Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1038 - 30.01.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1038 - 30.01.2011
Często jest tak, że po okresie posuchy przychodzi dobrobyt. Muzyczny okres posuchy miałem przez większość stycznia, kiedy to nie poznawałem tak dużo nowych nagrań jak zwykle. Odbiło to się na liczbie nowości na liście. Po powrocie z urlopu sporo nadrobiłem, a zbiegło się to z wyraźnym rozruszaniem rynku, zapowiada się wiosenny wysyp nowości. W tym tygodniu więc aż 6 nowości na liście, z których większość pojawiła się na innych prywatnych listach, ale akurat najwyżej notowanej nie ma chyba nigdzie. Mam nadzieję, że jedynie na razie. Zespół Mr. Big znany jest głównie z ballad, a ponadto można było mieć wrażenie, że oni już zakończyli działalność. Teraz okazuje się, że po 10 latach wydali kolejną płytę i jest to kawał mocnego grania. Nie dość, że singlowe "Undertow" jest najwyżej notowaną nowością w piosenkach to jeszcze cała płyta "What If..." przeskakuje do pierwszej dziesiątki i to jak - od razu na podium! Na liście nie było widać dominacji Kings of Leon. Owszem, pierwsze miejsca na obydwu listach, ale w piosenkach oprócz lidera był tylko pierwszy singiel, które radził sobie, trzeba powiedzieć, tak sobie. Siła tej płyty jest jednak równość i to, że nie mam jej dosyć, żaden utwór mnie nie nudzi. Od początku jednak "The End" był tym utworem który mocno się dla mnie wyróżniał. Jak zwykle u nich - świetne rozpoczęcie albumu. Podobnie jest z Motörhead - oprócz singla, który jest na liście bardzo wysoko od początku mam na płycie innego ulubieńca - "Rock 'n' Roll Music". Przy trochę zwiększonej częstotliwości słuchania nie było żadnych problemów, żeby wejść na listę. Na drugą płytę White Lies czekałem z dużą niecierpliwością. Po pierwszych kilku przesłuchaniach wydaje się jednak, że będzie bardzo ciężko spełnić oczekiwania... "Bigger Than Us" co prawda się podoba i na listę trafia, ale w tej chwili nie wydaje mi się, żeby to był kawałek który będzie rozdawać karty w pierwszej dziesiątce. Dobrze zatem, że od czasu do czasu pojawiają się nowe grupy, które na sobie skupią uwagę, tak jak obecnie ma to miejsce w przypadku Beady Eye. Zapowiada się nader ciekawie. Choć z drugiej strony nie jest to jakąś wielką niespodzianką, jeśli członkami grupy są starzy wyżeracze. Niespodzianką jest natomiast to, że spodobała mi się nowa piosenka Ayo. Dotychczasowe jej nagrania w większości potwornie mnie nudziły, a "I'm Gonna Dance" od pierwszego przesłuchania się spodobało. Czy powodem jest to, że to najbardziej energetyczna ze znanych mi jej piosenek? Eels to projekt który poznałem dopiero 2 lata temu dzięki płycie "Hombre Lobo", ale na tyle mocno mnie ona ujęła, że zapragnąłem poznać całą wcześniejszą twórczość. Najnowsza płyta, "Tomorrow Morning", nie podobała mi się już tak mocno i nawet nie przebiła się do dziesiątki. Po kilkunastu tygodniach przerwy wróciłem do niej, po tym jak w końcu zdobyłem ją na CD. Efekt jest nadspodziewanie dobry, ponieważ po drugim tygodniu jest już w pierwszej dziesiątce, po raz pierwszy. Oby tak dalej.

Notowanie 1038:

01. 01. 07. 07. Pyro - Kings of Leon
02. 02. 07. 07. Mój miły rolniku - Żywiołak
03. 03. 12. 12. Victim - Avenged Sevenfold
04. 09. 02. 02. Barbra Streisand - Duck Sauce
05. 05. 08. 08. Love Lives - Steven Tyler
06. 06. 04. 04. Get Back In Line - Motörhead
07. 04. 06. 02. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
08. 10. 02. 02. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown
09. 07. 07. 07. The Movie On Your Eyelids - Placebo
10. 08. 05. 05. Good Day Today - David Lynch

11. 43. 03. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
12. 13. 10. Granda - Brodka
13. 39. 02. Rolling In The Deep - Adele
14. 20. 09. Summertime Suicide - Murderdolls
15. 11. 10. Power Room Collapse - Rebekka Bakken
16. 12. 13. The Sign - Red Box
17. 17. 48. doDekafonia - Strachy na Lachy
18. 19. 124. All Nightmare Long - Metallica
19. 22. 33. Invisible Light - Scissor Sisters
20. 26. 10. Legia Pany - TPN 25
21. 14. 08. X-M@$ - Corey Taylor
22. 15. 07. Christmas Was Better In The 80's - The Futureheads
23. 16. 14. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
24. 18. 06. To Kill You With a Kiss - Katie Melua
25. 21. 10. Whiteout - Zeraphine
26. 25. 22. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
27. 33. 09. Rated X - The White Stripes
28. 23. 16. Iridescent - Linkin Park
29. 24. 11. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
30. NN. 01. Undertow - Mr. Big
31. NN. 01. The End - Kings of Leon
32. 29. 15. Well Well Well - Duffy
33. 30. 12. Everything - Anathema
34. NN. 01. The Roller - Beady Eye
35. 32. 25. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
36. 34. 04. World of Fantasy - Helloween
37. 28. 05. Fuck You - Cee-Lo Green
38. 27. 07. Christmas Lights - Coldplay
39. 31. 15. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
40. NN. 01. I'm Gonna Dance - Ayo
41. 41. 46. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
42. NN. 01. Rock 'n' Roll Music - Motörhead
43. 44. 20. Running Out - Scissor Sisters
44. NN. 01. Bigger Than Us - White Lies
45. 48. 05. (I Can't Make It) Another Day - Michael Jackson & Lenny Kravitz
46. 35. 27. Another Way To Die - Disturbed
47. 36. 25. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
48. 42. 08. Rape This Day - Tomahawk
49. 47. 33. Hate Worldwide - Slayer
50. 45. 19. All Night Long - Buckcherry

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

37. 16. Burning In The Skies - Linkin Park
38. 14. Niedźwiedź Janusz - Zacier
40. 10. Radioactive - Kings of Leon
46. 16. Deserving? - Serj Tankian
49. 13. Imperfect - Stone Sour
50. 08. 17 Hills - Thomas Dolby

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1026:

01. 01. 10. 10. Come Around Sundown - Kings Of Leon
02. 02. 04. 04. Endlessly - Duffy
03. NN. 01. 01. What If... - Mr. Big
04. 05. 14. 14. Słabo?! - TPN 25
05. 06. 15. 12. Nightmare - Avenged Sevenfold
06. NN. 01. 01. Tomorrow Morning - Eels
07. 04. 06. 06. The Wörld is Yours - Motörhead
08. 03. 09. 09. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance
09. 07. 08. 08. Plenty - Red Box
10. 08. 48. 48. Dodekafonia - Strachy na Lachy

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

09. 16. 16. A Thousand Suns - Linkin Park
10. 17. 10. Audio Secrecy - Stone Sour

--------------------------

11. Please Hammer Don't Hurt'em - MC Hammer
12. Michael - Michael Jackson
13. Ritual - White Lies
14. Audio Secrecy - Stone Sour
15. A Thousand Suns - Linkin Park
16. We're Here Because We're Here - Anathema
17. The Final Frontier - Iron Maiden
18. Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta - Zacier
19. Streets of Heaven - John Illsley
20. Floating Into The Night - Julee Cruise
02.02.2011 05:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #2
 
Perfect faktycznie zdecydowanie nabrał formy Icon_smile2
Duck Sauce wyżej niż Steven Icon_eek2 - nie wierzę...
Adele +26 Icon_biggrin3 tu już lepiej Icon_biggrin
z nowości najlepsze "The End".
02.02.2011 05:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 701
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):01. 01. 07. 07. Pyro - Kings of Leon
świetnie się trzymają
Cytat:04. 09. 02. 02. Barbra Streisand - Duck Sauce
czyżby to u ciebie to nagranie odniosło największy sukces ...
Cytat:11. 43. 03. Trzeba żyć - Perfect i Patrycja Markowska
muszę wreszcie sprawdzić to nagranie skoro go wszyscy tak chwalą, choć z powodów Patrycji ciągle mam opory
Cytat:37. 16. Burning In The Skies - Linkin Park
u mnie walczą o szczyt a u ciebie już poza listą

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
02.02.2011 09:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #4
 
Dawnom tu nie pisał, więc do rzeczy.
Dobrze że w pierwszej dziesiątce są nadal utwory które bardzo lubię . Icon_smile2
Mr Big poznałem jeszcze pod koniec 2010 . kurcze tylko jakoś bardzo przeciętnie mi się tego słuchało. Może patentem będzie posłuchać zupełnie oddzielnie pojedynczego utworu np. Twojego "singla".
Zamrożona gołda Icon_wink2 mnie nadal bardzo się podoba, tak mniej więcej na tym samym poziomie, a u Ciebie wykonuje pikujący lot w dziwnym kierunku .
The End, oj tak ,bardzo cieszy. To mój ulubiony jak się okazało utwór KOL-a . Icon_biggrin3
Odliczanie Soniświra 2011 trwa , natomiast Slayer odlicza kolejne tygodnie i przepiękne wspomnienia koncertu, który mógłbym zaliczyć do czołówki pierwszej dekady XXI w.

I na koniec przykro trochę, no ale nie mogłem.... Icon_wink2
Tylko mi nie mów, że Barbra podoba Ci się bardziej w tej chwili od All Nightmare Long . Skandal Icon_razz
No cóż będę to musiał jakoś przeżyć., choć dobity jestem już dziś na maxa.
To drugi wstrząs .
Chwilę po informacji Pawła na temat końca The White Stripes. Icon_frown
02.02.2011 10:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
 
sympatyczne nowości, nie znam tylko I'm Gonna Dance - Ayo , ale tytuł nie zachęca do słuchania. Widziałem dobre recenzje Mr. Big, więc chyba sięgnę po to nagranie. Cieszę się z wysokiej pozycji Shinedown, natomiast Duck Sauce na 4 miejscu, załamujesz mnie, to jest okropność. Na szczycie utwór, który na szczyt zasługuje.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
07.02.2011 12:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Tomekk napisał(a):Duck Sauce wyżej niż Steven Icon_eek2 - nie wierzę...
no nie, przecież nie można porównywać kogoś kto jest na fali z kimś kto szczyt formy ma już za sobą Icon_razz. pogadamy jeśli w podsumowaniu roku będzie wyżej Icon_wink2.
Szymek79 napisał(a):czyżby to u ciebie to nagranie odniosło największy sukces ...
w zeszłym tygodniu było najwyżej, jeśli wierzyć temu, co było podane na forumowej Icon_razz.
Cytat:u mnie walczą o szczyt a u ciebie już poza listą
ale 4 miesiące posiedzieli Icon_smile2. co prawda do dziesiątki nie weszli, ale pozostawili bardzo dobre wrażenie.
Aro napisał(a):Mr Big poznałem jeszcze pod koniec 2010 . kurcze tylko jakoś bardzo przeciętnie mi się tego słuchało.
hmm, ciekawe, bo mnie już od drugiego przesłuchania mocno złapało Icon_smile2.
Aro napisał(a):Zamrożona gołda Icon_wink2 mnie nadal bardzo się podoba, tak mniej więcej na tym samym poziomie, a u Ciebie wykonuje pikujący lot w dziwnym kierunku .
no ale ile już jest na liście i jakie sukcesy odniosła Icon_smile2. może się udać na zasłużony odpoczynek i wreszcie odespać Icon_wink2.
Aro napisał(a):Slayer odlicza kolejne tygodnie i przepiękne wspomnienia koncertu, który mógłbym zaliczyć do czołówki pierwszej dekady XXI w.
masz na myśli całe Sonisphere? jeśli tak, to zdecydowanie się zgadzam! Icon_biggrin3
Aro napisał(a):I na koniec przykro trochę, no ale nie mogłem.... Icon_wink2
tak, wiem, wiem Icon_wink2.
Aro napisał(a):Tylko mi nie mów, że Barbra podoba Ci się bardziej w tej chwili od All Nightmare Long
no ale przecież pojedynczy tydzień o niczym nie świadczy Icon_wink2.
Aro napisał(a):Chwilę po informacji Pawła na temat końca The White Stripes. Icon_frown
i jakoś się okazało to nie był koniec fatalnych wieści w zeszłym tygodniu...
dziobaseczek napisał(a):nie znam tylko I'm Gonna Dance - Ayo , ale tytuł nie zachęca do słuchania
nie ma to jak oceniać piosenkę po tytule Icon_wink2. tytuł Shinedowna też nie jest powalający, prawda? a mimo wszystko:
dziobaseczek napisał(a):Cieszę się z wysokiej pozycji Shinedown
Icon_wink2
dziobaseczek napisał(a):Widziałem dobre recenzje Mr. Big, więc chyba sięgnę po to nagranie.
kawał porządnego klasycznego rocka. bardzo mi się podoba!
dziobaseczek napisał(a):Duck Sauce na 4 miejscu, załamujesz mnie, to jest okropność.
zdawałem sobie sprawę z ryzyka Icon_wink2. wiem, że to jest "obiektywnie" słabe, ale cóż pocznę jak mi się podoba i powoduję, że się uśmiecham Icon_smile2.
dziobaseczek napisał(a):Na szczycie utwór, który na szczyt zasługuje.
i już od kilku tygodni nie chce z tego szczytu zejść Icon_smile2.
07.02.2011 02:40 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
ku3a napisał(a):19. 22. 33. Invisible Light - Scissor Sisters
Znowu do góry! Cieszę się! To u mnie cały czas numer jeden...
ku3a napisał(a):34. NN. 01. The Roller - Beady Eye
Fajnie, że też jest u ciebie!
07.02.2011 04:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
To było do przewidzenia, że nowości w końcu zaatakują, kiedy wcześniej było ich jak na lekarstwo.
Cieszy mocny awans Perfectu - teraz już tylko czekać na czołówkę Icon_smile2
Nowy White Lies spodobał mi się i trafi też na moją listę. Też nie wiem czy z większymi sukcesami, ale akurat ja nie miałem żadnych wielkich oczekiwań co do piosenek tego zespołu. W Twoim wypadku to co innego.
Dwaj weterani listy: "doDekafonia", oraz "All Nightmare Long" dzielnie się trzymają i nie widać by chcieli szybko spaść. Za to drugi utwór z udziałem Metallicy spada jednostajnie przyśpieszonym tempem Icon_wink2
Mr. Big puszczałeś w swojej audycji, ale jeszcze nie zdążyłem się wsłuchać. Jak będziesz częściej prezentować ten utwór, to może zachęcisz Icon_smile2
Duck Sauce - bez komentarza.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
07.02.2011 05:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #9
 
ku3a napisał(a):01. 01. 07. 07. Pyro - Kings of Leon
pięknie Icon_wink2
ku3a napisał(a):04. 09. 02. 02. Barbra Streisand - Duck Sauce
nie mogę się doczekać, kiedy już będzie spadać Icon_razz
ku3a napisał(a):13. 39. 02. Rolling In The Deep - Adele
ale za to p[ięknie awansuje Adele, co bardzo mnie cieszy
bardzo lubię 3 nowości: White Lies, Beady Eye i Kings of Leon. Ciekawe czy ci ostatni również wskoczą na pierwsze Icon_wink2
08.02.2011 10:06 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
coście się tak rzucili, żeby komentować dopiero w tym tygodniu? Icon_razz teraz to ja już mam "w szufladzie" nowe notowanie, zrobione jak zawsze w niedzielę Icon_smile2.
1981 napisał(a):Znowu do góry! Cieszę się! To u mnie cały czas numer jeden...
u mnie bardzo stabilna forma od dawna. mimo że w dziesiątce krótko, to jedno w pamięci zostanie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Cieszy mocny awans Perfectu - teraz już tylko czekać na czołówkę Icon_smile2
a w którym miejscu zaczyna się czołówka? Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):nie miałem żadnych wielkich oczekiwań co do piosenek tego zespołu. W Twoim wypadku to co innego.
no właśnie, i na razie cienko to wygląda...
tadzio3 napisał(a):drugi utwór z udziałem Metallicy spada jednostajnie przyśpieszonym tempem Icon_wink2
i tak zdziałał więcej niż przy jego debiucie się spodziewałem Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Mr. Big puszczałeś w swojej audycji, ale jeszcze nie zdążyłem się wsłuchać. Jak będziesz częściej prezentować ten utwór, to może zachęcisz Icon_smile2
zobaczę czy dziś da się wcisnąć Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Duck Sauce - bez komentarza.
dziękuję Icon_wink2.
michal91d napisał(a):nie mogę się doczekać, kiedy już będzie spadać Icon_razz
no proszę, jak to czasem niewiele potrzeba do szczęścia Icon_wink2.
michal91d napisał(a):ale za to p[ięknie awansuje Adele, co bardzo mnie cieszy
a zapowiada się, że Adele na liście będzie znacznie więcej Icon_smile2.
08.02.2011 10:56 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #11
 
ku3a napisał(a):masz na myśli całe Sonisphere? jeśli tak, to zdecydowanie się zgadzam! Icon_biggrin3
tak chodziło mi o cały Festiwal. Icon_smile2
ku3a napisał(a):no ale przecież pojedynczy tydzień o niczym nie świadczy Icon_wink2 .
ale zapisuje się to w statystykach., tak?
A skoro tak jest to może się zdarzyć, że ktoś za kolejne 1000 notowań Tobie wypomni i przypomni jakie to kwiatki spędzały sen z powiek wielu wielbicielom Twojej listy. Icon_wink2
08.02.2011 12:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Aro napisał(a):może się zdarzyć, że ktoś za kolejne 1000 notowań Tobie wypomni i przypomni jakie to kwiatki spędzały sen z powiek wielu wielbicielom Twojej listy. Icon_wink2
jeśli w ogóle za 1000 notowań wciąż będzie powód do rozmawiania o liście i w ogóle będzie możliwość rozmawiania, to już będzie powód do radości Icon_wink2.
08.02.2011 03:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #13
 
No coś Ty. Przecież to dopiero wiek przedemerytalny czyli mniej więcej będziemy sobie liczyć 60-65 lat.
Nie uważasz, że wtedy będziemy w najlepszej formie jeśli chodzi o sprawy muzyczne ? Icon_wink2
08.02.2011 03:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):a w którym miejscu zaczyna się czołówka?
Co najmniej Top 10 Icon_smile2
michal91d napisał(a):nie mogę się doczekać, kiedy już będzie spadać
Teraz to już idealna sytuacja do tego, by w końcu zaczęło spadać. Ma przed sobą długą drogę w dół ("No ile razy?! Razy, razy, razy, razy, razy...") Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.02.2011 04:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 699
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Aro napisał(a):No coś Ty. Przecież to dopiero wiek przedemerytalny czyli mniej więcej będziemy sobie liczyć 60-65 lat.
A nawet mniej. A ja jakbym kiedyś miał 2000 wydanie to bym ledwo 50 lat przekroczył.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
08.02.2011 05:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 112
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):to dopiero wiek przedemerytalny czyli mniej więcej będziemy sobie liczyć 60-65 lat.
raczej o 10 mniej Icon_smile2. bo od pierwszego notowania minęło niecałe 20 lat Icon_smile2.
Aro napisał(a):Nie uważasz, że wtedy będziemy w najlepszej formie jeśli chodzi o sprawy muzyczne ? Icon_wink2
tylko pytanie w jakiej formie będzie nasza pamięć Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Co najmniej Top 10 Icon_smile2
no to najpóźniej jutro powinno się okazać Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Ma przed sobą długą drogę w dół ("No ile razy?! Razy, razy, razy, razy, razy...") Icon_wink2
no widzicie - więc jest kolejny plus - można z większym hukiem spaść Icon_wink2.
08.02.2011 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości