Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 880 - 20.01.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 880 - 20.01.2008
Juz tydzien temu dalem znac, ze tak bedzie, a przez caly tydzien to podtrzymywalem - Strachy na Lachy bardzo mocno prą do przodu. Nie dosc, ze najbardziej osluchany "Czerwony autobus" przesunal sie o kilka oczek do gory, nie dosc, ze "Walka Jakuba z aniołem" spodziewanie i zasluzenie skoczylo o 10 do gory i jest juz w dziesiatce, to jeszcze zadebiutowala "Szklana góra"! "Zadebiutowala"... Coz to slowo oddaje, nic! Tak jak napisalem w poprzednim komentarzu, "Szklana gora" mnie wprost porazila juz od pierwszego przesluchania! Tylko ze wzgledu na poki co mniejsza liczbe przesluchan i to, ze juz nie mialem kogo wyrzucic z trzydziestki, nie udalo sie wejsc na liste juz tydzien temu. "Zyska sławę, królem będzie, kto na szklaną górę wejdzie". "Lecz, choć wielu kusi wejście, jeden tylko ma tam miejsce". "Więc po śladach cudzej krwi, wiedzie wąski ślad na szczyt". "I niejeden całe życie, nie wie, że już był na szczycie". I inne... Ciarki mnie przechodza jak tego slucham...

Tak wiec w tym tygodniu w dziesiatce dwie fenomenalne nowosci. Poza tym zeszlotygodniowe nowosci szturmuja, a podium nie zamierza odpuszczac! To niesprawiedliwe, naprawde niesprawiedliwe, ze tylko jedna piosenka moze byc na pierwszym. Naprawde nie przesadze, jesli napisze, ze w tym tygodniu cala pierwsza piatka zasluguje na pierwsze miejsce! Zabili Mi Żółwia? Tak! Szalenie mi sie podoba ten kawalek! Jak to mozliwe, ze to jest tylko piata pozycja?! Ano mozliwe dlatego, ze na przyklad jest przed nim "Alexander", ktorego nie potrafie sluchac bez jakiegos niewyslowionego bólu. To powinien byc numer jeden! Normalnie to bym napisal, ze bedzie, i to juz za tydzien, ale tak to nic nie jestem w stanie przewidziec... "God Save The Queen"! Alez mnie to kreci od kilku tygodni! Tylko trzecie miejsce? Smiechu warte. A "The Bleeding"?! Cos genialnego! Tekst, wokal, muzyka, EMOCJE! I tylko drugie miejsce... Wygwizdac takiego prowadzacego. Ale co ja poradze, ze Normalsi stworzyli "Nie ma mowy"... Gdy to slysze to w ogole jakbym sie przeniosl w jakis inny swiat... Teraz do walki wlacza sie pewnie Strachy razy 2. Ja juz nie wiem jak to bedzie za tydzien...

I co ma powiedziec taki Dave Gahan? Obydwie jego piosenki z mojej listy nic a nic nie stracily na mojej sympatii, a obydwie sie zsuwaja! Kolejna niesprawiedliwosc. A Serj? Wyglada jakby gruchnal i nagle przestal mi sie podobac. Nic z tych rzeczy. A ze tak polecial - fantastyczna konkurencja w tym tygodniu!

Wlasciwie wszystkie dzisiejsze nowosci juz wczesniej zapowiadalem. Nowy Nick Cave slyszany kilka razy w Antyradiu podobal mi sie od samego poczatku. Bardziej lubie go w jego murder ballads, ale tu pokazuje, ze i w zywszych kawalkach moze wzbudzil w nas emocje. Zawsze lubilem solowe dokonania Micka Jaggera. "Charmed Life" jest kolejnym na to dowodem, yee! Ech, gdyby nowe "przeboje" U2 byly tak piekne jak odrzuty z plyt sprzed 20 lat... To se ne wrati, jak mawiaja w kraju Jozina z Bazin. No wlasnie, nie wiem jak go traktowac. Bo podoba sie szalenie, ale czy uznac go za piosenke? Ale przeciez i Halama byl na mojej liscie, i T-Raperzy Znad Wisly sporo kawalkow u mnie umiescili, no i chocby Radoslaw Rakocz, zeby juz daleko nie szukac. Tak wiec chyba jednak... Nie wiem tylko czy bez "teledysku" bedzie tak samo smieszyc. Zobaczymy za tydzien.

Po wielu tygodniach przerwy wrocilem do plyty "Icky Thump". I znowu chwycilo! Moze byc problem z pojsciem do gory, raczej trzeba bedzie sie skupic na obronie miejsca i utrzymaniu sie na podobnym poziomie jak najdluzej. Sporo tez z powrotem zyskali Avenged Sevenfold. Moze sama pozycja na liscie tego nie odzwierciedla, ale wyrwali sie z pewnego impasu i wrocila mi ochota na czestsze sluchanie tej plyty.

Notowanie 880:

01. 01. 07. 07. Nie ma mowy - Normalsi
02. 02. 06. 06. The Bleeding - Five Finger Death Punch
03. 03. 05. 05. God Save The Queen - Sex Pistols
04. 06. 02. 02. Alexander - Myslovitz
05. 07. 02. 02. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
06. 04. 09. 09. Całkiem sam - Totentanz
07. 17. 01. 01. Walka Jakuba z Aniołem - Strachy na Lachy
08. 05. 22. 22. M.I.A. - Avenged Sevenfold
09. NN. 01. 01 Szklana góra - Strachy na Lachy
10. 08. 10. 10. Piosenka starych kochanków - Raz, Dwa, Trzy

11. 09. 07. Saw Something - Dave Gahan
12. 12. 03. Londyn - LED
13. 10. 11. Brothers In Arms - Metallica
14. 11. 03. A Little Lie - Dave Gahan
15. 14. 09. No Jesus Christ - Seether
16. NN. 01. Dig, Lazarus, Dig!!! - Nick Cave & The Bad Seeds
17. 20. 02. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
18. 21. 02. Czerwony autobus - Strachy na Lachy
19. 29. 02. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
20. NN. 01. Charmed Life - Mick Jagger
21. 22. 19. Długa droga w dół - Happysad
22. 16. 13. Endlessly - Muse
23. 15. 18. Empty Walls - Serj Tankian
24. 18. 06. Elect The Dead - Serj Tankian
25. 24. 11. Let's Dance To Joy Division - The Wombats
26. 23. 21. If You Were A Sailboat - Katie Melua
27. 27. 11. Conquest - The White Stripes
28. NN. 01. Wave Of Sorrow (Birdland) - U2
29. 28. 08. Prisoners - Clawfinger
30. 26. 11. Tears Fall - David Knopfler & Jule Neigel

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

13. 05. Karp 07 - Przyjaciele Karpia
19. 21. Wesołych Świąt - Róże Europy
25. 21. Goodbye - Lionel Richie
30. 13. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 868:

01. 01. 07. 07. Soliloquium - Normalsi
02. 02. 03. 03. Hourglass - Dave Gahan
03. 06. 02. 02. Autor - Strachy na Lachy
04. 03. 09. 09. Nieból - Totentanz
05. 04. 11. 11. Elect The Dead - Serj Tankian
06. NN. 18. 01. Icky Thump - The White Stripes
07. 08. 11. 11. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
08. 09. 19. 19. Absolution - Muse
09. 05. 19. 19. Nieprzygoda - Happysad
10. 07. 15. 15. Ship Of Dreams - David Knopfler
21.01.2008 11:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
4/30 wydaje się mało, ale 3 utwory u mnie poza 30, a kolejne 3 niedawno wypadły:
Mój Top3:
Cytat:10. 08. 10. 10. Piosenka starych kochanków - Raz, Dwa, Trzy
01. 01. 07. 07. Nie ma mowy - Normalsi
13. 10. 11. Brothers In Arms - Metallica
Nie znam (pogrubione już pobrane):
Cytat:02. 02. 06. 06. The Bleeding - Five Finger Death Punch
04. 06. 02. 02. Alexander - Myslovitz
14. 11. 03. A Little Lie - Dave Gahan
15. 14. 09. No Jesus Christ - Seether

19. 29. 01. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
21. 22. 19. Długa droga w dół - Happysad
22. 16. 13. Endlessly - Muse
24. 18. 06. Elect The Dead - Serj Tankian
29. 28. 08. Prisoners - Clawfinger
30. 26. 11. Tears Fall - David Knopfler & Jule Neigel
Nic mi nie przeszkadza. Icon_smile2
21.01.2008 11:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):19. 29. 02. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
tak się czepiłem tego kawałka (leci 4 raz) a tu awans o 10 pozycji w ... pierwszym tygodniu na liście Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.01.2008 12:05 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #4
 
Hmm... Strachy na Lachy. Icon_wink2
Nowości mi jakos mało odpowiadają. Kolejna lista z Mickiem Jaggerem. Icon_wink2
Już chciałem powiedzieć że Top10 się prawie w ogóle nie zmieniło. No właśnie.. prawie.
Co ja widzę! SNL o 10 w górę. Icon_wink2 Brawo. I to z właściwym utworem.
Metallica spada.. buu. Icon_frown
Może Led Zeppelin by tak wszedł tez u Ciebie? Icon_mrgreen
22.01.2008 12:05 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #5
 
ku3a napisał(a):19. 29. 02. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
tak się czepiłem tego kawałka (leci 4 raz) a tu awans o 10 pozycji w ... pierwszym tygodniu na liście Icon_wink2
ku3a napisał(a):28. NN. 01. Wave Of Sorrow (Birdland) - U2
najlepsza nowość!!!
ku3a napisał(a):13. 05. Karp 07 - Przyjaciele Karpia
19. 21. Wesołych Świąt - Róże Europy
25. 21. Goodbye - Lionel Richie
tylko Lionela żal... Icon_frown

a Normalsi - właśnie lecą...

miała być EDYCJA poprzedniego postu i namieszałem znów. Bo poprzednio miałem tylko podejrzeć a wysłałem. Teraz chciałem wyedytować, ale przekopiowałem i ... no nie ważne brak treningu.. Icon_mrgreen

Normalnie nie nadążam, a gdzie forum lp3, lpmn... Icon_frown
a we czwartek odcinają mi neostradę i w nowym miejscu podłączą mi w ciągu ... max 21 dni Icon_frown No cóż trzeba będzie się nieco posiłkować modemem Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.01.2008 12:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Yacy napisał(a):tak się czepiłem tego kawałka (leci 4 raz) a tu awans o 10 pozycji w ... pierwszym tygodniu na liście Icon_wink2
Icon_lol Icon_lol
dzieki! poprawione.
22.01.2008 12:14 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
Wprowadż Jozina, wprowadź Jozina - to pierwsze co mi przychodzi na myśl po przeczytaniu komentarza...kto wie czy i u mnie sie nie pojawi, naprawdę Icon_biggrin...A podobno oszołomieni sukcesem twórcy tej piosenki chcą nagrać jej polską wersje!
Ok przejdźmy do notowania ;] Top tym razem mi się troszkę mniej podoba. Bardzo lubię lidera, ale kawałki z drugiej części 10 mogłyby wyprzedzić te na 2,3,4 miejscu. Strachy na Lachy bardzo fajne, spokojnie ze Szklaną Górą mogą atakować lidera. Nawet wielkie M.I.A. spada i to aż 3 pozycje, jak na tą strefę listy i jak na taki kawałek szlagierowy to musi być straszny cios Icon_wink Gahan spada, ale wiem, że go kochasz, a wszystko przez te jeszcze bardziej ukochane kawałki z miejsc 1-10 Icon_razz2 Drugi Gahan to samo. Little Lie fantastyczne, narazie ,,kurzy się'' plik, ale to i u mnie kiedyś zadebiutuje. Narazie tak jak pisałem już kilka razy musi się wyszaleć Deeper And Deeper oraz Saw Something...którego jednak na liście nie ma jeszcze Icon_biggrin Metallica w dół. Planujesz coś z ich akustycznego koncertu jeszcze wprowadzić na chart?
A cóż tam dalej na liście...no panie Kubo, Nick Cave to klasa! I jest u ciebie. Wspaniała nowina. Murder Ballads faktycznie piękna płyta, ale ja polecam najbardziej Let Love In z 1994. Ta płyta mną wstrząsnęła i uznaje ją za jedną z najlepszych w historii muzyki. Wspinaczka pewnej rewolucji chyba powinna mieć zapisaną ilość tyg w cyfrze 2, a nie jeden? Miło zobaczyć Bruce'a na liście, dobre nagranie, jest i u mnie, ale chyba to nie to samo co 1 singiel. Z drugiej strony znam płytę i mam obawy czy w ogóle jest szansa na lepsze nagranie na małym krążku. Micka Jaggera nie znam, nie ciągnie mnie, jestem sceptyczny do jego dokonań, bo nie wiem czy jego solowa muzyka różni się jakoś znacząco od tej z RS (która jest średniawa). W sumie słyszałem, że gra troche bardziej popowo niż w RS? Eee nawet jeśli - to i tak nie zachęca mnie wcale. Tankian niby świetny, ale i tak spada z powodów tych samych co Gahan...ale to akurat nie jest dla mnie powodem do płaczu. Pięknie trzyma się Melua i The Wombats którzy przestali leeeeecieć w dół. U2 znów? Kolejna lista, którą pochłonęła ta piosenka? I ja ją bardzo polubiłem, ale raczej się u mnie nie znajdzie...choć skoro Józek z Bagiej mógłby wejść...no zobaczymy, zobaczymy..to nie ja decyduje kto wchodzi u mnie na listę, tylko muzyka Icon_razz2 TWS już 11 tyg z Conquest na liście? Ale zleciało....wydawało mi się, że krócej. W każdym bądź razie szkoda, że już na wylocie, ale może jeszcze unikną losu..no właśnie i tu zaczyna się Fest Icon_wink Pif Paf i po Lionerze, Różach, Karpiu i Happysad. Odstrzał znakomity. Gratulacje Icon_wink
Wśród płyt cieszy powrót Ickyego, liczę na jakieś nowe kawałki z tej płyty (moje ulubione to I'm Slowly Turning Into You i Little Cream Soda) David Gahan na podium Icon_smile Hmm coś skromne ostatnie w płytach ci idzie...chyba nie masz czasu na więcej co? A szkoda, bo słuchasz ciekawych rzeczy i widziałbym chętnie więcej nowych utworów...ok nie spodziewam się sytuacji takiej jak u mnie że co week nowa 10, ale.....Icon_wink

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2008 12:28 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
saferłel napisał(a):A podobno oszołomieni sukcesem twórcy tej piosenki chcą nagrać jej polską wersje!
ja bym raczej nie chcial. polowe klimatu tworzy czeski język Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Gahan spada, ale wiem, że go kochasz
ciiiii, bo jeszcze panna Lilian to zobaczy i bedzie zazdrosna Icon_lol .
saferłel napisał(a):Metallica w dół. Planujesz coś z ich akustycznego koncertu jeszcze wprowadzić na chart?
na razie nie, juz dawno zadnego z tych dwoch koncertow nie sluchalem. choc moze jak poslucham po przerwie to cos mnie mocno chwyci. z Metallika wszystko jest mozliwe Icon_smile2.
saferłel napisał(a):W sumie słyszałem, że gra troche bardziej popowo niż w RS?
moze "popowo" to bym nie powiedzial, ale bardziej melodyjnie.
saferłel napisał(a):to nie ja decyduje kto wchodzi u mnie na listę, tylko muzyka Icon_razz2
Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
saferłel napisał(a):TWS już 11 tyg z Conquest na liście? Ale zleciało....wydawało mi się, że krócej.
teraz to trzeci tydzien, a wczesniej byli przez 2 miesiace pol roku wczesniej Icon_mrgreen
saferłel napisał(a):W każdym bądź razie szkoda, że już na wylocie, ale może jeszcze unikną losu
poki co 28, 27, 27, wiec jeszcze nie jest zle, a poza tym maja apetyty raczej na pojscie do gory, a nie bronienie sie przed spadkiem Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Pif Paf i po Lionerze, Różach, Karpiu i Happysad. Odstrzał znakomity. Gratulacje Icon_wink
wiedzialem, ze Ty sie z tego ucieszysz Icon_lol
saferłel napisał(a):Hmm coś skromne ostatnie w płytach ci idzie...chyba nie masz czasu na więcej co?
w sensie, ze male rachy czy ze malo nowosci? bo plyt ciagle slucham po kilkanascie tygodniowo tylko ze ja wole glebiej poznawac poszczegolne albumy i takiej sytuacji jak u Ciebie na pewno nie bedzie Icon_wink2. A fakt ze w ostatnim tygodniu sporo czasu mi pochlonelo sluchanie Zeppelinow i odsluchiwanie dwoch ostatnich Minimaxow, zeby sprawdzic ktory to "Londyn" zostal przez Kaczkowskiego zagrany Icon_razz.
22.01.2008 01:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
Ok, to ja pewnie się skuszę na Jaggera, ty pomyśl koniecznie o Józku Icon_razz2

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2008 01:26 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #10
 
04. 06. 02. 02. Alexander - Myslovitz
Stary, ale jary Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
22.01.2008 01:34 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):03. 03. 05. 05. God Save The Queen - Sex Pistols
Mnie też to strasznie kręci , choć w tym tygodniu poleciało. Po prostu straszny ścisk w top 10. Może za tydzien się odbije...
ku3a napisał(a):16. NN. 01. Dig, Lazarus, Dig!!! - Nick Cave & The Bad Seeds
Nick Cave w świetnej formie. Zaczyna mi się też bardzo podobać ten utwór
ku3a napisał(a):28. NN. 01. Wave Of Sorrow (Birdland) - U2

Widzę że chwycił Ciebie też ten utwór. I bardzo dobrze Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):27. 27. 11. Conquest - The White Stripes
I co z tym fantem... Naprawdę zaczyna się pocić na Twojej liście. Może jeszcze się podniesie. Liczę na to. Icon_biggrin3
22.01.2008 10:40 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
SERJ TANKIAN W POLSCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Eeeeeeeeeeeee, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaa.
wlasnie sie dowiedzialeeeeeeeeeeeeem.
yeeeeeeeeeeeaah Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
11 kwietnia w Stodole!!!
22.01.2008 11:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
ku3a napisał(a):"Zyska sławę, królem będzie, kto na szklaną górę wejdzie". "Lecz, choć wielu kusi wejście, jeden tylko ma tam miejsce". "Więc po śladach cudzej krwi, wiedzie wąski ślad na szczyt". "I niejeden całe życie, nie wie, że już był na szczycie".
Tekst rzeczywiście świetny. Ostatnio w ogóle słuchałem Kaczmarskiego tylko i wyłącznie dla tekstów. Nie spodziewałem się, że odnajdę w nich tyle pięknych słów.
Muzycznie nie jest najlepszy. Taka "Walka Jakuba z Aniołem" nigdy mnie nie zaiteresowała, aż do momentu kiedy posłuchałem wersji SNL.
ku3a napisał(a):Strachy na Lachy bardzo mocno prą do przodu
A wczoraj słuchałem płyty "Piła Tango" i chyba jednak to ona jest moją ulubioną. Nieoczekiwanie zauważyłem że każda tam piosenka jest dobrze przeze mnie znana i nie moge powstrzymać się od śpiewania ich. Icon_razz
ku3a napisał(a):Zabili Mi Żółwia? Tak! Szalenie mi sie podoba ten kawalek!
Cieszę sie bardzo. Gdybym wrzucił to na liste, kiedy miałem tylko wersję demo może miałby u mnie większe sukcesy. W każdym razie bardzo kibicuję jej tutaj.
Ta końcowa puenta jest najlepsza: Icon_mrgreen
"Szukam kontaktu z dziewczętami
W celu połączenia się ustami
Sialalalala zrób mi dobrze w rytmie ska!
Sialalalala... " Icon_razz

Niestety happysad w odwrocie. Tylko "DDwD" jakoś się trzyma.
Robisz "Goodbye" dla niektórych piosenek. Święta już się definitywnie skończyły.
David K. na dwóch listach okupuje ostatnie miejsce. Za tydzień chyba podwójny spadek.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
22.01.2008 03:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):SERJ TANKIAN W POLSCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
Eeeeeeeeeeeee, aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aaaaaaaaaaaaaaaa.
wlasnie sie dowiedzialeeeeeeeeeeeeem.
yeeeeeeeeeeeaah Icon_exclaim Icon_exclaim Icon_exclaim
11 kwietnia w Stodole!!!

Z darmowym biletem może bym poszedł ;P

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2008 04:01 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
tadzio3 napisał(a):Nie spodziewałem się, że odnajdę w nich tyle pięknych słów.
Muzycznie nie jest najlepszy.
no wlasnie. mnie on nigdy nie zainteresowal, bo zanim dotarlem do tekstu, muzyka i interpretacja zdazyla mnie zniechecic.
tadzio3 napisał(a):Ta końcowa puenta jest najlepsza: Icon_mrgreen
ano Icon_wink2. ale calosc mnie tak jakos pozytywnie nastraja, przez to bardzo to lubie.
tadzio3 napisał(a):Niestety happysad w odwrocie. Tylko "DDwD" jakoś się trzyma.
no wlasnie, trzeci raz pod rzad wypada z listy jakas ich piosenka...
22.01.2008 05:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #16
Re: notowanie 880 - 20.01.2008
ku3a napisał(a):Nowy Nick Cave slyszany kilka razy w Antyradiu podobal mi sie od samego poczatku. Bardziej lubie go w jego murder ballads, ale tu pokazuje, ze i w zywszych kawalkach moze wzbudzil w nas emocje.
Was? To jestescie dwoch, czy jak?
ku3a napisał(a):Zawsze lubilem solowe dokonania Micka Jaggera. "Charmed Life" jest kolejnym na to dowodem, yee!
Yee, mamy juz DWA wspolne utwory na listach! Icon_biggrin
22.01.2008 06:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 883
Dołączył: Aug 2007
Post: #17
 
O notowaniu nie pisze bo myśle ze wiesz co o nim uważam... Icon_razz
Nadal trzymam kciuki za spadachroniarzy... Icon_wink2 Zaczynam się zastanawiać czy przy kibicowaniu moim ulubionym rewelacjom na Twojej liście nie okazałyby sie skuteczne pompony? Icon_mrgreen Icon_wink2

ku3a napisał(a):
saferłel napisał(a):Gahan spada, ale wiem, że go kochasz
ciiiii, bo jeszcze panna Lilian to zobaczy i bedzie zazdrosna Icon_lol .
próbujesz mnie prowokować, Kubo Icon_wink2
22.01.2008 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Tutaj Kuba zwraca się do ogółu Icon_razz2 Podkreślając w ten sposób wymowę tego zdania Icon_smile Zakłada może, że każdemu powinien się Nick podobać, a zawsze jest też szansa, ze miał na myśle mnie jako 2 osobą, no bo ja Nicka uwielbiam Icon_biggrin

EDIT - właśnie zobaczyłem, że Metallica przesunęła premierę płyty z kwietnia na wrzesień Icon_biggrin, pewnie cię to zainteresuje....aha najwcześniej we wrześniu płyta będzie, a więc ja stawiam na kwiecień/maj 2009 (tak samo jak z Cure będzie Icon_biggrin)
Bawimy się chyba w drugie Guns n Roses.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2008 07:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
saferłel napisał(a):właśnie zobaczyłem, że Metallica przesunęła premierę płyty z kwietnia na wrzesień
heh, a ja sie nastawialem, ze na koncercie beda juz promowac nowe kawalki...
ale jesli to ma sprawic, ze plyta bedzie lepsza to ja poczekam. na pewno i tak bedzie czego sluchac przez te pol roku. dzieki za info!
22.01.2008 08:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #20
 
A powiedz mi co sądzisz o ich ostatnim albumie St. Anger?
Wiesz...niby od premiery przedostatniej płyty do czasów St. Anger minęło 5 lat, a jednak z tego co widzę na RYM niekoniecznie odbiło się to na wielkości tej płyty. Na 2000 głosów (ładny wynik), średnia to jednak tylko 2.01 :/ Nie znam płyty, nie oceniam, ale można by założyć, że to niezły shit, skoro osiągnął taki wynik....
Oczywiście trzymam kciuki za Metallice, za nowy album, dobrej muzyki nigdy za wiele. Jeszcze jakby nagrali swoją wersje Only Happy When It Rains mhmhmh...marzenia.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.01.2008 09:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości