Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1042 - 27.02.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1042 - 27.02.2011
Adele nie słabnie i raczej jeszcze przez kilka tygodni to nie nastąpi. Wygląda na to, że dzięki jej sukcesowi inne panie też uwierzyły w swoje siły. Dla Ayo sukcesem było już wejście na listę, ale najwyraźniej nie chciała na tym poprzestawać. "I'm Gonna Dance" pięło się mocno i zdecydowanie i tak też wskakuje do dziesiątki. Ale ile zdoła ugrać za tydzień przy takiej konkurencji? No i pisząc o paniach w dziesiątce nie można zapomnieć o Barbrze Icon_razz. Po kilku ostatnich bardzo interesujących pod względem nowości tygodniach tym razem przyszedł taki, w którym walka przesunęła się w inne rejony listy, a na granicy pięćdziesiątki nie ma aż tylu emocji. Przedrzeć zdołało się jedynie The Dead Weather, dla niektórych stare, bo to b-side z ich pierwszego singla, ale dla mnie całkiem nowe, bo poznane dopiero pod koniec ubiegłego roku. Długo walczyło o wejście, ale ważne, że w końcu skutecznie.

Notowanie 1042:

01. 02. 02. 02. Rumour Has It - Adele
02. 01. 04. 04. Rolling In The Deep - Adele
03. 03. 16. 16. Victim - Avenged Sevenfold
04. 05. 02. 02. Set Fire To The Rain - Adele
05. 04. 02. 02. Lovesong - Adele
06. 06. 11. 11. Pyro - Kings of Leon
07. 19. 01. 01. I'm Gonna Dance - Ayo
08. 08. 06. 06. Barbra Streisand - Duck Sauce
09. 07. 04. 04. Undertow - Mr. Big
10. 09. 06. 06. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown

11. 13. 05. The End - Kings of Leon
12. 10. 13. Summertime Suicide - Murderdolls
13. 12. 07. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
14. 15. 04. Post Break-Up Sex - The Vaccines
15. 11. 05. The Roller - Beady Eye
16. 16. 14. Granda - Brodka
17. 18. 14. Legia Pany - TPN 25
18. 17. 04. Überlin - R.E.M.
19. 14. 13. Mój miły rolniku - Żywiołak
20. 20. 13. Rated X - The White Stripes
21. 23. 03. I Follow Rivers - Lykke Li
22. 33. 03. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian
23. 37. 02. The Words That Maketh Murder - PJ Harvey
24. 21. 14. Powder Room Collapse - Rebekka Bakken
25. 22. 05. Bigger Than Us - White Lies
26. 24. 11. Get Back In Line - Motörhead
27. 25. 17. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
28. 30. 15. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
29. 35. 02. PKS Driver - TPN 25
30. 26. 128. All Nightmare Long - Metallica
31. 27. 26. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
32. 46. 02. Rhythm Doesn't Make You A Dancer - Jon Fratelli
33. 38. 02. To Be Loved - Melissa Etheridge
34. 40. 02. Kill The Pain - Accept
35. 28. 13. Love Lives - Steven Tyler
36. 29. 13. The Movie On Your Eyelids - Placebo
37. 31. 52. doDekafonia - Strachy na Lachy
38. 32. 04. Splatter - Stolen Babies
39. 34. 14. Whiteout - Zeraphine
40. 42. 02. Little Lion Man - Mumford & Sons
41. 36. 37. Invisible Light - Scissor Sisters
42. 39. 03. Nie działa mi dekoder telewizji Trwam - Butelka
43. NN. 01. Are Friends Electric? - The Dead Weather
44. 44. 02. Breathe Underwater (Slow) - Placebo
45. 45. 29. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
46. 49. 50. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
47. 41. 11. Good Day Today - David Lynch
48. 43. 17. The Sign - Red Box
49. 47. 10. To Kill You With a Kiss - Katie Melua
50. 48. 20. Iridescent - Linkin Park

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

50. 15. Everything - Anathema

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1030:

01. 01. 03. 03. 21 - Adele
02. 02. 05. 05. What If... - Mr. Big
03. 04. 14. 14. Come Around Sundown - Kings Of Leon
04. 03. 35. 04. Keep The Faith - Bon Jovi
05. 05. 43. 04. Joyride - Roxette
06. 06. 18. 18. Słabo?! - TPN 25
07. 07. 52. 52. Dodekafonia - Strachy na Lachy
08. 09. 19. 16. Nightmare - Avenged Sevenfold
09. 08. 05. 05. Tomorrow Morning - Eels
10. 10. 08. 08. Endlessly - Duffy

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Ritual - White Lies
12. No Disc - Spaces Faces
13. Absolute Dissent - Killing Joke
14. Michael - Michael Jackson
15. Please Hammer Don't Hurt'em - MC Hammer
16. Blood of the Nations - Accept
17. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance
18. Women and Children Last - Murderdolls
19. Charm School - Roxette
20. The Final Frontier - Iron Maiden
02.03.2011 01:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #2
Re: notowanie 1042 - 01.03.2011
Icon_lol Podtytuł notowania przykuwa uwagę Icon_wink2


ku3a napisał(a):Adele nie słabnie i raczej jeszcze przez kilka tygodni to nie nastąpi. Wygląda na to, że dzięki jej sukcesowi inne panie też uwierzyły w swoje siły.
Do toalety też chodzą w grupach, albo przynajmniej w parach Icon_wink2

Na szczycie pięć razy litera A, a za tydzień może być sześć, bo Ayo wzięła rozpęd Icon_biggrin3

ku3a napisał(a):33. 38. 02. To Be Loved - Melissa Etheridge
Majestatycznie do góry Icon_mrgreen

ku3a napisał(a):37. 31. 52. doDekafonia - Strachy na Lachy
I minął roczek Icon_smile2

ku3a napisał(a):50. 15. Everything - Anathema
Brawo dla schodzącego ze sceny

ku3a napisał(a):16. Blood of the Nations - Accept
Spokojny początek, zobaczymy co dalej.
02.03.2011 02:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Jest i nowe.
Ayo to druga wokalistka, której nie było u mnie na liście i nie zapowiada się, aby weszła. "Legia Pany" ponownie w górę - no tak, sezon się zaczął, Legia już punkcik ma, ale ciekawe, kto będzie śpiewał to koniec sezonu Icon_wink2
Belle & Sebastian cały czas mocno w górę z czego cieszę się, bo to bardzo fajny i przyjemny kawałek.
Rzeczywiście "Breathe Underwater (Slow)" na razie się zatrzymał. Ciekawe co to oznacza.
Należy też przypomnieć, że zarówno piosenka jak i płyta "doDekafonia" w tym tygodniu ma rocznicę pobytu na Twoich listach. A "Radio Dalmacija " doczekała się 50 tygodni.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
02.03.2011 02:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #4
 
numer jeden nowy, ale wykonawca ten sam Icon_biggrin
mnie się już cała płyta podoba i nie wiem co wejdzie na moją listę.
muszę coś wyselekcjonować Icon_mrgreen
PJ i Ayo Icon_eek2 cóż za forma.
ciekawe jak to się skończy Icon_wink2
02.03.2011 04:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #5
 
ku3a napisał(a):46. 49. 50. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
Dobrze, że nie wypadło Icon_wink2 u Ciebie takie jubileusze dosyć często wypadają.

.
02.03.2011 11:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
 
Adele pozamiatała Icon_smile
05.03.2011 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):Adele nie słabnie i raczej jeszcze przez kilka tygodni to nie nastąpi.
Szkoda, że ja nie czuję tego fenomenu. Uważa, że jej płyta jest ''nieszkodliwa''. Całkiem fajnie się słucha, ale prawie w żadnym momencie mnie nie porywa. Singiel był bardzo udany i był bliski wejścia na listę. To wszystko.

ku3a napisał(a):The End - Kings of Leon
U mnie już na pewno nie przebiją pozycji z tej listy. Coś się wypalili Królowie na przestrzeni lat.

ku3a napisał(a):Überlin - R.E.M.
Jest już płyta. Jak posłuchasz, to ''Uberlin'' powinien skoczyć w górę Icon_wink

ku3a napisał(a):The Words That Maketh Murder - PJ Harvey
Ale skok. I tutaj płyta może już pomóc w osiąganiu lepszych wyników.

ku3a napisał(a):Get Back In Line - Motörhead
Przypomniał mi ten numer o gościnnym występie ich wokalisty w nowym klipie Foo Fighters, których na liście nie ma ani pod postacią ''White Limo'', ani ''Rope''. Dziwne.

ku3a napisał(a):Are Friends Electric? - The Dead Weather
Oj, nie ma to jednak jak oryginał.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
05.03.2011 06:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
pabloyd napisał(a):Do toalety też chodzą w grupach, albo przynajmniej w parach Icon_wink2
dobrze jak przynajmniej chodzą do swojej Icon_wink2. bo teraz to coraz częściej spotykam się z tym, że żeby nie stać 15 minut w kolejce, to wchodzą do męskiej...
pabloyd napisał(a):Na szczycie pięć razy litera A, a za tydzień może być sześć, bo Ayo wzięła rozpęd Icon_biggrin3
faktycznie: A vs Reszta świata Icon_wink2.
pabloyd napisał(a):I minął roczek Icon_smile2
piękny roczek ogromnych sukcesów Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):"Legia Pany" ponownie w górę - no tak, sezon się zaczął, Legia już punkcik ma, ale ciekawe, kto będzie śpiewał to koniec sezonu Icon_wink2
to "Legia pany" to jest bardziej ironiczne i jak dla mnie to bardziej się wyśmiewają z kibicowania, ale mi i tak się podoba Icon_smile2. to trochę tak jak z "W Polskę idziemy" - miał być niejako pastisz, a niektórzy to traktują jak wychwalanie pewnej postawy Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Należy też przypomnieć, że zarówno piosenka jak i płyta "doDekafonia" w tym tygodniu ma rocznicę pobytu na Twoich listach. A "Radio Dalmacija " doczekała się 50 tygodni.
rzeczywiście Icon_smile2. wszystko to ważne wyniki bardzo zasłużonych dla mojej listy pozycji Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):numer jeden nowy, ale wykonawca ten sam Icon_biggrin
mnie się już cała płyta podoba i nie wiem co wejdzie na moją listę.
muszę coś wyselekcjonować Icon_mrgreen
jak widzisz ja się nie zastanawiam i nie selekcjonuję Icon_wink2. jak coś mi się odpowiednio mocno podoba, to wchodzi, proste Icon_wink2.
stavanger napisał(a):Dobrze, że nie wypadło Icon_wink2 u Ciebie takie jubileusze dosyć często wypadają.
no na pewno częściej niż u Ciebie Icon_wink2. ale u mnie pięćdziesiątka, więc to też inaczej trzeba traktować.
Remo napisał(a):Adele pozamiatała Icon_smile
bezkonkurencyjna Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Szkoda, że ja nie czuję tego fenomenu.
ano szkoda Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Uważa, że jej płyta jest ''nieszkodliwa''. Całkiem fajnie się słucha, ale prawie w żadnym momencie mnie nie porywa.
no i dobrze Icon_smile2. mnie też często zupełnie nie porywa to, co jest u Ciebie. i też dobrze Icon_smile2. ważne, że nas obydwu samych porywa Icon_smile2. a jak czasem coś porwie wspólnie to jest tym większa frajda Icon_smile2.
saferłel napisał(a):U mnie już na pewno nie przebiją pozycji z tej listy. Coś się wypalili Królowie na przestrzeni lat.
a jak dla mnie absolutnie nie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Jest już płyta. Jak posłuchasz, to ''Uberlin'' powinien skoczyć w górę Icon_wink
tak, jest na dysku i czeka Icon_smile2. póki co odświeżam sobie całą dyskografię White Lies, bo za pół godziny wychodzę na koncert Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Przypomniał mi ten numer o gościnnym występie ich wokalisty w nowym klipie Foo Fighters, których na liście nie ma ani pod postacią ''White Limo'', ani ''Rope''. Dziwne.
"White Limo" mnie nie porwało (choć liczę, że jak wyjdzie cała płyta to bardziej się wpasuje w całość i będzie stanowić element bardzo dobrze pasującej do siebie układanki Icon_smile2), a "Rope" to niby kiedy ujrzało światło dzienne? przecież to jest notowanie z ostatniej niedziele, więc spokojnie Icon_wink2. ja nie należę do tych, którzy w momencie oficjalnego wydania utworu już uważają go za przestarzałe próchno Icon_wink2.
05.03.2011 06:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #9
 
Adela widzę rządzi, muszę się za nią zabrać. Cieszy awans Belle & Sebastian i debiut The Dead Weather.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
06.03.2011 01:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):"White Limo" mnie nie porwało
Nie porwało takiego rockmana! No nie wierzę Icon_smile2 To jest czad!

ku3a napisał(a):a "Rope" to niby kiedy ujrzało światło dzienne? przecież to jest notowanie z ostatniej niedziele, więc spokojnie
''Rope'' wyszło tydzień przed publikacją tego notowania.

ku3a napisał(a):ja nie należę do tych, którzy w momencie oficjalnego wydania utworu już uważają go za przestarzałe próchno Icon_wink2
Chyba trochę przesadzasz. Ja myślę, że na forum mało jest takich osób. Zresztą muzyka, o której rozmawiamy, ta bardziej mainstreamowa, nie wycieka już tak wcześnie jak kiedyś. Artyści pokroju Foo Fighters mają coraz lepsze zabezpieczenia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
07.03.2011 12:13 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Nie porwało takiego rockmana! No nie wierzę Icon_smile2 To jest czad!
ledwie ze 3 razy słyszałem Icon_smile2. przyznam, że jak pierwszy raz sobie oglądałem teledysk to nawet nie myślałem, że to dadzą na płytę, tylko myślałem, że to taka ciekawostka przed premierą Icon_smile2.
saferłel napisał(a):''Rope'' wyszło tydzień przed publikacją tego notowania.
no tak, co za niewybaczalna obsuwa Icon_wink2.
Cytat:Chyba trochę przesadzasz.
żeby nie było - nie miałem Ciebie na myśli Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Zresztą muzyka, o której rozmawiamy, ta bardziej mainstreamowa, nie wycieka już tak wcześnie jak kiedyś.
tak, też to zaobserwowałem. i osobiście bardzo się z tego cieszę Icon_smile2.
07.03.2011 04:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Ku3a oszalał na punkcie Adele. Numeru 1 nie słyszałem, ale napewno się z nim zapoznam. Największy stary grzyb notowania (Metallica) ostro spada. Cóż się za tym kryje :?: Icon_wink2

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
09.03.2011 11:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Konrad napisał(a):Numeru 1 nie słyszałem, ale napewno się z nim zapoznam.
warto Icon_smile2
Konrad napisał(a):ajwiększy stary grzyb notowania (Metallica) ostro spada
4 w dół - istny kataklizm Icon_razz.
Konrad napisał(a):Cóż się za tym kryje :?: Icon_wink2
hmm, jakby to powiedzieć... nic Icon_razz.
09.03.2011 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 071
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):4 w dół - istny kataklizm

o sorry rzeczywiście. Myślałem, że z 16-tego Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
09.03.2011 12:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości