Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1034 - 02.01.2011
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1034 - 02.01.2011
Karnawał - w razie czego będę się trzymać tej linii obrony Icon_wink2. Ale chyba coś w tym jest i choć częściowo jest to powodem tego, że tak dobrze poradziły sobie taneczne nagrania. Bo tu nie tylko chodzi o duży skok do pierwszej dziesiątki Davida Lyncha. Jego się spodziewałem i wręcz w niektórych miejscach zapowiadałem. Faktycznie to "Good Day Today" mocno mnie wzięło, mimo że pierwsze przesłuchanie zdawało się na to nie wskazywać. Nawet nie chodzi też o przebicie się do pierwszej dziesiątki Brodki, po raz pierwszy w historii, choć to i dla mnie samego jest niespodzianka. Nie spodziewałbym się tego nie tylko po tym jak pierwszy raz to usłyszałem, nie tylko gdy zadebiutowało u mnie na liście, ale nawet gdy było już w drugiej dziesiątce, na zapleczu punktowanych miejsc. Przede wszystkim chodzi o dwie nowości tego tygodnia. Cee-Lo Green aż tak bardzo kontrowersyjny chyba nie jest. Podobał się od dawna, ale chyba za rzadko słyszałem i nie rozpatrywałem jako silnego kandydata do debiutu. I proszę - Gnarls Barkley nie dali rady (choć teraz się dziwię), a Cee-Lo Green na listę wszedł. To jednak co pewnie spowoduje załamanie u niektórych obserwatorów mojej listy, to znienawidzone przez część osób Duck Sauce Icon_mrgreen . Cóż zrobić, kiedy utwór wgryza się w umysł i nie chce popuścić, a w czasie słuchania sprowadza uśmiech na twarz i powoduje rytmiczne ruchy głowy Icon_mrgreen. Co więcej, trzecia nowość również w pewnym sensie taneczna - to Michael Jackson z towarzyszeniem Lenny Kravitza. "Hold My Hand" mnie odrzuciło, ale na szczęście stary sentyment do Miechaela zwyciężył i zapoznałem się z całą płytą, a tam kilka ciekawych nagrań. Najlepsze okazało się to, które promowaliśmy także w Radio Orbit.

Notowanie 1034:

01. 01. 03. 03. Pyro - Kings of Leon
02. 03. 08. 08. Victim - Avenged Sevenfold
03. 02. 04. 04. Love Lives - Steven Tyler
04. 07. 03. 03. Mój miły rolniku - Żywiołak
05. 04. 03. 03. The Movie On Your Eyelids - Placebo
06. 05. 04. 04. Power Room Collapse - Rebekka Bakken
07. 06. 07. 07. The Sign - Red Box
08. 27. 01. 01. Good Day Today - David Lynch
09. 08. 02. 02. X-M@$ - Corey Taylor
10. 14. 01. 01. Granda - Brodka

11. 22. 03. Christmas Was Better In The 80's - The Futureheads
12. 10. 09. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
13. 09. 10. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
14. 11. 12. Iridescent - Linkin Park
15. 18. 03. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown
16. 12. 44. doDekafonia - Strachy na Lachy
17. 13. 03. Christmas Lights - Coldplay
18. 15. 120. All Nightmare Long - Metallica
19. 16. 11. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
20. 17. 21. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
21. 25. 08. Everything - Anathema
22. 19. 18. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
23. 20. 07. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
24. 21. 29. Invisible Light - Scissor Sisters
25. 43. 03. Get Back In Line - Motörhead
26. 28. 06. Whiteout - Zeraphine
27. 23. 11. Well Well Well - Duffy
28. 24. 13. Burning In The Skies - Linkin Park
29. 26. 11. Niedźwiedź Janusz - Zacier
30. 35. 06. Legia Pany - TPN 25
31. 29. 23. Another Way To Die - Disturbed
32. 31. 05. Rated X - The White Stripes
33. 34. 21. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
34. 42. 02. To Kill You With a Kiss - Katie Melua
35. NN. 01. Barbra Streisand - Duck Sauce
36. 36. 04. Rape This Day - Tomahawk
37. 30. 07. Radioactive - Kings of Leon
38. 32. 16. Running Out - Scissor Sisters
39. NN. 01. Fuck You - Cee-Lo Green
40. 33. 05. 17 Hills - Thomas Dolby
41. 40. 05. Summertime Suicide - Murderdolls
42. 41. 42. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
43. 38. 29. Hate Worldwide - Slayer
44. 39. 15. All Night Long - Buckcherry
45. 45. 02. Wildlife - Bad City
46. NN. 01. (I Can't Make It) Another Day - Michael Jackson & Lenny Kravitz
47. 37. 12. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
48. 44. 09. Lesson Learned - Alice in Chains
49. 46. 22. Any Which Way - Scissor Sisters
50. 48. 10. Imperfect - Stone Sour

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

47. 12. Over The Love - Skunk Anansie
49. 05. Whole Lotta Love - Carlos Santana & Chris Cornell
50. 26. Old Mary - The Dead Weather

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1022:

01. 01. 06. 06. Come Around Sundown - Kings Of Leon
02. 02. 10. 10. Słabo?! - TPN 25
03. 06. 04. 04. Plenty - Red Box
04. 03. 11. 08. Nightmare - Avenged Sevenfold
05. 04. 05. 05. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance
06. 05. 44. 44. Dodekafonia - Strachy na Lachy
07. 10. 02. 02. The Wörld is Yours - Motörhead
08. 07. 11. 11. Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta - Zacier
09. 08. 13. 13. A Thousand Suns - Linkin Park
10. 09. 14. 07. Audio Secrecy - Stone Sour

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

-

--------------------------

11. Endlessly - Duffy
12. Wonderlustre - Skunk Anansie
13. Asylum - Disturbed
14. Imperfect Harmonies - Serj Tankian
15. Women and Children Last - Murderdolls
16. We're Here Because We're Here - Anathema
17. Michael - Michael Jackson
18. Textures - Lakescape
19. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
20. 7th Symphony - Apocalyptica
05.01.2011 01:05 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #2
 
Cytat:01. 01. 03. 03. Pyro - Kings of Leon
numer jeden bez zmian czyli jest dobrze
Cytat:35. NN. 01. Barbra Streisand - Duck Sauce
39. NN. 01. Fuck You - Cee-Lo Green
46. NN. 01. (I Can't Make It) Another Day - Michael Jackson & Lenny Kravitz
takiego zestawu nowości to się u Ciebie nie spodziewałem, ale taki zestaw jak najbardziej mi się podoba Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
05.01.2011 01:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #3
 
Cytat:takiego zestawu nowości to się u Ciebie nie spodziewałem, ale taki zestaw jak najbardziej mi się podoba
ja niestety mam mieszane uczucia, zwłaszcza, że Duck Sauce reprezentują się w swoim gatunku niestety słabiutko. Cieszy awans Shinedown.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.01.2011 02:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
Szymek79 napisał(a):numer jeden bez zmian czyli jest dobrze
i raczej na razie jest niezagrożony Icon_smile2
Szymek79 napisał(a):takiego zestawu nowości to się u Ciebie nie spodziewałem
tak myślałem Icon_wink2
dziobaseczek napisał(a):ja niestety mam mieszane uczucia
tutaj podobnie - tak myślałem Icon_mrgreen .
05.01.2011 04:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
"Barbra Streisand"! Świetnie! Cieszę się i kibicuję!
05.01.2011 04:33 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kertoip Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 698
Dołączył: Apr 2009
Post: #6
 
rety, Brodka jak wysoko. może to dobrze... Icon_wink2
kolejny genialny tytuł. tym razem Cee-Lo Green... Icon_razz
Żywiołak do góry Icon_biggrin3
05.01.2011 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #7
 
No to tym razem pojechałeś ostro z tymi nowościami. Musiałeś nieźle bawić się na Sylwestra z tymi kawałkami Icon_razz Mam nadzieję, że jednak do końca karnawału się wszystko zmieni
ku3a napisał(a):35. NN. 01. Barbra Streisand - Duck Sauce
Ten utwór miałem okazję poznać już w sumie dawno, bo wtedy gdy wszedł do trójkowego zestawu do głosowania. Jednak po przesłuchaniu fragmentu ze strony szybko o tym zapomniałem, bo i nie było o czym pamiętać.
Potem momentem w którym zapamiętałem ten kawałek było wejście na stronę, którą pokazał nam Grycek przy okazji Naszej Listy. Tam zobaczyłem na szczycie najczęściej granych piosenek ten kawałek. Nie wiedząc o jaki chodzi musiałem oczywiście sprawdzić. No i... brak emocji. Prymitywna muzyczka mnie nie porwała. A tak w ogóle na początku myślałem, że wykonawczynią jest Barbara Streisand. Ale widać musi się podobać, skoro nawet u Ciebie jest. Ma tylko nadzieję, że nie przybliży się nawet do lp3 Icon_wink2
ku3a napisał(a):39. NN. 01. Fuck You - Cee-Lo Green
A to u mnie przez kilka tygodni dobijało się do top 45, ale w końcu nie wytrzymało i musiałem usunąć ten utwór z okręgu moich zainteresowań. Też zadziwiająca kariera tej piosenki, gdyż w amerykańskich listach przebojów jest to czołówka, bądź nawet numer 1 w przebojach roku 2010 Icon_eek2
ku3a napisał(a):46. NN. 01. (I Can't Make It) Another Day - Michael Jackson & Lenny Kravitz
A tego to nie pamiętam.
ku3a napisał(a):10. 14. 01. 01. Granda - Brodka
No to jest niespodzianka, ale tutaj akurat cieszę sie bo Brodka z artystki, której nie trawiłem, potrafiła coś stworzyć konkretnego co może na prawdę się podobać. Chociaż u mnie tak wysoko nie zaszła z tą piosenką to będę kibicował, by w top 10 parę tygodni pobyła. U mnie jeszcze nigdy tak wysoko nie bywała. A cała płyta jest na dobrym poziomie i polecam jeżeli nie słuchałeś. A zaraz poszukam tego Żywiołaka. No już nie mogę, tak wysoko? Musi być świetny kawałek.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
05.01.2011 09:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #8
 
nowości faktycznie niespodziewane Icon_razz
szczególnie Duck Sauce Icon_mrgreen
szkoda, że My Chemical Romance wypada z Top 10, ale rekompensuje mi to Brodka na 10. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
zwycięzca ok, coraz bardziej się przekonuję...
06.01.2011 01:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
tadzio3 napisał(a):No to tym razem pojechałeś ostro z tymi nowościami. Musiałeś nieźle bawić się na Sylwestra z tymi kawałkami Icon_razz
Icon_razz no właśnie na Sylwestra nic wielkiego się nie działo, ale mam przynajmniej pretekst i mam na co zwalić Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):Mam nadzieję, że jednak do końca karnawału się wszystko zmieni
Icon_mrgreen
tadzio3 napisał(a):Ale widać musi się podobać, skoro nawet u Ciebie jest.
no właśnie to jest tak, że po pierwszym przesłuchaniu byłem od razu bliski wypieprzenia tego z dysku Icon_wink2. ale potem było drugie przesłuchanie, trzecie i nagle zaczęło się podobać i poprawiać nastrój Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):w amerykańskich listach przebojów jest to czołówka, bądź nawet numer 1 w przebojach roku 2010 Icon_eek2
ja do tamtejszych list nawet nie zaglądam Icon_wink2.
tadzio3 napisał(a):A tego to nie pamiętam.
a słuchałeś całej tej nowej płyty? po pierwszym przesłuchaniu słabo, ale po drugim już wyraźnie lepiej.
tadzio3 napisał(a):No to jest niespodzianka,
dla mnie samego też. na pewno bym nie zgadł, że to dojdzie do dziesiątki.
tadzio3 napisał(a):cała płyta jest na dobrym poziomie i polecam jeżeli nie słuchałeś.
nie słuchałem. na razie poczekam do trzeciego singla i pewnie wtedy zdecyduję Icon_smile2.
Tomekk napisał(a):szkoda, że My Chemical Romance wypada z Top 10, ale rekompensuje mi to Brodka na 10. Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
Icon_wink2
no ale MCR w dziesiątce punkty zdobyło i na pewno to ich wielki sukces Icon_smile2.
07.01.2011 06:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Rewelacyjny numer 1

35. NN. 01. Barbra Streisand - Duck Sauce Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Bardzo miło widzieć to u Ciebie. Musiałeś nieźle zaszaleć w jakimś klubiku, że Cię chwyciło. To bardzo dobrze, zwłaszcza, że generalnie masz tendencje do wybierania kilku utworów jednego wykonawcy i zamykania się w kręgu utworów alternatywnych, rockowych no i granych przez Trójkę. Wiem, wiem... powiesz, że oczywiście było THE 80's Williamsa, ale kiedy to było :roll:

Z najnowszym Jacksonem też się zapoznam, bo podobnie jak Ty też mam sentyment.

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
09.01.2011 12:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Widzę, że prawie wszyscy są zadowoleni, żeby nie powiedzieć zachwyceni z powodu Duck Sauce. Ciekawe jak to wpłynie na Kubę Icon_wink2
ku3a napisał(a):ja do tamtejszych list nawet nie zaglądam
Ja też nie, ale takie informacje same do mnie dochodzą, np w z radia, czy z Onetu itp. Sam nie zajrzę na te listy, bo nic ciekawego raczej tam nie znajdę.
ku3a napisał(a):a słuchałeś całej tej nowej płyty? po pierwszym przesłuchaniu słabo, ale po drugim już wyraźnie lepiej.
Płyty nie słuchałem, ale zdaje mi się w Trójce słyszałem, z tym, że właśnie już nie pamiętam jak to leciało

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
10.01.2011 12:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Szymek79 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 40 695
Dołączył: Sep 2010
Last.fm
Post: #12
 
tadzio3 napisał(a):39. NN. 01. Fuck You - Cee-Lo Green
A to u mnie przez kilka tygodni dobijało się do top 45, ale w końcu nie wytrzymało i musiałem usunąć ten utwór z okręgu moich zainteresowań. Też zadziwiająca kariera tej piosenki, gdyż w amerykańskich listach przebojów jest to czołówka, bądź nawet numer 1 w przebojach roku 2010 Icon_eek2
akurat jest to większy przebój w Wielkiej Brytanii (No1) niż w USA (bodajże to najwyższa pozycja), z resztą na forum są umieszczone podsumowania za 2010 zarówno w UK jak i USA więc dla chcącego nic trudnego wystarczy zajrzeć a nie cytować nie potwierdzone informację Icon_wink2

[Obrazek: 1522fe537720d3c6gen.jpg]
10.01.2011 12:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Konrad napisał(a):generalnie masz tendencje do wybierania kilku utworów jednego wykonawcy i zamykania się w kręgu utworów alternatywnych, rockowych no i granych przez Trójkę.
w pierwszej dziesiątce są 3 które można usłyszeć w Trójce.
nie zamykam się w żadnych kręgach, tylko pewne gatunki są moimi ulubionymi. a że jestem otwarty, to udowodniło wiele utworów choćby w przeciągu ostatniego roku.
nie wybieram kilku utworów jednego wykonawcy, tylko słucham całych płyt, a na listę piosenek trafiają te które w danym tygodniu najbardziej mi się podobały. jeśli jest to kilka z tej samej płyty to cóż, często i tak się zdarza, to naturalne. nie ograniczam się sztucznie np. tylko do singli.
Konrad napisał(a):Wiem, wiem... powiesz, że oczywiście było THE 80's Williamsa, ale kiedy to było :roll:
właśnie - kiedy to było Icon_razz. od tamtej pory wiele utworów było na mojej liście. nie szukając daleko - kilkanaście tygodni temu 2 piosenki Scissor Sisters były u mnie na pierwszych miejscach...
Konrad napisał(a):Z najnowszym Jacksonem też się zapoznam, bo podobnie jak Ty też mam sentyment.
mi się po prostu ten utwór bardzo podoba Icon_razz.
tadzio3 napisał(a):Widzę, że prawie wszyscy są zadowoleni, żeby nie powiedzieć zachwyceni z powodu Duck Sauce.
Icon_mrgreen tego właśnie się spodziewałem Icon_wink2.
11.01.2011 12:24 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości