Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1046 - 27.03.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1046 - 27.03.2011
Jeszcze 2 tygodnie temu w ogóle poza listą, a teraz na pozycji nr 2! "If You Wanna". Kto by nie chciał tak szybkiej kariery zrobić! Czy to oznacza, że za tydzień Adele może stracić prowadzenie, po siedmiotygodniowej sztafecie piosenek, które się na prowadzeniu zmieniały? Drugą nowością w dziesiątce jest zespół Experience, który pobił wszelkie rekordy w głosowaniu na Top Orbit. "That Day" mnie chwyciło od pierwszego przesłuchania. Wydaje mi się, że kilku osobom na forum mogłoby się to granie spodobać, jeśli jeszcze nie znają i liczę, że na jakiejś liście to się jeszcze pojawi. Rewelacyjnym debiutem popisała się starsza piosenka Piotra Bukartyka, ale dla mnie nowa, nieznana wcześniej. Zagadką jest dla mnie ile czasu będzie mnie tak mocno trzymać. Made of Hate też z opóźnieniem. Oni z kolei z okazji przygotowań do Soniświra. Tytułowy utwór z pierwszej płyty jak na razie podoba mi się najbardziej z całego ich dorobku. Zespół Baaba i Gaba Kulka połączyli siły, by nagrać intrygujące covery utworów Iron Maiden. Promujący płytę "Aces High" bardzo mi się podoba. A na koniec o tej, która na forum najlepsze czasy może ma już za sobą, bo o płycie Brodki zostało już napisane wiele ciepłych słów. Ja z albumem zapoznałem się dopiero teraz, ale efekt, w postaci wejścia do pierwszej dziesiątki, jest natychmiastowy. Ale to nie wszystko, bo w piosenkach pojawia się "Krzyżówka dnia". A że wiosna zaczyna się na dobre, to i takie granie może święcić sukcesy, zobaczymy. Może na tym też skorzystać zespół Rise Against. Nie spodziewam się, żeby "Endgame" powtórzyło u mnie sukcesy poprzedniej płyty, ale krótki staż w drugiej dziesiątce i szybkie przeskoczenie do pierwszej dobrze rokują.

Notowanie 1046:

01. 01. 06. 06. Set Fire To The Rain - Adele
02. 20. 01. 01. If You Wanna - The Vaccines
03. 02. 06. 06. Lovesong - Adele
04. 04. 03. 03. Goodbye - Gate 21 (Rock Remix) - Serj Tankian & Tom Morello
05. 09. 02. 02. Post Break-Up Sex - The Vaccines
06. 03. 06. 06. Rumour Has It - Adele
07. 06. 08. 08. Rolling In The Deep - Adele
08. 05. 20. 20. Victim - Avenged Sevenfold
09. 19. 01. 01. That Day - Experience
10. 07. 15. 15. Pyro - Kings of Leon

11. 08. 11. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
12. NN. 01. Kobiety jak te kwiaty - Piotr Bukartyk
13. 10. 04. Dyabeu - Deriglasoff
14. 12. 09. I'm Gonna Dance - Ayo
15. 13. 09. Undertow - Mr. Big
16. 11. 09. The End - Kings of Leon
17. 17. 18. Legia Pany - TPN 25
18. 18. 06. PKS Driver - TPN 25
19. 14. 06. To Be Loved - Melissa Etheridge
20. 15. 13. Barbra Streisand - Duck Sauce
21. 31. 04. Oh My Heart - R.E.M.
22. 21. 17. Summertime Suicide - Murderdolls
23. 24. 18. Granda - Brodka
24. 26. 04. Rope - Foo Fighters
25. 27. 09. The Roller - Beady Eye
26. 34. 02. Brick By Brick - Arctic Monkeys
27. 16. 06. The Words That Maketh Murder - PJ Harvey
28. 38. 03. Alligator_Aviator_Autopilot_Antimatter - R.E.M. & Peaches
29. 22. 09. Bigger Than Us - White Lies
30. 23. 07. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian
31. 25. 15. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown
32. 28. 06. Rhythm Doesn't Make You A Dancer - Jon Fratelli
33. 30. 04. Dziwnie - Spaces Faces
34. 32. 04. The Power & The Glory - White Lies
35. 35. 08. Überlin - R.E.M.
36. NN. 01. Aces High - Baaba Kulka
37. 29. 18. Powder Room Collapse - Rebekka Bakken
38. 33. 17. Rated X - The White Stripes
39. 36. 17. Mój miły rolniku - Żywiołak
40. 37. 07. I Follow Rivers - Lykke Li
41. 39. 132. All Nightmare Long - Metallica
42. 40. 06. Kill The Pain - Accept
43. 41. 06. Little Lion Man - Mumford & Sons
44. 42. 06. Breathe Underwater (Slow) - Placebo
45. NN. 01. Bullet in Your Head - Made of Hate
46. 43. 30. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
47. 44. 19. Deserving? - Serj Tankian
48. 45. 07. Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - Butelka
49. NN. 01. Krzyżówka dnia - Brodka
50. 47. 56. doDekafonia - Strachy na Lachy

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

46. 04. Are Friends Electric? - The Dead Weather
48. 17. Whiteout - Zeraphine
49. 53. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
50. 32. Chory na wszystko - Strachy na Lachy

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1034:

01. 01. 06. 06. 21 - Adele
02. 03. 03. 03. Different Gear, Still Speeding - Beady Eye
03. 02. 03. 03. Collapse Into Now - R.E.M.
04. 04. 09. 09. What If... - Mr. Big
05. 06. 02. 02. Psycho in Blanco - Experience
06. 05. 56. 56. Dodekafonia - Strachy na Lachy
07. 08. 47. 08. Joyride - Roxette
08. 07. 39. 08. Keep The Faith - Bon Jovi
09. NN. 01. 01. Granda - Brodka
10. NN. 01. 01. Endgame - Rise Against

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 01. 01. No Disc - Spaces Faces
10. 17. 17. Come Around Sundown - Kings Of Leon

--------------------------

11. Women and Children Last - Murderdolls
12. What Did You Expect From The Vaccines? - The Vaccines
13. No Disc - Spaces Faces
14. Come Around Sundown - Kings Of Leon
15. Bullet in Your Head - Made of Hate
16. Night Rider Symphony - Night Rider Symphony
17. Pathogen - Made of Hate
18. Ritual - White Lies
19. Słabo?! - TPN 25
20. Nightmare - Avenged Sevenfold
29.03.2011 05:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
ku3a napisał(a):02. 20. 01. 01. If You Wanna - The Vaccines
wow! świetnie! nie spodziewałem się Icon_wink2 teraz tylko oczko wyżej, choć będzie bardzo trudno, bo utwór na pierwszym też rewelacyjny Icon_wink2
ku3a napisał(a):05. 09. 02. 02. Post Break-Up Sex - The Vaccines
też ładnie. Masz jeszcze jakiś utwór z płyty w zanadrzu?
ku3a napisał(a):21. 31. 04. Oh My Heart - R.E.M.
23. 24. 18. Granda - Brodka
25. 27. 09. The Roller - Beady Eye
26. 34. 02. Brick By Brick - Arctic Monkeys
to lubię
widzę, że Jon Fratelli się trochę znudził. Nowy singiel wg mnie nie jest już tak dobry...
podium w płytach tez bardzo mi się podoba Icon_wink2
29.03.2011 08:04 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 688
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):01. 01. 06. 06. Set Fire To The Rain - Adele
02. 20. 01. 01. If You Wanna - The Vaccines
03. 02. 06. 06. Lovesong - Adele
no proszę Adele oddała jedno miejsce na podium
ku3a napisał(a):21. 31. 04. Oh My Heart - R.E.M.
widzę że powoli i poszczególne utwory walczą o dobre miejsce
ku3a napisał(a):49. NN. 01. Krzyżówka dnia - Brodka
ten utwor zdecydowanie zyskuje z teledyskiem

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
29.03.2011 08:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
dobrze, że to akurat The Vaccines przedzielili Adele, bo innemu zespołowi bym chyba nie wybaczył Icon_wink2
nareszcie Brodka debiutuje (na obu listach).
Alligator +10 Icon_biggrin3
Jedyne zarzuty to bezruch "Uberlin" i spadek "Little Lion Man".
29.03.2011 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
michal91d napisał(a):też ładnie. Masz jeszcze jakiś utwór z płyty w zanadrzu?
na razie z pozostałych najbardziej podobają mi się "Norgaard" i "Family Friend".
a dziś przyszła do mnie przesyłka z płytą z Amazona Icon_biggrin3. ale już chyba dziś nie zdążę przesłuchać, tym bardziej, że przyszło kilka innych płyt jeszcze Icon_wink2.
michal91d napisał(a):widzę, że Jon Fratelli się trochę znudził. Nowy singiel wg mnie nie jest już tak dobry...
o, nawet go jeszcze nie słyszałem...
a ten stary faktycznie trochę zakwasów dostał.
michal91d napisał(a):podium w płytach tez bardzo mi się podoba Icon_wink2
całe podium przyszło w dzisiejszej paczce Icon_mrgreen .
Szymek79 napisał(a):widzę że powoli i poszczególne utwory walczą o dobre miejsce
ale o coś więcej będzie już bardzo ciężko.
Szymek79 napisał(a):ten utwor zdecydowanie zyskuje z teledyskiem
to muszę kiedyś obejrzeć Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):nareszcie Brodka debiutuje (na obu listach).
dobrze, że to przypomnienie sobie wpisałem Icon_wink2.
Tomekk napisał(a):Jedyne zarzuty to bezruch "Uberlin" i spadek "Little Lion Man".
jak jedyne to nie jest źle Icon_wink2.
29.03.2011 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Kompletnie jestem zaskoczony tak wysoką pozycją Piotra Bukartyka u ciebie na liście. Pamiętam, że grałeś to w audycji, ale nie sądziłem nawet, że wejdzie to na Twoją lstę. W ogóle Bukartyka chyba nigdy nie było u Ciebie. A jak to się stało, że tak polubiłeś ten kawałek.Przyznam, że i ja lubię ten utwór, ale na płycie było kilka innych, które trafiły na moją listę. Właśnie, zapoznaj się z płyta, na której jest ten kawałek. Dobrze jej się słucha.
Brodka z nowym singlem u mnie się nie przebiła, ale cała płyta zaskakująco dobra i równa.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
30.03.2011 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #7
Re: notowanie 1046 - 27.03.2011
ku3a napisał(a):wannolot
Icon_lol
Przypomniałeś mi pewien bardzo fajny komiks Icon_wink2

ku3a napisał(a):zespół Experience, który pobił wszelkie rekordy w głosowaniu na Top Orbit. "That Day"
Widziałem 93%, to była rzeź konkurencji Icon_wink2

ku3a napisał(a):liczę, że na jakiejś liście to się jeszcze pojawi.
Też na to liczę Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):Rewelacyjnym debiutem popisała się starsza piosenka Piotra Bukartyka,
Tu zaskoczyłeś, dodam że miło.

ku3a napisał(a):Zespół Baaba i Gaba Kulka połączyli siły, by nagrać intrygujące covery utworów Iron Maiden.
Po wczorajszym "teaserze" muszę się zapoznać, bo takie odjazdowe covery to są bardzo ciekawe Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):05. 06. 02. 02. Psycho in Blanco - Experience
13. No Disc - Spaces Faces
Widze, że Exp. wyżej oceniasz niż Spaces.
30.03.2011 11:56 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #8
 
tadzio3 napisał(a):W ogóle Bukartyka chyba nigdy nie było u Ciebie.
Zdaje mi się, że "Niestety mam ambicję" było kilka tygodni na liście.

.
30.03.2011 07:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Straszne wypadki...

z top 10 kibicuję Victim! Toma M. chętnie bym posłuchał w Nightwatchman.
Deriglasoff... całkiem o nim zapomniałem w tym tygodniu... muszę nadrobić!
ku3a napisał(a):20. 15. 13. Barbra Streisand - Duck Sauce
SZOK!
Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
31.03.2011 06:21 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #10
 
Yacy napisał(a):
ku3a napisał(a):20. 15. 13. Barbra Streisand - Duck Sauce
SZOK!
Icon_smile2
ciiiii ... ja kiedyś kibicowałem by scissor spadło i skończyli w top-5 podsumowania roku.
Pozwólmy temu kaczorowi w sosie odejść w milczeniu Icon_wink2
31.03.2011 08:27 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 135
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #11
 
Yacy napisał(a):z top 10 kibicuję Victim!
ta... pisałem to wczoraj... a dziś po raz trzeci słyszę Twojego lidera i ... no cóż nie jest zły Icon_wink2 i nie ma to związku z datą... Icon_razz nie zmienia to faktu, że Twój nr 7 jest dokładnie w tym samym miejscu lubienia, w którym był wczoraj i wcześniej...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.04.2011 09:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
ku3a napisał(a):"That Day" mnie chwyciło od pierwszego przesłuchania.
super, mnie może też by chwyciło gdyby...
Victim jaki staż ma ... Nie porównuje na razie do MIA ale samo to, ze tak długo się trzyma w czołówce może przynieść naprawdę rewelacyjne wyniki. Icon_smile2
Kobiety jak te kwiaty Bukartyka chyba tez mi się bardziej podobają od tej nowej wersji Grupy MoCarta z Zamachowskim.
A Rope do mnie jednak nie wejdzie , choć mocno się starało.
Przed Rockiestrą planuję przesłuchać nową płytę FF, mam nadzieję że czymś mnie zaskoczą. Icon_smile2
05.04.2011 11:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
michal91d napisał(a):teraz tylko oczko wyżej, choć będzie bardzo trudno, bo utwór na pierwszym też rewelacyjny Icon_wink2
był ostry bój Icon_smile2. już dawno nie musiałem robić dodatkowych przesłuchać, żeby zdecydować kto ma wygrać. a ostatecznie... o tym w następnym odcinku Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Kompletnie jestem zaskoczony tak wysoką pozycją Piotra Bukartyka u ciebie na liście.
sam byłem zaskoczony jak mocno mi się to spodobało Icon_smile2. ale co zrobić jak łapie za gardło, potrząsa i nie puszcza Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):W ogóle Bukartyka chyba nigdy nie było u Ciebie.
stavanger napisał(a):Zdaje mi się, że "Niestety mam ambicję" było kilka tygodni na liście.
Icon_eek2 skąd Wy pamiętacie takie rzeczy?? brawo! "Niestety..." było faktycznie na liście! przez 2 tygodnie, najwyżej na 46...
tadzio3 napisał(a):A jak to się stało, że tak polubiłeś ten kawałek
nie pamiętam już przy jakiej okazji go poznałem - czy w Trójce kiedyś usłyszałem czy gdzieś indziej. w każdym razie zaznaczyłem sobie, żeby to zagrać w pierwszej wiosennej audycji. no i jak przygotowywałem audycję, to przypomniałem sobie ten zapisek, ściągnąłem tę piosenkę, posłuchałem kilka razy, no i jak chwyciła to widać Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Właśnie, zapoznaj się z płyta, na której jest ten kawałek. Dobrze jej się słucha.
tak, będę chciał Icon_smile2. coraz bardziej trafia do mnie stylistyka Bukartyka, na początku jej nie chwytałem.
ku3a napisał(a):Icon_lol
Przypomniałeś mi pewien bardzo fajny komiks Icon_wink2
czasem trochę się męczę nad wymyśleniem tytułu, ale w tym wypadku był błysk Icon_smile2. "Wanna" w tytule i największy lot w zestawieniu - połączenie natychmiastowe, oczywiście wynikające z wieloletniej sympatii do Tytusa Icon_smile2.
pabloyd napisał(a):Po wczorajszym "teaserze" muszę się zapoznać, bo takie odjazdowe covery to są bardzo ciekawe Icon_mrgreen
to zapraszam dziś od 21.00 Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):Widze, że Exp. wyżej oceniasz niż Spaces.
tak to obecnie wygląda, choć dziwię się, bo wydawało mi się, że SF będzie wyraźnym zwycięzcą w tym pojedynku.
Yacy napisał(a):Straszne wypadki...
straszne, straszne są roboki. tak wyszło... dobrze, że trzeci się uchował Icon_smile2.
Yacy napisał(a):z top 10 kibicuję Victim!
jakoś mała popularność tego utworu na forum, nawet w porównaniu z innymi z tej płyty Icon_smile2. chyba tylko u pabloyda jest teraz i u nikogo innego poza tym nie było.
Yacy napisał(a):Toma M. chętnie bym posłuchał w Nightwatchman.
ma być trzecia płyta Icon_smile2.
Yacy napisał(a):dziś po raz trzeci słyszę Twojego lidera i ... no cóż nie jest zły Icon_wink2
bardzo się cieszę Icon_smile2.
Aro napisał(a):super, mnie może też by chwyciło gdyby...
gdyby?... potrzeba mp3 czy co? Icon_smile2
Aro napisał(a):Victim jaki staż ma ... Nie porównuje na razie do MIA ale samo to, ze tak długo się trzyma w czołówce może przynieść naprawdę rewelacyjne wyniki. Icon_smile2
zdecydowanie! ja się w ogóle zastanawiam (ale na razie nie chcę dokładnie liczyć) ile brakuje do wyniku najlepszego jak dotychczas utworu który nigdy nie był na pierwszym! bo "Victim" jakoś tak wiele razy na podium, ale do pierwszego zawsze ociupinkę brakowało...
Aro napisał(a):Przed Rockiestrą planuję przesłuchać nową płytę FF, mam nadzieję że czymś mnie zaskoczą. Icon_smile2
ja jak zwykle sobie zostawiam na dzień premiery Icon_wink2. a przynajmniej na weekend. zapewne w następnej Rockiestrze będzie w kąciku nowości Icon_smile2.
05.04.2011 11:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
 
Cytat:gdyby?... potrzeba mp3 czy co? Icon_smile2
jeśli to nie jest dla Ciebie problem, to please... Icon_wink2
05.04.2011 12:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):"Niestety..." było faktycznie na liście! przez 2 tygodnie, najwyżej na 46...
No to nie bez powodu nie zapamiętałem pobytu Bukartyka na liście. Ale widać są jeszcze czujniejsi Icon_wink2
ku3a napisał(a):nie pamiętam już przy jakiej okazji go poznałem - czy w Trójce kiedyś usłyszałem czy gdzieś indziej.
W "Powtórce z rozrywki" ten utwór można było dosyć często słuchać. I nawet dzisiaj poleciał z tym, że w wersji chyba Zamachowskiego.
ku3a napisał(a):tak, będę chciał . coraz bardziej trafia do mnie stylistyka Bukartyka, na początku jej nie chwytałem.
Ja podobnie nie chwytałem na początku, chociaż "Małgocha" mi się podobała, jednak myślałem, że Piotr gra raczej w takim lirycznym, mało wysmakowanym klimacie. Kilka rzeczy sprawiło, że polubiłem muzykę jak i postać Piotra Bukartyka. po pierwsze bardzo sposobała mi sie audycja "Ładne kwiatki", którą prowadził w Trójce, jak i sam sposób prowadzenia. W wakacje mogłem być na Jego występie na Przystanku Woodstock, gdzie pokazał sie z najlpeszej strony, dobry występ i znakomite komentarze do utworów i nie tylko. No i jeszcze przygotowanie piosenki z Woodstockowiczami na czas festiwalu. Potem już z przyjemnością poznałem płytę Bukartyka i jestem bardzo zadowolony z płyty. Niby nic wielkiego, zwykłe granie, ale takie na luzie, z dużym poczuciem humoru i dystansu do tego wszystkiego. A i są fragmenty z porannych rozmówek z Mannem Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.04.2011 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
tadzio3 napisał(a):A i są fragmenty z porannych rozmówek z Mannem Icon_wink2
które same w sobie są mistrzostwem Icon_smile2.
05.04.2011 05:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 764
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
Re: notowanie 1046 - 27.03.2011
ku3a napisał(a):1. Rewelacyjnym debiutem popisała się starsza piosenka Piotra Bukartyka, ale dla mnie nowa, nieznana wcześniej.
2. Made of Hate też z opóźnieniem.
1. No to mnie Icon_eek2 . Nigdy bym nie wpadł, że jej nie znasz, bo przecież była na LP3.
2. No fakt to ostra staroć. Od tej pory zdążyli kolejną płytę wydać (a wcale się z nią nie spieszyli).
06.04.2011 05:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Cytat:1. No to mnie Icon_eek2 . Nigdy bym nie wpadł, że jej nie znasz, bo przecież była na LP3.
dużo powiedziane - "byłą na LP3". jeden tydzień na 49. miejscu Icon_wink2. więc bez problemu mogłem przeuszyć. ale faktycznie zupełnie tego nie zarejestrowałem.
kajman napisał(a):2. No fakt to ostra staroć. Od tej pory zdążyli kolejną płytę wydać (a wcale się z nią nie spieszyli).
wiem, że potem następna płyta wyszła, ale mi to żadnej różnicy nie robi jeśli poznaję piosenkę i bardzo mi się podoba Icon_smile2.
07.04.2011 11:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a napisał(a):dużo powiedziane - "byłą na LP3". jeden tydzień na 49. miejscu . więc bez problemu mogłem przeuszyć. ale faktycznie zupełnie tego nie zarejestrowałem.
Heh, no ja też nie pamiętałem. To było prawie 3 lata temu, na 2 lata przed wydaniem płyty. Dopiero teraz to zauważyłem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.04.2011 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości