Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /01.02.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /01.02.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Smutno jest mi to mówić... ale cóż... nastąpiła drobna awaria pewnej części do kompa, bez której nie da się słuchać muzyki. Tą częścią są głośniki... popsuły się i tak o... Nie wiem jeszcze jak to naprawić... dlatego dopóki nie zostaną naprawione (kupione nowe) lista zostaje wstrzymana.. bo nie ma sensu inaczej ją robić.. słuchałem utwory właśnie na kompie i spośród tego dokonywałem wyboru co wrzucać na listę. Tak więc nie wiem kiedy kolejna lista, mam nadzieję że się uporam z problemem i za tydzień wstawię tu podobny temat z kolejnym notowaniem, ale nie wiem. Icon_frown
A co na liście? Prowadzenie obejmuje ponownie Metallica, a to za sprawą tego, że przesłałem sobie to na empetrójkę... tam dopiero super jakość... bywało że cały wieczór się nie mogłem od tego oderwać. Mało zmian w pierwszej czwórce... potem jednak te zmiany były trochę większe. Z nowości sAferłel się chyba ucieszy z Nicka Cava... który w końcu mi się spodobał. Dla fanów komercji i popu nowość Celine Dion i awans Natashy. Lady Pank również należy do takiego Popu... Mnie osobiście cieszy wreszcie spadek Timbalanda. Icon_biggrin3

Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ

01. 03. 11. Metallica - Brothers In Arms
02. 02. 06. The White Stripes - Conquest
03. 01. 07. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
04. 04. 03. Bruce Springsteen - Girls In Their Summer Clothes
05. 10. 04. Foo Fighters - Long Road To Ruin
06. 07. 09. Arctic Monkeys - Teddy Picker
07. 05. 04. Super Furry Animals - Run Away
08. 12. 07. The Hoosiers - Goodbye Mr A
09. 06. 13. Travis - My Eyes
10. 18. 10. Editors - The Racing Rats

11. 17. 02. Natasha Bedingfield - Soulmate
12. 08. 11. Blackfield - End of The World
13. 09. 05. Stereophonics - It Means Nothing
14. NE. 01. Nick Cave & The Bad Seeds - Dig, Lazarus, Dig
15. 13. 05. Good Charlotte - Dance Floor Anthem (I Don't Want To Be In Love)
16. 11. 13. Duran Duran - Falling Down
17. 19. 05. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
18. NE. 01. Lady Pank - Dobra konstelacja
19. 23. 03. David Gilmour - Wish You Were Here
20. 14. 09. Kaiser Chiefs - Love's Not a Competition (But I'm Winning)

21. 16. 15. Maroon 5 - Won't Go Home Without You
22. 25. 02. Ivan MlÁdek & Banjo Band - Jožin z bažin
23. 22. 02. U2 - Wave Of Sorrow
24. 21. 06. Sigur Ros - Staralfur
25. 30. 02. Serj Tankian - Saving Us
26. NE. 01. Sarah Brightman - Running
27. NE. 01. Celine Dion - Alone

28. 24. 13. Strachy na Lachy - Czerwony Autobus
29. NE. 01. Dave Gahan - Saw Something
30. 15. 10. Timbaland feat. One Republic - Apologize

ODPADLI:

po 1 tyg. Jay Chou (?? - ???) - Cai Hong
po 16 tyg. Kaiser Chiefs - The Angry Mob
po 1 tyg. Grand Aveneu - Outside
po 19 tyg. Linkin Park - Shadow Of The Day
po 1 tyg. Kent - Columbus
01.02.2008 06:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
chris975 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 204
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Piękne dwie nowości na 26 i 27 Icon_smile2

edit: widzę dużo więcej bdb kawałków: White Stripes (o ile Ickyego nie znosiłem to to bardzo lubię!), Arctic Monkeys, Super Furry Animals, Editors, Natasha Bedingfield, Lady Pank, One Repubblic, Blackfield, Duran Duran.

GŁOSUJ NA IMHO LISTĘ

[Obrazek: imho3odod7.jpg]
01.02.2008 06:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Wyborna 10. Żadnej słabej piosenki. Szczególnie jednak mogę wyróżnić Foo Fighters i Małpki. Licze, że i nowy singiel Hoosiers ci się spodoba.
No cóż..Natasha awansuje i nie jest to coś co mnie cieszy, ale nie jest jeszcze w 10, wszystko przed nią, może pięknie spadnie Icon_biggrin? No proszę Lazarus debiutuje i to od razu bardzo wysoko w top 15. Pojawia się też inny wspólny utwór dla naszych list czyli Lejdi Pank. Dobrze, że Kaisersi odchodzą już powoli w cień. Mnie też cieszy duży skok w dół Timbalanda, a skoro i ty jesteś taki szczęśliwy osobiście - tak jak napisałeś - to mogłes może o jedno oczko niżej go zepchnąć Icon_wink Z trzech ostatnich nowości tylko Celine mi psuje humor.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.02.2008 06:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #4
 
Paweł napisał(a):22. 25. 02. Ivan MlÁdek & Banjo Band - Jožin z bažin
Masakra Icon_exclaim Icon_wink2
Paweł napisał(a):29. NE. 01. Dave Gahan - Saw Something
Widzę, że w tym tygodniu Gahan na Mycharts w ofensywie. To może tylko cieszyć Icon_smile2

[Obrazek: kleschko.png]
01.02.2008 07:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
moje 3 ulubione piosenki z Twojej listy na trzech pierwszych miejscach! niesamowita sprawa Icon_biggrin3. i w dodatku BIA na pierwszym! czego chciec wiecej Icon_smile2.
01.02.2008 09:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
No co, Apologize nie jest taki zły Icon_smile2 Ale w moich oczach też chyba nie będzie mieć w moich oczach żadnych szans, bo... ustawiłem go sobie jako budzik Icon_wink2
01.02.2008 10:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #7
 
prz_rulez napisał(a):Ale w moich oczach też chyba nie będzie mieć w moich oczach żadnych szans, bo... ustawiłem go sobie jako budzik
to dobry pomysł - ja sobie u8stawię FEEL i ich nowy hicior jako budzik. Tylko nie nadążę wymieniać komórek Icon_mrgreen A z drugiej strony tak koszmarnie zaczynac dzień...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.02.2008 10:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
moze kiedys nagraja piosenke "Jest już jasno", to bedzie jak znalazl Icon_mrgreen .
02.02.2008 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #9
 
[offtopic]
Nastawcie sobie kiedyś "Icky Thump", na fulla jako budzik - to są dopiero niezapomniane przeżycia! Icon_lol
[/offtopic]

Zgodność 7/30 /33?/. Podium - marzenie, dalej też ładnie. Przepiękny spadek Timbalanda Icon_mrgreen
Życzę głośników! Icon_smile

Moja prywatna galeria
02.02.2008 12:59 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #10
 
Głośniki naprawione... jednym kliknięciem... Icon_mrgreen Icon_lol Icon_lol
chris975 napisał(a):Piękne dwie nowości na 26 i 27 Icon_smile2
Bo to chyba dzięki Tobie właśnie weszły u mnie.
saferłel napisał(a):Wyborna 10. Żadnej słabej piosenki.
Tak się złożyło że w pierwszej dziesiątce same dobre rockowe kawałki, za to później większość to komercyjna papka. Icon_razz
saferłel napisał(a):Natasha awansuje i nie jest to coś co mnie cieszy
Wszystko przed nią --> Tak... nie wróże jej zbyt wielkich sukcesów.
kleschko napisał(a):Masakra Icon_exclaim Icon_wink2
Niby czemu? Icon_razz
kleschko napisał(a):Widzę, że w tym tygodniu Gahan na Mycharts w ofensywie. To może tylko cieszyć Icon_smile2
Do Dava podchodzę z dystansem.. nie jest to kawałek, który może mną zakręcić... aczkolwiek wszystko może się zdarzyć.
ku3a napisał(a):moje 3 ulubione piosenki z Twojej listy na trzech pierwszych miejscach! niesamowita sprawa Icon_biggrin3 . i w dodatku BIA na pierwszym! czego chciec wiecej Icon_smile2 .
Tydzień temu też podobne rzeczy pisałeś o ile pamiętam. Po prostu gust podobny w obecnym momencie. Icon_wink2
prz_rulez napisał(a):No co, Apologize nie jest taki zły
Straciłeś w moich oczach. Icon_evil Icon_razz
Cytat:moze kiedys nagraja piosenke "Jest już jasno", to bedzie jak znalazl Icon_mrgreen .
Icon_lol Icon_lol Icon_lol
ksch napisał(a):Zgodność 7/30 /33?/
?
02.02.2008 07:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
30. 15. 10. Timbaland feat. One Republic - Apologize Icon_cry Icon_cry bolesny spadek za tydzień go nie będzie

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
03.02.2008 12:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #12
 
Nie wiadomo... bo gdyby dziś była lista to byłby 25-ty. Icon_mrgreen
03.02.2008 10:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #13
 
Paweł napisał(a):01. 03. 11. Metallica - Brothers In Arms
Paweł napisał(a):17. 19. 05. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Paweł napisał(a):29. NE. 01. Dave Gahan - Saw Something
Najlepsze z każdej dziesiątki.
Paweł napisał(a):Głośniki naprawione... jednym kliknięciem... Icon_mrgreen Icon_lol Icon_lol
Może powiesz coś więcej ? Może kiedyś i misie przyda ? Icon_biggrin3
03.02.2008 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
Re: Paweł TOP 30 /31.01.08/
Wymiana na szczycie cieszy, chociaż wolałbym, żeby trafił tam numer 2. Cieszy bardzo najwyższa nowość. Widać Łazarz dokopuje się do odpowiednich pokładów wrażliwości muzycznej coraz to większej ilości forumowiczów. Zeppelini wciąż do góry Icon_biggrin3
05.02.2008 03:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
saferłel napisał(a):Pojawia się też inny wspólny utwór dla naszych list czyli Lejdi Pank.
Jak to zobaczyłem, to przypomniało mi się, że w stanie wojennym pewna przedstawicielka reżimowych mediów zapowiadała grupy Lejdi Penk i Bank, a nieco potem na zakończenie zapowiedziała grupę Sajmon i Garfunkel w piosence Mister Robinson.
05.02.2008 03:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #16
 
abd3mz napisał(a):Może powiesz coś więcej ? Może kiedyś i misie przyda ? Icon_biggrin3
A to już taki wewnętrzny program mam... do regulacji głośności, efektu dźwiękowego itd.
"RealTek"
I po prostu nacisnąłem w pewien obrazek nie wiedząc o tym i się spieprzyło...
kajman napisał(a):Wymiana na szczycie cieszy, chociaż wolałbym, żeby trafił tam numer 2.
I tak dobrze że się mocno trzyma bo chyba mocno spadnie.
05.02.2008 10:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #17
 
prz_rulez napisał(a):No co, Apologize nie jest taki zły Icon_smile2 Ale w moich oczach też chyba nie będzie mieć w moich oczach żadnych szans, bo... ustawiłem go sobie jako budzik Icon_wink2
Ja mam "Precious" - Depeche Mode Icon_razz

.
06.02.2008 01:30 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #18
 
A ja jestem przeciw ustawianiu muzyki w budziku, gdyż wtedy poczuję się tak niebiańsko że pójdę dalej spać. Icon_razz
06.02.2008 01:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #19
 
a mnie budzą dźwięki z początku utworu Pink Floyd - Time Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
06.02.2008 02:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #20
 
Mnie budzi zwykły budzik. Icon_smile2 Chociaż kiedy ja go ostatni raz słyszałem ? W czwartek. Icon_biggrin3 Nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej. Muzyka jest do słuchania, a budzik do wyłączania. Icon_smile2
06.02.2008 02:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości