Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31 Day Song Challenge (?)
michal91d
Unregistered

 
Post: #1
31 Day Song Challenge (?)
Ostatnio na forum fanów Coldplay zaciekawiła mnie zabawa 31 Day Song Challenge. Przez 31 dni użytkownicy wstawiają linki do piosenek pasujących do tematu danego dnia (*lista poniżej). Może pobawilibyśmy się w coś takiego na naszym forum? Co o tym myślicie?

Lista:
dzień 01 - Twoja ulubiona piosenka
dzień 02 - Najbardziej nielubiana przez ciebie piosenka
dzień 03 - Piosenka, która cię rozwesela
dzień 04 - Piosenka, która cię zasmuca
dzień 05 - Piosenka, która przypomina ci o kimś
dzień 06 - Piosenka, która przypomina ci o jakimś miejscu
dzień 07 - Piosenka, która przypomina ci o jakimś wydarzeniu
dzień 08 - Piosenka, do której znasz cały tekst
dzień 09 - Piosenka, przy której możesz tańczyć
dzień 10 - Piosenka, która cię usypia
dzień 11 - Piosenka twojego ulubionego zespołu
dzień 12 - Piosenka zespołu/wykonawcy, którego nienawidzisz
dzień 13 - Piosenka, do której lubienia nigdy byś się nie przyznał
dzień 14 - Piosenka, o której lubienie nikt by cię nie podejrzewał
dzień 15 - Piosenka, która cię opisuje
dzień 16 - Piosenka, którą kiedyś lubiłeś, a teraz nienawidzisz
dzień 17 - Piosenka, którą często słyszysz w radiu
dzień 18 - Piosenka, którą chciałbyś usłyszeć w radiu
dzień 19 - Piosenka z twojego ulubionego albumu
dzień 20 - Piosenka, której słuchasz gdy jesteś zły
dzień 21 - Piosenka, której słuchasz gdy jesteś szczęśliwy
dzień 22 - Piosenka, której słuchasz gdy jesteś smutny
dzień 23 - Piosenka, którą (chciałbyś, żeby) zagrano na twoim ślubie
dzień 24 - Piosenka, którą chciałbyś by zagrano na twoim pogrzebie
dzień 25 - Piosenka, która cię rozśmiesza
dzień 26 - Piosenka, którą potrafisz zagrać na jakimś instrumencie
dzień 27 - Piosenka, którą chciałbyś umieć zagrać
dzień 28 - Piosenka, która wywołuje w tobie poczucie winy
dzień 29 - Piosenka z twojego dzieciństwa
dzień 30 - Twoja ulubiona piosenka dokładnie rok temu
dzień 31 - Piosenka, która kojarzy ci się z tym forum

Pozwoliłem sobie dopisać dzień 31 Icon_wink2
15.04.2011 08:24 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Ja już to kiedyś robiłem na facebooku Icon_smile W sumie fajna sprawa. Ale jak to rozwiązać na forum? W jednym temacie czy każdy miałby swój osobny? Icon_smile

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2011 09:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
Przykład - dzień 1
aaktt napisał(a):Ale jak to rozwiązać na forum? W jednym temacie czy każdy miałby swój osobny? Icon_smile
Teoretycznie na tamtym forum każdy dzień ma osobny temat, a później posty zostają przenoszone do tematu głównego. Myślę, że u nas wystarczyłby jeden temat i pierwsza osoba danego dnia wpisywałaby nazwę tematu do posta (tak jak wyżej napisałem "Przykład")
15.04.2011 09:14 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #4
 
W sumie jakby więcej osób chciało się bawić, to można by otworzyć podforum i stworzyć osobne tematy dla każdego dnia, bo tak będzie bałagan, tym bardziej, że najpewniej nie zgramy się tak, żeby każdy postował ten sam dzień... tego samego dnia Icon_wink2

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
15.04.2011 09:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #5
 
aaktt napisał(a):tym bardziej, że najpewniej nie zgramy się tak, żeby każdy postował ten sam dzień... tego samego dnia Icon_wink2
właśnie o to chodzi, żeby się zgrać (przynajmniej tak zrobili na tamtym forum). Można wyznaczyć datę początkową i zaczynamy. Kwestia tylko ile osób będzie chętnych, bo w piątkę chyba nie byłoby sensu. Icon_smile2
15.04.2011 09:32 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Fajna idea? Ktoś w to jeszcze wchodzi Icon_smile?

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.04.2011 09:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
furbul Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 678
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
Ja mogę się pobawić.

Feelings. Flashcards.
Fake knife. Real ketchup.
Cardboard. Cutthroats.
15.04.2011 10:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #8
 
i ja, i ja Icon_smile2

a jak to miałoby być technicznie? tematy po danym dniu są zamykane? czy mozna do woli w nich pisać?

spróbuję zobaczyć jakby to było z podforumem Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
15.04.2011 11:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Fajny pomysł Icon_smile Choć przyznaję, że będę mieć problemy ze wskazywaniem jednej, KONKRETNEJ piosenki.
16.04.2011 03:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #10
 
no ciekawy pomysł.
na pewno każdy coś wymyśli Icon_cool2
16.04.2011 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #11
 
Yacy napisał(a):a jak to miałoby być technicznie? tematy po danym dniu są zamykane? czy mozna do woli w nich pisać?
na tym forum to wygląda tak - jest jeden główny temat i przy okazji kolejnego dnia powstaje nowy, który potem moderatorzy przenoszą i łączą z głównym. Choć wydaje mi się, że w naszym przypadku można wszystko pisać i komentować w jednym temacie nadając postom nazwę, że chodzi o konkretny dzień.
prz_rulez napisał(a):Fajny pomysł Icon_smile Choć przyznaję, że będę mieć problemy ze wskazywaniem jednej, KONKRETNEJ piosenki.
wydaje mi się, że jak umieścisz 3 piosenki to nic się nie stanie.
Fajnie, że pomysł się podoba i mam nadzieję, że jeszcze kilka osób się przyłączy.
To co zaczynamy od jutra?
17.04.2011 11:57 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
michal91d napisał(a):pisać i komentować w jednym temacie nadając postom nazwę, że chodzi o konkretny dzień.
tylko po jakimś czasie to będzie jeden wielki mix. A może lepszy byłby osobny temat dla każdego dnia? ktoś kto pierwszy by miał zamiar wrzucić utwór to by założył temat, biorąc tytuł z jakiegoś wcześniej założonego postu z rozkładem dni? Jeśli tak to dorzuciłbym wątek odpowiednio zatytułowany np. do działu Muzyka

A można całość prowadzić w języku polskim? Np. pierwszy temat twoja ulubiona piosenka? Icon_wink2 jakoś mam awersję do anglojęzycznych nazw na zdecydowanie polskim forum...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.04.2011 12:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #13
 
Ja bym się chętnie pobawił Icon_smile
17.04.2011 12:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #14
 
Yacy napisał(a):tylko po jakimś czasie to będzie jeden wielki mix. A może lepszy byłby osobny temat dla każdego dnia? ktoś kto pierwszy by miał zamiar wrzucić utwór to by założył temat, biorąc tytuł z jakiegoś wcześniej założonego postu z rozkładem dni? Jeśli tak to dorzuciłbym wątek odpowiednio zatytułowany np. do działu Muzyka
ok. Dobry pomysł Icon_wink2
Cytat:A można całość prowadzić w języku polskim? Np. pierwszy temat twoja ulubiona piosenka? Icon_wink2 jakoś mam awersję do anglojęzycznych nazw na zdecydowanie polskim forum...
jak najbardziej Icon_wink2 zaraz dodam polskie nazwy Icon_smile2
17.04.2011 01:11 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #15
 
Dzięki Icon_smile2

Założyłem wątek. Dałem mu nazwę 31 Day Song Challenge, bo to jednak nazwa zabawy i tu chyba nie będziemy szukać polskiego zamiennika? Dałem też Tobie prawo moderowania tamtego wątku, bo jednak będziesz Gospodarzem tej zabawy Icon_smile2

Proponuję żebyś tam założył temat ogólny z rozkładem dni i co tam jeszcze chcesz.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
17.04.2011 02:08 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości