Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
notowanie 1031 - 12.12.2010
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #1
notowanie 1031 - 12.12.2010
Nie zawsze jest tak, że zwycięzcą notowania, czyli tym który z wyników może być najbardziej zadowolony, jest faktyczny zwycięzca na liście. Często jest to ktoś kto poczynił największy postęp, przełamał jakąś barierę, dokonał czegoś spektakularnego. Tym razem jednak dwoma największymi zwycięzcami są właśnie ci, którzy wygrali listę piosenek i listę płyt. W obydwu przypadkach są to skoki na szczyt, a dodatkowo zespoły te wprowadziły nowość na drugą listę. Obydwaj liderzy sprzed tygodnia wypadli od razu poza podium! Die Toten Hosen po trzech tygodniach, a Linkin Park po ośmiu tygodniach bycia na szczycie! A nowi liderzy? W czołówce piosenek był ścisk i tydzień temu podium walczyło zażarcie. W tym tygodniu Red Box zdobył niespodziewany handicap - na Listę Trójki przyszedł Simon Toulson-Clarke! Co prawda nie miałem możliwości porozmawiać choćby przez chwilę, ale atmosfera i tak mi się udzieliła. Poza tym podpisał się na dwóch płytach które miały być rozdane słuchaczom, ale że rozmowa była przed pierwszym miejscem to już nie było na to rozdawnictwo czasu i Marek Niedźwiecki spytał się mnie czy mam już tę płytę. Powiedziałem, że nie i Niedźwiedź powiedział, że w takim razie jeden egzemplarz jest dla mnie Icon_smile2. A drugi miałem rozdać na forum LP3 Icon_smile2. Po powrocie do domu pierwsze przesłuchanie płyty i od razu się spodobało. Potem w weekend jeszcze drugi raz i od razu debiut w pierwszej dziesiątce płyt. A na drugiej liście? Kings of Leon są mocno w gazie. Od początku wiedziałem, że ta płyta ma duży potencjał, tylko czekałem kiedy mnie odpowiednio chwyci. Przez pierwsze tygodnie nie miał kto jej "ciągnąć", ale jak w końcu chwyciła, to w 2 tygodnie skoczyła z dziewiątego miejsca na pierwsze (przypomnę może, że "Only By The Night" doszło "tylko" do drugiego, a "Because Of The Times" było 2 razy na pierwszym). I wygląda na to, że królowanie może potrwać przez ładnych parę tygodni... A w dodatku w piosenkach pojawia się "Pyro". Czasem na listę trafiają single które znamy z radia, innym razem piosenki które nam samym najbardziej się podobają np. na płytach, ale od czasu do czasu zdarza się przypadek który jest połączeniem dwóch pierwszych. Tak właśnie jest z "Pyro" - gdy już utwory na "Come Around Sundown" zaczęły być przeze mnie rozpoznawane to uznałem, że "Pyro" jest tym, który podoba mi się najbardziej. I zaraz potem okazało się, że to jest nowy singiel.

Z wyniku w tym notowaniu na pewno ogromnie zadowolony będzie też Steven Tyler. Kiedy to po raz ostatni jego głos można było usłyszeć w pierwszej dziesiątce mojej listy? W notowaniu 525, kiedy to na ósmym miejscu było "Jaded" - Aerosmith, ponad 500 tygodni temu!! A kiedy ostatnio głos Stevena dało się słyszeć na podium? W notowaniu 398 ("I Don't Want To Miss A Thing")!! Teraz w piorunującym tempie podium osiąga "Love Lives"! Co będzie za tydzień?! Zawsze gdy zbliża się kolejna edycja Naszej Listy liczę na to, że może wygra coś, czemu będę kibicować. Albo że chociaż będzie w czołówce... I zwykle wychodzę na naiwniaka. Chyba pora się przestawić na to, by głównym celem Naszej Listy było poznanie w każdej edycji kilku fantastycznych piosenek. W obecnej również takie były. Rebekka Bekken błyskawicznie wspina się do góry. Na zimę jak znalazł? Ale czy uda się wydrapać choć jedno miejsce więcej przy takiej obecnie konkurencji? To na koniec sukcesów NL, bo pojawia się kolejny utwór "Rape This Day". W jego przypadku przynajmniej nie spodziewałem się ogólnego sukcesu, więc nie zdziwiło mnie odpadnięcie. Tak jak mówiłem wczoraj w Rockiestrze, "Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom)" to nowy kawałek z "deluxe edition" płyty "The Sound Of Madness". I fajnie, że oczekiwanie na kolejną płytę jest fanom skracane takimi nagraniami. Ale czy będzie aż pierwsza dziesiątka, tak jak to miało miejsce w przypadku kilku kawałków z płyty - tego nie mogę zapewnić, ale nie jest to niemożliwe. W Rockiestrze staram się też promować "X-M@$" Coreya Taylora, zobaczymy z jakimi efektami Icon_wink2. Myślę, że to dobra konkurencja dla niektórych zbyt miałkich świątecznych kompozycji. A czy jakieś inne, już bardziej konwencjonalne "krismasy" i mi się spodobały, to się okaże już za tydzień Icon_wink2.

Notowanie 1031:

01. 03. 04. 04. The Sign - Red Box
02. 02. 05. 05. Victim - Avenged Sevenfold
03. 28. 01. 01. Love Lives - Steven Tyler
04. 01. 06. 06. Zamrożona wyborowa - Die Toten Hosen
05. 16. 01. 01. Power Room Collapse - Rebekka Bakken
06. 04. 08. 08. Iridescent - Linkin Park
07. 06. 02. 02. Na Na Na (Na Na Na Na Na Na Na Na Na) - My Chemical Romance
08. 07. 39. 39. doDekafonia - Strachy na Lachy
09. 05. 06. 06. You Really Got Me - Ray Davies & Metallica
10. 09. 84. 26. All Nightmare Long - Metallica

11. 22. 02. The Movie On Your Eyelids - Placebo
12. 30. 02. Mój miły rolniku - Żywiołak
13. 08. 08. Niedźwiedź Janusz - Zacier
14. 10. 15. Say You'll Haunt Me - Stone Sour
15. 11. 04. A Child Of A Few Hours Is Burning To Death - The Dead Weather
16. 15. 08. Well Well Well - Duffy
17. 32. 03. Granda - Brodka
18. 12. 10. Burning In The Skies - Linkin Park
19. 13. 05. Everything - Anathema
20. 18. 18. Chory na wszystko - Strachy na Lachy
21. 14. 13. Running Out - Scissor Sisters
22. 17. 20. Another Way To Die - Disturbed
23. 21. 26. Invisible Light - Scissor Sisters
24. 23. 04. Radioactive - Kings of Leon
25. 27. 03. Whiteout - Zeraphine
26. 35. 02. 17 Hills - Thomas Dolby
27. 19. 09. It Doesn't Matter - Skunk Anansie
28. 20. 19. Any Which Way - Scissor Sisters
29. 26. 26. Hate Worldwide - Slayer
30. 29. 18. Twoje oczy lubią mnie - Strachy na Lachy
31. 24. 10. Over The Love - Skunk Anansie
32. NN. 01. Pyro - Kings of Leon
33. 43. 02. Rated X - The White Stripes
34. 25. 09. Na plażach Zanzibaru - Grzegorz Turnau & Sebastian Karpiel-Bułecka
35. NN. 01. X-M@$ - Corey Taylor
36. 36. 03. Legia Pany - TPN 25
37. 31. 12. All Night Long - Buckcherry
38. 41. 39. Radio Dalmacija - Strachy na Lachy
39. 46. 02. Summertime Suicide - Murderdolls
40. NN. 01. Diamond Eyes (Boom-Lay Boom-Lay Boom) - Shinedown
41. 34. 24. Old Mary - The Dead Weather
42. 33. 09. Lubię wrony - Młynarski Plays Młynarski & Gaba Kulka
43. 42. 06. Lesson Learned - Alice in Chains
44. NN. 01. Rape This Day - Tomahawk
45. 39. 10. Not Strong Enough - Apocalyptica & Brent Smith
46. 40. 03. Whole Lotta Love - Carlos Santana & Chris Cornell
47. 37. 12. Klenot - Vypsana Fixa
48. 38. 17. (It's Not War) Just The End Of Love - Manic Street Preachers
49. 45. 07. Imperfect - Stone Sour
50. 44. 13. Deserving? - Serj Tankian

Wypadły (z którego, ile razy były na liście):

47. 11. Tornado - Kombajn do zbierania kur po wioskach
48. 12. End Of Me - Apocalyptica & Gavin Rossdale
49. 10. Remember - Dommin
50. 19. Pala Tute - Gogol Bordello

Legenda:
Pierwsza dziesiątka - miejsce, miejsce tydzień temu, liczba tygodni w dziesiątce, liczba tygodni w dziesiątce pod rząd.
Kolejne dziesiątki - miejsce, miejsce tydzień temu, licza tygodni w pięćdziesiątce.

Lista płyt. Notowanie 1019:

01. 04. 03. 03. Come Around Sundown - Kings Of Leon
02. 02. 08. 08. Niedźwiedź Janusz i inne zwierzęta - Zacier
03. 03. 07. 07. Słabo?! - TPN 25
04. 01. 10. 10. A Thousand Suns - Linkin Park
05. 05. 41. 41. Dodekafonia - Strachy na Lachy
06. 06. 08. 05. Nightmare - Avenged Sevenfold
07. 07. 11. 04. Audio Secrecy - Stone Sour
08. 09. 02. 02. Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys - My Chemical Romance
09. NN. 01. 01. Plenty - Red Box
10. 08. 12. 12. Wonderlustre - Skunk Anansie

Wypadły (z którego, ile razy były w dziesiątce, ile razy były w dziesiątce pod rząd):

10. 08. 19. 19. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello

--------------------------

11. Trans-Continental Hustle - Gogol Bordello
12. Asylum - Disturbed
13. 7th Symphony - Apocalyptica
14. Endlessly - Duffy
15. See My Friends - Ray Davies
16. Imperfect Harmonies - Serj Tankian
17. World Painted Blood - Slayer
18. We're Here Because We're Here - Anathema
19. Streets of Heaven - John Illsley
20. Women and Children Last - Murderdolls
15.12.2010 05:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #2
Re: notowanie 1031 - 12.12.2010
ku3a napisał(a):19. 13. 05. Everything - Anathema
18. We're Here Because We're Here - Anathema
Czyli 13-te to był szczyt. No jak na to co kiedyś napisałeś w mojej liście, to chyba i tak wielki sukces i "szczęśliwa 13" Icon_wink2

Nowości jeszcze nie znam, ale większość mam w planach Icon_wink2 .
A zwycięzców poznam na pewno.
15.12.2010 05:21 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #3
 
ku3a napisał(a):17. 32. 03. Granda - Brodka
Icon_eek2 takiego skoku to nikt by nie przewidział Icon_wink2

Steven Tyler już na podium Icon_eek2
ma szanse i u mnie, ale zobaczymy czy będzie mierzył w takie lokaty jak tutaj...
z nowości cieszy mnie najwyższa.
15.12.2010 08:51 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
ku3a napisał(a):The Sign - Red Box
Zaskoczenie Icon_wink U mnie ich kariera szybko przygasła niestety.

ku3a napisał(a):Love Lives - Steven Tyler
A tego nie znam.

ku3a napisał(a):Granda - Brodka
Wchodzi na szczyt w momencie, gdy u mnie jest już bliska wypadku z listy.

ku3a napisał(a):Invisible Light - Scissor Sisters
Obejrzenie teledysku chyba im nie pomogło Icon_sad

ku3a napisał(a):Mój miły rolniku - Żywiołak
Tytuł mnie rozwalił Icon_wink Grają w tym samym stylu co zwykle?

ku3a napisał(a):X-M@$ - Corey Taylor
W końcu jakiś świąteczny nie-Coldplay i nie-The Killers Icon_smile Szkoda, że na forum mało kto interesuje się tymi naszymi alternatywnymi formami Świąt.

ku3a napisał(a):Pyro - Kings of Leon
Kilka osób po chłodnym przyjęciu ''Radioactive'' przekonało się do ''Pyro'', a ja nie. Raczej nie ma szans na DLP. Wybiorę coś swojego.

ku3a napisał(a):Rape This Day - Tomahawk
Super Icon_smile U mnie zbył w top 10, na 7-8?...może wyżej Icon_smile Będę trzymał kciuki, chociaż u mnie nie pojawi się ze względu na datę wydania.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
16.12.2010 09:59 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #5
 
Powrót Tomahawk mnie cieszy. Cieszy mnie również obecność formacji Red box na szczycie. Co to jest Whiteout - Zeraphine, nie znam, warto?
16.12.2010 11:58 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #6
 
W sumie cieszę się, że numer jeden to red Box. Dopiero niedawno zaczęło mi się bardziej podobać, a już tak naprawdę mocno też chyba w momencie kiedy do studia przybył Simon Toulson-Clarke i numer jeden należał do niego. Wcześniej jakoś nawet nie mogłem zapamiętać tego kawałka, jak się go nuciło i w ogóle mnie nie ruszał. Rewelacyjny wynik na LP3 i nie tylko tam spowodował, że wsłuchałem się dokładnie i chwyciło!
Piszesz o tym, że w Nasze Liście często bywa tak, że te najlepsze kawałki nie przechodzą do finałowych etapów. U mnie w tej edycji wybitnie nic nie przeszło do półfinałów, i tylko dwa do ćwierćfinału. Fakt, że do tej edycji podszedłem chyba najmniej intensywnie, bo niewiele kawałków zapamiętałem, ale już wcześniej wybrałem kilkanaście utworów, które najbardziej mi się spodobały, oraz teraz pierwszą dziesiątkę, która wyłoniła się z naszej zabawy. I pewnie coś tam trafi na moją listę. Poprzednie edycje obfitowały w znakomite utwory, odkrycia, które często lądowały w czołówce podsumowania roku. Te ewentualnie będą mogły być w podsumowaniu 2011 roku Icon_wink2
Kings Of Leon do mnie nie trafia, więc i ja nie będę trafiał na ich album, chyba że przypadkiem coś mnie zaskoczy, kiedy coś usłyszę, ale nie zapowiada się na to.
To dzisiaj chyba tylko tyle.

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
20.12.2010 12:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Remo Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 814
Dołączył: Aug 2010
Last.fm
Post: #7
 
Ja od Kings of Leon męczę teraz Mary, dużo bardziej mi się podoba niż Pyro. Na Na Na bardzo szybko mi się znudziło. Za nową Duffy jakoś nie mogę się zabrać, po dość krótkim pobycie Well Well Well, nie śpieszy mi się do Endlessly. Tyle Icon_smile
20.12.2010 04:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 966
Dołączył: Nov 2007
Post: #8
 
Nie pamiętam kiedy ostatnio TOP 3 było wspólne . Icon_biggrin3 Pewnie zdarzały się podwójne utwory , ale całe top 3 chyba nigdy. A gdy pojawiła się Stevenowa ballada wiedziałem , ze tutaj u Ciebie zaszaleje.
4 i 5 to także dobre utwory . Zwłaszcza Rebekka którą oceniłem wysoko na NL.
Liczyłem ze TDW wejdzie do TP 10. A tu mnie spotkała przykra niespodzianka.
ANL Jak to jest możliwe. Icon_wink2 400 na liczniku przekroczone pewnie.... Icon_smile2 Dzieje się historia przez duże H. Icon_wink2
Stare Strajpsy to z jakiejś wyjątkowej okazji ?
Od WLL to oczekiwałem trochę wiecej. Icon_wink2
Żywiołak... a zwłaszcza lider który wg mojej opinii pozwolił sobie na dyktat...
Ale o tym przed świętami nie chcę mi się mówić. W tym całym zamieszaniu to szkoda mi tylko dziewczyn....
20.12.2010 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
 
pabloyd napisał(a):Czyli 13-te to był szczyt. No jak na to co kiedyś napisałeś w mojej liście, to chyba i tak wielki sukces i "szczęśliwa 13" Icon_wink2
tak, to jest precedensowa sytuacja Icon_smile2.
a płyta jeszcze powalczy. raz się słucha w lepszych, raz w gorszych, czyli mniej sprzyjających okolicznościach.
saferłel napisał(a):Obejrzenie teledysku chyba im nie pomogło Icon_sad
nie wiem czy nie pomogło. trzeba jeszcze wziąć pod uwagę pokaźny już staż na liście Icon_smile2. a teledysk oglądałem tylko w "clean version", bo do pełnej trzeba było się zalogować, ale zakładam, że różni się tylko brakiem znaczków "censored" Icon_wink2.
saferłel napisał(a):ku3a napisał/a:
Mój miły rolniku - Żywiołak
Tytuł mnie rozwalił Icon_wink Grają w tym samym stylu co zwykle?
muzycznie tak. ale tekstowo bardziej jajcarskie, raczej taki muzyczny żart, ale mi się bardzo podoba Icon_smile2.
saferłel napisał(a):Kilka osób po chłodnym przyjęciu ''Radioactive'' przekonało się do ''Pyro'', a ja nie. Raczej nie ma szans na DLP. Wybiorę coś swojego.
a to jest właśnie mój prywatny wybór, tyle że przypadkiem się złożyło, że w tym samym czasie zostało singlem Icon_wink2.
dziobaseczek napisał(a):Co to jest Whiteout - Zeraphine, nie znam, warto?
czy mogę powiedzieć, że nie warto, skoro jest u mnie na liście? Icon_wink2
nie jestem ekspertem i określaniu gatunków i plastycznym opisywaniem muzyki. po prostu przetestuj j słuchając: http://www.youtube.com/watch?v=FilGwVTnikg Icon_wink2
tadzio3 napisał(a):tak naprawdę mocno też chyba w momencie kiedy do studia przybył Simon Toulson-Clarke
u mnie też wtedy było ekstremum, tyle że pozycją startową było najniższe miejsce na podium Icon_wink2.
Cytat:Piszesz o tym, że w Nasze Liście często bywa tak, że te najlepsze kawałki nie przechodzą do finałowych etapów.
cóż, nie chcę tego głębiej komentować... Icon_wink2
w każdym razie dla mnie nie było żadnego kandydata do zwycięstwa w edycji. nie to, że mi coś się podobało, tylko co typowałem, że może wygrać. a na forum kilka osób pisało, że będzie szok jak coś tam nie wygra. i ciekaw jestem ile osób miało na myśli późniejszego zwycięzcę. a ja myślę, że gdybym miał 30 strzałów i mógł typować co wygra, to i tak bym nie obstawił Mew Icon_wink2.
22.12.2010 03:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
ku3a napisał(a):"clean version"
Link, który dałem do pitchforka jest bez żadnej cenzury. Jest łapanie za tyłek, są - za przeproszeniem - cycki itd... Icon_razz2

Cytat:a to jest właśnie mój prywatny wybór, tyle że przypadkiem się złożyło, że w tym samym czasie zostało singlem Icon_wink2 .
Mi się najbardziej podoba ''The End''...chyba.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
22.12.2010 03:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
saferłel napisał(a):Link, który dałem do pitchforka jest bez żadnej cenzury. Jest łapanie za tyłek, są - za przeproszeniem - cycki itd... Icon_razz2
a widzisz, dzięki za informację. wtedy nie posłuchałem od razu, tylko później sobie poszukałem na yt.
zobaczymy, może IL jeszcze pójdzie do góry, ale i tak już u mnie zasłużyło na jedną z najlepszych dyskotekowych piosenek ostatnich kilku lat. szczególnie uwielbiam ten moment który w wersji teledyskowej zaczyna się ok. 3.25.
saferłel napisał(a):Mi się najbardziej podoba ''The End''...chyba.
u mnie w ścisłej czołówce. grałem jako jedno z trzech tydzień temu w audycji, więc można uznać, że jest dla mnie wśród trzech najlepszych Icon_wink2.

Aro napisał(a):Nie pamiętam kiedy ostatnio TOP 3 było wspólne . Icon_biggrin3
nie strasz mnie, bo już myślałem, że mamy wspólne podium Icon_wink2. a tu po prostu wszystko z mojego podium jest u Ciebie na liście Icon_razz. oczywiście bardzo mnie to cieszy Icon_smile2. choć wyniki u Ciebie mogłyby być lepsze Icon_mrgreen .
btw - nie wiem czemu akurat teraz mi się przypomniało - przyjeżdżasz na Soniświra?
Aro napisał(a):Pewnie zdarzały się podwójne utwory , ale całe top 3 chyba nigdy.
hmm, tak myślisz? nie pamiętam, ale aż nie chce mi się wierzyć, żeby nigdy tak nie było Icon_smile2.
Aro napisał(a):4 i 5 to także dobre utwory . Zwłaszcza Rebekka którą oceniłem wysoko na NL.
ja sobie właśnie odsłuchuję na yt hurtem inne jej piosenki Icon_smile2.
Aro napisał(a):ANL Jak to jest możliwe. Icon_wink2 400 na liczniku przekroczone pewnie.... Icon_smile2 Dzieje się historia przez duże H. Icon_wink2
pamiętaj, że punkty są tylko za pierwszą dziesiątkę, a za 9-10 miejsce aż tak dużo ich nie wpada Icon_wink2.
Aro napisał(a):Stare Strajpsy to z jakiejś wyjątkowej okazji ?
ja nawet nie wiedziałem, że to stare, a co więcej nie wiem czy to ta sama wersja. to jest na składance poświęconej Loretcie Lynn. grałem to niedawno w Rockiestrze Icon_smile2.
Aro napisał(a):Od WLL to oczekiwałem trochę wiecej. Icon_wink2
to i tak znakomite przełamanie po tym czymś co mnie straszy na LP3 Icon_wink2.
Aro napisał(a):Żywiołak... a zwłaszcza lider który wg mojej opinii pozwolił sobie na dyktat...
? napisz coś więcej, bo nie znam sprawy... Wiem tylko, że dwie dziewczyny się pożegnały z zespołem.
22.12.2010 03:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #12
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):Czyli 13-te to był szczyt. No jak na to co kiedyś napisałeś w mojej liście, to chyba i tak wielki sukces i "szczęśliwa 13" Icon_wink2
tak, to jest precedensowa sytuacja Icon_smile2.
a płyta jeszcze powalczy. raz się słucha w lepszych, raz w gorszych, czyli mniej sprzyjających okolicznościach..
Czyli Ana ma jeszcze szansę powalczyć o Twoje ucho ? - miło to słyszeć Icon_wink2
A czy Brendan ma też takową szansę czy stoi na przegranej pozycji ?

500-tny post Icon_biggrin3
22.12.2010 04:20 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #13
 
pabloyd napisał(a):A czy Brendan ma też takową szansę czy stoi na przegranej pozycji ?
nie znam całej płyty, ale w jego przypadku wystarczy mi znajomość ze 3 utworów. zrsztą zostawiły pozytywne wrażenie Icon_smile2.
22.12.2010 04:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
pabloyd
Unregistered

 
Post: #14
 
ku3a napisał(a):
pabloyd napisał(a):A czy Brendan ma też takową szansę czy stoi na przegranej pozycji ?
nie znam całej płyty, ale w jego przypadku wystarczy mi znajomość ze 3 utworów. zrsztą zostawiły pozytywne wrażenie Icon_smile2.
jest wspaniała Icon_smile2
22.12.2010 07:42 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
tadzio3 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 698
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
ku3a napisał(a):w każdym razie dla mnie nie było żadnego kandydata do zwycięstwa w edycji. nie to, że mi coś się podobało, tylko co typowałem, że może wygrać. a na forum kilka osób pisało, że będzie szok jak coś tam nie wygra. i ciekaw jestem ile osób miało na myśli późniejszego zwycięzcę. a ja myślę, że gdybym miał 30 strzałów i mógł typować co wygra, to i tak bym nie obstawił Mew .
Mógłbym się pod tym podpisać. A pierwszym strzałem byłby The Dead Weather, ale też odstawiałem kawałki, które odpadły w pierwszej, bądź drugiej rundzie. A ten Mew jakoś mocno mnie nie wziął

MOJA LISTA DO ODSŁUCHU
23.12.2010 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości