Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paweł TOP 30 /12.01.08/
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #1
Paweł TOP 30 /12.01.08/
SŁOWO OD AUTORA:
Dziś notowanie wyjątkowo dzień później, czyli w sobotę. Jest to spowodowane moim wczorajszym zabiegiem w szpitalu. Icon_wink2 Właśnie wróciłem, a więc i lista powróciła.
W czołówce podobnie jak u Ku3y mało zmian. AM zamienił się z Metallicą miejscami. Blacfield na tym samym miejscu i jakoś nie może ani w tę ani w tę się ruszyć. Za podium Strachy na Lachy... które były o krok od podium. TWS również chciał powalczyć o te najwyższe miejsca, jednak nie dał rady mocniejszym. Icon_wink2
Do najważniejszych awansów listy można zaliczyć Stereophonics, oraz (o dziwo!) Timbalanda, który wszedł wyżej tylko dlatego, że jakoś mi się tak lista ułożyła, że awansował bez mniejszych problemów. Icon_biggrin3
Shadow Of The Day chyba prędko nie zejdzie z listy... a to już 18-ty tydzień! Podobnie jak Hard-Fi z końca listy, jednak ten jest już bliski wypadnięcia.
No cóż, to chyba tyle. Led Zeppelin na Led się jeszcze nie zamienił, bo tego drugiego jeszcze nie słuchałem i tak jakos... Icon_wink2
Pozdrawiam. W najbliższym czasie zamieszczę podsumowanie roku 2007 (mam nadzieję!). Na przeszkodzie teraz już tylko mogą stać chęci i testy próbne, jakie piszę we wtorek i środę. Bądźcie cierpliwi!

PS o nowościach zapomniałem Icon_mrgreen Ale tu się chyba nie ma co rozpisywać. Obie nowości bardzo mi się ostatnio podobały (jak i wcześniej, ale nie były w stanie jeszcze wejść na listę).

Lp. Poprzednie miejsce Ilosc tygodni na liście WYKONAWCA I TYTUŁ

01. 03. 06. Arctic Monkeys - Teddy Picker
02. 02. 08. Blackfield - End of The World
03. 01. 08. Metallica - Brothers In Arms
04. 04. 04. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
05. 08. 03. The White Stripes - Conquest
06. 13. 02. Stereophonics - It Means Nothing
07. 05. 10. Travis - My Eyes
08. 07. 12. Maroon 5 - Won't Go Home Without You
09. 09. 10. Duran Duran - Falling Down
10. 12. 17. Linkin Park - Shadow Of The Day

11. NE. 01. Foo Fighters - Long Road To Ruin

12. 10. 06. Kaiser Chiefs - Love's Not a Competition (But I'm Winning)
13. 11. 07. Editors - The Racing Rats
14. 20. 07. Timbaland feat. One Republic - Apologize
15. 19. 04. The Hoosiers - Goodbye Mr A
16. 06. 07. Przyjaciele Karpia - Karp '07
17. NE. 01. Super Furry Animals - Run Away
18. 14. 03. Sigur Ros - Staralfur
19. 18. 14. Kaiser Chiefs - The Angry Mob
20. 17. 05. Hey - Teksański

21. 15. 14. Eddie Vedder - Hard Sun
22. 21. 02. Good Charlotte - Dance Floor Anthem (I Don't Want To Be In Love)
23. 24. 07. H-Blockx - Countdown To Insanity
24. 16. 06. Five Finger Death Punch - The Bleeding
25. 22. 08. Hurt - Między Pomiędzy Gdzieś
26. 27. 02. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
27. 29. 10. Strachy na Lachy - Czerwony Autobus
28. 23. 06. Kent - Ensammast I Sverige
29. 30. 17. Hard-Fi - Suburban Knights
30. 28. 03. Craig David - Hot Stuff

ODPADLI:

po 13 tyg. Santana & Chad Kroeger - Into The Night
po 11 tyg. Babyshambles - Delivery
12.01.2008 11:06 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
saferłel Offline
Paweł
*****

Liczba postów: 21 777
Dołączył: Jun 2007
Post: #2
 
Cieszy mnie zmiana lidera. Arctic Monkeys i u mnie ciągle pną się w górę Icon_smile
W sumie oprócz LP w top 10 same świetne numery plus dobre Strachy Na Lachy.
Najwyższa nowość to mój były numer 2, więc oczywiście pochwalam Icon_wink Tak samo jak kolejną. Miło, że w górę idzie The Hoosiers. Editors spadają tak jak i u mnie. Trochę już mija na forum uwielbienie dla tego numeru.
Cieszy mnie bardzo ogromny spadek Karpia Icon_smile Pozbywasz się słabych tracków, a na ich miejsce lepsze wchodzą. Jeszcze, żeby tak Craig David i Hurt wypadły. Suburban Knights będzie miało problemy z 20 tyg., ale w rocznym podsumowaniu może namieszać.

Call it performance, call it art/I call it disaster if the tapes don't start.
12.01.2008 11:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
1981 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 661
Dołączył: Jun 2007
Post: #3
 
Nie wyrzucaj jeszcze Craiga Davida, potańcz jeszcze Icon_razz
Lider taki sam jak u mnie, a więc gratuluję!
"It Means Nothing" zaskakuje - a u mnie nowy singiel "My Friends" trzyma się resztkami sił...
12.01.2008 02:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Konrad Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6 067
Dołączył: Jun 2007
Post: #4
 
17. NE. 01. Super Furry Animals - Run Away - ta nowość mnie najbardziej cieszy

[Obrazek: musicbar.php?username=konrad144&color=green]
12.01.2008 11:18 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 110
Dołączył: Jun 2007
Post: #5
 
heh, szkoda, ze Metallica spadla, ale przynajmniej cios mniejszy, bo zapowiadany Icon_wink2.
Paweł napisał(a):Led Zeppelin na Led się jeszcze nie zamienił, bo tego drugiego jeszcze nie słuchałem i tak jakos...
wszystko przed Toba Icon_smile2
swoją drogą, ciekawe ile "Stairway To Heaven" sie utrzyma na liscie Icon_smile2.
"Staralfur" co prawda w dol, ale i tak milo to widziec w drugiej dziesiatce, a wynik osiagnal lepszy niz u mnie Icon_smile2.
oj, "The Bleeding" 8 w dol...
Paweł napisał(a):Shadow Of The Day chyba prędko nie zejdzie z listy... a to już 18-ty tydzień!
Paweł napisał(a):10. 12. 17. Linkin Park - Shadow Of The Day
? Icon_smile2
14.01.2008 05:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #6
 
ku3a napisał(a):? Icon_smile2
Fakt. Zaszła drobna pomyłka. Ale zamierzenia tego zdania nadal pozostają takie same. Icon_wink2
ku3a napisał(a):"Staralfur" co prawda w dol, ale i tak milo to widziec w drugiej dziesiatce, a wynik osiagnal lepszy niz u mnie Icon_smile2 .
Wiesz, u mnie to jest tak, że niektóre kawałki nawet jak mało potem słucham, a wejdą jako nowość wysoko, potrafią utrzymać się niedługo. Taki Karp, gdyby wszedł na miejsce 40 któreś, to juz by go tu np. nie było. Icon_smile2
ku3a napisał(a):swoją drogą, ciekawe ile "Stairway To Heaven" sie utrzyma na liscie Icon_smile2 .
Nie wiem, ale na wysokie miejsca nie licz, bo wysokie miejsca są dla tych najnowszych. Ja już mówiłem, to tak symbolicznie na podkreślenie tego, czego ostatnio dużo słuchałem. A że nie mam żadnych blokad... Przecież to jest MOJA lista ... nie kieruje się niczym. Icon_wink2
ku3a napisał(a):heh, szkoda, ze Metallica spadla, ale przynajmniej cios mniejszy, bo zapowiadany Icon_wink2 .
I spadnie więcej... ostatnio trochę się zasłuchałem Nothing Else Matters... ale może już na listę klasyków dość. Icon_razz
14.01.2008 05:39 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
caligoola Offline
smoothcalifornia
****

Liczba postów: 622
Dołączył: Sep 2007
YouTube
Post: #7
 
Super Furry Animals to zdecydowanie najlepszy kawalek na tej liscie
15.01.2008 12:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 772
Dołączył: Jun 2007
Post: #8
Re: Paweł TOP 30 /12.01.08/
Komentarz doświeżościowy:
04. 04. 04. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
Posłuchałem Czerwonego autobusu i wrażenie przeciętne, a potem tego i stwierdziłem, że Strachy nie powinny brać się za Kaczmarskiego, ale potem usłyszałem tylko utwory znacznie je przewyższające. Szkoda, że akurat ten najslabszy robi największą furorę.
06. 13. 02. Stereophonics - It Means Nothing
Stereophonics jak zwykle zrobiło na mnie nijakie wrażenie.
11. NE. 01. Foo Fighters - Long Road To Ruin
Foo podobnie jak wyżej, tylko chyba nieco lepiej mi brzmi.
17. NE. 01. Super Furry Animals - Run Away
Bardzo fajny utworek, ale jakoś u mnie niue dał rady się przebić.
26. 27. 02. Led Zeppelin - Stairway to Heaven
Zdecydowanie najlepszy utwór w całym Twoim zestawie, ale czyż może nim nie być jeden z najwspanialszych utworów w historii muzyki.
30. 28. 03. Craig David - Hot Stuff
No niestety, jak dla mnie to kiepska przeróbka kiepskiego utworu.
15.01.2008 05:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Paweł Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3 423
Dołączył: Jul 2007
Post: #9
 
caligoola napisał(a):Super Furry Animals to zdecydowanie najlepszy kawalek na tej liscie
Super jak super, potencjał ma. Icon_wink2
kajman napisał(a):04. 04. 04. Strachy na Lachy - Walka Jakuba z Aniołem
Posłuchałem Czerwonego autobusu i wrażenie przeciętne, a potem tego i stwierdziłem, że Strachy nie powinny brać się za Kaczmarskiego, ale potem usłyszałem tylko utwory znacznie je przewyższające. Szkoda, że akurat ten najslabszy robi największą furorę.
Co w nim takiego słabego?
kajman napisał(a):Stereophonics jak zwykle zrobiło na mnie nijakie wrażenie.
Ogólnie to taki nijaki dla mnie zespół.. niby niektóre nagrania lubię, ale głębiej się tej grupie nie przyglądałem.
16.01.2008 05:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości