Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Cranberries - ?
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 491
Dołączył: Aug 2008
Post: #1
The Cranberries - ?
album jest podobno nagrywany i zostanie wydany jeszcze w tym roku.
niezmiernie mnie to cieszy Icon_smile2
Może ktoś ma jakieś konkretniejsze informacje?
04.03.2011 10:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #2
 
no właśnie. skąd masz to info? bo oni wrócili podobno tylko na kilka koncertów...

nie chciałbym żeby to były płonne nadzieje...

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
04.03.2011 11:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Już od pewnego czasu wiadomo, że grupa nagrywa nowy album. Jeszcze w tamtym roku takie informacje przebijały przez ich profile na facebookach, twitterach czy co tam mają. W 2011 ruszyły próby, bodajże od lutego. No i nagrywają.

Byłoby ciekawie usłyszeć w ciągu kilku miesięcy nowy materiał od Skunk Anansie, Guano, potem Cranberries, Garbage i na koniec No Doubt. Cała liga wraca i naprawdę jest szansa, iż wszystko wydarzy się w tym roku.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
04.03.2011 11:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
przemek
Unregistered

 
Post: #4
 
To prawda, od lutego trwają próby. Jest jednak coś co mnie bardzo niepokoi. Kto słyszał solowe płyty Dolores ten wie, że strasznie obniżyła ona loty (szczególnie jako tekściarka). Teraz ponoć rozstała się z mężem, obawiam się że to może odbić się niekorzystnie na nowych piosenkach. Mam nadzieję, że chłopaki z zespołu ją powstrzymają jakby się zagalopowała Icon_smile
05.03.2011 01:05 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #5
 
przemek napisał(a):To prawda, od lutego trwają próby. Jest jednak coś co mnie bardzo niepokoi. Kto słyszał solowe płyty Dolores ten wie, że strasznie obniżyła ona loty (szczególnie jako tekściarka). Teraz ponoć rozstała się z mężem, obawiam się że to może odbić się niekorzystnie na nowych piosenkach. Mam nadzieję, że chłopaki z zespołu ją powstrzymają jakby się zagalopowała Icon_smile

powiem tak. Cranberries wraca ?? YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po 2-ze sie rozstala zmecem-to tekstowo moze sie przekladac nawet dobrze.

solowa dolka-ostatnia plyta? ojoj ? co sie z nia stalo.

Ale badzmy szczerzy juz na Wake Up Zurawin bylo dosc slabo (poza w sumie tytulowym nagraniem to moze jeszcze z 2-3 kawalki byly ok reszta ojojoj nuuda, slabo)

co do koncertow-solowa,2 plyty dolki w ogole nie wypalila. koncerty nie sprzedawaly sie. dolka wiec zreaktywowala zespol i pojechala z nimi w trase promujac niby solowa plyte ale bylo mnostwo piosenek wlasnie zurawin.

jesli chodzi i mnie to marzy mi sie cos na miare genialnych ZOMBIE/PROMISES/ANIMAL INSTINCT/SALVATION/I JUST SHOOT JOHN LENNEN przeplatane z pieknnymi balladami typu BOSNIA/ELECTRIC BLUE/EMPTY/ODE/SHATTERD

jak wroca z a'la takimi numerami to to bedzie potega!

http://www.youtube.com/watch?v=2ZJHZLFCw...re=related

ku pamieci - NAJLEPSZY ZEPSOL ZESPOLU. ZOMBIE!

i jak pawel powiedzial-wracaja najlepsi z lat 90 (skunki juz sa, ale plyta najslabsza z ich dorobku wiec dla mnie come back malu udany), guano lada dzien, smieci (och jak wroca cos w tyylu debiutu i version.... az sie boje), no doubt -tragic kingdom 2 ? prosze prosze prosze!
05.03.2011 01:30 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #6
 
no i to rozumiem Icon_lol Icon_lol Icon_lol
z oficjalnej strony, z wczoraj Icon_smile2

Cranberries headed to Recording Studio!
3/12/2011 - The band have spent the last four weeks rehearsing in Limerick. The band have been going through new tracks for the upcoming album due for release later in the year.

We will begin recording the new album mid April in Toronto with producer Stephen Street who the band have worked with many times before.

The band are also looking at new live dates for the summer and will have more news soon.

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
13.03.2011 11:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #7
 
o street znow wraca. fajnie! kurcze! dawaj dolka dawaj! znow krzycz, wzruszaj! prosze cie!
13.03.2011 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Stephen Street! Świetnie.....chociaż z drugiej strony produkował ''Wake Up'' i nic z tego nie wyszło, bo zespół po prostu nie miał na siebie już kompletnie pomysłu. Ale generalnie jestem zwolennikiem tezy, że jeśli zespoły po wielu latach zbierają się w sobie, potrafią wykorzystać doświadczenie, to takie powroty bywają udane - i są na to wkoło dowody.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.03.2011 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Stephen Street! Świetnie.....chociaż z drugiej strony produkował ''Wake Up'' i nic z tego nie wyszło, bo zespół po prostu nie miał na siebie już kompletnie pomysłu. Ale generalnie jestem zwolennikiem tezy, że jeśli zespoły po wielu latach zbierają się w sobie, potrafią wykorzystać doświadczenie, to takie powroty bywają udane - i są na to wkoło dowody.

swiete slowa. i tez 1 chwila wow street ale jak piszesz wake up tez produkowal i powiewalo nuda ;/

ja tam wierze w zurawiny i bedzie dobra plyta.
14.03.2011 01:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Cranberries - In the End Szymek79 1 562 27.04.2019 03:14 PM
Ostatni post: kajman
  The Cranberries - Roses Szymek79 55 9 466 15.06.2012 10:34 PM
Ostatni post: Dobromiera

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości