Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R.E.M. -Collapse Into Now
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #1
R.E.M. -Collapse Into Now
TRAKCLISTA:

'Discoverer'
'All The Best'
'Uberlin'
'Oh My Heart'
'It Happened Today’ (featuring Eddie Vedder)
'Every Day Is Yours to Win’
'Mine Smell Like Honey’
'8Walk It Back’
'Alligator Aviator Autopilot Antimatter’ (featuring Peaches and Lenny Kaye)
'That Someone Is You’
'Me, Marlon Brando, Marlon Brando and I’
'Blue’ (featuring Patti Smith)

premiera plyty 7 marzec. a juz lada chwila na oficjalnej stronie zespolu do sciagniecia, za darmo 1 numer z plyty (czyli Discoverer)
15.12.2010 05:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #2
 
bugman napisał(a):discoverer
a strona: http://www.remhq.com
15.12.2010 05:25 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #3
 
gdyby ktoś się zagapił - utwór jest już na stronie Icon_wink2

EDIT: Przesłuchałem i na razie bez błysku... Czekam na oficjalnego singla
15.12.2010 07:57 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #4
 
no i mam openera. no i brzmi jak odrzut z poprzedniej plyty. bez rewelacji. lizcylem na cos lepszego. ale tupta sie noga milo ;]
15.12.2010 09:56 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
Jest ok, chociaż bez rewelacji. Nie mam pojęcia czemu w tagach było The Manhatan Project?
Na szczęście mam czas, żeby posłuchać go kilka razy i wtopić się w klimat. I Wam też radzę Icon_razz2 Nie ma co czekać na oficjalnego singla.

PS - przypomina rzeczy z ''Document''/'"Green''. W sumie wtedy też nie walili hitów. Może w tym jest jakiś klucz.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
15.12.2010 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #6
 
Mnie by pasowało coś w stylu mieszanki: Accelerate, Reveal i Out of Time, oby nie zrobili drugiego Around the Sun ...
A ten pierwszy kawałek wskazuje - przynajmniej mnie - na Automatic For The People i Out of Time. (Wszystkich płyt póki co nie znam, bo sporo tego Icon_biggrin)
16.12.2010 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
emigrant
Unregistered

 
Post: #7
Re: R.E.M. -Collapse Into Now
bugman napisał(a):premiera plyty 7 marzec. a juz lada chwila na oficjalnej stronie zespolu do sciagniecia, za darmo 1 numer z plyty (czyli Discoverer)

gdzieś znalazłem, że premiera będzie 8 marca, Eddie Vedder będzie jednym z gości na albumie
16.12.2010 05:38 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
Remo napisał(a):Mnie by pasowało coś w stylu mieszanki: Accelerate, Reveal i Out of Time, oby nie zrobili drugiego Around the Sun
''Accelarate'' trochę, tak, ale ''Discoverer'' posiada surową produkcję (i melodię) w stylu dwóch w/w przeze mnie płyt. Jednym to się spodoba, drugim nie. Wtedy nie pisali jeszcze tak wielu hitów, chociaż ceniła te zabiegi krytyka.

Też nie chcę nic jak ''Around The Sun'' albo ''Reveal'' (ich dwie najsłabsze płyty w dyskografii). To płyty z kilkoma ładnymi popowymi kawałkami, ale na dłuższą metę nie dają tyle przyjemności ze słuchania, co nie występuje w przypadku ''Accelerate'' czy też wczesnych albumów. Tak może być z ''Discoverer''. Trzeba się wsłuchać.

Cytat:gdzieś znalazłem, że premiera będzie 8 marca, Eddie Vedder będzie jednym z gości na albumie
To już wiadomo od dawna. Tzn. premiera oficjalnie podana wczoraj, ale goście byli wcześniej do wiadomości.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.12.2010 06:04 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #9
 
Reveal było fajne, takie chilloutowe Icon_wink - mimo to faktycznie słaby album.
Supernatural Superserious - to mi się nigdy nie znudzi więc nie miałbym nic przeciwko takiemu klimatowi.
Discoverer -długo trzeba się do tego przekonywać, ja tak np miałem z Man on the Moon.
Ale każdemu się nie dogodzi Icon_smile
16.12.2010 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Remo napisał(a):Reveal było fajne, takie chilloutowe Icon_wink - mimo to faktycznie słaby album.
Rzeczy pokroju ''Imitation of Life'' zawsze słucha się fajnie. Poza tym jest tam kapitalne ''I'll Take The Rain'' Icon_smile Ja wolę jednak bardziej surowy R.E.M. lub ten oddalony w stronę akustycznych brzmień (''Automatic'').

Remo napisał(a):Discoverer
I tak brzmi lepiej niż 80% całej rockowej muzyki nagrywanej w ostatnim czasie Icon_smile

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.12.2010 06:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #11
 
saferłel napisał(a):
Remo napisał(a):Discoverer
I tak brzmi lepiej niż 80% całej rockowej muzyki nagrywanej w ostatnim czasie Icon_smile
No ostatnio nowej i dobrej płyty rockowej nie słyszałem. Choć niektórzy mają przebłyski.
Więc od R.E.M wymagam sporo Icon_smile
16.12.2010 06:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #12
 
Brzmi jak ''Finest Worksong 2011'' z domieszką wpływów płyty ''Monster''. Teraz na to wpadłem Icon_mrgreen

Okładka:

[Obrazek: cms_image_7591.jpg]
R.E.M. trzyma się utartej stylistyki.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
17.12.2010 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #13
 
numer z vedderem. taka sobie balladka (a propos gdzie tam vedder jest? stawiam ze on tam plumka na gitarze bo wokalnie go nie ma w zasadzie)

http://www.youtube.com/watch?v=Kb3-9kgXU3U

czemu czmeu nie dali tego numeru jako promo ? najlepszy z tych jakie wyszly do tej pory
21.12.2010 03:17 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 633
Dołączył: May 2008
Post: #14
 
okładka w porządku, tylko ten pomarańcz mi trochę wadzi i kontrast nieco za duży
a co jest singlem i gdzie to można posłuchać? "discoverer" jednak czy coś innego?

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
21.12.2010 04:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
Oba kawałki to single, ale tylko promujące album online. Co sądzę o tej promocji i jak mi się to wszystko widzi, o tym napisałem na Astrologu. Singiel CD + klip dopiero przed nami. Wydanie ''It Happened Today'' było błędem, bo to uroczy numer, ale tylko jako album track. Nie ma odpowiedniej konstrukcji. ''Discoverer'' za to zaczął mi się ogromnie podobać. Zresztą wystarczy przejrzeć internet. Zbiera świetne noty.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.12.2010 05:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #16
 
Wikipedia pisze:

The song "Discoverer" was released for free download by remhq.com on December 15, 2010.[9]

(...)

However, previously the album's first single was revealed to be "Mine Smell Like Honey"[11], with a suspected release in January 2011.
21.12.2010 05:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #17
 
Ja też juz nie wiem co jest singlem z tego wszystkiego :?:
21.12.2010 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #18
 
Ta? Pierwsze słyszę o tym ''Me'' Icon_mrgreen Plotki głosiły, że będzie ''Oh My Heart'' ewentualnie. Hahah. Lepiej zostawmy to w spokoju i zajmijmy się tym, co jest.

EDIT: Na murmurs.com jest oficjalna informacja, że oficjalnym singlem numer jeden będzie ''Mine Smells Like a Honey''. Wyjdzie 25 lutego.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
21.12.2010 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #19
 
25.12.2010 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
bugman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 630
Dołączył: Dec 2008
Post: #20
 
bardzo dobra plyta. aligator, blue (hahaha a wpisalem na poczatku blur Icon_biggrin aach Icon_razz2P), all the best i marlon brando-moje faworyty
01.03.2011 06:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości