Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoki narciarskie
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #61
RE: Skoki narciarskie
Ja włączyłem na dekoracji i nie wiem, co tam się powyprawiało?! Ile wynosiły różnice po pierwszej turze, 5 punktów miedzy miejscem 1 a 25?!

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.03.2019 07:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #62
RE: Skoki narciarskie
Niee, duużo większe!
Trza było oglądać Icon_razz2

Po prostu nasi mieli w 1. serii najgorsze warunki, a w drugiej - bardzo dobre + umiejętności i wyszło w tym szaleństwie Icon_smile

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2019 07:03 PM przez neo01.)
01.03.2019 07:02 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #63
RE: Skoki narciarskie
thestranglers napisał(a):Przecież to mega nudna konkurencja.
Jak widać niespecjalnie Icon_wink2 .

Siedzę w pracy, wyłączyli nam tu TV, dlatego nie oglądam.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.03.2019 07:10 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #64
RE: Skoki narciarskie
Oj, to kicha, współczuję Icon_sad

WOLNE MEDIA!!!
01.03.2019 07:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
ku3a Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 19 088
Dołączył: Jun 2007
Post: #65
RE: Skoki narciarskie
neo01 napisał(a):PS. Kto wyłączył tv? Icon_smile2
nigdy nie wyłączam. nigdy nie kończę oglądać meczu przed końcowym gwizdkiem. itd.
choć co się pod nosem nagadałem po pierwszej serii, to inna sprawa Icon_wink2.
ale wyniki nie zmieniają mojej opinii, że to jakaś paranoja puszczać mistrzostwa świata w takiej loterii. tym bardziej, że czas nie cisnął, oświetlenie było.
01.03.2019 07:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #66
RE: Skoki narciarskie
Chyba to był jakiś absurdalny konkurs. Obejrzę sobie po 22.

Co do tego że K90 są nudne. Właśnie są emocjonujące bo są zwykle małe różnice między zawodnikami. Minus że duże znaczenie mają wtedy noty i przeliczniki które moim zdaniem wtedy czasem mają aż za duże znaczenie.

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.03.2019 07:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #67
RE: Skoki narciarskie
No właśnie, aż za duże. A jeszcze jak ktoś słabiej skoczy bo ma słabe warunki, to jeszcze dostaje niższe noty od sędziów. To jest chore moim zdaniem, żeby w skład noty za styl wchodziła odległość. A na normalnych skoczniach to już jest bardzo krzywdzące, bo noty za odległość są niższe.

WOLNE MEDIA!!!
01.03.2019 07:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dannar Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 983
Dołączył: Jul 2017
Post: #68
RE: Skoki narciarskie
Ja włączyłem Icon_wink
01.03.2019 08:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #69
RE: Skoki narciarskie
neo01 napisał(a):A na normalnych skoczniach to już jest bardzo krzywdzące, bo noty za odległość są niższe.
Nie rozumiem, co rozumiesz przez niższe. Bo za metr więcej na normalnej są 2 punkty, a na dużej 1,8.
01.03.2019 08:57 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #70
RE: Skoki narciarskie
Ale chyba sumarycznie są zazwyczaj niższe. Komentatorzy też potwierdzili, że w przypadku normalnej skoczni warunki robią większą różnicę.
Sprawdziłem sobie wyniki i rzeczywiście: wartości punktowe bardzo niskie, Dawid miał koło 220 punktów, na dużych skoczniach są generalnie znacznie lepsze osiągi.

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.03.2019 10:45 PM przez neo01.)
01.03.2019 10:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Miszon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 11 427
Dołączył: Aug 2008
Post: #71
RE: Skoki narciarskie
Niższe oczywiście, bo o mniej metrów przekracza się punkt K

[Obrazek: jswidget.php?username=Miszon&num...gewidget=1]
01.03.2019 11:33 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 377
Dołączył: Jun 2007
Post: #72
RE: Skoki narciarskie
Ogólnie Polacy zajęli w pierwszej kolejce strategiczne pozycje do ataku na pierwsze miejsce. Szkoda tylko, że Żyła trochę przesadził ze strategią i uciekło nam trzecie miejsce na podium.
01.03.2019 11:53 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Yacy Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 18 080
Dołączył: Jun 2007
Facebook Last.fm
Post: #73
RE: Skoki narciarskie
(01.03.2019 06:11 PM)thestranglers napisał(a):  Przecież to mega nudna konkurencja. Icon_rolleyes
niesprawiedliwie, zaskakująco, fantastycznie, itd. ale na pewno nie nudno Icon_razz

tak czy inaczej Dawidowi się należało! a Kamil to fajny dodatek Icon_wink2

.
KN:"Nic nie jest wieczne... może ta sytuacja też nie.
<OBY>"
01.03.2019 11:53 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #74
RE: Skoki narciarskie
(01.03.2019 07:10 PM)Miszon napisał(a):  Siedzę w pracy, wyłączyli nam tu TV
Mam nadzieje, ze nie celowo?...
02.03.2019 09:14 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #75
RE: Skoki narciarskie
Nie wyłączyłem i przeżyłem niezapomniane popołudnie, a kumpla 'ląduj!' przy skokach Krafta czy Kobayashiego przejdzie do historii. Icon_lol Warto było wierzyć w chłopaków!
02.03.2019 09:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #76
RE: Skoki narciarskie
Btw, wiadomo już coś o decyzji Horngachera? Z tego co pamiętam że mówił to tuż po MŚ miało być wiadome, choć z drugiej strony jakoś głupio byłoby wyjawić to przed zakończeniem sezonu, w dodatku ciekawego z naszego punktu widzenia.
04.03.2019 11:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
neo01 Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 10 026
Dołączył: Dec 2009
Post: #77
RE: Skoki narciarskie
Na razie ponoć musi przemyśleć pewne sprawy w związku z tym co się stało na MŚ... Ponoć dostał bardzo konkretną propozycję od Niemców i Schmidt twierdzi, że sprawa właściwie przesądzona...

WOLNE MEDIA!!!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.03.2019 11:44 PM przez neo01.)
04.03.2019 11:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 095
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #78
RE: Skoki narciarskie

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
05.03.2019 12:17 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Sundrajta Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 164
Dołączył: Jul 2014
Post: #79
RE: Skoki narciarskie
Już myślałem że (znowu) zapeszyłem. Icon_twisted
Po pierwszej serii byłem wściekły, że pomimo tego iż nasi skoczkowie świetnie prezentowali się na treningach, to tymczasem w konkursie (nie pierwszy raz) i tym razem wiatr im wiał w oczy (chociaż nie dosłownie). Icon_lol
Za to drugą serią akurat zacząłem oglądać od Dawida i sobie pomyślałem " mógł jeszcze ze cztery metry dalej skoczyć, by na pewniaka wejść może aż do dziesiątki?" Prosi
I tak do skoku Stocha oglądałem to spokojnie i też w głowie zrodziła się myśl: "nawet nie pokonał Kubackiego, to raczej nasi chłopcy za wysoko nie zajdą" Icon_facepalm
A już koło dziesiątej lokaty byłem dumny z naszych skoczków i nic to, że nie wrócą do domu z medalem...
Jakoś tak końcówka znowu mi przemknęła! Aż tu nagle zostało trzech, no to może będzie medal? Dwóch jest...
Jeden, mamy dwa medale - Buja_w_oblokach nie no Ruoyu, to raczej tego nie zepsuje. Icon_mrgreen
A jednak... Wow

kajman napisał(a):Ogólnie Polacy zajęli w pierwszej kolejce strategiczne pozycje do ataku na pierwsze miejsce. Szkoda tylko, że Żyła trochę przesadził ze strategią i uciekło nam trzecie miejsce na podium.
Dobre. Rotfl
Yacy napisał(a):niesprawiedliwie, zaskakująco, fantastycznie, itd. ale na pewno nie nudno

tak czy inaczej Dawidowi się należało! a Kamil to fajny dodatek
Z pierwszym absolutnie się zgadzam.
A to drugie określenie (podkolorowane), ostatnio tak źle mi się kojarzy! Glupek2
I dlatego...
ku3a napisał(a):ale wyniki nie zmieniają mojej opinii, że to jakaś paranoja puszczać mistrzostwa świata w takiej loterii. tym bardziej, że czas nie cisnął, oświetlenie było.
Całkowita zgoda z tą opinią - zawody przeprowadzone w takich warunkach mijają się z duchem sportu (ach ta komercja).

"Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury" [Frank Zappa]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.03.2019 11:34 PM przez Sundrajta.)
05.03.2019 11:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 003
Dołączył: Dec 2014
Post: #80
RE: Skoki narciarskie
Szykuje się nasze drużynowe zwycięstwo na prawie sam koniec Pucharu Świata. Pytanie za to konkretne mam: gdzie trener Horngacher? Icon_rolleyes
23.03.2019 11:38 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: