Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aro LP not. 7 - 12.01.2008
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #1
Aro LP not. 7 - 12.01.2008
Listę nr 7 otwiera zwycięstwo Petera Cincottiego które było po raz trzeci nie zagrożone. Na podium jednak nastąpiła zmiana . The White Stripes zamienił się miejscami z Michaelem Buble. Awans do pierwszej dziesiątki odnotował Peter C. wypychając z niej HappysadPoza tym Metallica, Totentanz, Eagles i Radio Bagdad odnotowali niewielkie awanse. Najwiekszymi jednak skokami na liście pochwalic się mogą Avenged Sevenfold i U2 . No i sa znowu 3 nowości . Na miejscu 30 polska hard rockowa grupa Lessdress z dość prowokacyjnym tytułem utworu (dowiedziałem sie całkiem niedawno że są z Polski Icon_redface2 ) promująca płytę zatytułowaną "Sugarfree" . Z listy pana Marka podsłuchałem Pania Halinę Frąckowiak i od razu spodobał misie ten utwór Icon_biggrin3 Zobaczymy jak sobie poradzi na mojej liście . No i czas na najwyższą nowość w zestawieniu. Dostałem ja przypadkowo od przyjaciela pracującego i mieszkającego w Wielkiej Brytfanii Icon_mrgreen Gunsesi ostatnią płyte wydali chyba z 15 lat temu . Od wielu lat chyba 12-13 zapowiadaja i przekładaja wydanie nowego albumu pt. Chinese Democracy. A my czekamy wciąż..... Najnowsza informacja mowi że bedzie to luty 2008, ale ja jednak troszke w to nie wierzę niestety. Gdzies wyczytałem , na temat tej niewydanej płyty że juz głos zabrali krytycy muzyczni mówiąc że Gunsesi wydadzą album wtedy gdy naprawde nastapi w Chinach demokracja ( no to w takim wypadku poczekamy jeszcze bardzo długo , lub w ogóle.... niestety) . I. R. S. to jeden z tych utworów które juz sie pojawiły w necie , jeszcze 2 - 3 lata temu . Utwory właściwie się już starzeją a płyty nie ma. Mnie osobiście utwór I.R.S. się bardzo podoba.

Życze wszystkim miłego tygodnia ... Icon_biggrin3

01. 01. 07. GOODBYE PHILADELPHIA - Peter Cincotti (3 tydzień)
02. 03. 04. CONQUEST - The White Stripes
03. 02. 07. LOST - Michael Buble
04. 05. 06. SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
05. 04. 06. PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler
06. 10. 02. SAVING US - Serj Tankian
07. 11. 02. MAKE IT OUT ALIVE - Peter Cincotti
08. 06. 07. GOD SAVE THE QUEEN - Sex Pistols
09. 08. 07. ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
10. 07. 07. ME AND MRS. JONES - Michael Buble
11. 09. 07. DŁUGA DROGA W DÓŁ - Happysad
12. 13. 07. BROTHERS IN ARMS - Metallica
13. 12. 04. INNUENDO - Queensryche
14. 15. 07. ŚWIATŁO DNIA - Totentanz
15. 16. 03. LONG ROAD OUT OF EDEN - Eagles
16. 18. 05. CZAS NASZYCH CZASÓW - Radio Bagdad
17. 17. 07. DANCE OF THE MANATEE - Fair To Midland
18. 14. 07. EMPTY WALLS - Serj Tankian
19. N. 01. I.R.S. - Guns N' Roses
20. 28. 03. AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
21. 30. 02. WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
22. 20. 07. PIOSENKA STARYCH KOCHANKOW - Raz Dwa Trzy
23. 19. 07. TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
24. 24. 07. END OF THE WORLD - Blackfield
25. 27. 07. TO CO NIENAZWANE - Anna Maria Jopek
26. 22. 05. TRY ČARAPACHI - N.R.M.
27. N. 01. IDĘ DALEJ - Halina Frąckowiak
28. 25. 07. HLJOMALIND - Sigur Ros
29. 29. 03. FORSAKEN - Dream Theater
30. N. 01. WHO'S FUCKING WHO - Lessdress

Wypadły:

21. PIEŚNIA PADZIEMNYCH ŽYCHAROĹŹ - N.R.M.
23. TELEFONY (TRÓJKA LIVE) - Republika
26. TEDDY PICKER - Arctic Monkeys
12.01.2008 02:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Serj o 4 do gory w dziesiatce! Icon_biggrin3 Ja dzis juz mam za soba przesluchanie calej plyty Icon_smile2.
"I.R.S." bardzo mi sie podobal, choc na liste nie dal rady wejsc. Masz moze mp3? Za to "Madagascar" trafil do mojej pierwszej dziesiatki i byl nawet na piatym. To bylo jakos w okolicy koncertu.
hmm, "Afterlife" wciaz mnie nie zachwyca, ale moze to dobry objaw. Moze zaskoczy po kilku miesiacach i bedzie dlugo trzymac. Na razie mam bodajze 5 albo 6 kawalkow z plyty, ktore bardziej lubie.
12.01.2008 03:09 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #3
 
ku3a napisał(a):Serj o 4 do gory w dziesiatce! Icon_biggrin3 Ja dzis juz mam za soba przesluchanie calej plyty Icon_smile2.
"I.R.S." bardzo mi sie podobal, choc na liste nie dal rady wejsc. Masz moze mp3? Za to "Madagascar" trafil do mojej pierwszej dziesiatki i byl nawet na piatym. To bylo jakos w okolicy koncertu.
hmm, "Afterlife" wciaz mnie nie zachwyca, ale moze to dobry objaw. Moze zaskoczy po kilku miesiacach i bedzie dlugo trzymac. Na razie mam bodajze 5 albo 6 kawalkow z plyty, ktore bardziej lubie.

I.R.S. juz tam jest razem z Haliną Frąckowiak. Icon_wink2
Afetrlife wreszcie odbił sie od dna. Po 2 tygodniach jakoś brzmi dla mnie lepiej Icon_biggrin3
12.01.2008 03:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
27. N. 01. IDĘ DALEJ - Halina Frąckowiak - widzę że podsłuchujemy złote przeboje Icon_mrgreen

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.01.2008 11:42 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #5
 
Aro napisał(a):Gdzies wyczytałem , na temat tej niewydanej płyty że juz głos zabrali krytycy muzyczni mówiąc że Gunsesi wydadzą album wtedy gdy naprawde nastapi w Chinach demokracja ( no to w takim wypadku poczekamy jeszcze bardzo długo , lub w ogóle.... niestety)
To nie jest optymistyczna wiadomość. Zarówno ta dotycząca Chin jak i Gunsów...
13.01.2008 01:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #6
 
Konrad napisał(a):27. N. 01. IDĘ DALEJ - Halina Frąckowiak - widzę że podsłuchujemy złote przeboje Icon_mrgreen
precyzyjniej Konradzie to podsłuchuję tylko i wyłącznie Listy Pana Marka Icon_smile2

abd3mz napisał(a):To nie jest optymistyczna wiadomość. Zarówno ta dotycząca Chin jak i Gunsów...
Ale chociaz w tym drugim przypadku mogłoby dojść do skutku ....
13.01.2008 11:28 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wojtek
Unregistered

 
Post: #7
 
Widzę, że Peter wciąż na 1-szym Icon_smile2
13.01.2008 02:06 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
mrsap Offline
Weteran
*****

Liczba postów: 2 339
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
 
"Afterlife" mocno idzie do góry Icon_biggrin3
"Conquest" już prawie na pierwszym Icon_smile2
Awansuje też "Saving Us" i Totentanz. Jednym słowem bardzo udane notowanie Icon_biggrin3

Moja lista na Spotify
Archiwum mojej listy
Profil na Last.fm
13.01.2008 02:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #9
Re: Aro LP not. 7 - 12.01.2008
Dzisiaj komentarz doświeżościowy:
02. 03. 04. CONQUEST - The White Stripes
Znakomicie! Ciekawe, czy za tydzień będzie na szczycie?
06. 10. 02. SAVING US - Serj Tankian
Właśnie (ot przypadek) słucham tego nagrania. I wygląda na to, że ma duże szanse na awans na mojej liści, na której jest dzięki obecności na Twojej.
07. 11. 02. MAKE IT OUT ALIVE - Peter Cincotti
Podoba mi się co najwyżej przeciętnie. Duże rozczarowanie po Goodbye Philadelphia.
13. 12. 04. INNUENDO - Queensryche
Z tego co widzę, piosenka awansowała tylko na tej liście, na której jewst najniżej. Ale może jeszcze i u Ciebie i u Gary'ego i u mnie się podniesie.
20. 28. 03. AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
Kolejna pozytywna niespodzianka ze strony A7F od razu podkupiona (podobnie jak Serj) na moją listę, gdzie robi furorę.
21. 30. 02. WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
No cóż, jeżeli U2 o mało nie łapie się do mojego zestawu listowego, to tylko dobrze o nim świAdczy.
27. N. 01. IDĘ DALEJ - Halina Frąckowiak
Z tego co wiem, jest to nowa wersja jej starego hitu, której jeszcze nie słyszałem w dobrych warunkach. Ale jak na razie brzmi dobrze.
29. 29. 03. FORSAKEN - Dream Theater
W górnej strefie stanów średnich jak na Dream Theater, ale to na razie nie wystarcza, żeby mnie mocniej zainteresować.
30. N. 01. WHO'S FUCKING WHO - Lessdress
Po pierwszym przesłuchaniu wrażenie dobre, ale druga szansa dopiero za kilka dni.
15.01.2008 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #10
 
Conquest już na 2 miejscu! Icon_smile2
GN'R oczywiście bardzo mnie cieszy. U mnie swego czasu inna piosenka była bliska debiutu. Co do płyty, to chyba czekają na swój czas i na Slasha mam nadzieję. Icon_wink2
No w końcu dopadłem gdzieś mp3kę Frąckowiak, którą do tej pory znałem z takich sobie pioseneczek, a tu mi się wydaje, że to może być kandydatka nawet na listę.
16.01.2008 06:50 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #11
 
Gary napisał(a):No w końcu dopadłem gdzieś mp3kę Frąckowiak, którą do tej pory znałem z takich sobie pioseneczek, a tu mi się wydaje, że to może być kandydatka nawet na listę.
Ona mi się zawsze kojarzyła z trochę ambitniejszą muzyką i pewno nie tylko mi. Jedno z pierwszych obecnie skojarzeń to Geira nagrana z SBB.
16.01.2008 09:23 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #12
 
wojtek napisał(a):Widzę, że Peter wciąż na 1-szym Icon_smile2
Po raz trzeci, nie wiem czy już ostatni , bo okrutnie napiera CONQUEST... Icon_smile2

mrsap napisał(a):"Afterlife" mocno idzie do góry ...
Awansuje też "Saving Us" ... Jednym słowem bardzo udane notowanie
A7F bardzo mnie sie podoba akurat w tej pieśni, znalazłbym jeszcze równie dwa dobre utwory które się na razie nie zmiesciły na listę. Czas pokaże....
A " Saving us " ma i będzie mieć dobre tygodnie... Icon_smile2

kajman napisał(a):1. CONQUEST - The White Stripes
Znakomicie! Ciekawe, czy za tydzień będzie na szczycie?
2. SAVING US - Serj Tankian
Właśnie (ot przypadek) słucham tego nagrania. I wygląda na to, że ma duże szanse na awans na mojej liści, na której jest dzięki obecności na Twojej.
3. MAKE IT OUT ALIVE - Peter Cincotti
Podoba mi się co najwyżej przeciętnie. Duże rozczarowanie po Goodbye Philadelphia.
4 . INNUENDO - Queensryche
Z tego co widzę, piosenka awansowała tylko na tej liście, na której jewst najniżej. Ale może jeszcze i u Ciebie i u Gary'ego i u mnie się podniesie.
5. AFTERLIFE - Avenged Sevenfold
Kolejna pozytywna niespodzianka ze strony A7F od razu podkupiona (podobnie jak Serj) na moją listę, gdzie robi furorę.
6. WAVE OF SORROW (BIRDLAND) - U2
No cóż, jeżeli U2 o mało nie łapie się do mojego zestawu listowego, to tylko dobrze o nim świAdczy.
7. N. 01. IDĘ DALEJ - Halina Frąckowiak
Z tego co wiem, jest to nowa wersja jej starego hitu, której jeszcze nie słyszałem w dobrych warunkach. Ale jak na razie brzmi dobrze.
8. WHO'S FUCKING WHO - Lessdress
Po pierwszym przesłuchaniu wrażenie dobre, ale druga szansa dopiero za kilka dni.

1. Sam jestem ciekawy. Bedziemy wiedziec około soboty Icon_wink2
2. Bardzo się cieszę że jest obecny u Ciebie.
3. A mnie podoba się MAKE IT OUT ALIVE , a juz szykuje sie kolejny PETER C. na moją listę z płyty East Of Angel Town
4. Na razie u mnie straszny ścisk w TOP 10, dlatego lekko się obsunęło.....
5. U mnie też robi niesamowite wrażenie...
6. Mnie się od razu spodobało jak usłyszałem głos Bono... Cosik mało ostatnio o U2 słychac może dlatego.....
7. Tak. Pani Halina naprawdę trzyma sie nieźle
8. Własnie załozyłem LESS - DRESS na łapy chomika Icon_mrgreen

Gary napisał(a):1. GN'R oczywiście bardzo mnie cieszy. U mnie swego czasu inna piosenka była bliska debiutu. Co do płyty, to chyba czekają na swój czas i na Slasha mam nadzieję.
2. No w końcu dopadłem gdzieś mp3kę Frąckowiak, którą do tej pory znałem z takich sobie pioseneczek, a tu mi się wydaje, że to może być kandydatka nawet na listę.

1. Dostałem kilka innych mp3jek GN'R .. Heh i sam nie wiem czy nie opęta mnie Gunsomania Icon_mrgreen A co do Slasha, on juz chyba nie wróci ....
2. Fajnie gdyby wpadła ..... na Twoją listę Icon_wink2
16.01.2008 10:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Anonymous
Unregistered

 
Post: #13
 
Bardzo dobry numer 1. . Bardziej podoba mi się MAKE IT OUT ALIVE. Widze, że awansuje. No i Anna Maria Jopek. Lubię całą ID.
16.01.2008 05:18 PM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kleschko Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 993
Dołączył: Jan 2008
Facebook Last.fm Twitter
Post: #14
 
Widzę, że promocja Cincottiego przez Niedźwiedzkiego na antenie Złotych daje pozytywne wyniki Icon_wink2

[Obrazek: kleschko.png]
16.01.2008 05:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gary Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 625
Dołączył: Jun 2007
Post: #15
 
kajman napisał(a):Gary napisał/a:
No w końcu dopadłem gdzieś mp3kę Frąckowiak, którą do tej pory znałem z takich sobie pioseneczek, a tu mi się wydaje, że to może być kandydatka nawet na listę.
Ona mi się zawsze kojarzyła z trochę ambitniejszą muzyką i pewno nie tylko mi. Jedno z pierwszych obecnie skojarzeń to Geira nagrana z SBB.
No cóż, jednak jak ona to nagrywała to ja w kołysce leżałem albo i dopiero w planach byłem. Icon_wink2
16.01.2008 08:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
abd3mz Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 5 401
Dołączył: Jan 2008
Post: #16
 
Cytat:02. 03. 04. CONQUEST - The White Stripes
03. 02. 07. LOST - Michael Buble
04. 05. 06. SKŁAMAŁABYM - Anna Maria Jopek
05. 04. 06. PUNISH THE MONKEY - Mark Knopfler
09. 08. 07. ZRÓB CO MOŻESZ - Anna Maria Jopek
12. 13. 07. BROTHERS IN ARMS - Metallica
22. 20. 07. PIOSENKA STARYCH KOCHANKOW - Raz Dwa Trzy
23. 19. 07. TRUE LOVE WILL NEVER FADE - Mark Knopfler
28. 25. 07. HLJOMALIND - Sigur Ros
Te utwory są też w mojej 30. To bardzo dobry wynik, szczególnie że jeszcze kilka mam od 31 do 50.
16.01.2008 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Jopkolog Niedostępny
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 979
Dołączył: Sep 2007
Post: #17
 
Pięknie! Aż 2 razy Peter i 3 razy Andzia! Uwielbiam Twoją Listę!!! Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
18.01.2008 05:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #18
 
kleschko napisał(a):Widzę, że promocja Cincottiego przez Niedźwiedzkiego na antenie Złotych daje pozytywne wyniki Icon_wink2
Cincotti to zasługa w dużej mierze MYCHY Icon_mrgreen ale też Pana Marka Niedźwieckiego. U mnie radełko i w domu i pracy nastawione na Program Trzeci z wyjątkiem piątku między 19-22 i czasami (rzadko ostatnio) soboty między 10-13 Icon_mrgreen To wszystko co wiem na temat RADIA ZŁOTYCH PRZEBOJÓW.
18.01.2008 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ksch Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 010
Dołączył: Sep 2007
Post: #19
 
Zgodność 8/30, ładnie Icon_smile2 A najciekawsze jest to, że 6 z tych 8 utworów jest u Ciebie w pierwszej dziesiątce Icon_biggrin3

Moja prywatna galeria
19.01.2008 12:08 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Aro Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4 963
Dołączył: Nov 2007
Post: #20
 
Jopkolog napisał(a):Pięknie! Aż 2 razy Peter i 3 razy Andzia! Uwielbiam Twoją Listę!!! Icon_mrgreen Icon_mrgreen Icon_mrgreen
Tez jestem z niej dumny Icon_mrgreen
20.01.2008 11:00 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości