Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #21
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Yacy napisał(a):a Ty mógłbyś odpisać co byś tam widział.
zapytałem, a Ty nic.
To nie wiesz jakie są topy na mycharts? Icon_wink
Ale dobrze, napiszę. Oto lista:
- ranking płytowy,
- mycharts classic top 20,
- mycharts top 30,
- mychartsowe topy artystów,
- retro chart top,
- specjalne mychartsowe topy,
- mychaklasa.
Potencjalnie również kilka innych topów, a także różne dodatkowe aktywności w zależności od potrzeb.

ku3a napisał(a):nie mam zamiaru poświęcać czasu (na którego nadmiar ostatnio absolutnie nie narzekam)
Kubo, ale nie tylko Ty pracujesz i robisz inne rzeczy...
ku3a napisał(a):jestem zaangażowany. odpisuję od razu. a że temat toczy się inaczej niż w Twoich wyobrażeniach to zupełnie inna sprawa.
Ja rozumiem zaangażowanie przez ogromną chęć zrobienia czegoś i danie temu czemuś całego swojego serca. Ale chyba inaczej rozumiemy słowo "zaangażowanie"...
02.06.2018 03:31 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #22
RE: Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez napisał(a):Ja rozumiem zaangażowanie przez ogromną chęć zrobienia czegoś i danie temu czemuś całego swojego serca. Ale chyba inaczej rozumiemy słowo "zaangażowanie"...
No ja też go tak nie rozumiem. Darowałbym sobie to serce i zamieniłbym chęć na gotowość. I ku3a jest gotowy i to powinno wystarczyć. Ale nie zauważa potrzeby tylko Twoją chęć.
A na temat listy to nie widzę sensu przypominania o mcct i mct30 skoro termin jest zawsze taki sam. Co do mychklasy to Sundrajta przypomina na PW, a nawet gdyby tego nie robił to terminy są też typowe i może ewentualnie w przypadkach jakiś odstępstw. RT na razie nie ma ustalonego terminu. Czyli w praktyce sprowadzałoby się to do rankingu płyt i topów artystów.
02.06.2018 05:07 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #23
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Nie jest zawsze taki sam, czasem zmieniają się godziny.
Ogólnie wszystko można sobie znaleźć, ale fajnie mieć wszystko w jednym miejscu, tak jest wygodniej, tak samo jak wygodniej jest mieć wszystko zapisane w jednym kalendarzyku niż w dziesięciu miejscach. Inaczej łatwo jest zapomnieć.
02.06.2018 09:07 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #24
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Nie wiem, o co cała ta spina. Czy sam zainteresowany nie może gdzieś, w swoim dziale założyć tematu i edytować pierwszego postu? Będzie wiadomo, gdzie tego wątku szukać. I wcale nie musi być to przecież strona główna...
03.06.2018 12:19 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #25
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Ale może to być strona główna, a prowadzić może to sam zainteresowany jeżeli mu na tym zależy.
A co do godzin to jeżeli są przesunięte to na później więc wystarczy wyrobić się na stały termin.
03.06.2018 07:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #26
RE: Pomysł tabelki z datami topów
kajman napisał(a):więc wystarczy wyrobić się na stały termin
Haha, "wystarczy", to nie takie proste Icon_lol

Nie wiem, można by było teoretycznie też założyć temat, w którym mdoerację miałoby kilka osób i tam wpisywać daty.
06.06.2018 06:40 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #27
RE: Pomysł tabelki z datami topów
A będziesz miał tyle czasu, żeby tam zajrzeć?
06.06.2018 06:44 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #28
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Nie rozumiem co masz na myśli...
07.06.2018 12:02 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #29
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Skoro na nic nie masz czasu to może na to też nie.
07.06.2018 06:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #30
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Ale Kajmanku, beż złośliwości proszę.
Jakoś widzę, że ten wątek zaczyna umierać. Szkoda, że taka jest reakcja na ludzi, którzy chcą pozytywnie ulepszać to forum... Icon_rolleyes
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.06.2018 06:25 PM przez prz_rulez.)
07.06.2018 06:25 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #31
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Widać nie uznajemy tego za ulepszenie.
07.06.2018 06:47 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #32
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Czyli co, prz, zajmiesz się w końcu tą tabelką, czy nie?

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
07.06.2018 06:59 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
AKT! Offline
jegomość
*****

Liczba postów: 24 587
Dołączył: May 2008
Post: #33
RE: Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez napisał(a):Ale Kajmanku
znowu to robisz

Artur.O napisał(a):Czyli co, prz, zajmiesz się w końcu tą tabelką, czy nie?
+1

— ——————
—— ——— ——————
————— ———————
————
— ————— — ——
———
07.06.2018 09:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #34
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Wy powinniście się zgłosić na pomocników, a nie... Dlaczego wszystko na mnie? Co to tylko ja top tu prowadzę?
Ale zajmę się nią, chociażby wam na złość. I niech wam będzie wstyd.

P.S. Ciekawe, że jakoś podobnego typu przypominajki pojawiały się na LP3 i raczej nikt nie narzekał :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.06.2018 09:37 PM przez prz_rulez.)
07.06.2018 09:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Dobromiera Offline
głośna mniejszość
*****

Liczba postów: 7 064
Dołączył: Jun 2011
Bebo Facebook Flickr Last.fm LinkedIn MySpace
NK.pl Twitter YouTube
Post: #35
RE: Pomysł tabelki z datami topów
(07.06.2018 09:36 PM)prz_rulez napisał(a):  Ale zajmę się nią, chociażby wam na złość. I niech wam będzie wstyd.
No i to by była faktyczna pomoc forum. Icon_wink A nie przerzucanie na innych robienia czegoś, co niespecjalnie chcą robić.

Prace nad nową Muzyczną Galaktyką trwają. Żegnaj phorum.pl, witaj niezależności!

https://rateyourmusic.com/~Szysza32
07.06.2018 09:43 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dejmieeen Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1 273
Dołączył: Apr 2018
Post: #36
RE: Pomysł tabelki z datami topów
(07.06.2018 09:36 PM)prz_rulez napisał(a):  Wy powinniście się zgłosić na pomocników, a nie... Dlaczego wszystko na mnie? Co to tylko ja top tu prowadzę?
Ale zajmę się nią, chociażby wam na złość. I niech wam będzie wstyd.

A dlaczego powinni? To Twój pomysł, jak widać, spotykający się z, delikatnie mówiąc, średnią aprobatą. Nie widzę powodu, by komukolwiek było wstyd za zaistniałą sytuację. Ewentualnie Tobie być powinno, że obarczasz jakimiś obowiązkami kogokolwiek i jeszcze masz o to pretensje, że ktoś nie ma tego ochoty robić. Ogarnij się/dorośnij/cokolwiek.
07.06.2018 11:34 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #37
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Tylko problem w tym, że później wszyscy będą z niego skwapliwie korzystać - choć oczywiście nikt się do tego nie przyzna.
Po prostu wkurza mnie, że wszyscy chcieliby przyjść na gotowe, a do pomocy nikogo i jeszcze są pretensje o to, że ktoś chce coś poprawić i usprawnić. Pewnie. Lepiej nic nie robić.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2018 12:37 AM przez prz_rulez.)
08.06.2018 12:36 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Online
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 392
Dołączył: Jun 2007
Post: #38
RE: Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez napisał(a):później wszyscy będą z niego skwapliwie korzystać
Myślę, że nie wszyscy. Niektórzy będą pamiętać o terminach.
08.06.2018 06:17 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #39
RE: Pomysł tabelki z datami topów
Kajmanie, naprawdę nie potrzeba takich złośliwości.
Ale nawet jeśli ktoś będzie pamiętać o terminach, to cenna będzie informacja, że np. wyjątkowo z jakiegoś powodu przesuwa się prezentację wyników na dzień następny, prawda?

Tak mnie właśnie oświeciło, że może nie dość dostatecznie wyjaśniłem o co mi chodziło.
Generalnie jeśli byłbym jedyną osobą odpowiedzialną za to, to w praktyce oznaczałoby, że czasami musiałbym zaglądać co chwilę na forum i siedzieć na nim niemal przez dwadzieścia cztety godziny. A na przykład wyobraźmy sobie, że w niedzielę wracam rano po imprezie i śpię do oporu. Albo na przykład nie mam przez cały dzień Internetu.
Tymczasem np. taki Kajman (piszę o Kajmanie, bo pasuje to do niedzieli) informuje, że z pewnych przyczyn przesuwa oba swoje topy na późny wieczór. No i dla mnie byłaby to z oczywistych powodów wtedy męka, a Kajman po prostu zamiast pisać o tym w wątkach z topami, wrzuciłby to do tabelki. I zamiast pisać w dwóch miejscach, napisałby od razu w jednym.
W tym nie chodzi o dodawanie komuś dodatkowej pracy, tylko właśnie by sobie ułatwić życie.
Czy teraz wyjaśniłem wystarczająco?
08.06.2018 06:49 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
michal91d
Unregistered

 
Post: #40
RE: Pomysł tabelki z datami topów
prz_rulez napisał(a):Generalnie jeśli byłbym jedyną osobą odpowiedzialną za to, to w praktyce oznaczałoby, że czasami musiałbym zaglądać co chwilę na forum i siedzieć na nim niemal przez dwadzieścia cztety godziny. A na przykład wyobraźmy sobie, że w niedzielę wracam rano po imprezie i śpię do oporu. Albo na przykład nie mam przez cały dzień Internetu.
ale...
prz_rulez napisał(a):Ja rozumiem zaangażowanie przez ogromną chęć zrobienia czegoś i danie temu czemuś całego swojego serca. Ale chyba inaczej rozumiemy słowo "zaangażowanie"...
czy to nie nazywa się odpowiedzialność za to, czego się podejmujesz? Icon_lol
poza tym jesteś często na forum, obecna częstotliwość pojawiania się na forum byłaby wystarczająca Icon_cool
nie rozumiem jednej rzeczy: 'niech ktoś liczy forumową!!! ale ja nie mogę', "niech ktoś robi tabelkę, ale nie ja!". Tak to wygląda z boku. Spytaj jakim poświęceniem jest np. liczenie forumowej Icon_wink
08.06.2018 09:07 AM
Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: