Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Strokes - Angles
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
The Strokes - Angles
[Obrazek: Strokes_1.jpg]

Nowe The Strokes powróci 28 marca, po 5 latach od czasu wydania ostatniej studyjnej płyty.

1. Machu Picchu
2. Under Cover of Darkness
3. Two Kinds of Happiness
4. You're So Right
5. Taken For a Fool
6. Games
7. Call Me Back
8. Gratisfaction
9. Metabolism
10. Life is Simple in the Moonlight

To miał być powrót w wielkim stylu, ale nie będzie. Krążek jest jak na nich po prostu przeciętny. Jak na nich. Ogólnie bowiem prezentuje się nieźle, ma kilka ciekawych momentów, ale też stosunkowo sporo zapychaczy bez dawnej iskry. Dynamiczne kompozycje ustąpiły miejsca podbitym elektroniką żelkom-ciągaśkom. Jestem rozczarowany, ale ponieważ jednocześnie nie jestem mściwy i staram się oceniać wszystko chłodnym okiem, uczciwie, bez sentymentów i patrzenia na wcześniejszy dorobek, to wystawiam ''Angles'' pozytywną ocenę. Niemniej, The Strokes są największym przegranym od czasu premiery ostatniej płyty Interpol.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.03.2011 12:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 632
Dołączył: May 2008
Post: #2
 
Uuuu... bałem się, że tak będzie Icon_sad

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
14.03.2011 01:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #3
 
ała, pawel to teraz pojechales (tym interpolem) to ja nie wiem czy w ogole sluchac nawet....
14.03.2011 01:22 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Listoholik
Unregistered

 
Post: #4
 
po pierwszym dzisiejszym przesłuchaniu płyta ląduje na pozycji 30 mojej listy płyt 2011.
mogło być lepiej... na razie zachowawczy debiut w strefach wód średnich.
ale przyjdzie czas na kolejne przesłuchania.
14.03.2011 01:45 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
no i niestety. zgadzam sie z pawlem.slaba ta plyta, najgorsza w ich calej karierze.

i chyba najepszy numer to ten ostatni. ogolnie wynudzilem sie przy tej plycie jak mops. od 3 piosenki to juz ziewalem i czekalem kiedy tylko sie skonczy.

rozczarowanie.
14.03.2011 03:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Strokes - Comedown Machine michal91d 1 851 18.03.2013 11:42 PM
Ostatni post: bugman

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości