Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aro LP not. 9 - 26.01.2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
Aro LP not. 9 - 26.01.2008
No i stało się to co musiało się stać!!!! CONQUEST zdetronizował GOODBYE PHILADELPHIApo czterech tygodniach panowania na tronie. Jednak Strajpsi będą musieli ostro się napocić w przyszłym tygodniu, ponieważ w ramach rewanżu ostro zaatakował nowy Peter Cincotti z WITCH'S BREW . W TOP 6 jest ich już trzech Icon_mrgreen Serj Tankian obronił swą dobrą pozycję nr 3. W TOP 10 pojawili sie panowie z Eagles w świetnym tytułowym utworze z ostatniej płyty ... a własciwie z dwóch płyt Icon_biggrin3 . Własciwie to lista wydaje się byc postojowa bo aż 9 utworów nie zmieniło pozycji z przed tygodnia. To chyba jednak świadczy o tym jak cięzko muszą walczyć o wyższą pozycję.....Jak zwykle po raz kolejny znów w zestawieniu są 3 nowości. Najwyższą z nich jest Metallica z genialną moim zdaniem akustyczną wersją utworu DISPOSABLE HEROES z koncertu w Bridge School Benefit. No ale za to przypłacił niestety największym spadkiem z BROTHERS IN ARMS. No cóż jak w życiu są upadki i wzloty...... Moja lista powoli staje sie LIVE Icon_mrgreen Pojawił sie także koncertowy utwór grupy GENESIS z albumu Live Over Europe . 12 minut bez dwóch sekund wspaniałej wersji jednego z ich najwiekszych przebojów... No a Coheed and Cambria to tak nagle pojawiło się z zaprzyjaźnionego forum. Ale przesłuchałem juz całą ich płytkę... Mam juz wybrane dwa rodzynki które niebawem mogą namieszać w zestawieniu Icon_wink2

01. 02. 06. CONQUEST - The White Stripes
02. 01. 09. GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti
03. 03. 04. SAVING US - Serj Tankian
04. 04. 09. LOST - Michael Buble
05. 29. 02. WITCH'S BREW - Peter Cincotti
06. 06. 04. MAKE IT OUT ALIVE - Peter Cincotti
07. 05. 08. SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
08. 08. 05. AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
09. 07. 08. PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler
10. 11. 05. LONG ROAD OUT OF EDEN - Eagles
11. 09. 09. ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
12. 10. 09. DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
13. 13. 09. ŚWIATŁO DNIA - Totentanz
14. N. 01. DISPOSABLE HEROES - Metallica
15. 17. 03. I.R.S. - Guns N' Roses
16. 15. 09. GOD SAVE THE QUEEN - Sex Pistols
17. 12. 09. ME AND MRS. JONES - Michael Buble
18. 14. 06. INNUENDO - Queensryche
19. 19. 04. WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
20. 20. 09. DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
21. 21. 02. EVEN THE SPIRITS ARE AFRAID (LIVE) - The Gathering
22. 24. 09. END OF THE WORLD - Blackfield
23. 23. 03. IDĘ DALEJ - Halina Frąckowiak
24. 22. 09. EMPTY WALLS - Serj Tankian
25. 28. 03. WHO'S FUCKING WHO - Lessdress
26. 30. 02. SAD MAN'S TONGUE - Volbeat
27. N. 01. NO WORLD FOR TOMORROW - Coheed and Cambria
28. N. 01. HOME BY THE SEA (LIVE) - Genesis

29. 26. 09. PIOSENKA STARYCH KOCHANKÓW - Raz Dwa Trzy
30. 18. 09. BROTHERS IN ARMS - Metallica


Wypadli:

16. 06. CZAS NASZYCH CZASÓW - Radio Bagdad
25. 08. TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
27. 08. TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
26.01.2008 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #2
 
Szkoda, że GOODBYE PHILADELPHIA opuścił pierwsze miejsce. No ale w WITCH'S BREW widze tu godnego kandydata na jego miejsce Icon_idea Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
26.01.2008 03:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
3 razy Peter i 2 razy Anna Maria! Cóż piekniejszego mógłbym wypatrzyć na Twojej liście? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Pozdrawiam!
30.01.2008 10:27 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
Re: Aro LP not. 9 - 26.01.2008
Jak dla mnie cała pierwsza trójka rewelacyjna, więc wypada mi się tylko cieszyć, a potem po słabszym 4 rewelacyjny Cincotti na 5. Może wkrótce będą 2 na podium (trzeci jak dla mnie znacznie słabszy). A dalej same atrakcje, że wymienię chociażby Afterlife i Zrób co możesz.
Potem chwila odpoczynku, a po niej szkoda, bo lepszy z Bubli aż 5 w dół i nieco później Innuendo też leci. No i już do końca mnóstwo świetnych utworów.
Największy plus to skok Cincottiego o 24 miejsca, minus to spadek Pani Jones.
30.01.2008 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
7/30 wspólnych. Niestety najlepszy utwór chyba już na wylocie (29). Icon_frown Na dodatek kolejny utwór z mojej listy (ostatnio na 4) również na wylocie (30). Icon_frown Czy to już koniec ?
Natomiast zdecydowanie na plus jest to, że nic mnie tu nie straszy.
30.01.2008 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
abd3mz napisał(a):7/30 wspólnych. Niestety najlepszy utwór chyba już na wylocie (29).
Lepiej nic nie mów, bo mój numer pierwszy właśnie wyleciał. Na pociechę mi zostaje, że zadebiutował u Ciebie.
30.01.2008 11:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #7
 
kajman, To już u nikogo więcej nie ma ?
31.01.2008 12:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
abd3mz napisał(a):kajman, To już u nikogo więcej nie ma ?
No nie, ja nie w kontekście mojej listy, ale tak w ogóle. Jest jeszcze u jotema3 zresztą u niego usłyszałem to po raz pierwszy. Przyznam się, że przedtem jakoś mnie do ID nie ciągnęło (szczególnie że Niebo mnie rozczarowało). A po usłyszeniu tego utworu i potem jeszcze Zrób co możesz musiałem mieć tą płytę.
31.01.2008 12:21 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #9
 
Aha. Myślałem, że Cię "uratowałem". Icon_biggrin3 A może jednak...
31.01.2008 12:27 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
abd3mz napisał(a):Aha. Myślałem, że Cię "uratowałem". Icon_biggrin3 A może jednak...
Może jednak u Ciebie wytrwa dłużej niż u jotema3, co zresztą jest prawdopodobne, bo iu niego to już prawie pół roku.
31.01.2008 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
zmiana na pierwszym Icon_mrgreen . "Goodbye Philadelphia" mi sie bardzo podoba, ale "Conquest" jednak bardziej Icon_razz. Ale Cincotti i tak wspaniale - polowa pierwszej szostki jest jego!
super, ze "Saving Us" wciaz na podium.
ciesze sie, ze Gunsi jeszcze do gory. bardzo mi sie podoba ten kawalek. tak sobie jednak mysle, ze jesli w koncu wydaja ChD, to nie wiem czy plyta bedzie robic takie wrazenie jak powinna, bo polowa kawalkow bedzie bardzo dobrze od dawna znana...
szkoda BIA Icon_frown. ale za to super, ze "Disposable Heroes" wchodzi!
31.01.2008 12:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
kleschko napisał(a):Szkoda, że GOODBYE PHILADELPHIA opuścił pierwsze miejsce. No ale w WITCH'S BREW widze tu godnego kandydata na jego miejsce Icon_idea Icon_wink2
Oj będzie się działo w następnym notowaniu. Znaczy juz pojutrze Icon_wink2
31.01.2008 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
Jopkolog napisał(a):3 razy Peter i 2 razy Anna Maria! Cóż piekniejszego mógłbym wypatrzyć na Twojej liście? Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen Pozdrawiam!
No jeszcze jest kilka ładnych utworów na tej liscie Icon_wink2 Też serdecznie Cie pozdrawiam....
31.01.2008 08:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #14
Re: Aro LP not. 9 - 26.01.2008
kajman napisał(a):Jak dla mnie cała pierwsza trójka rewelacyjna, więc wypada mi się tylko cieszyć, a potem po słabszym 4 rewelacyjny Cincotti na 5. Może wkrótce będą 2 na podium (trzeci jak dla mnie znacznie słabszy). A dalej same atrakcje, że wymienię chociażby Afterlife i Zrób co możesz.
Potem chwila odpoczynku, a po niej szkoda, bo lepszy z Bubli aż 5 w dół i nieco później Innuendo też leci. No i już do końca mnóstwo świetnych utworów.
Największy plus to skok Cincottiego o 24 miejsca, minus to spadek Pani Jones.
Cincotti mnie opętał... Starszy Bubelek ma juz swój czas najlepszy za sobą, ale na razie się dzielnie trzyma Icon_smile2
31.01.2008 08:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
abd3mz napisał(a):7/30 wspólnych. Niestety najlepszy utwór chyba już na wylocie (29). Icon_frown Na dodatek kolejny utwór z mojej listy (ostatnio na 4) również na wylocie (30). Icon_frown Czy to już koniec ?
Natomiast zdecydowanie na plus jest to, że nic mnie tu nie straszy.
Numery 29 i 30 są na wylocie .... ale tylko z nazwy utworu. Wykonawcy napewno nie. Nowa Metallica juz jest , a niebawem ukaże swoje nowe oblicze RDT Icon_smile2
No i cieszę się że dla Ciebie moja lista niestraszna jest.... Icon_smile2
31.01.2008 08:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #16
 
kajman napisał(a):Lepiej nic nie mów, bo mój numer pierwszy właśnie wyleciał. Na pociechę mi zostaje, że zadebiutował u Ciebie.
No strasznie sie męczył na liście ledwo 25 miejsce.... Ale na pocieszenie są jeszcze dwie Anie Icon_smile2
31.01.2008 09:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #17
 
ku3a napisał(a):1. ciesze sie, ze Gunsi jeszcze do gory. bardzo mi sie podoba ten kawalek. tak sobie jednak mysle, ze jesli w koncu wydaja ChD, to nie wiem czy plyta bedzie robic takie wrazenie jak powinna, bo polowa kawalkow bedzie bardzo dobrze od dawna znana...
2. szkoda BIA Icon_frown. ale za to super, ze "Disposable Heroes" wchodzi!

1. Gunsi maja szanse zadomowić się w TOP 10 . Poza tym masz rację jeśli chodzi o płytę . Ja juz znam połowę z nich z niewydanej płytki... No i co zrobic z tym fantem.... Chyba jednak cierpliwie czekać. Może zafundują jakieś niespodzianki......
2. Jak usłyszałem tą wersję DH to normalnie szczena mi opadła. No piknie to zagrali Icon_smile2
31.01.2008 09:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 956
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
Aaaa no i zapomniałem dodać wszystkie nowości dźwiga chomik Icon_biggrin3
31.01.2008 10:46 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
Aro napisał(a):Nowa Metallica juz jest , a niebawem ukaże swoje nowe oblicze RDT Icon_smile2
Przyznam się, że ciekawym, co wybierzesz z RDT. Ja i pewnie nie tylko marzylibyśmy o Graniu w zielone, ale to Ty wybierasz.
01.02.2008 12:04 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
Aro napisał(a):
kajman napisał(a):Lepiej nic nie mów, bo mój numer pierwszy właśnie wyleciał. Na pociechę mi zostaje, że zadebiutował u Ciebie.
No strasznie sie męczył na liście ledwo 25 miejsce.... Ale na pocieszenie są jeszcze dwie Anie Icon_smile2
Zawszeć to jakieś pocieszenie, ale Skłamałabym nie budzi mojego zachwytu, a To co nienazwane to dla mnie (jeżeli o czymś nie zapomniałem) najlepszy polski utwór tysiąclecia.
01.02.2008 12:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości