Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problemy z działaniem last.fmu
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
problemy z działaniem last.fmu
po formacie nie moge ani niczego napisać, ani sluchac radia last.fm [w ogole sie nie pojawia]. nie wyswietla mi sie tez taste-o-meter. Icon_confused

ktos z was tez tak ma?
29.01.2008 12:45 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
U mnie nie ściągało utworów przez pół dnia dzisiaj i całe wczoraj (scrobble'owało, ale na stronie było bez zmian), ale teraz wygląda, że wróciło do normy.
29.01.2008 02:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
1981 napisał(a):U mnie nie ściągało utworów przez pół dnia dzisiaj i całe wczoraj (scrobble'owało, ale na stronie było bez zmian), ale teraz wygląda, że wróciło do normy.
U mnie tak samo, ale teraz już jest w porządku
29.01.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
U mnie też dziwnie skrobluje, na samej górze listy odsłuchanych tracków pojawia się tylko numer, który aktualnie leci, a reszta starych tracków stoi w miejscu i nie schodzi w dół ustępując nowym. Ale wszystko się zapisze. Bez obaw.

PS - nie mam także wyników dla ulubionych artystów i piosenek...ostatnia aktualizaja z 20 stycznia dopiero...

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
29.01.2008 05:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #5
 
u mnie wszystko O.K.
i Gotye wygrywa wśród atystów ostatniego tygodnia Icon_biggrin3
29.01.2008 11:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
saferłel napisał(a):PS - nie mam także wyników dla ulubionych artystów i piosenek...ostatnia aktualizaja z 20 stycznia dopiero...
O tak jak u mnie, ale już wszystko w porządku.
30.01.2008 05:03 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
I już wszystko Ok Icon_wink Ale dzięki temu, że trochę to trwało, mogę z przyjemnością obserwować swoje rankingi bo więcej niż zwykle sie w nich wydarzyło Icon_wink Trzeba mieć już ponad 100 odsłuchów by wejść w moje top 50 Icon_smile Sami tytani ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
30.01.2008 10:49 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
U mnie 100 odsłuchów to zaledwie 67 miejsce. No, ale to ja jestem tytanem słuchania. W zeszłym roku bardzo dużo czasu mogłem poświęcić słuchaniu muzyki z kompa. Kosztem radia.
01.02.2008 11:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
No tak, ty masz nadal więcej odsłuchów ode mnie Icon_razz2 Niedługo cię spróbuje prześcignąć Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
01.02.2008 11:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #10
 
Co się dzieje :?:
Grafika i układ elementów strony jest taki jakiś dziwny, nieuporządkowany. Myslałem, że to jakieś chwilowe, ale dzisiaj znów to samo Icon_frown
Czy u was tak samo jak u mnie :?:
12.02.2008 05:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
nie, wszystko w absolutnym porządeczku :->
12.02.2008 05:57 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #12
 
u mnie też nic niepokojącego się nie dzieje Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
12.02.2008 10:43 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
piotreklp3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 466
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #13
 
Dziwne, sprawdzę z innego komputera.
12.02.2008 11:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
U mnie od jakiegoś czasu też wszystko w porzadku Icon_smile2
13.02.2008 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
U mnie od jakiegoś czasu też wszystko w porzadku Icon_smile2
13.02.2008 04:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #16
 
Mam problem z zalogowaniem sie do last.fm. Czy tylko ja? Wiem że miały być problemy, ale dziś chyba już miało być ok.! Nie wyświetla też tego co słucham Icon_frown nie to, żeby to było dla mnie jekieś super ważne w tej chwili, ale chciałem cos sprawdzic i mnie to drażni że nie moge sie zalogować Icon_wink2
Dziękuję za ew. odpowiedzi.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.04.2008 01:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
Ważne. Możliwe problemy w działaniu Last.fm
Witajcie,

Nasze centrum przetwarzania danych straci dzisiejszej nocy zasilania na około 8 godzin. W związku z tym zmuszeni jesteśmy zaprzestać działania części systemów aby utrzymać stronę na minimalnej ilości serwerów.

Elementy strony mogą w ten weekend znikać i psuć się na wiele niespodziewanych sposobów, podczas kiedy my staramy się utrzymać stronę "przy życiu" bez wysadzania naszych obwodów elektrycznych Icon_smile

Postaramy się jak najszybciej przywrócić normalne działanie strony, tymczasem dzięki za Waszą cierpliwość.


Trochę więcej informacji o aktualnym statusie Last.fm znaleźć można na stronie:
http://status.last.fm/

Oraz na stronie naszego blogu:
http://blog.last.fm/2008/04/18/possible-lastfm-downtime

Żadne dane nie zostały stracone w związku z tymi problemami, Wasze Scrobble są bezpieczne. Icon_smile

Lista możliwych "anomalii":
- Przesyłanie historii przesłuchanych utworów po założeniu nowego konta obecnie nie działa.
- Znikanie lub wyświetlanie niepoprawnej liczby w liczniku odtworzonych utworów na stronie profilu użytkownika.
- Znikanie tygodniowych rankingów z profilu użytkownika.
- Znikanie wiadomości o ostatnio odsłuchanych utworach z profilu użytkownika (dotyczy to także strony z listą ostatnio odtworzonych).
- Fingerprinting nie działa.
- Znikanie rankingów ze stron grup.
- Osobiste radio użytkowników jest obecnie niedostępne. Jego działanie powinno wrócić do normy jeszcze dzisiaj.
- Strony krajów są obecnie niedostępne.
-Zakładka "Hasło" w ustawieniach strony jest obecnie niewidoczna.
- Głosowanie na zdjęcia oraz dodawanie zdjęć wykonawców może nie działać poprawnie.
- Gustometr może nie działać poprawnie.
- Znikanie "Tygodniowych sąsiadów" ze strony kokpitu.

Icon_smile2
20.04.2008 01:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #18
 
Tylko że to jest komunikat z piątku Icon_wink2 A wczoraj było ok.!!! Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
20.04.2008 02:05 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Mi tam coś się po angielsku wyświetlało utrzymane w podobnym znaczeniu, ale nawet nie czytałem....co ciekawe pisało tam bodajże, że last fm jest obecnie niedostępne przez pewien okres czasu....a po odświeżeniu wszystko znów działało dobrze Icon_smile....a potem za którymś razem znów to samo...a potem znów wszystko ok Icon_biggrin Ja już nie wiem co sie z tym dzieję. Świetny serwis z mnóstwem technicznych wad niestety Icon_cry2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.04.2008 03:11 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 619
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Yacy napisał(a):Tylko że to jest komunikat z piątku Icon_wink2 A wczoraj było ok.!!! Icon_wink2
Ale weekend się jeszcze nie skończył. Icon_wink2
20.04.2008 05:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z bazą danych prz_rulez 2 1 859 18.07.2011 03:34 PM
Ostatni post: michal91d

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości