Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bon Iver - Bon Iver
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
Bon Iver - Bon Iver
[Obrazek: boniver452_1.jpg]

W końcu! Cztery lata przyszło nam czekać na kontynuacje albumu ''For Emma, Forever Ago'', jednej z najważniejszych folkowych produkcji dekady. Wielki powrót Justina Vernona (a.k.a Bon Iver) wytwórnia 4AD zapowiedziała na 21 czerwca. Muzyk zarejestrował premierowy materiał w rodzinnym Wisconcin, gdzie wspólnie z bratem Natem miksował s/t przez ponad dwa lata! W tym czasie przez studio przewinęło się również wielu gości na czele z Robem Mosem (The National, Antony & The Johnsons), Jimem Schoeneckerem, Tomem Wincekiem (obaj Volcano Choir), Colinem Stetsonem oraz Gregiem Leiszem. W najbliższych dniach powinniśmy poznać tytuł singla promującego wydawnictwo.

Tracklista:

01. Perth
02. Minnesota, WI
03. Holocene
04. Towers
05. Michicant
06. Hinnom, TX
07. Wash.
08. Calgary
09. Lisbon, OH
10. Beth/Rest

To doskonała informacja! Vernon udowodnił mi, iż ma szansę stać się jednym z najważniejszych songwriterów epoki, kimś w rodzaju współczesnego Elliota Smitha czy Nicka Drake'a. Mam nadzieję, że ''Bon Iver'' okaże się swobodną kontynuacją debiutu, a nie krokiem w stronę bardziej eksperymentalnego brzmienia, tak jak np. uczynił to Iron & Wine, kolega po fachu.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2011 06:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 682
Dołączył: Dec 2008
Post: #2
 
Dwa lata temu jeszcze epka wyszła.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
21.04.2011 06:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Całkiem niezła, warto dodać. Aczkolwiek w stosunku do płyty była tym, czym drugi album Iron & Wine dla debiutu. Oby teraz wszystko wróciło do normy.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.04.2011 06:56 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #4
 
Nie wiem czym była druga płyta Iron & Wine w stosunku do debiutu, ale epka mi przypadła do gustu. A nowej płyty wprost nie mogę się doczekać.
21.04.2011 07:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #5
 
Co Ty Pawle tak z tym Iron & Wine? Jak dla mnie to jest przehajp totalny, zupełnie nie ma się czym zachwycać. Iver wypada dużo korzystniej w bezpośrednim porównaniu Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.04.2011 12:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #6
 
Itunes przez pomyłkę udostępnił płytę prawie miesiąc przed premierą. Jestem oczarowany, ten album ma w sobie dokładnie to, za co tak polubiłem "Emmę".
27.05.2011 04:29 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Bon Iver - 22, A Million Szymek79 6 1 158 06.10.2016 10:33 PM
Ostatni post: Szymek79

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości