Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lakescape - Textures
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #1
Lakescape - Textures
[Obrazek: frontcoverva.jpg]

Dla tych, którzy niecierpliwią się w oczekiwaniu na nowe nagrania Carnival Of Bullets, mam dobrą [?] wiadomość Icon_wink2
Już 20. grudnia - czyli za tydzień! - ukaże się debiutancki album mojego drugiego solowego projektu: Lakescape. To jest trochę inna muzyka... Rozpiętość gatunkowa na płycie jest szeroka, aczkolwiek głównym nurtem pozostaje eksperymentalny ambient.
49-minutowa wycieczka nie prowadzi przez czarny szlak, aczkolwiek zdarzają się momenty nieco trudniejsze... Nie ma jednak miejsc, których nie dałoby się pokonać Icon_wink2

Póki co planuję dystrybucję wyłącznie w formie elektronicznej.



Tracklista:
1. Textures (4:33)
2. Ambush (5:13)
3. Heaven (4:48)
4. Blacklake (4:06)
5. Shine (2:16)
6. 330 (Lamentation) (5:30)
7. Autumn (6:50)
8. Undulation (4:44)
9. Dawn (3:29)
10. Vermillion (3:52)
11. Happiness (3:28)

Moja prywatna galeria
13.12.2010 01:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Zapowiada się być może jeszcze ciekawiej niż CoB Icon_lol Szczególnie świetne wrażenie robi okładka (no, literki są dosyć szkaradne, ale skoro forma dystrybucji jest elektroniczna to sobie wyedytuje paincie ;D)

Czekamy...cały czas.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
13.12.2010 08:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #3
 
Literki szkaradne? Kwestia gustu, mi tam się podoba pomysł, żeby po jednej stronie okładki użyć czcionki XIX-wiecznej, a po drugiej futurystycznej Icon_razz

Do albumu dołączone będą zarówno okładki w wysokiej rozdzielczości, jak i graficzna koncepcja utworów - coś na kształt wizualizacji.

Oto mała próbka:

[Obrazek: 330h.jpg]
330 (Lamentation)

[Obrazek: dawnn.jpg]
Dawn

[Obrazek: vermillion.jpg]
Vermillion

Moja prywatna galeria
13.12.2010 03:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #4
 
I już jest!
http://www.lakescape.eu -> na tej stronie można dowiedzieć się, jak kupić album za całe 4$/12 PLN Icon_wink2

A już wkrótce nastąpi dystrybucja przez m.in. iTunes i amazon.com Icon_mrgreen

Moja prywatna galeria
20.12.2010 02:47 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
"special thanks" Icon_mrgreen .
20.12.2010 11:36 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
Problem w tym, że nie mam karty. Chętnie wysłałbym jakiś sms czy cuś. Ewentualnie wpłacił na konto bankowe...

(albo wykupię Ci transfer na chomiku Icon_biggrin3 - to będzie jakieś 6gb Icon_biggrin)

EDIT: O mam coś, nie zauważyłem dodatkowej opcji dla klientów z Polski.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
20.12.2010 02:15 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości