
12.02.2008 08:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
JC Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 45
Dołączył: Nov 2007
Post: #25
Re: Notowanie z 9 lutego 2008
kajman napisał(a):Zupełnie nie pamiętam, że tam Al Jarreau śpiewał. Icon_redface2

Jeżeli ja z kolei dobrze pamiętam, to serial rozpoczynał się od piosenki "Moonlighting". Piękne czasy.
12.02.2008 09:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #26
 
JC napisał(a):Skąd wiesz, że to śpiewam jak jadę..... myślałem, że to taka intymna sytuacja Icon_mrgreen
Wyobraziłem sobie przed chwilą, że możesz to śpiewać będąc pasażerem. Icon_mrgreen
12.02.2008 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
Widzę, że lista bardzo klimatyczna...
12.02.2008 10:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości