Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek dyskusyjny
Tutaj można zgłaszać wszelkie błędy , czy propozycje zmian
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #301
RE: Wątek dyskusyjny
Adam, przykro mi to pisać ale smutno że nie odróżniasz przyjaciół forum od... No właśnie nie wiem kogo. Głosy wyżej świadczą o tym tylko jak bardzo się mylisz w swoim osądzie. Tak, głosowałem na Rent bo to mój ulubiony utwór duetu. Nie, nie głosuję na inne rzeczy PSB. I nie komentuje wyniku Petera i Kate bo pochodzi od osób, które są związane z tym forum.
Moja reakcja w dziale z listą MC top 30 to moja decyzja i nikt nie musi się nią przejmować. Jeśli jest ona obłudą wobec tajemnicy poliszynela, w której wcześniej uczestniczyłem to masz prawo tak uważać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2017 04:23 PM przez thestranglers.)
17.12.2017 04:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Dec 2014
Post: #302
RE: Wątek dyskusyjny
sewerynkicior napisał(a):A czemu nie napisałeś "Don't Give Up"? Zastanów się o czym piszesz
Może być i ten tytuł. Ja przynajmniej nie ukrywam, że sam przyczyniam się do takich "akcji". Nie ma co się obrażać, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. A jeśli piszę bzdury, to wyrzućcie mnie z forum (przyczynę zawsze da się wykombinować) i będzie ze mną spokój. Icon_wink2
17.12.2017 04:24 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #303
RE: Wątek dyskusyjny
PANOWIE, CO TU SIĘ DZIEJE! To nie przystoi ludziom na waszym poziomie.
Przede wszystkim, bardzo was proszę - nie odchodźcie, bo w ten sposób The Ceez do końca świata będzie już na szczycie.
Postarajmy się konstruktywnie rozwiązać problem.
17.12.2017 04:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
sewerynkicior Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 272
Dołączył: Oct 2016
Post: #304
RE: Wątek dyskusyjny
Jakich akcji? Jakie spojrzenie prawdzie w oczy? Kiedyś pisałem, że osiadłem na tym forum, by znaleźć spokojne i przyjazne miejsce, gdzie można czasem coś popisać i poznać dobrą muzykę. Nie mam być może na tyle czasu, aby udzielać się tu więcej, ale lubię mycharts. I bardzo jest mi przykro, jak pojawia się taki ktoś jak Ty, prowokujący różne wątki i teorie spiskowe, nie chcąc nic więcej powiedzieć i zbywając wszystko głupimi uśmieszkami. Może jestem wrażliwą osobą, ale mi to bardzo przeszkadza. Czuję się niekomfortowo. I szkoda, że nikt inny na to reaguje. Może to jednak nie jest tak przyjazne miejsce?
17.12.2017 04:41 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #305
RE: Wątek dyskusyjny
Zacznę od tego, że pomysł z 50 postami uważam za zły. Co za problem natłuc jakieś 30 postów (w przypadku 2 osób) albo 20 w przypadku jednej? A wtedy wymóg zostaje spełniony i nic się nie zmieni.
A jak napisał prz_rulez trzeba działać konstruktywnie, bo inaczej jak napisał Tomekk będziemy szli na rękę sprawdzą zamieszania. W związku z tym rozpisuję ankietę z terminem odpowiedzi do 23 grudnia g. 21.
1. Jestem za podjęciem działań prowadzącym do zmiany sytuacji związanej z Mycharts Top 30, a konkretnie zorganizowaną działalnością osób głosujących na Słowa do deszczu.
A. Wyrzucenie utworu z zestawu do głosowania.
B. Niezaliczenie głosów FikuMiku1974, Sylac1, Bicii i Melomaniaka w jednym głosowaniu.
C. Zaliczenie głosów tylko pierwszej głosującej osobie z czterech wyżej wymienionych.
D. Inny sposób (proszę podać jaki).
E. Dowolne z wyżej wymienionych działań przy czym jako pierwsze wybieram to z punktu (proszę podać któryś z A - D).
2. Jestem przeciwko podjęciu działań związanych z tą sytuacją.
Ankieta startuje o g. 18. Do tej pory proszę o zgłaszanie ewentualnych poprawek co do jej treści.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2017 06:03 PM przez kajman.)
17.12.2017 05:13 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Marcineq Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2017
Post: #306
RE: Wątek dyskusyjny
To ja jestem za opcją 1C
17.12.2017 05:25 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
prz_rulez Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 20 111
Dołączył: Jun 2007
Post: #307
RE: Wątek dyskusyjny
Najbardziej jestem za 1C, natomiast najpierw żądałbym reakcji ze strony naszej wspaniałej czwórki. I dopiero, gdy jej nie będzie, zacząć działać.
Jeszcze jest opcja 1E - napisać na Facebooku do The Ceez, że ich fani się kompromitują [Obrazek: diabelek.gif]
17.12.2017 05:39 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #308
RE: Wątek dyskusyjny
Pozwolę sobie jeszcze o komentarz do wypowiedzi adamerii:
W sprawie poprzednich "akcji":
Nie podobał mi się tak długi pobyt Rent na tym topie, ale o ile możliwe jest to, że niektóre osoby bardzo mocno się przywiązały do obecności tego utworu w tym topie, podobnie jak inne (czy nawet niekiedy i te same) osoby do Własnego pokoju i/lub Don't give up to jednak absolutnie nie podejrzewam tutaj żadnego współdziałania. Piosenki te nie zawsze pojawiały się u głosujących na nie na miejscu pierwszym, poza tym głosowało na każdą z nich sporo osób (niektóre tylko jakiś czas). I co chyba też istotne to głosowały także na utwory mogące ten utwór wyprzedzić.
W przypadku piosenki grupy ... ....:
Utwór za każdym razem znajduje się u każdego z głosujących na miejscu pierwszym (od kilkunastu tygodni). Trzy osoby spośród czterech głosujących pojawiły się po to, żeby ten utwór głosować (a dwie z nich nie udzielają się nigdzie więcej). Poza tym w tym tygodniu (pomijając ostatni mocno niespodziewany głos - myślę, że także dla nich) w zasadzie nie oddali głosu na utwór, który mógłby znaleźć się wyżej niż Słowa do deszczu i sytuacja ta powtarza się prawie zawsze. A pierwszy z głosów pojawia się, gdy już większość z pozostałych osób zagłosowała i można ocenić, jakie utwory zagrażają ich faworytowi.
Moim zdaniem ewidentnie widać różnice między pierwszą a drugą sytuacją.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2017 06:03 PM przez kajman.)
17.12.2017 05:44 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #309
RE: Wątek dyskusyjny
prz_rulez napisał(a):napisać na Facebooku do The Ceez, że ich fani się kompromitują
A pewien jesteś, że głosujący to nie członkowie grupy ... .... bądź ich rodziny?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.12.2017 06:04 PM przez kajman.)
17.12.2017 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
adameria Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2 510
Dołączył: Dec 2014
Post: #310
RE: Wątek dyskusyjny
Nie napisałem, że nie ma różnicy, tylko, że widzę analogie. A to jest jednak różnica w akcentowaniu wypowiedzi.
Uważam też, że większe zmartwienie ma forumowa lista płyt na forum LP3.
O ile tutaj w końcu (jakimś cudem) utwór może wylecieć, o tyle tam zakłada się powroty na listę.

Jeśli chcecie jakiegoś działania, to tylko 1A (jestem za taką opcją, niestety),
bo o ile się nie mylę już korespondowano z czwórką.
Jak się oburzą, to dojdzie do konfrontacji, bo póki co my "gadu-gadu", a oni i tak swoje...
17.12.2017 06:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #311
RE: Wątek dyskusyjny
adameria napisał(a):Nie napisałem, że nie ma różnicy, tylko, że widzę analogie. A to jest jednak różnica w akcentowaniu wypowiedzi.
Faktycznie. Tylko trochę szkoda, że przy tej okazji to wyciągasz.
adameria napisał(a):Uważam też, że większe zmartwienie ma forumowa lista płyt na forum LP3.
Ma.
adameria napisał(a):tam zakłada się powroty na listę
Dlatego uważam, że powinniśmy tam postąpić tak jak tutaj czyli przyjąć jakąś opcję, która temu zapobiegnie.
adameria napisał(a):bo o ile się nie mylę już korespondowano z czwórką.
I tu i tam.
17.12.2017 06:36 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #312
RE: Wątek dyskusyjny
A ja mam pomysł, żeby każda piosenka dostawała po ilus tygodniach, do ustalenia ile, konieczność zdobycia iluś tam punktów więcej niż normalnie, do uzgodnienia ile i według jakiego klucza. Wówczas brak odpowiedniej ilośći głosów = wylot. Ludzie którzy cenią faktycznie rent, ceez czy foo Fighters będą mogli zmobilizować życzliwe osoby, a duchy przepadna.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.12.2017 06:42 PM przez dziobaseczek.)
17.12.2017 06:36 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #313
RE: Wątek dyskusyjny
adameria napisał(a):A jeśli piszę bzdury, to wyrzućcie mnie z forum (przyczynę zawsze da się wykombinować) i będzie ze mną spokój.
Za pisanie bzdur nie można nikogo stąd wyrzucać, a zresztą nie chcemy stracić ważnej osoby na naszym forum.
Masz takie zdanie i ok - ja mam inne. Dla mnie te dwie sytuacje nie są porównywalne w żadnym stopniu.
17.12.2017 06:48 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #314
RE: Wątek dyskusyjny
Całkowity ban dla The Ceez, to moja propozycja. Jeśli nie, to zrobię to, co miałem ochotę zrobić już od kilku notowań, czyli będę głosował tylko na The Ceez.

Radio Epsilon
17.12.2017 07:48 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
dziobaseczek Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 8 100
Dołączył: Nov 2008
Facebook Last.fm
Post: #315
RE: Wątek dyskusyjny
Ja wnoszę opcja D, że czyli moją propozycję z godziny 18.42. Każda inna jest obarczona ułomnością lub inną patologią.

http://www.mycharts.pl/forumdisplay.php?fid=111 Icon_wink
17.12.2017 07:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
thestranglers Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 31 125
Dołączył: Dec 2014
Post: #316
RE: Wątek dyskusyjny
1a
17.12.2017 08:16 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
EVENo Offline
Byda rzygoł
*****

Liczba postów: 8 010
Dołączył: Sep 2017
Post: #317
RE: Wątek dyskusyjny
Na dobrą sprawę to kajman jest gospodarzem tej zabawy. Bez niego by tego wszystkiego nie było, więc moim zdaniem ma pełne prawo samemu podjąć decyzję Icon_razz2 Dlatego jeśli mamy głosować, to ja głosuję tak samo jak kajman i tyle.

Radio Epsilon
17.12.2017 08:24 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #318
RE: Wątek dyskusyjny
No tak, ale kajman chce podjąć decyzję po uzgodnieniu z nami. To chyba dobre rozwiązanie.
Ja głosuję na 1B. Skoro ta czwórka nie odpowiada na wiadomości prywatne, nie wyjaśnia całej sytuacji, to niestety.
17.12.2017 08:27 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
kajman Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 40 729
Dołączył: Jun 2007
Post: #319
RE: Wątek dyskusyjny
Odpowiada i wyjaśnia. Są to dwie pary (przynajmniej tak to przedstawiają). O ile dobrze zrozumiałem to wszyscy znają się osobiście.
17.12.2017 08:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Tomekk Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 14 497
Dołączył: Aug 2008
Post: #320
RE: Wątek dyskusyjny
no to niech się wypowiedzą także i w tym wątku.
Jeżeli ich 4 głosy będą przeciwne, to pomyślimy o innym rozwiązaniu.
17.12.2017 08:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Cytowanie selektywne Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: