Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lata 90-te
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #41
 
12.02.2008 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #42
 
Przesłuchałem kilka fragmentów i kilka mnie denerwuje. Więcej misie nie chce. Po co mam się denerwować. Icon_smile2
12.02.2008 10:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #43
 
ku3a napisał(a):ano tak
Muszę to gdzieś dorwać....ale najpierw muszę dorwać Nevermind i wrzucić sobie na mp3. Mam ochotę na dowartościowanie się dziś wieczorem naprawdę w pełni genialnym albumem Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.02.2008 10:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #44
 
abd3mz napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Nie zapomniajcie o wersji Goyi Icon_smile2
Co ?!
wg mnie bardzo dobra wersja!!! Ja np nie przepadam za wersją ... Tori. No tak mam.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2008 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 396
Dołączył: Jun 2007
Post: #45
 
Yacy napisał(a):
abd3mz napisał(a):
prz_rulez napisał(a):Nie zapomniajcie o wersji Goyi Icon_smile2
Co ?!
wg mnie bardzo dobra wersja!!! Ja np nie przepadam za wersją ... Tori. No tak mam.
A dla mnie wersja Goyi jest wzorowana na wersji Tori tylko jest troszkę (może nawet mocno troszkę) wygładzona. Ale także mi się podoba i jak dla mnie żadna inna jej piosenka temu coverowi nie dorównuje.
13.02.2008 12:01 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #46
 
No nie, cała pierwsza płyty Goyi była świetna Icon_wink "Mój", "Smak słów", "Tylko mnie kochaj" itd... na swój sposób też są fajne, ale to był poczatek komercyjnej Goyi... Cóż... Niektórym popularność nie służy Icon_confused2

abd3mz napisał(a):Co ?!
Oj, nie słuchało się listy w 2002 roku, nie słuchało Icon_razz
13.02.2008 12:19 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości