Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1040 - 13.02.2011
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #21
 
zdążyłem ... Icon_wink2

jak przeczytałem nagłówek, to pomyślałem, że królową może być ... Ale jednak nie Icon_razz

The Vaccines skoczyło aż miło. A u mnie tuż za top50, może się uda.
Kolejny skok wykonało R.E.M. A to już u mnie w ... Top 1 0 Icon_cool2

z nowości najbardziej podoba mi się najniższa, jest u mnie blisko Post Breaku Icon_wink2

Roxette się zadomowiło w albumach. A ja się osłuchuję z nową płytą i powoli chyba mam czołówkę Icon_smile2 Z kazji nowej płyty kilka dni temu oglądaliśmy dvd z teledyskami od początku kariery do 2003 (chyba) roku. Super! Świetne kawałki i mimo, że jest ich ok. 30 to ciągiem kapitalnie się tego słucha Icon_smile2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2011 01:44 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #22
 
A jedna Adeli się udało Icon_smile
22.02.2011 02:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
 
Yacy napisał(a):jak przeczytałem nagłówek, to pomyślałem, że królową może być ... Ale jednak nie Icon_razz
Icon_lol to nie było prowokacja, pisząc podtytuł nawet nie pomyślałem o tym, żeby to było dwuznaczne Icon_smile2.
Yacy napisał(a):Roxette się zadomowiło w albumach. A ja się osłuchuję z nową płytą i powoli chyba mam czołówkę Icon_smile2
ja ze 3 razy tej nowej płyty słuchałem, no i na razie do dwudziestki w płytach nie dała rady się dostać. jeszcze będę słuchać.
Yacy napisał(a):Z kazji nowej płyty kilka dni temu oglądaliśmy dvd z teledyskami od początku kariery do 2003 (chyba) roku. Super! Świetne kawałki i mimo, że jest ich ok. 30 to ciągiem kapitalnie się tego słucha Icon_smile2
no pewnie Icon_smile2. utwierdzam się w tym słuchając "Joyride" i "Tourism" Icon_smile2. nie pamiętam czy pytałem wcześniej... Icon_redface2 czy Wy rozważacie przyjazd na ich koncert?
Remo napisał(a):A jedna Adeli się udało Icon_smile
zapraszam na nowe notowanie Icon_wink2. pewnie jutro.
22.02.2011 02:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #24
Re: notowanie 1040 - 13.02.2011
Adele Icon_eek2

ku3a napisał(a):02. 01. 09. 09. Pyro - Kings of Leon
05. 13. 01. 01. The Roller - Beady Eye
07. 04. 04. 04. Barbra Streisand - Duck Sauce
11. 12. 12. Granda - Brodka
12. 23. 02. Post Break-Up Sex - The Vaccines
13. 17. 03. The End - Kings of Leon
23. 26. 11. Rated X - The White Stripes
31. NN. 01. I Follow Rivers - Lykke Li
41. NN. 01. Rumour Has It - Adele
45. NN. 01. I Want The World To Stop - Belle & Sebastian
Generalnie niektórych rzeczy w życiu bym się nie spodziewał Icon_surprised Wspaniale, że debiutują Lykke Lil i Belle & Sebastian! Do tego "The Roller" w top 10! Zaskakuje też Brodka, no Duck Sauce oczywiście Icon_surprised Zaniemówiłem!

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
22.02.2011 03:00 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
 
aaktt napisał(a):Zaniemówiłem!
zakładam, że w pozytywnym, z Twojego punktu widzenia, znaczeniu Icon_smile2. cieszę się.
i po raz kolejny zapraszam na nowe notowanie, które jednych może odrzucić, a inni może znowu zaniemówią Icon_razz.
22.02.2011 03:08 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 137
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #26
 
ku3a napisał(a):czy Wy rozważacie przyjazd na ich koncert?
eee... ja nie wiem... a będą? pewnie jak powiem to będziemy rozważać Icon_mrgreen Tak jak rozważamy nocleg w ... Rybniku 13 czerwca Icon_smile2

edit: to w drodze powrotnej z Rybnika Icon_smile2 Tylko trzeba byłoby znaleźć jakieś ciekawe koncerty np. na 15 i 17.06 Icon_razz

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
22.02.2011 03:17 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
 
no ten czerwiec zapowiada się jakoś masakrycznie koncertowo Icon_mrgreen .
tym bardziej, że rozważam jeden zagraniczny koncert...
22.02.2011 03:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 968
Dołączył: Nov 2007
Post: #28
 
ku3a napisał(a):ale tak jak już w audycji mówiłem - w tej płycie, w tych utworach jest też taki rockowy pazur momentami,
to w takim razie postaram się do końca tygodnia posłuchać płyty Icon_smile2
ku3a napisał(a):no proszę Icon_smile2 . u mnie już kryzys formy, ale przez ponad miesiąc było na podium Icon_smile2 . pozdrowienia dla Ady Icon_smile2 .
a co innego byłoby u niej teraz w czołówce?
Ada odpozdrawia Icon_wink2
Z tych nowszych rzeczy, to ja często słyszę jak sobie słucha Stevena Tylera, Mellisę Etheridge, Strachy oraz Ordinary Brainwash ..a i chyba też A7X Icon_smile2
23.02.2011 11:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 700
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
 
ku3a napisał(a):póki co jeszcze żyjesz, więc zakładam, że wciąż nie słuchałeś
Niektóre kawałki już słuchałem. Da się słuchać Icon_wink2

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.02.2011 12:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 114
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
 
Aro napisał(a):Z tych nowszych rzeczy, to ja często słyszę jak sobie słucha Stevena Tylera, Mellisę Etheridge, Strachy oraz Ordinary Brainwash ..a i chyba też A7X Icon_smile2
wow Icon_biggrin3. to chyba sobie to Ordinary Brainwash sobie przypomnę i wtedy będzie komplet który bardzo lubię Icon_mrgreen .
tadzio3 napisał(a):Da się słuchać Icon_wink2
na większe komplementy nie liczyłem Icon_wink2.
23.02.2011 12:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości