Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 879 - 13.01.2008
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 879 - 13.01.2008
Od razu uspokoje - podtytul notowania nie oznacza, ze dzialo sie cos niedobrego Icon_smile2. Po prostu w tym tygodniu zawladnely mną pewne Strachy Icon_smile2. Zaczelo sie od tego, ze uswiadomilem sobie, ze "Czerwony autobus" podoba mi sie tak bardzo, ze powinien juz byc na mojej liscie, a to ze nie jest, to wina chyba tylko tego, ze jakos malo tego slucham. Zaraz potem wreszcie zaskoczyla tak jak potrzeba "Walka Jakuba z Aniołem". Pomyslalem sobie, ze w sumie wszystkie ostatnie nagrania Strachów na Lachy bardzo mi sie podobaja. A moze by tak... Byl wtorkowy wieczor, zalogowalem sie do Merlina. W czwartek po pracy juz w odtwarzaczu obracala sie plyta "Autor". Juz debiutuje na liscie i juz depcze po pietach gigantom ostatnich tygodni! A na liscie piosenek pojawiaja sie dwa wspomniane wczesniej utwory. Poza tym po prostu porazil mnie tekst "Szklanej gory"! Dzis sie jeszcze nie udalo, ale za tydzien to jest murowany debiut na liscie! Sposob w jaki zespol poradzil sobie z odmowa opublikowania na plycie dwoch nagran calkowicie rozlozyl mnie na lopatki Icon_mrgreen. Ktos sie nie zgadza, zeby umiescic na plycie 2 utwory? OK, przebudujmy plyte, stworzmy troche inna historie poprzez ustawienie pozostalych piosenek w innej kolejnosci, a przy okazji opiszmy wszystko we wkladce, podajac jaka miala byc pierwotna zawartosc plyty i dodajmy dla sluchaczy drugą, nienagraną plyte z nadrukiem, kazdy juz bedzie wiedzial co na niej sobie nagrac Icon_mrgreen. Brawo Icon_exclaim

"Strach sie bac" to dla mnie jeden z najwiekszych muzycznych koszmarow w zyciu, przy czym bardziej chodzi tu o wartosc wzgledna niz bezwzgledna, bo jakby to nagral jakis zespol disco polo, to by mnie az tak nie ruszylo. Okazalo sie jednak, ze inne ostatnie piosenki Lady Pank nie sa tak zenujace. "Dobra konstelacja" calkiem mi sie podoba, a jeszcze bardziej od pierwszego przesluchania spodobala sie "Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji". Od kilku tygodni dobijala sie do trzydziestki i dzis w koncu sie udalo. Mniej wiecej tyle samo albo nawet troche dluzej, na liste probowal sie dostac ostatni singiel Bruce'a Springsteena. Jakos tak optymistycznie mnie nastraja. Jestem pewien, ze w marcu radzilby sobie jeszcze lepiej, a w kwietniu to juz w ogole.

Sklad czolowki niezmieniony, ale kolejnosc drgnela. Totentanz traci powoli swa potezna moc. Bedzie ciekawie, bo debiutujaca w dziesiatce piosenka Myslovitz sprzed kilku lat ma ogromny potencjal. Zabili Mi Żółwia tez zapewne beda chcieli jeszcze pojsc do gory, a tuz za pierwsza dziesiatka piekne skoki zeszlotygodniowych nowosci. Dzis na liscie bylo bardzo ciekawie, juz widac, ze za tydzien tez tak bedzie!

Notowanie 879:

01. 01. 06. 06. Nie ma mowy - Normalsi
02. 03. 05. 05. The Bleeding - Five Finger Death Punch
03. 04. 04. 04. God Save The Queen - Sex Pistols
04. 02. 08. 08. Całkiem sam - Totentanz
05. 05. 21. 21. M.I.A. - Avenged Sevenfold
06. 11. 01. 01. Alexander - Myslovitz
07. 12. 01. 01. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
08. 06. 09. 09. Piosenka starych kochanków - Raz, Dwa, Trzy
09. 07. 02. 02. Saw Something - Dave Gahan
10. 08. 10. 10. Brothers In Arms - Metallica

11. 21. 02. A Little Lie - Dave Gahan
12. 23. 02. Londyn - LED
13. 10. 05. Karp 07 - Przyjaciele Karpia
14. 09. 08. No Jesus Christ - Seether
15. 13. 17. Empty Walls - Serj Tankian
16. 14. 12. Endlessly - Muse
17. NN. 01. Walka Jakuba z Aniołem - Strachy na Lachy
18. 15. 05. Elect The Dead - Serj Tankian
19. 16. 21. Wesołych Świąt - Róże Europy
20. NN. 01. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
21. NN. 01. Czerwony autobus - Strachy na Lachy
22. 18. 18. Długa droga w dół - Happysad
23. 20. 20. If You Were A Sailboat - Katie Melua
24. 19. 10. Let's Dance To Joy Division - The Wombats
25. 17. 21. Goodbye - Lionel Richie
26. 22. 10. Tears Fall - David Knopfler & Jule Neigel
27. 28. 10. Conquest - The White Stripes
28. 24. 07. Prisoners - Clawfinger
29. NN. 01. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Lady Pank
30. 26. 13. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

25. 07. Goodbye Philadelphia - Peter Cincotti
27. 04. Starálfur - Sigur Rós
29. 17. Sing For Absolution - Muse
30. 15. Nieprzygoda - Happysad

Legenda:
Pierwsza dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, liczba tygodni w dziesiatce, liczba tygodni w dziesiatce pod rzad.
Druga i trzecia dziesiatka - miejsce, miejsce tydzien temu, licza tygodni w trzydziestce.

Lista płyt. Notowanie 867:

01. 01. 06. 06. Soliloquium - Normalsi
02. 04. 02. 02. Hourglass - Dave Gahan
03. 03. 08. 08. Nieból - Totentanz
04. 02. 10. 10. Elect The Dead - Serj Tankian
05. 05. 18. 18. Nieprzygoda - Happysad
06. NN. 01. 01. Autor - Strachy na Lachy
07. 06. 14. 14. Ship Of Dreams - David Knopfler
08. 08. 10. 10. Avenged Sevenfold - Avenged Sevenfold
09. 09. 18. 18. Absolution - Muse
10. 10. 13. 08. All The Lost Souls - James Blunt
14.01.2008 12:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #2
 
Jednak zdecydowałeś się powalczyć z aniołem. O i Karp jeszcze żyje. Icon_smile2
14.01.2008 12:16 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
stavanger Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 012
Dołączył: Jun 2007
Last.fm
Post: #3
 
ku3a napisał(a):Od razu uspokoje - podtytul notowania nie oznacza, ze dzialo sie cos niedobrego Icon_smile2 . Po prostu w tym tygodniu zawladnely mną pewne Strachy Icon_smile2 . Zaczelo sie od tego, ze...
No w końcu Icon_biggrin3 jeśli chodzi o tekst, to polecam piosenke "Kazimierz Wierzyński"
ku3a napisał(a):29. NN. 01. Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji - Strachy na Lachy
Strach(y) się bać Icon_wink2

.
14.01.2008 01:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
stavanger napisał(a):Strach(y) się bać Icon_wink2
Icon_lol
dzieki! Icon_biggrin3
a nie pisalem, ze Strachy mna zawladnely? Icon_wink2
14.01.2008 01:58 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Możesz dziwić się i podziwiać mnie za to ile płyt słucham, ale ja naprawdę ciebie podziwiam za to ile tych płyt kupujesz Icon_razz2 nie znając nawet ich zawartości w pełni!!! Nigdy nie żałujesz?
A tak przy okazji to może założyłbyś sobie konto na rate your music i pobawił się w ocenianie płyt? Icon_wink W dodatku pewny jestem, że byłoby to pokaźne konto bo znasz mase rzeczy (gdybyś jeszcze nie trzymał się zasady - na liste wchodzi tylko to co mam w oryginalne to naprawdę byłbyś pożeraczem muzyki ;P)

To taki początkowy komentarz niezwiązany do końca z notowaniem. Teraz o liście.

Masz rację co do Lady Pank. Chociaż mi podoba się z całej płyty akurat tylko Dobra Konstelacja. Szkoda, że to nie ona debiutuje.
Twój lider u mnie zakotwiczył na liście, zobaczymy jak pójdzie mu dalej. A M.I.A. nie chcę się odczepić tej 5 Icon_smile (Słuchałem płyty i wypada przeciętnie, no ale w sumie to też nie jest tak, że gatunek co grają to jest coś co uwielbiam) Gahan musiał pójść wysoko i już jest na 11 miejscu. Liczę, że będzie liderem Icon_wink Londyn w wykonaniu LED też mi się spodobał, wystarczyło, że posłuchałem 2 razy i ,,wzięło''. Ostatnio naprawdę jesteś dla mnie kopalnią wynalazków na moją listę, choć jeszcze tego może nie widać tak baaardzo. Wśród polskich nowości osamotniony Bruce, który jakoś mi umknął i nie mam go w poczekalni. Zaraz to nadrobię. Co do Szklanej Góry to to mój ulubiony track z płyty Autor i też powinien wejśc u mnie na liste - ale to tak samo jak z Brucem. Płyta ogólnie nie jest dużym dziełem, ale singlowo może się facet dorobić kilku wysokich miejsc Icon_wink Znów w dół Wombatsi. A drugi singiel Moving To New York, przynajmniej teraz nie robi na mnie tak dobrego wrażenia.
Clawfinger i Lionel już blisko wypadnięcia z listy, więc niedługo znów lista będzie wypełniona samą dobrą muzyką....w moim odczuciu oczywiście.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
14.01.2008 11:50 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Co notowanie to ciekawsze!
Nie dość, że świetny numer 1 to w top 10 dwa bardzo przeze mnie lubiane kawałki.
Fakt, Alexandra nigdy nie było na mojej liście, a Zabili Mi Żółwia aż tak wysoko nie byli jak u Ciebie, nie mniej jednak są to wyniki, któe bardzo mnie cieszą. Co to Zabili Mi Żółwia podwójna radość, że to jednak z mojej listy sięgnąłeś po już dwa nagrania tego zespołu. "Dlaczego" nie radzi u mnie tak jak tego się spodziewałem, ale przyczyna jest to, że swego czasu słuchałem tego bardzo, bardzo często, nawet długo przed wydaniem płyty, gdzie miałem ten utwór i "Wiosnę" w wersji demo. Troche powietrze uciekło. Nie spodziewalem się jednak, że taki zespół, którego teksty są na pograniczu kiczu (ale do tego prowokujące i ciekawie wymyślone) moga Tobie tak się spodobać. Po posłuchaniu ich płyty moją duszę napełnia radość Icon_lol Dzisiaj tylko żałuję, że mając okazję obejrzenia ich występu zrezygnowałem z tego. Grali wtedy razem z Farben Lehre i Akuratem. Wybrałem tylko tych dwóch ostatnich. A tak w ogóle niedługo na moją listę wejdzie ich kolejna piosenka "King Kong", która mnie już totalnie rozwalila zarówno tekstowo, jak i muzycznie.
Co do Totentaz pewnie w niedzielę zajrzę na ich koncer. Będą supportować Riverside. Kilka tygodni temu, kiedy dowiedzialem się o koncercie Riverside nawet nie zwracałem uwagi na Totentaz, a teraz z checią ich posłucham.
No i są SNL Icon_biggrin3 Razy 2 Icon_biggrin3 Na dodatek "Walka Ku3y z aniołem" aż tak wysoko Icon_smile2 Pamiętam Twoje średniawe opinie o tej piosenka, a tu popatrz. Icon_mrgreen
No i płyta Icon_surprised Chyba pierwszy raz SNL trafił na Twoją liste albumów. Skoro zapoznałeś się z tą, to mam nadzieję, że kiedyś zerkniesz na dwie poprzednie. I może nie zniechęci Cię to jak powiem, że chyba "Autor" to ich najlepszy dotychczas album. "Piła tango" świetna, a "Strachy Na LAchy" "tylko" dobra.
Na koniec "Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji" Icon_smile2 Mimo, że strasznie zraziłeś się do pierwszego singla ten numer Ci się spodobał. W "Traz Rocku", kiedy czytelnicy zadawali pytania Borysewiczowi przewijał się temat tej piosenki jako tej z najciekawszym tekstem. Niestety singlem nie bedzie.
A wracając do "Strach się bać" to dla mnie jest tylko żartem, a nie koszmarkiem.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
14.01.2008 01:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #7
 
Strachy na Lachy widzę dziś rządzą w notowaniu. Nowości świetne! Poza LP, którego nie znam szczerze mówiąc. Ten Czerwony Autobus jednak mi się trochę przejadł.
Bruce za to świetny.. u mnie w notowaniu może się pojawi,. Icon_wink2
ku3a napisał(a):Wesołych Świąt
Nawzajem. Icon_mrgreen
14.01.2008 07:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #8
 
Alexander to moja ulubiona piosenka z płyty Miłość w czasach popkultury. Mój faworyt na twojej liście.

[Obrazek: kleschko.png]
14.01.2008 08:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
saferłel napisał(a):Możesz dziwić się i podziwiać mnie za to ile płyt słucham, ale ja naprawdę ciebie podziwiam za to ile tych płyt kupujesz Icon_razz2 nie znając nawet ich zawartości w pełni!!!
u mnie kupiona plyta nalezy zwykle do jednej z dwoch kategorii:
- plyta jednego z najbardziej lubianych wykonawcow. nie musze sprawdzac zawartosci, wiem, ze chce to miec, wiec kupuje i zwykle od razu po wydaniu.
- plyta do ktorej stopniowo sie przekonywalem. Na przyklad wykonawce lubie, ale jeszcze nie tak, zeby plyte w slepo kupic albo spodobala mi sie jedna, dwie piosenki z plyty i chcialbym sprawdzic jak brzmia inne. Wtedy sciagam z netu, odsluchuje kilka razy i albo mi sie spodoba i wtedy wlazi na liste, a przy okazji sobie kupuje, albo sie nie spodoba i wtedy idzie w zapomnienie.

Ze Strachami akurat bylo troche inaczej, bo kupilem znajac tylko 2 piosenki. Ale ze to tylko 3 dychy, to juz nie chcialo mi sie sciagac Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Nigdy nie żałujesz?
zalowac to nie. czasem tylko okazuje sie, ze plyta jakiegos mojego ulubienca jest slabsza niz oczekiwalem, ale ze to plyta ulubienca, to i tak chce miec na polce.
saferłel napisał(a):A tak przy okazji to może założyłbyś sobie konto na rate your music i pobawił się w ocenianie płyt? Icon_wink
nie bawi mnie to na razie Icon_smile2. a ja jak sie w cos angazuje to calkowicie albo w ogole Icon_smile2.
saferłel napisał(a):gdybyś jeszcze nie trzymał się zasady - na liste wchodzi tylko to co mam w oryginalne to naprawdę byłbyś pożeraczem muzyki ;P
w zeszlym roku byly chyba 3 plyty ktore nie spelnily tego warunku Icon_smile2
saferłel napisał(a):Chociaż mi podoba się z całej płyty akurat tylko Dobra Konstelacja. Szkoda, że to nie ona debiutuje.
podoba mi sie, wiec kto wie Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Twój lider u mnie zakotwiczył na liście, zobaczymy jak pójdzie mu dalej.
trzymam kciuki!
saferłel napisał(a):A M.I.A. nie chcę się odczepić tej 5 Icon_smile (Słuchałem płyty i wypada przeciętnie, no ale w sumie to też nie jest tak, że gatunek co grają to jest coś co uwielbiam)
opinie coraz delikatniejsze, wiec kto wie, moze za kilka miesiecy zaczniesz sie zastanawiac czy by nie wstawic "M.I.A." gdzies na koniec listy Icon_wink2.
saferłel napisał(a):Londyn w wykonaniu LED też mi się spodobał, wystarczyło, że posłuchałem 2 razy i ,,wzięło''.
super! naprawde bardzo sie ciesze Icon_biggrin3.
saferłel napisał(a):Ostatnio naprawdę jesteś dla mnie kopalnią wynalazków na moją listę, choć jeszcze tego może nie widać tak baaardzo.
milo cos takiego przeczytac, bo mialem wrazenie, ze raczej malo moich rzeczy pojawia sie u innych i ze to tylko do mnie trafiaja rzeczy od Was Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Znów w dół Wombatsi. A drugi singiel Moving To New York, przynajmniej teraz nie robi na mnie tak dobrego wrażenia.
ha! gdy czytalem ten Twoj post w pracy to gdybym od razu odpisal to byloby to podobne zdanie do Twojego. Jednakze po kilku minutach w radio poleciala jakas piosenka, ktorą znalem i zastanawialem sie co to, bo mi sie podoba. A to bylo wlasnie "Moving To New York" Icon_smile2. Zadzialal wiec efekt zaskoczenia.
saferłel napisał(a):Clawfinger i Lionel już blisko wypadnięcia z listy, więc niedługo znów lista będzie wypełniona samą dobrą muzyką....w moim odczuciu oczywiście.
chyba ze w miedzyczasie wejdzie jakies badziewie Icon_wink2
dzieki za tak dlugi komentarz!

tadzio3 napisał(a):Co notowanie to ciekawsze!
jak skonczylem tworzyc notowanie, to sobie wlasnie pomyslalem, ze na pewno bedziesz jednym z tych ktorym najbardziej przypadnie do gustu Icon_smile2. Zreszta nie dziwota przeciez - Lady Pank jest od Ciebie i Zabili Mi Żółwia tak samo.
Cytat:Nie spodziewalem się jednak, że taki zespół, którego teksty są na pograniczu kiczu (ale do tego prowokujące i ciekawie wymyślone) moga Tobie tak się spodobać.
a widzisz Icon_smile2. jakos tak pozytywnie mnie nastrajają i przynajmniej przez krotki czas pewne rzeczy wydaja sie latwiejsze Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):A tak w ogóle niedługo na moją listę wejdzie ich kolejna piosenka "King Kong", która mnie już totalnie rozwalila zarówno tekstowo, jak i muzycznie.
ok, juz szykuje wolne miejsce na mojej liscie Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Co do Totentaz pewnie w niedzielę zajrzę na ich koncer.
wow, super! bo na koncercie to dopiero jest czad! plyta tak w pelni tego nie oddaje.
tadzio3 napisał(a):Na dodatek "Walka Ku3y z aniołem" aż tak wysoko Icon_smile2
Icon_lol Icon_lol
a bedzie jeszcze lepiej Icon_smile2
tadzio3 napisał(a):Chyba pierwszy raz SNL trafił na Twoją liste albumów.
zgadza sie Icon_smile2.
tadzio3 napisał(a):Skoro zapoznałeś się z tą, to mam nadzieję, że kiedyś zerkniesz na dwie poprzednie.
niewykluczone, tym bardziej, ze z "Pila tango" wszystkie 3 piosenki ktore poznalem bardzo mi sie podobaly. Tylko ze z tymi starszymi plytami to jest tak, ze ciezko je gdzies wcisnac z terminem. Zawsze sa jakies nowe ktore sie wlasnie poznalo i nie ma czasu na poznawanie starszych. Bo ja poznaje raczej mniej, ale doglebniej (choc i tak co tydzien slucham po kilkanascie plyt). Z tego tez powodu nie poznalem jeszcze pierwszej Comy, a planuje to od dawna.
tadzio3 napisał(a):Mimo, że strasznie zraziłeś się do pierwszego singla ten numer Ci się spodobał.
przyznam, ze skusilem sie na sciagniecie tego i poznanie glownie dzieki temu co mowiles o plycie na zlocie. Wiem, ze byle czego bys nie zachwalal Icon_smile2.
i rowniez dzieki za obszerny komentarz Icon_smile2.
14.01.2008 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #10
 
Trzymam kciuki za BOSSA
15.01.2008 12:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
Re: notowanie 879 - 13.01.2008
Komentarz doświeżościowy z wątpliwościami:
07. 12. 01. 01. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
No, cóż, wolę żeby zabijali mi żółwia Wiosną. Jakoś w tym przypadku filozoficzne pytania mi nie pasują.
12. 23. 02. Londyn - LED
No cóż, jeszcze nie poznałem Londynu.
17. NN. 01. Walka Jakuba z Aniołem - Strachy na Lachy
Te Strachy to będą mnie straszyć. No może tak źle jeszcze nie jest.
20. NN. 01. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
Jakoś wyjątkowo mi Twoje nowości tym razem nie podeszły.
21. NN. 01. Czerwony autobus - Strachy na Lachy
A ta z nich chyba najbardziej. A tak w ogóle czy chcesz wypromować Strachy na pierwsze miejsce Forumowej w klasyfikacji artystów. Kiedyś byłeś głowną podporą Muz. Icon_biggrin3
15.01.2008 08:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Kiefer Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 656
Dołączył: Aug 2007
Post: #12
 
'Szukajmy tego, co nas laczy, a nie dzieli' - wiec trzymam kciuki za Gahana Icon_smile)))
15.01.2008 10:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
Cytat:A tak w ogóle czy chcesz wypromować Strachy na pierwsze miejsce Forumowej w klasyfikacji artystów. Kiedyś byłeś głowną podporą Muz. Icon_biggrin3
nie myslalem tak o tym Icon_smile2. choc faktycznie troche punktow dzieki mnie zdobeda Icon_smile2. a bedzie jeszcze lepiej Icon_mrgreen .
15.01.2008 10:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 773
Dołączył: Jun 2007
Post: #14
 
ku3a napisał(a):
Cytat:A tak w ogóle czy chcesz wypromować Strachy na pierwsze miejsce Forumowej w klasyfikacji artystów. Kiedyś byłeś głowną podporą Muz. Icon_biggrin3
nie myslalem tak o tym Icon_smile2. choc faktycznie troche punktow dzieki mnie zdobeda Icon_smile2. a bedzie jeszcze lepiej Icon_mrgreen .
Z tego co wiem to powinna być jeszcze Szklana Góra, a pewnie nikt z moich ulubieńców się nie załapie.
16.01.2008 08:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #15
 
01. 01. 06. 06. Nie ma mowy - Normalsi
03. 04. 04. 04. God Save The Queen - Sex Pistols
04. 02. 08. 08. Całkiem sam - Totentanz
05. 05. 21. 21. M.I.A. - Avenged Sevenfold
Przodek listy bardzo ciekawy. Z wyjatkiem NIE MA MOWY. Chyba mi na razie nie podchodzi, może za jakis czas....

07. 12. 01. 01. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
08. 06. 09. 09. Piosenka starych kochanków - Raz, Dwa, Trzy
10. 08. 10. 10. Brothers In Arms - Metallica
11. 21. 02. A Little Lie - Dave Gahan
15. 13. 17. Empty Walls - Serj Tankian
16. 14. 12. Endlessly - Muse
17. NN. 01. Walka Jakuba z Aniołem - Strachy na Lachy
20. NN. 01. Girls In Their Summer Clothes - Bruce Springsteen
Środek listy ma utwory i ulubione i nie. Raz Dwa Trzy ,Metallica oraz Serj to te ulubione . Szkoda że juz spadają . Może tez na chwilkę.....
aaa i ten Dave najlepszy z płyty solowej.


21. NN. 01. Czerwony autobus - Strachy na Lachy
22. 18. 18. Długa droga w dół - Happysad
27. 28. 10. Conquest - The White Stripes
30. 26. 13. Ludzie chcą usłyszeć wieści złe - Happysad

Natomiast tyłek listy też fajny Icon_mrgreen z wyjątkiem Strachów. Czy Conquest na więcej już nie stać ?????.
Serdecznie Cię pozdrawiam.
16.01.2008 11:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Aro napisał(a):Czy Conquest na więcej już nie stać ?????.
jeszcze powinno byc lepiej Icon_smile2
tak mi sie przynajmniej wydaje Icon_wink2
Aro napisał(a):Serdecznie Cię pozdrawiam.
ja rowniez Icon_smile2
16.01.2008 01:06 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #17
 
3 z 4 nowości u Kuby bardzo mi się podobają. Zatem jest to bardzo udane notowanie od wielu tygodni. PS No i słuszałem ten Londyn u Kaczkowskiego Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.01.2008 01:20 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Konrad napisał(a):No i słuszałem ten Londyn u Kaczkowskiego Icon_mrgreen
:?: :?: :?:
chyba jednak to bylo cos innego.
nie sluchalem calego w niedziele, ale nie sądze, zeby to byl LED...
16.01.2008 02:18 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #19
 
ku3a, mnie się wydaje że to ten

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
16.01.2008 06:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Lilian Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 881
Dołączył: Aug 2007
Post: #20
Re: notowanie 879 - 13.01.2008
ku3a napisał(a):Po prostu w tym tygodniu zawladnely mną pewne Strachy Icon_smile2 (...) Pomyslalem sobie, ze w sumie wszystkie ostatnie nagrania Strachów na Lachy bardzo mi sie podobaja.
A mi sie podobają tendencje Strachowe na Twojej liście Icon_smile2 Juz gdzies pisałam ze ostatnimi czasy muzyka Grabaz tez zrobiła na mnie ogromne wrazenie...
ku3a napisał(a):Sposob w jaki zespol poradzil sobie z odmowa opublikowania na plycie dwoch nagran calkowicie rozlozyl mnie na lopatki Icon_mrgreen. Ktos sie nie zgadza, zeby umiescic na plycie 2 utwory?
cenzura jeszcze działa? Icon_eek2
ku3a napisał(a):OK, przebudujmy plyte, stworzmy troche inna historie poprzez ustawienie pozostalych piosenek w innej kolejnosci, a przy okazji opiszmy wszystko we wkladce, podajac jaka miala byc pierwotna zawartosc plyty i dodajmy dla sluchaczy drugą, nienagraną plyte z nadrukiem, kazdy juz bedzie wiedzial co na niej sobie nagrac Icon_mrgreen. Brawo Icon_exclaim
świetne zagranie! Icon_mrgreen
ku3a napisał(a):"Strach sie bac" to dla mnie jeden z najwiekszych muzycznych koszmarow w zyciu (...) "Dobra konstelacja" calkiem mi sie podoba, a jeszcze bardziej od pierwszego przesluchania spodobala sie "Wspinaczka, czyli historia pewnej rewolucji".
Co do dwóch pierwszych wspomnianych utworów - ani jeden mnie nie rusza... nie działa na mnie. Co do "Wspinaczki..." - jeszcze jej nie słyszałam.
ku3a napisał(a):Jestem pewien, ze w marcu radzilby sobie jeszcze lepiej, a w kwietniu to juz w ogole.
tak wiosennie Ci sie kojarzy? a nie raczej z latem? Icon_wink2

ku3a napisał(a):01. 01. 06. 06. Nie ma mowy - Normalsi
zasłuchałam sie w Twój nr 1... niezły Icon_smile2
ku3a napisał(a):02. 03. 05. 05. The Bleeding - Five Finger Death Punch
miałes dobre przeczucia, Ku3o ... ale początek był niezły... :->
ku3a napisał(a):05. 05. 21. 21. M.I.A. - Avenged Sevenfold
Twoja piosenka roku nadal sie świetnie trzyma Icon_smile2
ku3a napisał(a):06. 11. 01. 01. Alexander - Myslovitz
zasłużony wysoki awans!
ku3a napisał(a):07. 12. 01. 01. Dlaczego - Zabili Mi Żółwia
ech, Żółwiki zrzuciły Dave'a...
ale na szczęście:
ku3a napisał(a):11. 21. 02. A Little Lie - Dave Gahan
przemówiło kłamstewko! cóż za cudowny awans! Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):10. 08. 10. 10. Brothers In Arms - Metallica
nadal szkoda mi Metalliki ale widac juz raczej chyba nie wróci na szczyt z ta piosenka...
ku3a napisał(a):12. 23. 02. Londyn - LED
przesłuchałam i naprawde mi sie podoba! Icon_smile2
ku3a napisał(a):19. 16. 21. Wesołych Świąt - Róże Europy
wprawdzie juz po świętach ale fajny kawałek... słucham go nadal Icon_smile2
Dzięki Kubo za to co odkryłam dzięki Tobie! Icon_smile2 A Twojemu koledze wróże sukcesy z LED Icon_biggrin3
ku3a napisał(a):02. 04. 02. 02. Hourglass - Dave Gahan
i w płytach jest pięknie! Icon_razz
17.01.2008 01:09 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości