Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #181
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):marne szanse, żeby akustyczna mi się spodobała
Ja napiszę tak: Może mi się spodobać, ale mniej niż pierwowzór. Ale jeżeli pierwowzór jest kiepski instrumentalnie to wersja akustyczna może spodobać mi się bardziej, ale i tak raczej na plus nie będzie.
neon.ka napisał(a):pasuje tylko do lirycznych
Najczęściej tak, chociaż zdarzają się także szybsze kawałki (np jakieś boogie).
Ta dziesiątka, chociaż dla mnie bez superkilerów, zdecydowanie dla mnie na plus i chyba jest najlepsza z tych, jakie się pojawiły.
Miszon napisał(a):W ogóle nie wiem kto to ten Nosal
Wiem, że Nosal to taki szczycik w Tatrach, ale on nie odpowiada na pytanie kto.
16.10.2021 10:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #182
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
"Amazing" Icon_exclaim Icon_biggrin3 Icon_biggrin3 Icon_biggrin3
"I Don't Wanna Miss a Thing" Icon_exclaim Icon_biggrin3
bardzo się cieszę też z "By My Side" i "If You Don't...".
16.10.2021 12:50 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #183
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(16.10.2021 01:37 AM)Miszon napisał(a):  W ogóle nie wiem kto to ten Nosal
Ja bym go opisała jako przedstawiciela poezji śpiewanej (poznałam tę piosenkę na festiwalu Bieszczadzkie Anioły w Cisnej), i tak pamiętałam, że był przedstawiony, gdy go pierwszy raz słyszałam, ale teraz na potrzeby odpowiedzi na Twoje pytanie poszukałam głębiej i okazuje się, że muszę uzupełnić zapis przy "Trzeba żyć" o Grupę Bohema, bo tak jest opisana płyta, z której ona pochodzi. I Rafał Nosal jest założycielem tego zespołu.

(16.10.2021 06:41 AM)inżynierek napisał(a):  poznałem niedawno ten utwór INXS i bardzo cieszy, że jest w topie, choć tym razem nie w top 100 i tutaj lekki zawód. Icon_wink
Już przy okazji moich poprzednich topów wszech czasów opowiadałam, że ta piosenka w czasie gdy była na LP3 spowodowała, że stałam się autorką "oszustwa w głosowaniu", choć wtedy tak na to nie patrzyłam (i w sumie dalej mam z tym trochę problemów, bo intencje miałam czyste Icon_wink2 ). A mianowicie - od zawsze lubiłam kolekcjonować pocztówki, więc miałam ich bardzo dużo, wzięłam z nich te, które najmniej mi się podobały, zabrałam ze sobą do szkoły i wszystkie koleżanki i kolegów poprosiłam, żeby wypisali na nich odpowiedniego wykonawcę i tytuł i się podpisali. Tym sposobem zebrałam między 50-100 takich głosów (trudno mi teraz oszacować ile ich mogło dokładnie być), napisałam płomiennie brzmiący list wyjaśniający, że wszyscy głosujemy na INXS i dlaczego, spakowałam w wielką kopertę i wysłałam do radia. W kolejny piątek słuchałam z wypiekami na twarzy spodziewając się awansu na miejsce 1, a tymczasem nie dość, że nie wylądowali na szczycie, to jeszcze bardzo możliwe, że spadli kilka oczek. Icon_wink2 Po kilku tygodniach i tak dotarli tam, gdzie mi zależało, ale raczej nie dzięki mojemu staraniu. Icon_wink2
Teraz wiem, że Helen policzyła pewnie jedną kartkę z tych wszystkich, a resztę wywaliła. Icon_wink2

neo01 o Myszy i ludzie - Myslovitz napisał(a):Jakoś wcześniej nie za bardzo wiedziałem, co niektórzy widzą w tym kawałku, ale gdy usłyszałem go niedawno na koncercie, trochę to zrozumiałem...
Tak, zdecydowanie na koncercie można było wykrzyczeć tym utworem wszystko, co się potrzebowało...
Pamiętam Stodołę, gdzieś na końcu sali...

(16.10.2021 10:44 AM)kajman napisał(a):  
neon.ka napisał(a):pasuje tylko do lirycznych
Najczęściej tak, chociaż zdarzają się także szybsze kawałki (np jakieś boogie).
Z samym pianinem/fortepianem?

Kuba, radość aż przy czterech utworach - to chyba tak jak kajman powiedziałbyś, że to najlepsza dziesiątka dotąd. Icon_smile2 Chociaż dziwnie wygląda zestawienie kajmana i ku3y w takim kontekście. Icon_cool

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2021 08:36 PM przez neon.ka.)
16.10.2021 08:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 028
Dołączył: Dec 2009
Post: #184
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Z samym pianinem/fortepianem?
Na pewno ragtime'y są takie:

WOLNE MEDIA!!!
16.10.2021 08:42 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #185
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Ale my pisaliśmy o układzie piano + wokal. I na pewno takie rzeczy słyszałem, chociaż tytułów na zawołanie sobie nie przypomnę.
16.10.2021 10:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #186
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
A ja pisałem że pianino zawsze daje mi wartość dodaną, niezależnie czy jest instrumentem wiodącym, czy jednym z kilku.
Natomiast może być sam fortepian i to wystarcza. Niekoniecznie ma sam grać przez cały utwór.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.10.2021 11:22 PM przez Miszon.)
16.10.2021 11:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #187
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):to chyba tak jak kajman powiedziałbyś, że to najlepsza dziesiątka dotąd. Icon_smile2
raczej tak Icon_smile2.
neon.ka napisał(a):Chociaż dziwnie wygląda zestawienie kajmana i ku3y w takim kontekście. Icon_cool
prawda Icon_mrgreen
16.10.2021 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #188
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Pierwszą setkę otwierają [a właściwie zamykają] te oto utwory [wśród których niewiele osób znajdzie chyba coś dla siebie Icon_wink2 ]:

100 . 065 . 072 . Songbird - Eva Cassidy
[youtube]
099 . 108 . 129 . Majster Bieda - Wolna Grupa Bukowina
[youtube]
098 . 073 . 031 . Again - Archive
[youtube]
097 . 102 . 125 . Suburbia - Pet Shop Boys
[youtube]
096 . 094 . NNN . What a Beautiful Name - Hillsong Worship
[youtube]
095 . 119 . 289 . Moja fantazja/Bursztynek - Fasolki
[youtube]
[youtube]
094 . 095 . 094 . Sielanka o domu - Wolna Grupa Bukowina
[youtube]
093 . 083 . 032 . Nie pytaj o Polskę - Obywatel G.C.
[youtube]
092 . NNN . NNN . I Need Your Love - Keane
[youtube]
091 . 081 . 086 . Gloria - Stare Dobre Małżeństwo
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2021 05:54 PM przez neon.ka.)
17.10.2021 12:41 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
inżynierek Offline
Winien
*****

Liczba postów: 2 252
Dołączył: Feb 2020
Post: #189
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Sielankę chyba dobrze oceniam, ale musiałbym se przypomnieć. Obywatel jak najbardziej na plus (znowu kulturalna kłótnia z kajmanem w tym miejscu). Gloria niestety brzmi mi całkiem przeciętnie jak na SDM.
17.10.2021 07:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #190
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
ku3a napisał(a):prawda
Czy ja wiem? Wprawdzie kiedyś nasze gusta były bardziej zbliżone niż teraz ale nadal nie są zbyt daleko od siebie.
Ta dziesiątka dla mnie niezwykle nierówna. Dwa utwory uważam za fatalne (może byłby trzeci, ale nie znam i poznać nie chcę), ale jest Eva, jest utwór z mojego podium Archive (który jakiś miesiąc temu spadł o jedno miejsce w dół), no i...
Tak jak w przypadku wielu wykonawców mój gust odbiega sporo od typowego to w przypadku Bukowiny większość z 16 utworów w moim topie to ich wielkie hity. I z Tobą mam na razie całkowitą zgodność, bo wszystko co pojawiło się dotąd u Ciebie jest także u mnie. I to z wyjątkiem Pejzaży (miejsce 321) wysoko, bo Rzeka jest na 42 (ale pięć innych utworów było wyżej). Z obecnych w tej dziesiątce Majster pojawia się na miejscu 61 (u Bukowiny tuż za Rzeką), a Sielanka jest na 20 i na podium Bukowiny (na najniższym wprawdzie, ale z niewielką stratą, bo dwa najlepsze dla mnie to miejsca 16 i 18).
17.10.2021 08:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #191
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(17.10.2021 07:43 AM)inżynierek napisał(a):  Gloria niestety brzmi mi całkiem przeciętnie jak na SDM.
Serio? To mnie zaskoczyłeś.

(17.10.2021 08:46 AM)kajman napisał(a):  (...) fatalne (może byłby trzeci, ale nie znam i poznać nie chcę),
Chciałam już napisać, że tego Keane to musisz znać, bo był w zestawie do głosowania, ale jednak nie był...
kajman napisał(a):I z Tobą mam na razie całkowitą zgodność, bo wszystko co pojawiło się dotąd u Ciebie jest także u mnie.
No to taki stan już zostanie.
kajman napisał(a):a Sielanka jest na 20 i na podium Bukowiny (na najniższym wprawdzie, ale z niewielką stratą, bo dwa najlepsze dla mnie to miejsca 16 i 18).
No proszę, nie spodziewałabym się tak wysokiego miejsca przy Twoim wyrafinowanym guście. Icon_smile2 To napisz jeszcze co na tym 16 i 18, zobaczę czego wg Ciebie u mnie brakuje. Icon_wink2

Dziś się chcę spróbować wcześniej położyć, więc wrzucę już kolejne miejsca i uciekam. Dobrej nocy wszystkim!

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
17.10.2021 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #192
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
EDIT: Pamiętałam, a zapomniałam - pierwszą setkę chcę przedstawiać razem z możliwością odsłuchu. Proszę uprzejmie, a poprzednią dziesiątkę zaraz uzupełnię...

090 . 082 . 142 . Midnight Blue - Electric Light Orchestra
[youtube]
089 . 088 . 045 . Crazy - Aerosmith
[youtube]
088 . 038 . 028 . Zielona Pani Ziemio - Maryla Rodowicz & Seweryn Krajewski
[youtube]
087 . 092 . 100 . Opowieść - Edyta Bartosiewicz
[youtube]
086 . 117 . 081 . The Look of Love (instrumental) - ABC
[youtube]
085 . 110 . 101 . Adiemus - Adiemus
[youtube]
084 . 093 . 153 . Goodbye My Love, Goodbye - Demis Roussos
[youtube]
083 . 072 . 121 . Jeszcze, jeszcze - happysad
[youtube]
082 . 109 . NNN . China Blue - Fancy
[youtube]
081 . 076 . 078 . In the Morning of the Magicians - The Flaming Lips
[youtube]

legenda: miejsce w roku 2021, miejsce w roku 2018, miejsce w roku 2013, tytuł, wykonawca

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.10.2021 09:58 PM przez neon.ka.)
17.10.2021 10:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #193
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
a czemu dwie Fasolki razem? "Fantazję" bardzo lubiłem. teraz czuję, że ten utwór po prostu jest bardziej dojrzały niż pozostałe, w dzieciństwie tego nie czułem. czułem tylko, że jest inny i że jakoś mnie pociąga.
ale "Again" leci! ciekawe, myślałem, że to taki wszechczasowy utwór, że jak już jest u kogoś tak bardzo wysoko, to nie będzie spadać, a na pewno nie tak mocno.
no cóż, z "Crazy" już nie tak dobrze jak z "Amazing", ale mogło być znacznie gorzej Icon_wink2. wciąż jest w setce, a to wspaniała wiadomość!
"The Look of Love"... ciekawe czy w kolejnych topach będzie tylko zyskiwać...
"Jeszcze, jeszcze"... nieważne, że trochę spada. jest tak wysoko!
17.10.2021 11:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #194
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Ciekawe to miejsce 88.
82 też chyba tylko tutaj się pojawia.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
17.10.2021 11:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #195
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):Chciałam już napisać, że tego Keane to musisz znać, bo był w zestawie do głosowania, ale jednak nie był...
Nie chodziło mi o Keane, a w ogóle z innej wypowiedzi dowiedziałem się, że nie chodzi o jeden utwór.
neon.ka napisał(a):To napisz jeszcze co na tym 16 i 18, zobaczę czego wg Ciebie u mnie brakuje.
Niczego nie brakuje, bo to Twój top. A podam jeszcze miejsce 27 i 25, żeby ogląd był pełniejszy. To Bukowiny, przy czym wyżej jest druga. 18 to Nocna piosenka o mieście, a 16 to chyba najmniej popularny utwór, który był najczęściej grany w radiu czyli Nuta Ponidzia, zapowiadany wtedy jako WGB i Adamiak, która w przeciwieństwie do zespołu była mocno lansowana.
17.10.2021 11:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #196
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Miszon napisał(a):Ciekawe to miejsce 88.
W moim topie tego wprawdzie nie ma, ale bardzo cenię i z tego wiem więcej jest takich osób.
17.10.2021 11:12 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 428
Dołączył: Aug 2008
Post: #197
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
Wiem, że jest ceniony. I ciekawy jak napisałem. Ale niemal nieznany (nie wiem czy słyszałem gdziekolwiek więcej niż 2 razy w życiu).

Za to ten (ci?) Fancy kompletnie nie moje klimaty, nie rozumiem co w tym fajnego. No ale może to kwestia jakiegoś wspomnienia czy coś. Ja w każdym razie słyszę pierwszy raz i gdyby mi ktoś puścił nie mówiąc co to, to strzelałbym, że Modern Talking Icon_wink2 . Teledysk też taki "enerdowski" Icon_razz .

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.10.2021 11:29 PM przez Miszon.)
17.10.2021 11:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
wwas Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 334
Dołączył: Nov 2019
Post: #198
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):wśród których niewiele osób znajdzie chyba coś dla siebie
Ja na pewno znajdę, mam w swoim zalążku topu obie Bukowiny i Again, czyli jest to najlepsza pod tym względem dziesiątka od czasów tej z miejscami 430-421 Icon_smile Do Fasolek też mam ogromny sentyment. W najnowszej dziesiątce co prawda tylko Edyta zahaczyła kiedyś raz o mój zalążek, ale happysad też spokojnie mogę pochwalić.
18.10.2021 12:51 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neon.ka Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 317
Dołączył: Feb 2008
Post: #199
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
(17.10.2021 11:01 PM)ku3a napisał(a):  a czemu dwie Fasolki razem?
One tak są razem od samego początku - to są moje dwie ulubione piosenki z dzieciństwa i czasu „Tika Taka” Icon_smile2, przy czym z każdym rokiem „Bursztynek” - z powodu swojej tematyki - zyskuje, bo wcześniej bardziej podobala mi się „Fantazja”. Nie chciałam ich umieszczać oddzielnie, bo to jest tak naprawdę bardziej uhonorowanie samego zespołu i tamtego czasu. Myśląc o Fasolkach zawsze mam te dwie piosenki blisko przy sobie.
„ku3a o Again” napisał(a):myślałem, że to taki wszechczasowy utwór, że jak już jest u kogoś tak bardzo wysoko, to nie będzie spadać, a na pewno nie tak mocno.
Wiesz, że jak na standardy mojego TWC to wcale nie jest tak mocno. Icon_smile2 Ja jednak nie mam z tym utworem jakichs jednostkowych (może poza takimi związanymi z forum LP3) wspomnień - w takim przypadku łatwiej spaść (choć przypadek Aerosmith zdawałby się przeczyć temu argumentowi). Ale mam wrażenie, że znajduje się coraz bliżej właściwego sobie miejsca, wiec może nastepnym razem będzie mniej oczek w dół. Bo przewiduje, że jednak ten kierunek się utrzyma.
„ku3a” napisał(a):"The Look of Love"... ciekawe czy w kolejnych topach będzie tylko zyskiwać...
Tym razem wiadomo co wpłynęło. Ale potem może być trudno, bo za plecami ma mnóstwo piosenek, które już teraz bym chciała, żeby były wyżej niż są.
„ku3a” napisał(a):"Jeszcze, jeszcze"... nieważne, że trochę spada. jest tak wysoko!
Szkoda, że nie da się dać tej piosence wsparcia koncertowych przeżyć. Bo ja chyba już bym się nie odważyła na pójście na ich koncert…
(17.10.2021 11:11 PM)kajman napisał(a):  Nie chodziło mi o Keane, a w ogóle z innej wypowiedzi dowiedziałem się, że nie chodzi o jeden utwór.
Dobra, nie mów do mnie zagadkami, bo nic nie rozumiem. Icon_wink2 Poprosze po polsku. / A ja w tamtej dziesiątce nie widzę nic, co mogłoby być dla Ciebie fatalne poza PSB i Obywatelem.
„kajman” napisał(a):Nuta z Ponidzia,
Dodalam Ci literkę „z”, bo nie wiem czy Ci przypadkiem uciekła, czy nie. Tą piosenkę tez lubię. Ale do topu się dostać nie ma żadnych szans…
(17.10.2021 11:28 PM)Miszon napisał(a):  Za to ten (ci?) Fancy kompletnie nie moje klimaty, nie rozumiem co w tym fajnego. No ale może to kwestia jakiegoś wspomnienia czy coś.
Dokladnie właśnie tak jest. Icon_smile2 Kolonie, zimowiska, „sekretna poczta” (nie pamietam już teraz jak to się dokładnie nazywało, ale polegało na tym, że każdy wybierał sobie numerek i można było pisac do siebie w czasie dyskotek liściki adresując je właśnie do konkretnego numerka i wrzucając do specjalnego pudełka. Wychowawcy rozdawali je kilkanaście razy w czasie dyskoteki. Taka kolonijna zabawa w „flirt”. Icon_wink2 Ktoś tez w to się bawił? Ktoś tez czekał na wywołanie swojego numerka? Ja zawsze na 22. Icon_razz).
(18.10.2021 12:51 AM)wwas napisał(a):  mam w swoim zalążku topu obie Bukowiny i Again, czyli jest to najlepsza pod tym względem dziesiątka od czasów tej z miejscami 430-421 Icon_smile
Ciekawe czy w Twoim, czy w moim topie jest więcej piosenek z tego kręgu (w sumie mam na myśli bardziej ten około_bukowinowy, znaczy poetycko liryczny).

I wish I was special.
But I’m a creep.
***
I want You to notice
When I’m not around.
18.10.2021 04:19 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 380
Dołączył: Jun 2007
Post: #200
RE: IV Top Wszech Czasów. Mój. [2021]
neon.ka napisał(a):nie mów do mnie zagadkami, bo nic nie rozumiem
Myślałem, że to, że nie wiedziałem, że to nie jeden utwór jednoznacznie wskaże na Fasolki. Dopiero jak ku3a napisał to dowiedziałem się, że Moja fantazja i Bursztynek to są dwa utwory.
Tak, literka Z mi uciekła. Dzięki za poprawienie. A co do topu to i tak radują aż cztery Bukowiny.
neon.ka napisał(a):Ciekawe czy w Twoim, czy w moim topie jest więcej piosenek z tego kręgu
Ja bym postawił na wwasa. Ale być może przebijam i Ciebie i jego (nie liczyłem). No i jeszcze trzeba by ustalić, co to bardziej szczegółowo oznacza.
18.10.2021 06:11 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  III Top Wszech Czasów. Mój. [2018] neon.ka 219 102 078 28.10.2018 10:53 AM
Ostatni post: ku3a
  I Top Wszech Czasów. Mój. [2008] neon.ka 253 127 060 03.06.2009 07:55 PM
Ostatni post: Yacy

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: