Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Madonna - Madame X
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Madonna - Madame X
Spotify promuje ten album jako "najodważniejszy i najbardziej postępowy album w karierze królowej popu". No chyba ich pogięło...
EDIT: Może było inne słowo niż "postępowy", no ale czaicie bazę.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.06.2019 11:19 PM przez prz_rulez.)
25.06.2019 11:19 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #22
RE: Madonna - Madame X
przesłuchałem raz z kronikarskiego obowiązku, nie polecam
"medellin" po przegryzieniu jest w miarę ok, ale zapomnijmy już o madonnie, bardzo proszę

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
26.06.2019 12:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Madonna - Madame X
Ciężko jest zapomnieć, jeżeli takie potworki jak Vogue straszą na mcct. Chyba wszystko na nowej płycie jest od tego lepsze.
26.06.2019 12:32 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #24
RE: Madonna - Madame X
Kajmanie, opinia tak samo odwazna jak ta ze spotify'oeej reklamy Madame X.
Nie no, ciezko zapomniec o Madonnie, bo to jednak legenda popu. A ze zawodzi... No coz, prawda jest taka, ze obecnie malo kto zawodzi.
26.06.2019 12:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Madonna - Madame X
prz_rulez napisał(a):to jednak legenda popu
Niech sobie będzie i legendą. Dla mnie jako artystka jest kompletnie nieprzekonująca. Nagrała mnóstwo fatalnych w moim odczuciu utworów i bardzo niewiele dobrych. I do tej pory tylko płytę Like a pryer mogłem uznać za niezłą. Ta jest od niej słabsza, lecz reszta odpada w przedbiegach.
26.06.2019 01:21 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #26
RE: Madonna - Madame X
Vogue to akurat jest jej czołówka nagrań.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
26.06.2019 04:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Madonna - Madame X
Dla mnie jedno z najgorszych.
26.06.2019 04:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #28
RE: Madonna - Madame X
Ja bym jej tak surowo nie oceniał a już na pewno tej ostatniej płyty. Trzeba docenić fakt , że Madonna nie kopiuje siebie i nie koweruje starych piosenek i innych artystów, tak jak robią to inni np. Bryan Adams.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.06.2019 04:38 PM przez miszony.)
26.06.2019 04:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Madonna - Madame X
Za to zaczela kopiowac slabe wzorce z rynku...
26.06.2019 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Gaspard Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 054
Dołączył: Dec 2016
Post: #30
RE: Madonna - Madame X
Ciężko mi dobrze ocenić ten album. Z jednej strony - mało tam utworów, które mógłbym importować na swoją playlistę. Nigdy nie byłem wielkim fanem Madonny i nie było mi po drodze z jej wszystkimi nagraniami, ale na każdym albumie zawsze znajdowałem coś co porywało mnie na długie tygodnie - tutaj (chyba po raz pierwszy) tego nie ma.
Ale patrząc z innej perspektywy - podziwiam Madonnę za tworzenie tej całej otoczki wokół albumu i uczynienia go niezwykle spójnym. W roku 2019, gdzie coraz bardziej odchodzi się od albumów na rzecz pojedynczych utworów i playlisty, to bardzo dobra wiadomość.
Tak więc, mam duży problem i nie jestem w stanie wystawić "Madame X" obiektywną ocenę. Czy może ktoś jeszcze ma podobny problem czy tylko ja?
26.06.2019 11:52 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #31
RE: Madonna - Madame X
(26.06.2019 11:52 PM)Gaspard napisał(a):  W roku 2019, gdzie coraz bardziej odchodzi się od albumów na rzecz pojedynczych utworów

Co za brednie.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
27.06.2019 12:12 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #32
RE: Madonna - Madame X
Przeciez to prawda.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
27.06.2019 08:26 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #33
RE: Madonna - Madame X
Moze chodzily o albumy koncepcyjne.
27.06.2019 08:29 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Madonna - Madame X
A to jest album koncepcyjny?
27.06.2019 08:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #35
RE: Madonna - Madame X
Takie cos jak albumy Lao Che Icon_wink
27.06.2019 08:46 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #36
RE: Madonna - Madame X
kajman napisał(a):A to jest album koncepcyjny?
koncepcja została dorobiona na poziomie marketingu

myślę, że choć faktycznie obecnie dominują plejlisty, to w dalszym ciągu sztuka longplaya ma się dobrze i jeśli tylko jest wola wśród słuchaczy, to są w stanie znaleźć sporo świetnych płyt -- nie trzeba słuchać madonny, serio; można być spokojnym -- albumy nie umrą, skoro przetrwały streaming

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
27.06.2019 11:32 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Madonna - Madame X
Przesłuchałem.
No i cóż... Mam wrażenie, że to jest trochę koncept album, a trochę nie. Tylko ja go ogólnie nie czuję. Najbardziej wpadło mi ucho "Faz gostoso" z Anittą (nawet na last.fmie jest to obecnie numer jeden - a tak naprawdę to pewnie Brazylijczycy nakręcają odsłuchy) oraz powiedzmy, że "Killers Who Are Partying". Reszta... Heh. No nie wiem co o tym myśleć.
03.07.2019 11:52 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #38
RE: Madonna - Madame X
AKT! napisał(a):albumy nie umrą, skoro przetrwały streaming
Nie umrą - ludzie lubią gdy jest jakaś spójna wizja partii materiału - jakiś zaznaczony etap - naszkicowany etap.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
04.07.2019 12:11 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
miszony Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 619
Dołączył: Jan 2015
Post: #39
RE: Madonna - Madame X
Wysłuchałem do końca rzetelnie Madame X. Chaotyczny album ale jednocześnie odważny i zupełnie inny od jej poprzednich dokonań. Zaskoczyły mnie m in." I don't search I find "- Madonna wraca tu do " Confessions on a Dance Floor " , „Killers Who Are Partying”- mocny kawałek. W " God Control" świetnie brzmi bit ala lat -70 te choc całość wydaje mi się przegadana .Oprócz " Crave" bardzo podoba mi się " Come Alive".
Madame X jest zdecydowanie lepszy niż trzy poprzednie albumy .
08.07.2019 11:02 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #40
RE: Madonna - Madame X
kajman napisał(a):Ta jest od niej słabsza
Napisałem to po poznaniu kilku nagrań, w tym singli. Odszczekuję to, bo przesłuchałem wszystkie utwory z płyty (nie wszystkie w całości, bo niektóre to nie moja bajka) i byłem zaskoczony. Ballet na płycie brzmi zdecydowanie bardziej spójnie i o klasy lepiej niż na video, Killers, Extreme i Looking też brzmią bardzo dobrze, a Batuka jest wyśmienita. Ta płyta jest lepsza nawet od Like A Pryer czyli dla mnie to nr 1 w dyskografii Madonny.
20.07.2019 10:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Madonna - Rebel Heart Szymek79 11 2 291 17.03.2015 11:27 AM
Ostatni post: miszony
  Madonna - MDNA Szymek79 88 15 279 10.12.2012 02:19 AM
Ostatni post: furbul
  Madonna - Celebration saferłel 10 1 953 01.09.2009 08:08 PM
Ostatni post: jszmiles
  Madonna - Hard Candy saferłel 34 6 770 25.05.2008 01:56 PM
Ostatni post: saferłel

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: